mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 20:19 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Chyba w normalnym kraju wystarczy ciężko pracować.
Polska to taki kraj gdzie dorabiają się złodzieje i politycy. Zresztą złodziej a polityk to u nas praktycznie to samo i stąd te domniemania pod adresem gościa który dorobił się w Stanach i bawi się w politykę.


Ale czemu jakis palant ktory poziomem nie przewyzsza karkow z dyskoteki ma byc zaraz poslem?

Poseł Piotr Misztal

Obrażał funkcjonariuszy. Oficer policji ze śródmiejskiego komisariatu: - Pan poseł przeklinał. Policjantów nazywał ch... Machał legitymacją poselską, krzycząc, że wszystkich nas pozwalnia. Był nietrzeźwy. pełna treść

W 1999 r. został przez sąd uznany za winnego fałszowania dokumentów. Podrabiał je razem z Juliuszem Nagalskim, gangsterem "Popeliny".
Ukarany przez sąd grzywną za to, że jego firma wprowadziła do obrotu cement bez wymaganych dokumentów i umieściła niezgodne z prawem oznaczenia towaru.

Próbował przekupić za 10 000 zł dziennikarza, aby ten umieścił jego zdjęcie na pierwszej stronie swojej gazety.
pełna treść

Andrzej Mielewczyk, przyjaciel Misztala, groził oficerowi policji śmiercią. Oficer i jego rodzina otrzymali policyjną ochronę


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 20:22 
Cytuj  
po pierwsze: bo ma kase
po drugie: bo ma kase
po trzecie: bo ma kase

hmm a moze Andrju jest jego wujaszkiem


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 22:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
MoPS - czyli dokładnie tak samo jak 80% naszych polityków + bogactwo?
i pytanie posiłkowe, czy drażniłby Cię równie mocno, gdyby nie ten maybach i marmurowe posadzki w domu? Mogę się założyć, że nie.


Widzisz po pierwsze nie twierdze, że Misztal jest jedynym rodzynkiem w tej kwaśnej zupie, jest jedynym z wielu. Są bardziej skandaliczne postacie z mniejszą ilością zer na koncie i na odwrót, ci bardziej sensowni i równie bogaci, no ale żadnego z nich nie ma tyle w media co właśnie Misztala. Bardzo chętnie porozmawiam o kimś innym, który zaprząta Ci umysł w tej chwili to imo temat rzeka ;)
A do Twojego pytania pomocniczego: nie drażni mnie ta kupa pieniędzy którą sobie z trudem, bądź nie, uzbierał, ale bezczelna kontrastowość tej postaci. To tak jak Lepper z wieloma wyrokami na koncie, który teraz robi z siebie wykładnie moralności adwokackiej. Blah zgiń parszywy samoopalaczu :<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 04:02 
Cytuj  
MoPs napisał(a):
no ale żadnego z nich nie ma tyle w media co właśnie Misztala.


Radze zmienic kanal, szczerze mowiac nie wiem co ty tam ogladasz.. bo ja tego Misztala to raz w zyciu w tv widzialem, z okazji tej afery w dyskotekach i tyle go bylo widac :) ( aczkolwiek w superexpressach itp gazetach pewnie czest wystepuje, to radze wyjebac tego rodzaju prase )

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 09:44 
Cytuj  
co do Misztala to w wyborczej były jakieś dwa artykuły w przeciągu hmm.. powiedzmy 3 miesięcy.
TV nie posiadam, co za tym idzie nie oglądam.
Trybuny Ludy, Nie, Przyjaciółki, Superekspresu nie czytuję.
Więc przyznaję może i rzeczywiście Misztal jest teraz tematem numer jeden w mediach - tylko ja tego nie zauważyłem.

a te jego przestępstwa, faktycznie nie przystoją politykowi - takie studenckie rzekłbym. Dla uwiarygodnienia swojej osoby mógłby rzeczywiście wykręcić coś na miarę "lepszych" polityków. Blehh.. zwyzywanie policjanta podczas gdy koledzy z sejmu podpierdalają grube miliony jest stanowczo nie na miejscu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.