mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:54 
Cytuj  
Na glownej stronie Blizzarda ogloszony jest nabor przez teamy Diablo1 i Diablo2 na nastepujace stanowiska:
-Art Director
-Lead 3D Environment Artist
-Lead 3D Character Artist
-Lead 3D Character Animator
Wszystko to dla "niezapowiedzianego wczesniej produktu"
Tytul Diablo 3 sam sie nasuwa, chociaz w gre wchodzi moze cos innego. Na E3 stanie sie to jasne :)

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 16:10 
Cytuj  
Ale D3 chyba nie będzie raczej mmorpgiem ? Mimo wszystko na d3 czekam od chwili kiedy wydali d2 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 17:47 
Cytuj  
Generalnie i tak sie dziwie Blizzardowi. Maja sliczny silnik graficzny, maja kupe contentu, przeciez to praktycznie 2 ruchy, zeby zrobic singleplayerowego cRPGa i zbic kolejna kupe kasy. Na co oni czekaja, to ja nie wiem ;)

X.

PS. A moze to wlasnie by bylo D3 ;)


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 17:54 
Cytuj  
szkoda ze nie bedzie to kolejny dodatek do W3


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 18:48 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Generalnie i tak sie dziwie Blizzardowi. Maja sliczny silnik graficzny, maja kupe contentu, przeciez to praktycznie 2 ruchy, zeby zrobic singleplayerowego cRPGa i zbic kolejna kupe kasy. Na co oni czekaja, to ja nie wiem ;)

X.

PS. A moze to wlasnie by bylo D3 ;)


Silnik graficzny WoW i podejrzewam ze ghost rowniez (bo gra na screenach nie wyglada imponujaca) jest w sam raz dla mmo, ale od gry SP oczekiwalbym czegos wiecej.

Tak OT, wie ktos gdzie moglbym znalesc ta gre: click
pamietam ze bylem zachwycony demkiem, ale nie wiem czy gra ukazala sie na PC w koncu.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 19:46 
Cytuj  
Xanth , a po co mają robić singlowego diablo ?
Na takich grach już się nie zarabia , a przynajmniej w porównaniu do mmorpga jakim jest WoW.
Wiadomo że jak Blizz wypuszcza jakąś gierke , to każdy o niej usłyszy.

Diablo ma być mmorpgiem , trochę na wzór wow'a tyle że będzie walka między piekłem a niebem. Może to i bzdura , ale robienie mmorpg'a nastawionego na PvP ( a takim ma teoretycznie być ) do końca bzdurą nie jest. Co jest , będzie z tego prawdą to się okaże.

Nie chce mi się wierzyć że po sukcesie wow'a blizz zdecyduje się robić diablo na singla , skoro można na full-online z lepszym efektem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 19:52 
Cytuj  
Jezeli DDO sie sprzeda, to nic nie stanie blizzowi na przeszkodzie, zeby zrobic gre w formule diablo z oplatami miesiecznymi ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 20:06 
Cytuj  
A ja chciałbym aby D3 było starym, dobrym D2 ( czy D1 ) tylko że na nowym, ładnym silniczku 3D.

Smolik, a skąd wiesz że D3 ma być mmorpg ? Właściwie niewiadomo na 100% że Blizz robi D3 :]

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 20:28 
Cytuj  
Blizzard zawsze sobie stawial na jakosc nie na szybkosc :) i zawsze dobrze na tym wychodzil, trza to przyznac Blizzardowi oni sa profesjonalistami :) Kazda ich gra (no moze za wyjatkiem Ghost) stawala sie hitem :) i watpie zeby oni "skoczyli na kase" to nie w ich stylu :)

Co do MMO w siecie Diablo, nie wiadomo, prawda jest taka ze Blizzard ma zamiar pracowac nad nowym MMO, gdzies o tym czytalem, ale nikt nie mowil w jakims swiecie, ja osobiscie chcialbym Starcrafta 2 :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 20:32 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Xanth , a po co mają robić singlowego diablo ?

Ale za to moga zrobic Warcrafta 4 jako cRPGa, w koncu maja praktycznie wszystko gotowe, zlozyc to tylko w singleplayera, zapakowac w pudelka i dodatkowa kasa jest. Sadzisz, ze by sie nie sprzedalo? Bo mi sie zdaje, ze wszystko by zeszlo na pniu. I naprawde dziwne, ze jeszcze tego nie zrobili ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 20:57 
Cytuj  
Sądze, że D3 będzie konkurentem Guild Wars na arenie CORPG i PvP. Blizzard nie pominie takiego dużego rynku jakim jest PvP.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 21:43 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Sądze, że D3 będzie konkurentem Guild Wars na arenie CORPG i PvP. Blizzard nie pominie takiego dużego rynku jakim jest PvP.


Zgodze sie w pelni z przedmowca, ale na szybkie wyjscie D3 (o ile wogole bedzie) bym nie liczyl, skoro w wowa gra miliony ludzi, to po jaka cholere sam blizzard bedzie robil sobie konkurencje... Czuje ze panowie z blizzarda jeszcze nas w przyszlosci zaskocza taki tytulem jak D3... ale bedzie to daleka przyszlosc :)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 21:56 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Zgodze sie w pelni z przedmowca, ale na szybkie wyjscie D3 (o ile wogole bedzie) bym nie liczyl, skoro w wowa gra miliony ludzi, to po jaka cholere sam blizzard bedzie robil sobie konkurencje...

Ludzie jak on ma sobie robic konkurencje ? :O Przeciez diablo nigdy nie bylo i nie bedzie platnym mmorpg. Ono WOGOLE nie bedzie mmorpg oO

A ja chcialbym tak jak Carnillon, aby D3 bylo starym, dobrym D2, na nowym ladnym silniczku 3D tak jak przeniesli Warcraft'a w 3D, mogliby i D2 przeniesc.
Ale watpie, zeby to sie stalo zanim ludzie beda przestawac w d2 grac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:03 
Cytuj  
D3?

Nie widzę tego.

Wydali WoWa.

Jeśli już to bił bym bardziej w World of Starcraft. Identyczne jak World of Warcraft aczkolwiek w kosmosie. To był by było coś.

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:06 
Cytuj  
Ależ ja myślałem o czymś takim jak D2 tylko w pełnym trójwymiarze i bez abonamentu.

@Sharon von Dal
Super pomysł! Może trzeba by to przemailować do Blizza?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:07 
Cytuj  
Na pewno na to jeszcze nie wpadli !!!!!!!!


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:08 
Cytuj  
Ciekawe ile osob byloby Zergami? (tymi malymi pokurczami), co innego Protosi...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:08 
Cytuj  
Wydaje mi się że jeśli wyjdzie coś takiego jak World of Starcraft to napewno poprzedzi go Starcraft 2.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:12 
Cytuj  
@Shadhun
Niepotrzebny sarkazm. Po prostu ucieszyłbym się na wieść o powstawaniu czegoś takiego, ponieważ Starcraft uważam za najlepszy RTS jaki wyszedł do tej pory.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 23:08 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Ciekawe ile osob byloby Zergami? (tymi malymi pokurczami), co innego Protosi...


Chodzi o Zerglingów?

A tak na poważnie to chciał bym znać plany Blizzarda odnośnie Starcrafta, mam nadzieję, że jeszcze nie zamkneli ten dział.

SvD.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.