mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:20 
Cytuj  
@ up
Kolego jak chcesz dyskutować to zbierz jakieś argumenty. NIP i REGON nadawane są odrębnie każdej firmie. Potórzenie obu naraz jest absolutnie niemożliwe. Pozatym kto sprzedawałby gry po cenie kosztów? Nikt normalny lub uczciwy. Wszystko (nawet layout stronki, czy brak reklam) wskazuje na to, że to coś nielegalnego.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:33 
Cytuj  
Mr.Goomis napisał(a):
czy cos oprocz nipu i regonu sie nie zgadzalo?

Oczywiscie wiesz, ze uzywanie cudzego regonu i nipu to przestepstwo karne kwalifikujace sie do prokuratury? Juz to wystarczy, zeby stwierdzic kant.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:36 
Cytuj  
Teraz zapodam tekst pewnego znajomego z innego forum na którym zapodałem link do tej strony:
Kuniarz: " o w morde ! wałki na 100 %, co do marży na produktach to powiem wam z doświadczenia handlowca od wieeeelu lat, że prawdopodobnie od ceny sugerowanej jest upust rządu 20 %, czyli co tańsi jadą na 5-10 %, max co się spotyka w tej branży to 30%... tak więc coś za 50% wartości nominalnej MUSI być wałkiem. "
Myślę, że facet wie co wypisuje :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein


Posty: 41
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:41 
Cytuj  
Ja to widzę tak, że ci, co się buntują i nie podoba im się to, że ktoś tam doniósł na tą firmę to ludzie, którzy po prostu liczą na taniego wow’a. I pewnie doskonale wiecie, że ten sklep to jedno wielkie oszustwo, a gadaniem „a miałeś pewność?” się tylko usprawiedliwiacie. Chcecie kradzionego towaru to, dlaczego nie pójdziecie pod sklep z paroma kolegami i nie zabierzecie(czyt. Ukradniecie) po prostu komuś karty? Wyjdzie jeszcze taniej i szybciej!


_________________
:*


Posty: 32
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:07 
Cytuj  
Hehehehe... rownie dobrze moge poweidziec ze kazdy z was jest konfidentem... bo pewnie sami kupilscie po 120 i nie mozecie dopuscic do wiadomosci opcji ze moze przeplaciliscie... no sorry taki jest swiat a okaze sie kto ma racje za pare tygodni... i cos czuje ze to nie ja przegram ta sprawe... OuT...
PS. Jak podkreslam NIKT jeszcze nie wie czy ten sklep jest oszustwem [a wrecz przeciwnie, kain juz otrzymal prepaidy...], wiec po co takie teksty... a co do kradziezy to kolego, jak masz gadac takie cos to lepiej nic nie pisz...
BTW. podpisuje sie pod tym jak mysli embe. jest to najprawdopodobniejsza wersja...

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:16 
Cytuj  
Mr.Goomis napisał(a):
Hehehehe... rownie dobrze moge poweidziec ze kazdy z was jest konfidentem... bo pewnie sami kupilscie po 120 i nie mozecie dopuscic do wiadomosci opcji ze moze przeplaciliscie...

Masz racje, strasznie mnie boli, ze rok temu wydalem 60 zl za duzo. Szczegolnie jak sobie pomysle, co moglbym miec za te 5zl miesiecznie, ho ho.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:24 
Cytuj  
Mr.Goomis napisał(a):
sami kupilscie po 120 i nie mozecie dopuscic do wiadomosci opcji ze moze przeplaciliscie

Ja kupilem za 180 i nie przeplacilem, bo taka byla cena rynkowa.

A Ciebie prosze, zamow u nich cos karta kredytowa. Plx.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:44 
Cytuj  
Ciekawe ile Mr.Gumiś ma lat.
Obstawiam 13-15...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:48 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ciekawe ile Mr.Gumiś ma lat.
Obstawiam 13-15...

Cos czuje ze Gumis to jakis fake troll.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:51 
Cytuj  
heh juz pisalem wyzej jak to wyglada wedlug mnie :-)
to co sprzedaja nie musi byc kantem.
dostajesz kredyt na 50 000, kupujesz, sprzedajesz po zanizonych cenach w przeciagu 2-3 miesiecy i znikasz.


