mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 14:17 
 
W wolnym czasie sobie przeczytajcie. Bardzo fajny wywiad.
http://media.wp.pl/kat,19511,wid,825813 ... Bpage%5D=1


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 14:45 
 
Faktycznie, wywiad bardzo fajny, inteligetnie poprowadzony (no i udowadniajacy ze Sargeras ma problemy z seksem ;) ). Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, wlasciwie nie zwiazana z wywiadem...

Cytuj:
Prof. Zbigniew Lew-Starowicz - lekarz psychiatra i psychoterapeuta, ekspert z zakresu seksuologii. Od 1995 r. jest profesorem AWF w Warszawie.


Jakos nie widze zwiazku miedzy specjalnoscia tego pana a uczelnia na ktorej jest profesorem.


pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 14:51 
 
no i z drugiej strony udowadnia, że ci wszyscy peniacze postujący tutaj każde "potknięcie" PiS też mają problemy z seksem... :lol:

haha o to do większości pasuje jak ulał:
"...Polacy mają bardzo wysoki poziom cech histerycznych. "

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 14:54 
 
Rany, Mark, ja tylko zartowalem, mialem nadzieje ze nikt tego tematu nie rozwinie! ;) A napisalem o Sargerasie tylko dlatego ze jest imho najbardziej upolityczniona osoba na tym forum :) Co do calej reszty z takim entuzjazmem komentujacej sprawy polityczne (lacznie ze mna niestety) to jestesmy typowym potwierdzeniem tezy o histerycznosci polskiego spoleczenstwa :)

Edit: Mark, mogles poczekac chwile i dac mi skonczyc pisac posta zanim dodales to swoje ;)

pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 15:02 
 
nic i tak nie przebije Fabianka który pół roku temu prorokował załamanie kursu złotego, a większość mu przyklaskiwała.
a potem Ashtonka, który nie rozumie pojęcia wolności słowa i histeryzował i rwał szaty (na sobie na szczęście) przez kilka dni.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 17:29 
 
Asmax napisał(a):
Domin napisał(a):
Musze zaczac uzywac znacznikow [sarcazm] [/sarkazm]. Ofc poprzednie posty nibmi byly, chcialem pokazc, ze bzdury pisane niezaleznie w jakim tonie to ciagle te same bzdury ;)


Mozna to rowniez zrobic w sposob chociaz troche inteligentny.


Tylko wtedy jak idioci to zrozumieja ?? :wink:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 23:08 
 
3ci post mareczka jaki widze w ktorym o mnie wspomina...

Zastanawiam sie tytlko czy to chwilowa fascynacja, jakies zaloty czy fanatyzm.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 23:20 
 
Ashton napisał(a):
Zastanawiam sie tytlko czy to chwilowa fascynacja, jakies zaloty czy fanatyzm.


Nagi instynkt :lol:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 22:11 
 
Ashton i Karol66 znów razem? Jak bracia - spotkaliście się obaj na jakiejś paradzie? Czy może ostatni hit kinowy was tak ośmielił?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 22:20 
 
Wujek Marek, mistrz cietej riposty, myslal nad tym 2 dni a efekt koncowy - mieeeeerny.
Popros kogos o pomoc next time i nie zapomnij dopisac na koncu czegos o Jarku Norrisie :lol:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 22:29 
 
Mark a co z twoim alt kontem? ;)

Anyway to chyba nie sa zaloty Ashton, tylko imo w pewnym sensie odreagowanie. Moze do mnie nie pijesz po calym forum tylko do marka ale jak dla mnie twoje ~ostatnie buszowanie po forum jest conajmniej "nadzwyczaj wkurwiajace".
Marek lubi pieprzyc glupoty, ale ty jestes jego marnym nasladowca...a i jeszcze sprawiasz wrazenie maratonczyka post-count'a ostatnich dni. WTF?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 23:18 
 
Mareczkowi nerwy puszczaja jak zawsze :)
topic closed


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.