mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 08:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Piszecie o tym Robinie co z ~15 lat temu leciał w TV? :o

Tak, o tym z 1984 roku - http://www.imdb.com/title/tt0086791/


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 09:23 
Cytuj  
CSI Las Vegas, fajnie sie oglada i nie bierze cie qrvica jak konczy sie odcinek a nastepny w marcu:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 13 sty 2006, 09:33 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 09:32 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Piszecie o tym Robinie co z ~15 lat temu leciał w TV? :o

Tak, o tym z 1984 roku - http://www.imdb.com/title/tt0086791/



rotfl oglądałem to w podstawówce, skojarzyła mi się ta zmiana Robina z bruneta na blondyna (czy tam odwrotnie) - cała klasa przeżywała i narzekała ;)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 09:57 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Narnia super, polecam szczerze;] warto zaplacic i nawet jak sie ogladalo na pc to obejrzec jeszcze raz.


Przeciętny film, ale mimo wszystko się nie nudziłem. Ostatnia bitwa wyglądałą całkiem nieźle. Do tego IMO mniej dziecinne niż Harry :P

Anyways przynajmniej się dowiedziałem jak wygląda pixel Huragan in RL hahaha (Generał armi złej królowej dla nie zorientowanych)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 12:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
SwenG napisał(a):
Tak, o tym z 1984 roku - http://www.imdb.com/title/tt0086791/


rotfl oglądałem to w podstawówce, skojarzyła mi się ta zmiana Robina z bruneta na blondyna (czy tam odwrotnie) - cała klasa przeżywała i narzekała ;)


Hehe - my favorite char: Nasir (to ten czarniawy z dwoma mieczami na plecach jakby ktoś niezorientowany był :lol: )


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 12:51 
Cytuj  
Ten Robin Hood gaktycznie byl swierntym serialem, ile razy leca powtorki, ogladam z zapartym tchem.

Pamietam chyba najelepsze dwa ( a wlasiciwe trzy ) odcinki: o 7 templariuszach, ktorzy wyladowali pod Nottingham, oraz o zakonie gromadzacym 7 mieczy Waylanda.

A i kilku aktorow sie na nim niezle wypromowalo. Perwnie byscie go o to nie podejrzewali, ale spora kariere zrobil miedzy innymi aktor grajacy Willa Scarleta - Ray Winstone.

Imponunjaca filmogrtafia:

http://www.imdb.com/name/nm0935653/


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 00:24 
Cytuj  
Pies je*** jego filmografię, Beowulfa kręcą! OMG ciekawe co z tego wyjdzie :D
Serial był świetny, zwłaszcza muzyka w wykonaniu Clannad zapadała w pamięć. W dodatku jedna z nielicznych (jedyna?) wersji tej opowieści, która obala mit o kochanym i sprawiedliwym Ryśku Lwie Serce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 16:15 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Moze ktos z wawy ma pierwszy i drugi sezon Battlestar Galactica i moglby wypalic?


do tej pory bylo 12 odcinkow emitowanych na Sci-Fi.. dzisiaj odcinek 13 :) Wiec zapuszczajcie torrenty :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 19:57 
Cytuj  
Dzis leci Scarface... Niby fajny film( widzialem tylko z 15 minut kiedys) I tak sobie nie przypominam slabych filmow z Al Pacino ;p


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 12:19 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
I tak sobie nie przypominam slabych filmow z Al Pacino ;p
Rekrut

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 22:55 
Cytuj  
Scarfaca wczoraj - zaluje - ale nie obejrzalem.

Natomiast bylem w tym czasie na premierze "Pani Zemsty" Chan Park Wooka, i warto jednak. Niesamowicie nasycony emocjonalnie film, a przez to robiacy wrazenie... ale juz nie tak efektowny jak Oldboy. Tarantinowski czarny humor, i azjatycki sentymentalizm.

Bardzo tez ladnie nakrecony, warto zobaczyc ze wzgledu na dobre , malarskie kadry.

Ale jednak czekalem na cos wiecej... na jakis final i podsumowanie calej trylogii, a dostalem to samo co dwukrotnie wczesniej - przekreslenie 90 minut. Zemsta bez spelnienia. Poza tym sam pomysl na zemste w Oldboyu byl lepszy...

