mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 23:34 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Zgodze sie w pelni z przedmowca, ale na szybkie wyjscie D3 (o ile wogole bedzie) bym nie liczyl, skoro w wowa gra miliony ludzi, to po jaka cholere sam blizzard bedzie robil sobie konkurencje...

Ludzie jak on ma sobie robic konkurencje ? :O Przeciez diablo nigdy nie bylo i nie bedzie platnym mmorpg. Ono WOGOLE nie bedzie mmorpg oO

A ja chcialbym tak jak Carnillon, aby D3 bylo starym, dobrym D2, na nowym ladnym silniczku 3D tak jak przeniesli Warcraft'a w 3D, mogliby i D2 przeniesc.
Ale watpie, zeby to sie stalo zanim ludzie beda przestawac w d2 grac.


Ano taka konkurencje ze mimo wszystko wiellu ludzi by odeszlo z wowa zeby grac w D3 - moze nie?? To jeszcze do tego darmowe gdyby blizz tak zrobil na glowe by upadl, wiec drogi panie nie mow ze nie zrobiliby sobie konkurencji, bo ja jestem fanem diablo ale gram w wowa gdyby wyszlo D3 - do tego darmowe to nawet minuty bym sie nie zastanawial ot co:P


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 08:57 
Cytuj  
No nie wiem. Diablo to gra bez craftingu, z małymi możliwościami rozwoju klas, bez BG. Tylko na początku PvE a później PvP dla zabawy. W/g mnie nie przypomina WoW-a tak bardzo żeby dużo ludzi się przesiadło z WoW-a do D3. Pozatym wątpie by servery diablo były tak duże jak WoW-a. Pewnie utrzymywałby mniej ludzi na jednym serwerze.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 11:31 
Cytuj  
Godny nastepca Diablo 1&2 juz powstaje i to od dosc dawna.

http://www.gamespot.com/pc/rpg/hellgate ... q=hellgate
http://www.hellgatelondon.com/

Producent (Flaghship) to firma skladajaca sie tylko i wylacznie z bylych pracownikow Blizzarda (min. Dave Brevik, Max i Eric Schaefer i Bill Roper - ci co interesuja sie grami Blizzarda napewno znaja te nazwiska a jesli nie polecan przejzec creditsy do Diablo/Warcraft/Starcraft).

I uwiezcie mi ta gra bedzie wymiatac chociazby dlatego ze po zobaczeniu kilku pierwszych filmow i pokazu enginu i ogolnych zalozen gry Taka gruba ryba jak NAMCO od razu zgodzilo sie ja wydac, ba nadalo gierce kategorie "AAATitle", czyli "potencjalny MEGAULTRAHIT" (Kategorie w Namco AAA maja np. TEKKENY I SOUL CALIBUR). OZnacza to zero oszczedziania kasy i ingerowania w zamysl tworcow.

Ta gra bedzie wielka i zadne diablo 3 od Blizzarda mi nie jest juz potrzebne. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 11:53 
Cytuj  
Zdo ci sie...
Diablo miało swój klimat a na screenach tej gry widze jakieś karabiny itp, co raczej wielu fanom diablo raczej nie będzie odpowiadać, a napewno nie mi :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 14:06 
Cytuj  
Poczytaj a potem sie wypowiadaj. :-)

W tej grze sa tez topory, miecze, itp. Ogolnie jest to gotycko-piekielne fantasy lekko podmalowane SF (akcja sie dzieje w Londynie A.D 2031).

MA byc wszystko - losowo generowane mapki (wszystkie tak jak w D1), totalnie losowo generowane przedmioty (system prefiksow/suffixow), ulepszanie przedmiotow (np. celownik optyczny do karabinu z wygrawerowanym krucyfiksem dolaczony do broni z "miejscen na kamien" bedzie dawal +250 do skutecznosci ataku przeciwko demonom, itp...kombinacji ma byc wiecej niz w D2).
Pierwsza zapowiedziana i potwierdzona klasa postaci jest Templariusz czyli odpowiednik Paladyna z D2. I napewno nie bedzie on latal z gunami. :-)

Dodatkowo ladna grafa 3D (np. ten celowniczek z krzyzem bedzie na broni widac).
Gra ma byc FPP pzry walce na odleglosc a przy walce wrecz kamera bedzie w TPP.