Posty: 32
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:07 
Cytuj  
boze... ile mam lat... naprawde dzieci... skonczcie rozmowe... jesli chcesz zychoo moge ci wyciag z konta przedstawic bo sam aktualnie w taki sposob place za wowa..., ale wiecie co... w sumie żal mi was (oczywiście niektórych). Mam nadzieje ze kiedys dorosniecie, bo teksty typu 13-15lat to pewnie nauczyles sie od starszych kolegow, a sam pewnie wlasnie w takim wieku jestes. a do wiadomosci... nie Gumiś tylko goomis jak nie wiesz skad to jest i od czego pochodzi to po prostu stfu (ja nie komentuje waszego wieku, a raczej nie komentowalem do tego momentu, bo nie to bylo istota rozmowy)... chcialem byc kulturalny, bo jestem pewnie duzo starszy od was, ale nie wyrabiam jak mozecie byc tacy prymitywni. poza tym nie wiem, moze dla ciebie 5zl to nie jest duzo jak za wszystko placa ci jeszcze rodzice, ale dla mnie zawsze 5zl to jest troche kaski...


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 19:09 przez Mr.Goomis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:08 
Cytuj  
Mr.Goomis napisał(a):
jesli chcesz zychoo moge ci wyciag z konta przedstawic

Przedstaw proszę.
Mr.Goomis napisał(a):
aktualnie w taki sposob place za wowa...

Co z tego jak placisz za wowa?
Wazne zebys w feniksie zaplacil karta.


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:16 
Cytuj  
to chyba oczywiste ze w feniksie nie bede placil karta, ciekawe kto by tak zrobil... skoro nie wazne dla ciebie jest w jaki sposob place za wowa to oczywiste ze nie przedstawie wyciagu.. myslalem ze wlasnie to [moj wow] cie interesuje, no ale coz.
btw. jesli nie macie zamiaru gadac na temat to w ogole nic nie piszcie bo juz dawno odeszliscie swoimi komentarzami od sedna sprawy.
PS. ja juz koncze pisac na tym forum, napisze najwyzej za jakis czas, kiedy okaze sie ze mialem racje... albo w ogole nie napisze bo i po co... skoro i tak zaczniecie gadac o moim wieku...

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:34 
Cytuj  
maly bunt nowego uzytkownika tego forum :)

Goomis musisz sie przyzwyczaic :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:40 
Cytuj  
skoro ktos bierze kredyt na dzialalnosc gospodarcza to musi miec regon i nip. Powtorzenie w/w numerow jest prawie ze niemozliwe. Ja tam wole kupic osobiscie w sklepie, nawet jak kupowalem na allegro to jezdzilem po odbior osobisty. Ktos chce ryzykowac to jego sprawa.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:42 
Cytuj  
Po co brac kredyt, zeby kupic drogo i sprzedac tanio? Lepiej nawiac z kredytem niz z polowa jego wartosci.

X.

PS. Nie wiem po co te dyskusje. Kolesie zrobili sobie sklepik www, zeby wyciagnac jak najwiecej kasy od naiwnych frajerow. A ze tacy sa, to widac po tym watku :lol:


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:56 
Cytuj  
Kurcze... naogladliscie sie seriali kriminalnych polskiej produkcji, takich firm jest bardzo duzo, dzialaja normalnie, sprzedaja, maja czasami tysiace pozytywnych opini na allegro, jak sie wsypie to nowa firma i od nowa, gdzie wy zyjecie, ogladnijcie sie wokolo, takie sa realia :)
Mieszkam w Krakowie i mamy tu duza gielde rtv, ciekawe ile z nich ma cos zarejestrowane, ewentulanie jesli juz maja to czy to co sprzedaja jest legalne bo przywiezc z hurtowni z niemiec lub z austri mozna wszystko, jest gwarancja, rachunki, wszystko ok, ceny to czesto 50% wartosci z salonow, a jednak wszystko to szara strefa goniona przez dystrybutorow, ktorzy mysla ze przepisy eurokomuny daja im wylacznosc na handel.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:58 
Cytuj  
to dlaczego umiesclili lipny regon i nip?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:04 
Cytuj  
Tego nie wiem jaki mieli powod, jest to jawne oszustwo, ale biorac pod uwage ogrom lewizny i szarej strefy to drobnostka, a do dzialan takich zachecaja nawet w sejmie, politycy daja przyklad wspanialy, biznes w polityce, polityka w biznesie, a i tak najlatwiej udupic tych malutkich bo dali lewe nip/regon :)

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 21:12 
Cytuj  
I mamy tolerować małe przestępstwa tylko dlatego, że w państwie istnieją większe przekręty? GG


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.