mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 23:34 
Cytuj  
A jest taki mod ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 23:37 
Cytuj  
Ta :d
Wiem, ze deshroom ma linka. Na stronce jego widzialem, ale teraz pozmienial i nie ma :|

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 07:55 
Cytuj  
Wypuszczanie D3 w obecnej chwili nie ma sensu, po co odbierać wow klientów - ten tytuł ma szansę być najbardziej dochodową grą w historii branży, o ile już nie jest.

Rzucanie na rynek D3 byłoby zupełną pomyłką, zwłaszcza że oba mają miejsce w bardzo podobnym universum. Masa graczy WoW przeszla by do D3 , zwłaszcza do pewnie rozbudowanego i ulepszonego w stosunku do D2 multiplayer; z drugiej storny część graczy WoW nie tylko nie przeszła by do D3 ale nawet nie kupiła by gry żeby pociąć w singla. Nie wiadomo co gorsze :)

Bardziej spodziewałbym się nowego Starcrafta. (prace podobno trwają)

Blizz nie wypuszcza kolejnych "nowych" gier, bo taka jest filozofia firmy - produkt pojawia się na rynku jak jest skończony. Lepsze to niż wypuszczanie co pół roku sequela zrobionego na tym samym silniku z dodaną nową mapką vide NFS.

Ile lat trwało czekanie na D2? A jak już się pojawił, to wszyscy i tak siedzieli po nocach pierdząc z podniecenia w fotele, a rodzice/żona donosili jedzenie. :] Blizz to może tylko znaczek, ale ciężko na niego zapracowali.


_________________
When everything else fails, read the instructions.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 12:10 
Cytuj  
Blizzard jako taki już nie istnieje - także miejcie to na uwagdze. Ostatnia gra Blizza to WoW. Czemu? Skoro trzon załogi opuścił firmę - czyli Ci ludzie którzy nadawali jej produkcjom taki a nie inny charakter to mamy do czynienia z inna firmą. Jasne nadal pewnie mają fachowców ale Vivendi zniszczyło Blizzarda jako firmę - dyktując im swoje cześto bezsensowne warunki.
To po pierwsze ;P

Druga sprawa, nawet jeśli D3 się pokaże - to napewno będzie to za lat kilka (jak producent chwali się screenami z gry czy wogóle zapowiada grę to nie znaczy że zaczyna ją robić tylko, że gra jest w produkcji od dłuższego czasu czyt. ~2lata). I tak naprawdę można sobie tylko gdybać jaki rodzaj rozgrywki będzie proponować. Może to być mmorpg (w sumie najbardziej sensowne wyjście) bo jakoś w idee z D2 czy choćby z GW jakoś nie wierzę. Wiem, żę dla wielu graczy to świetna sprawa ale to taki pół środek IMO (ni to singiel nie to multi).

Z drugiej stony Hellgate ma właśnie opierać się na zasadzie GW - czyli mają być huby łączące lokacje - gdzie można spotkac dowolnych graczy, nastomiast same plansze to generowane losowo instancje. Co do Hellgate to boję się tylko tego FPP (zupełnie inaczej się gra mając rzut izometryczny - albo wolną kamerę, a inaczej z FPP/TPP, będzie to juz bardziej CS RPG... ale pozyjemy zobaczymy).

Kolejna sprawa to to, że producent może sobie wymyśleć jakąś rewolucję w założeniach gry (w końcu sprzedawać 3 razy tego samego kotleta to nie ten teges :P). Co moze również pogrzebać sprawę - bo nagle nasze D3 nie bedzie tym na co ludzie czekali.