Jako prorok przepowiadam - ta gra bedzie wielka. :D
Walic 5 lat czekania na Diablo 3 czekajcie na Hellgate London. hehe :)

Zreszta pierwszy lepszy screen i widac ze pan nie biega z karabinem:
Obrazek

przykladowe Concept Arty broni bialej:
http://www.hellgatelondon.com/concept-i ... rt_011.jpg
http://www.hellgatelondon.com/concept-i ... rt_009.jpg
I w/w Templariusz:
http://www.hellgatelondon.com/concept-i ... rt_017.jpg
http://www.hellgatelondon.com/concept-i ... rt_018.jpg

A tu jest trailer z E3 na ktorym widac (chociaz to filmik) jak mniej wiecej bedzie wygladala rozrywka (chodzi o miecho i tabuny potworow, bossow itp. - Jak w Diablo).

http://gametrailers.com/gamepage.php?id=1779


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 14:53 
Cytuj  
Oo, Hellgate London, czekam na to juz od dluzszego czasu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 15:18 
Cytuj  
Zbroja Templara przypomina mi Power Armor z Fallout Tactics. Co do samej gry to dziwne połączenie SF i fantasy co chyba wyjdzie jej tylko na dobre. Aczkolwiek chciałbym zobaczyć Diablo 3 w podobnej grafice. W/g mnie Hellgate zapowiada się miodnie.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 15:23 
Cytuj  
eee do dupy z tym hellgate :), rok 2029 hmm samo mowi za siebie, chodzi tu o klimat a to nijak ma sie do klimatu serii diablo, a to ze diablo to zupelnie co innego niz wow nie zmienia to faktu ze naprawde sporo ludzi by nie gralo w wowa a przezucilo by sie na diablo a w szczegolnosci takie osoby ktorych tak nie za bardzo stc na bulenie 60zl na miesiac (ja sie do tych zaliczam), poki co place bo nie gry "darmowej" konkurencyjnej dla wowa. No moze conter strike :) ale to tak nie wciaga jak wow :), ja tam czekam na wow burning crusade :D i zaden hellgate london nie zmusi mnie do tego zeby rzucic wowa :D... nie te czasy nie ten klimat :P


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 15:33 
Cytuj  
Tu jest jeszcze 15 min filmu pokazujacego pierwszy lvl gry.

Jest pokazane inventory, upgrade itemow, skille, itp...

http://www.filecloud.com/files/file.php?file_id=2197

PS. Klimat wg mnie jest bardzo diabloidalny. :-)
Mi pasuje i Blizzard moze sie ugryzc w pupe.
Szkoda tylko ze termin wydania jest "to Be Announced" a na stronie producenta jest jakze wspaniala fraza uzywana takze bardzo czesto przez Blizzard (w koncu to ludzie z Blizza robia ta gre) - "Our current release target is "when it's done." :-)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 16:47 
Cytuj  
Niedlugo jeszcze wyjdzie polski "Frater" - hitem pewnie nie bedzie, chociaz moze moze.. jednakze lazenie po sudetach, tudziez swojsko brzmiacych lokacjach moze dac niezly fun :)

Btw a w tym hellgate jak bedzie wygladac rozgrywka online?, bo nie oszukujmy sie h&s w singlu to meganuda i kaszana.

