mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:42 
Cytuj  
Ostatnio mnie naszlo zeby pograc w Baldurs Gate I, ale no nie oszukujmy sie, grafika juz nie szokuje, owiele lepiej jest z Baldurs Gate II, postanowilem poszperac w sieci i znalesc kilka Modow, znalazlem 2 ktore zmieniaja BG2 w BG1. Zastanawiam sie czy ktos sie orjentuje ktory mod jest lepszy?

Baldurs Gate Tutu - zmienia BG1 na silniku BG2, jest po polsku, ale po zainstalowaniu kraszuje mi sie gdy wybiore dual wapon lub Two Handed Sword. Brakuje tez sporej ilosci Itemow z BG1

Baldurs Gate Trylogy - Dodaje do BG2 historje zawarta w BG1, po prostu po rozpoczeci nowej gry zaczynamy w Candelkeep, po zabiciu Sarewoka przenosimy sie do dodatkuz BG1 Opowiesci z Wybrzeza Mieczy. po ukonczeniu dodatku, do lochy Sarewoka itd (mamy ciaglosc). Ale za to Journal jest po angieski, kilka tekstow jest po angielsku, crashuje sie przy niektorych przedmiotach (gdy je chcemy zbadac)


Ktos sie orjentuje ktory mood jest stabilniejszy? Ja zdolalem takie ruznice miedzy nimi zaobserowac.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:45 
Cytuj  
BG to juz stara bajka,ale z tego,co pamietam,to zaden mod tak do konca nie dzialal jak powinien ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:49 
Cytuj  
wcale nie taka stara :P Baldurs Gate jest dalej w czolowce gier RPG :P przynajmniej dla mnie, i ani Morowind ani Gothic do niego nie dorastali :P glownie dlatego ze dla mnie gry RPG zawsze kojazyly sie z druzyna bohaterow ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:57 
Cytuj  
BGT jest zdecydowanie stabilniejsze i bardziej dopracowane, szczegolnie ze jest tez wersja bgt-weidu. TuTu to straszny crap, ale niektorym podobno to dzialalo dobrze - mi nie.
Najwazniejsze jest, zebys wszystko instalowal tak jak trzeba (kolejnosc) i odpowiednie wersje. Jezeli masz wersje polska, to zdaje sie, ze musisz zainstalowac angielskie patche, bo inaczej sie beda wysypac te mody. Dawno sie juz nie bawilem akurat tymi dwoma modami, wiec nie pamietam juz jak to dobrze posklejac w calosc. Moge ci jedynie polecic forum ( http://ob.globtel.pl/donthon/oig/phpBB2/ ). Tam znajdziesz odpowiednie informacje na temat tych dwoch modow i porzadny howto, szczegolnie ze to polskie forum i wiekszosc raczej ma polska wersje baldura, a podejrzewam ze ty tez taka masz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:58 
Cytuj  
a Torment gdzie? ;p


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 21:25 
Cytuj  
Wlasnie imo druzynkowki ssa, bo grasz za kazda z postaci, a ja wole solo, jezeli juz druzyna to w mp. Jedyny minus morrowinda to brak mp ;p a gra jest o niebo lepsza od bg ;/


Jedynie torment wymiata ale on fajny klimacik i fabule mial ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 22:19 
Cytuj  
NWN na multi wymiatalo.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 23:38 
Cytuj  
To jeszcze zalezy od tego w co grasz :P w MMO albo Multiplayer lepj grac jedna postacia, bo twoja druzyne uzupelniaja inni gracze, ale na singlu to moim zdaniem przyjemniej miec druzyne, bo postacie nawzajem siebie wspomagaja, natomiast grajac jednostka pachnie to super herosem :P


ps. Dzieki serdeczne za link


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 00:09 
Cytuj  
Cytuj:
NWN na multi wymiatalo.

a grałeś kiedyś w BG multi ? :har: ja tak... w 4 osoby i NN* wysiadało...

*- to nie jest Never Winter Nights... To Neverwinter.. nazwa miasta


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 00:23 
Cytuj  
Cytuj:
a gra jest o niebo lepsza od bg ;/


Bluznisz panie ;).

Jak ja bym chcial przejsc sobie BG1 i BG2 znowu.. szkoda ze wiem ze mi sie to nie uda. Moze gdyby mi internet odcieli na jakis miesiac ;).
Torment owszem swietny, jednak glownie ze wzgledu na fabułe, jakos nie mam parcia by przejsc go jeszcze raz. Powiedz mi gdzie w Morrowindzie znajdziesz tak swietne dialogi, dobrze zarysowane postacie (czasem troszke kiczowate ale w sumie kicz jest jakos troszke zwiazane z heroic fantasy) miejsca ktore bedzie sie pamietalo na prawde długo. Jedyne co przebija dla mnie BG-a to seria Ishar ale to chyba bardziej z sentymentu...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 11:27 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Jak ja bym chcial przejsc sobie BG1 i BG2 znowu.. szkoda ze wiem ze mi sie to nie uda. Moze gdyby mi internet odcieli na jakis miesiac ;).

Zainstalowalem jakis czas temu, doszedlem do kniei otulisko i ikonka WoW'a wygrala :\

Mozna by sie zgrac jak ktos jest chetny i po necie przejsc ;d

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.