Powiem tak - bardzo chetnie zagrałbym w D3, ale pod warunkiem, że Blizzard podejdzie do sprawy tak jak z poprzednimi swoimi produkcjami stawiając na jakość a nie ilość. Chwilowo nie podniecam się niezdrowo bo mozna się rozczarować. Raczej wyczekuje Hellgate - które już w obecnej fazie sprawia że ciarki chodza po plecach :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 12:43 
Cytuj  
Blizzard to jedna z niewielu firm robiacych gry na PC o ktorej moge powiedziec : jest dobra , to ze ten niby "core" przeszedl do innej gry i stworzyl GW to niewiele znaczy , tak naprawde trzonem Blizzarda sa
Chris Metzen , Mike Morhaime i Shane Dabri a nie jak niektorzy mysla
Bill Roper . Blizz to ciagle ten sam Blizz , widac to doskonale po content patch oraz po exp packu , to ci sami drobiazgowcy , perfekcjonisci , o mentalnosci dobrego wujka i ostro karzacego Ojca , ktorzy najchetniej by
uszczesliwili wszystkich .

Vivendi zaszodzilo troche wczesnemu lauch date WoW , niestety , sami
devsi to potwierdzili na BlizzCon , tylko ze Blizz ma rzadka ceche uczenia sie na bledach i sam czesto zauwazam ze widzi co spieprzyl w WoW i stara sie to naprawic , problem lezy w whinerach ktorym nigdy nie dogodzisz , najwiekszym problemem Blizza jest to ze stara sie im dogodzic , zamiast jak SoE czy NC miec ich w anusie i robic po prostu swoje .

Sylvian nie wiem skad bierzesz info ze WoW to ich ostatnia gra? , raczej
sklanialbym sie ze nie , z uwagi na to ze zaczeli brac fachowcow od programowania na konsole , zas to ze skupi sie na mmogach i moze wyrosnac na groznego konkurenta NC (najwiekszego Tuza rynku mmogow) jesli wystawi wiecej tytulow .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 12:48 
Cytuj  
Cytuj:
zas to ze skupi sie na mmogach i moze wyrosnac na groznego konkurenta NC (najwiekszego Tuza rynku mmogow) jesli wystawi wiecej tytulow .


Nie sadze. Blizz zawsze stawiał jakośc nad ilośc i nie ma w zwyczaju rzygania średnimi grami na pęczki. A jesli tak zacznie, no to juz nie bedzie Blizzard.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 13:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Sylvian nie wiem skad bierzesz info ze WoW to ich ostatnia gra? , raczej
sklanialbym sie ze nie , z uwagi na to ze zaczeli brac fachowcow od programowania na konsole , zas to ze skupi sie na mmogach i moze wyrosnac na groznego konkurenta NC (najwiekszego Tuza rynku mmogow) jesli wystawi wiecej tytulow .

Za dosłownie to wziełeś. Chodziło mi o to, że masa ludzi od nich odeszła przez dyktatorską politykę Vivendi w związku z czym to już nie będzie ten sam Blizzard. Broń boże nie mówię tu o B. Roperze, który IMO jest mocno przeceniany ale fakt faktem sporo osób odeszło od blizza (na tyle sporo, że powstały dwa studia developerskie) a to musi się odbić na produkcjach. Także to już nie będzie ta sama firma.

Vivendi naciska bardzo mocno (niestety z doświadczenia wiem coś o tym) a zwsze jak naciska się devsów to cierpią na tym ich produkcje.
Dla dużego wydawcy nie liczy się stworzenie dzieła tylko gry która szybko zejdzie i zostawi miejsce na następny tytuł. A to co wyczynia Vivendi to już ludzkie pojęcie przechodzi.

I tak wszystko pokaże czas... as usual ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 13:27 
Cytuj  
ludzie przychodza i odchodza... taka to juz natura rzeczy, ze ciezko wytrzymac z tymi samymi ludzmi powyzej kilku lat dzien w dzien patrzac na siebie:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 15:19 
Cytuj  
No i jest troche wiecej informacji:
http://gry.onet.pl/wia_item.html?DB=120&ITEM=1255966
Tyle, ze nadal nie wiadomo, czy to tylko plotki, czy wiarygodne informacje.