Edit1: Eee ten hellgate to fpp - przynajmniej tak wyglada na screenach :/ kupa...

edi2: A jednak nie fpp - obejzalem sobie jeden filmik ;p
edit3: a jednak fpp/tpp :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 17:11 
Cytuj  
No raczej taka mieszanka... Zapewne jakies staty w fpp beda odpowiadaly czy trafimy cos w rodzaju boskiego Deus Exa... Napewno bedzie to mila wyrzynka, tylko ciekawe jaki sprzecior bedzie potrzebny


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 17:11 
Cytuj  
Kupa a nawet swie:-)... wg mnie gierka bedzie bardzo przyzwoita ale klasykom do piet dorastac nie bedzie:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 19:10 
Cytuj  
nie rozumiem jak niby ma sie ten hellcośtam do cRPG ?? przecież to jakaś fpp/tpp , co z tego ze są potworki , albo jakaś tam fabuła (nawet nie chcialomi sie dwiedzieć jaka ) skoro biegasz z bronią ... i to ma być konkurencją dla D3 ... do którego mi wcale mi sie nie śpieszy bo teraz gram tylko w mmo a ze wspomnień dla mnie nadal D1>D2 (cociaz w D2 grałem bardzo dużo wiecej napewnoniżw D1)... nie wiem czemu, bardzo możliwe że D1 jedna z moich pierwszych gier w jakie w życiu grałem , zapadła baaardzo głęboko w pamięć i ten klimat jak sie szlo na diablo pierwszy raz mmm ^_^ wspomnienia z dzieciństwa :)...


edit ... wogóle czasami myśle że chętniej pograł bym w jakiś cRPG w rzucie izometrycznym ( z ładną grafiką ale jednak w izometrycznym) a nie w 3D, grałem w gothica morrowinda itd itd , gierki fajne , ale świat 3D narazie wygląda dla mnie nadal martwo i sztywno , chociaz gothic >morr
w mmo 3D sprawdza sie wysmienicie , alew single jakoś tak średnio

edit2 ... chociaz w morrowindzie bardzo podobaly mi sie addony (kupcy na drogach itp to bylo zajebiste) , ale nigdzie nie chodzą spać , co zakręt to super tajny grobowiec ,,, troche sie przyjadlo :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 19:23 
Cytuj  
Diablo to tez nie cRPG :) tylko jakis HacknSlash :P cRPG to Baldurs Gate! ;]


_________________
Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 19:56 
Cytuj  
Meterrr, w Oblivionie (następna część Morrowinda) NPC mają mieć już swoje własne życie, czyli będą chodzić spać, jeść, chodzić na polowania.

Mimo to ze screenów widać, że świat nadal jest jakiś sterylny. Imo tych NPCow jest za malo. Co z tego ze zachowuja sie naturalnie skoro jest ich za malo.

Co do Hellgate London i Diablo 3. Gdyby D3 wyszło i nawet byłoby gorsze od Hellgate to i tak miliony graczy wybiorą D3. Dlaczego ? A z powody że to jest "Diablo" i z powodu znaczku Blizzarda. WoW też nie jest rewelacyjny na tle innych mmorpg ale mimo wszystko najwiecej ludzi w niego gra. Dlaczego ? Dlatego że to jest "Warcraft" i ma znaczek Blizza. Zatem Kabraxis wątpie aby ludzi woleli Hellgate od D3 :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 20:00 
Cytuj  
Hellgate nie bedzie typowym fpp, tam beda sie takze liczyly staty, ma byc mnostwo broni i co wazne random poziomy( tzn. jak w diablo, jak zagramy to inaczej wszystko bedzie wygladalo, mo moze oprocz tych kluczowych lokacji). Zreszta zobaczymy jak wyjdzie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 21:27 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
nie rozumiem jak niby ma sie ten hellcośtam do cRPG ?? przecież to jakaś fpp/tpp , co z tego ze są potworki , albo jakaś tam fabuła (nawet nie chcialomi sie dwiedzieć jaka ) skoro biegasz z bronią ...

DeusEx tez jest fpp, co mu nie przeszkadza byc doskonalym crpgiem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 23:26 
Cytuj  
System Shock 2 pwnz :D


_________________
retired...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 23:28 
Cytuj  
/signed

Najlepszy fps-o rpg w jakie gralem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 23:33 
Cytuj  
Ja musze wrescie zagrac (tylko z modem z lepsza grafa :d), bo wszyscy chwala.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.