Czekalem na ten film pol roku, a teraz jakas pustakl mnei dopadła, bo nie mam na co czekac, i nei mam na co isc do kina. Chyba sobie znow obejrze Oldboya.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 23:00 
Cytuj  
Chan Park Wooka ogladalem ostatnio Tetsuo II. Boze. Takiego gowna dawno nie widzialem. Ale mam na wzgledzie ze powstawal gdzies pewnie w latach 80/poczatek 90 jak w stanach byla moda na rambo zabijajacego tysiace ludzi w dzungli to w japonii mieli zajawke na kolesi ktorym z klaty wyrasta 40 strzelajacych penisow roznoszacych w mak doslownie wszystko.
Natomiast Sympathy for Mr. Vengence ktory byl robiony przed Old Boyem juz calkiem niezly. Wspomnianej wczesniej Sympathy for Lady Vengence jeszcze nie widzialem.


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 23:05 
Cytuj  
Obejrzałem dzisiaj 12 odcinek drugiej serii BSG.
Potwierdził moje zdanie o tym, że BSG jest najlepszym serialem SF jaki powstał do tej pory.

Z odcinka na odcinek ten serial staje się coraz lepszy! ostatni odcinek poprostu wymiata, jest to pierwszy serial w historii który jest w stanie wzbudzić we mnie autentyczne emocje, co zdarza mi się bardzo rzadko podczas oglądania czegokolwiek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 00:31 
Cytuj  
Talanar napisał(a):
Chan Park Wooka ogladalem ostatnio Tetsuo II. Boze. Takiego gowna dawno nie widzialem.


Hehe :lol: Dobrze że nie widziałeś jeszcze Battle Royale. Tam dopiero jest przegięcie pały w stronę totalnego absurdu. Cóż, taka teraz moda u skośnookich na gore gówna i straszenie małymi dziewcznkami z twarzą zakrytą dłuuugimi włosami 8)


_________________
you are already dead

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 01:28 
Cytuj  
Talanar.

Jestes pewien ze to chodzi o Park Chan Wooka ?

Po pierwsze, pierwszy jego film o jakim slyszalem, jest z 1992 ( Sun is the moon's dream ), po drugie nie jest to ktos, kto robil napierdalanki ani filmy akcji, po trzecie wreszcie... Tesuo to japonskie imie, nie wiem czemu mialby sie tak nazywac koreanski film... ?

Po czwarte wreszcie i chyba rozstrzygające: filmy Tetsuo, i Tetsuo II Body Hammer zrobil Japonczyk - Shinya Tsukamoto. Nie ogladalem tego, i nie zamierzam, niemniej jednak wydaje mi sie ze to o ten film ci chodzi.

Nie jestem w ogole fanem azjatyckiego kina, poza kilkoma filmami Takeshi Kitano, strawie jeszcze Wong Kar Waia. Ale kino koreanskie trzyma zadziwiajacy poziom - jest moim zdaniem nieco dojrzalsze niz kino japonskie, i o wieki swietlne przed kinem chinskim. No ale moze to mnie u Gutka tym zarazili...

Obrazek


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk


Ostatnio edytowano 22 sty 2006, 01:36 przez Shubduse, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 01:32 
Cytuj  
Scarface- świetny film.Warto obejrzeć a jak ktoś lubi filmy o mafii to mus.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 10:04 
Cytuj  
Ja polecam Strażnika Teksasu

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 10:14 
Cytuj  
Ozzie napisał(a):
Obejrzałem dzisiaj 12 odcinek drugiej serii BSG.
Potwierdził moje zdanie o tym, że BSG jest najlepszym serialem SF jaki powstał do tej pory.

Z odcinka na odcinek ten serial staje się coraz lepszy! ostatni odcinek poprostu wymiata, jest to pierwszy serial w historii który jest w stanie wzbudzić we mnie autentyczne emocje, co zdarza mi się bardzo rzadko podczas oglądania czegokolwiek.


BSG sie dopiero rozkreca i kazdy nastepny odcinek powala na kolana :)

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 17:05 
Cytuj  
Ozzie napisał(a):
[...]jest w stanie wzbudzić we mnie autentyczne emocje, co zdarza mi się bardzo rzadko podczas oglądania czegokolwiek.


Nawet nagą kobiete :wink:

A propos seriali co sadzicie o serialu: "Zagubieni" - "Lost"
według mnie jest to najciekawszy i najbardziej wywierajacy wpływ checi ogladniecia nastepnego odcina serialu, jaki miałem okazje oglądać


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 17:28 
Cytuj  
Cytuj:
według mnie jest to najciekawszy i najbardziej wywierajacy wpływ checi ogladniecia nastepnego odcina serialu, jaki miałem okazje oglądać

taa.... No ja też go bardzo lubie...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.