Zdaniem Glickera, gra powstaje już od czterech lat i jest ciągle udoskonalana. Co więcej, jakiś czas temu dzieło było bliskie ukończenia, jednak w ostatnim etapie produkcji nie zyskało uznania w oczach kierownictwa firmy Blizzard. Szefowie określili grę jako mało satysfakcjonującą i nakazali wprowadzić szereg poprawek i ulepszeń. Skutkiem tej decyzji było rozwiązanie oddziału Blizzard North i przeniesienie jego pracowników do studia w Irvine.
...
Do dyspozycji graczy zostanie oddany szeroki wybór ekwipunku i uzbrojenia, nowych umiejętności, poziomów do zbadania oraz niezwykle atrakcyjny tryb gry wieloosobowej, oparty na rozwiązaniach zastosowanych w "World of Warcraft" (zamiast "Przymierza" i "Hordy" naprzeciwko siebie staną "Niebo" i "Piekło").


X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 16:17 
Cytuj  
Z tego wynika, że gra będzie miała tryb multi i single. Czyli nie będzie MMOHNS.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 16:43 
Cytuj  
:evil: w koncu! W sumie wolalbym aby D 3 bylo mmorpg ale jak bedzie znowu gierka pokroju 1 i 2 wogole sie nie obrazen Heh znowu nalog zwany diablo hehe ;)


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 17:56 
Cytuj  
Karol666 pisze tu i licze na wyjasnienie konkretne, niechcem nowego tematu zakladac aby nie zasmiecac.. Dlaczego zamknoles moj topic o koncu swiata jestem ciekawy wypowiedzi innych a ty po prostu go zamknoles :(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 18:20 
Cytuj  
Gdyż po 5 postach zamieniłby się w kolejny flame. Wiem z własnego doświadczenia :D

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 19:01 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Karol666 pisze tu i licze na wyjasnienie konkretne, niechcem nowego tematu zakladac aby nie zasmiecac.. Dlaczego zamknoles moj topic o koncu swiata jestem ciekawy wypowiedzi innych a ty po prostu go zamknoles :(

moze dlatego ze nie potrafisz poprawnie pisac po polsku na ten przyklad...


_________________
retired...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 19:39 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Karol666 pisze tu i licze na wyjasnienie konkretne, niechcem nowego tematu zakladac aby nie zasmiecac.. Dlaczego zamknoles moj topic o koncu swiata jestem ciekawy wypowiedzi innych a ty po prostu go zamknoles :(

Nie pisz tu takich glupot. Jak chcesz wiedziec to slij Karolowi PM.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:24 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Karol666 pisze tu i licze na wyjasnienie konkretne, niechcem nowego tematu zakladac aby nie zasmiecac.. Dlaczego zamknoles moj topic o koncu swiata jestem ciekawy wypowiedzi innych a ty po prostu go zamknoles :(


Imo konkretnie za debilizm zamknal i dobrze.

Co do D3, jezeli prawda jest w tym, iz od 4lat ja robia ( i nic nie przecieklo? ) to moze juz za 2-3 gra bedzie wydana.. a nie za 5+ ;p

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:34 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Karol666 pisze tu i licze na wyjasnienie konkretne, niechcem nowego tematu zakladac aby nie zasmiecac.. Dlaczego zamknoles moj topic o koncu swiata jestem ciekawy wypowiedzi innych a ty po prostu go zamknoles :(


Imo konkretnie za debilizm zamknal i dobrze.

Co do D3, jezeli prawda jest w tym, iz od 4lat ja robia ( i nic nie przecieklo? ) to moze juz za 2-3 gra bedzie wydana.. a nie za 5+ ;p


Mozesz jasniej panie madry, co w tym bylo debilnego... Boze co za ludzie:(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:38 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Mozesz jasniej panie madry, co w tym bylo debilnego... Boze co za ludzie:(


Przeczytaj co tam napisales...juz wiesz?

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:41 
Cytuj  
Nie, nie wiem poza kilkoma bledami stylistycznymi... to nie wiem. Jezeli chodzi o sama tresc nie widze w tym nic debilnego. No sory, a jezeli chodzi o bledy przepraszam cie Guru nie kazdy jest boski tak jak ty...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:47 
Cytuj  
Prawde mowiac to widzialem o wiele bardziej debilne watki ktore nie były zzamykane, ba dorobily sie klkunastu stron nawet.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.