mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Co myślicie o Morrowindzie?
Jest do dupy! 11%  11%  [ 28 ]
Jest do dupy! 11%  11%  [ 28 ]
Da się przeżyć. 3%  3%  [ 7 ]
Da się przeżyć. 3%  3%  [ 7 ]
Jest niezły ale wiele mu brakuje. 11%  11%  [ 28 ]
Jest niezły ale wiele mu brakuje. 11%  11%  [ 28 ]
Jest bardzo dobry. 16%  16%  [ 42 ]
Jest bardzo dobry. 16%  16%  [ 42 ]
Jest to przełomowy RPG!Uwielbiam tą grę! 11%  11%  [ 28 ]
Jest to przełomowy RPG!Uwielbiam tą grę! 11%  11%  [ 28 ]
Liczba głosów : 266
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 12:38 
 
w końcu miałem okazje pograć troche dłuzej na oblivionie

pierwsze wrażenie .. dla mnie gra 10/10 zajebiście klimatyczna

już tworzenie postaci odbiega od kanonu , nie wybieramy z predefiniowanych oczy nosów bla bla bla , tylko sami wybieramy szerokość nosa , oczu , czoła, szczęki brwii itd .. ustawiamy kolory no to trzeba zobaczyć samemu .. rozwiązanie godne polecenia

grafika ... cieżko mi powiedzieć bo grałem w rozdziałce 640x480 i min detalach ... wygladała dobrze nawet przy takiej miernej rozdziałce , nie mam kompa na nic lepszego niestety :)

walka jest w końcu taka jak nalezy , liczy sie parowanie ciosów i uniki , najbardziej spodobało mi sie strzelanie z łuku ... strzały wystają z przeciwnika , mogą utkwić w tarczy etc .. ofc można je później wyjąć z ciała itd zajebiste , o ile w morrowindzie łuki to był dla mnie niewypał o tyle tutaj dają mi mnustwo radochy :)

nie chce mi sie wiecej pisać .... gierka jak dla mnie 10/10 ... ide grać :P ... w kazdym razie warta tych 170 zł jesli ktoś kupował CE


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 17:14 
 
meterrr napisał(a):
już tworzenie postaci odbiega od kanonu , nie wybieramy z predefiniowanych oczy nosów bla bla bla , tylko sami wybieramy szerokość nosa , oczu , czoła, szczęki brwii itd .. ustawiamy kolory no to trzeba zobaczyć samemu .. rozwiązanie godne polecenia

Afair to samo było w SWG i Eq2
meterrr napisał(a):
strzały wystają z przeciwnika , mogą utkwić w tarczy etc .. ofc można je później wyjąć z ciała itd zajebiste

A to rozwiązanie ma już parę lat i po raz pierwszy pojawiło się w Turoku (nie pamiętam tylko 1 czy 2).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 17:21 
 
lol .. tak rozwiązanie ze strzałami byłow turoku w którego grałem jeszcze bodajże na plejce ... i co z tego ?? skoro tutaj daje mi 100 razy wiecej radocy ... i w końcu broń dystansowa ma jakikolwiek sęs dla mnie ,,, niechodzimi tu tylko o te strzały ... ale o całąjej mechanike ... po prostu to ze sobą świetnie współgra ... nie chce mi sie tłumaczyć ... w to trzeba zagrać ... ja grałem przez 4 albo 5 godzin i nie wywaliła mi sie ani razu ... no a to że karta ma wymagania dx9 i pixel shrader min 2.0 no to cóż .. mówi sie trudno ...
ja na swoim gf4ti też nie pogram w obliviona ... a w gothica 3 tak .. bo bedzie miał wspomaganie dla kart gf 3-4 ti trzeba zmienić kompa po prostu :( ... moze we wrześniumi sieto uda :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 20:27 
 
turok byl na psx ? myslalem ze tylko na n64 i pc :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 22:04 
 
@Ashton
Jestes z pewnoscia dumny, dzieki swojej przebieglosci doprowadziles ze chlopak sie zdenerwowal (i co ciekawe przy tym nie popielniajac bledow w ortografii)

@meterrr
Moze pisz tylko wtedy jak bedziesz czyms zburzony...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 00:59 
 
Mam moc leczenie dysmozgowia :D
Wqrwianie ktore leczy ^_^ musze za to brac kase ;D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 09:47 
 
chyba Ty byś musial dawac kase a nie brać ;)


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 10:14 
 
Z jakiego powodu ? Wyleczylem kolesia z dyzmozgowia :P
Za leczenie bierze sie kase, niewazne jakie to metody, szpital psychiatryczny tez dostaje kase, mimo ze trafiasz tam zwykle mimo woli a warunki nie sa przyjemne (wiem cos o tym :P).


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 10:19 
 
Ale nie wiem czy osoba "wyleczona" tak sie czuje ;)

Dobra skonczmy ten offtop.


_________________
.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 10:32 
 
materrr czemu swój post wyrzuciłeś do kosza, miałbyc dowod na to ze potrafisz pisac, a tak teraz to juz nikt tobie nie uwierzy...jakie to smutne


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 10:43 
 
a czemu sadzisz ze ja to zrobiłem (usunołem) ?? znikneło kilka postów ...

a czytając posty ashtona widze na jakich ludzi "wyszedł" po tym jak go inni besztali ... idź kurwa do psychologa bo jakichs kompleksów sie nabawiłeś ...

nie chce mi sie na takim poziomie gadac ... jak to mowią .. nie dyskutuj z prostakami bo najpierw sprowadza cie do swojego poziomu a później pokonaja doświadczeniem ... ashton słoma ci z butów wystaje ...

ja ide pograć ... a wy dalej wypowiadajcie sie na temat gierki której nie widzieliście ... ^_^


_________________
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 10:56 
 
meterrr napisał(a):

a czytając posty ashtona widze na jakich ludzi "wyszedł" po tym jak go inni besztali ... idź kurwa do psychologa bo jakichs kompleksów sie nabawiłeś ...


Jakże jesrt dziecinne podkreślać swoją opinię przez wulgaryzmy. Ty to dopiero reprezentujesz żenujący poziom....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.