mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 07:23 
Cytuj  
ROOOOOOOOOOOOFL.
Wybacz calego nie przeczytalem, ale rofl.

Sargeras, masz miniona. kek


_________________
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 08:21 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
ROOOOOOOOOOOOFL.
Wybacz calego nie przeczytalem, ale rofl.

Sargeras, masz miniona. kek



Należysz większości idiotów, których stan wiedzy o Lepperze kształtują media o zerowej obiektywności. Idź głosować na Tuska, a potem płacz że nic się nie zmieniło, albo jeszcze jest gorzej. Albo najlepiej wyjedźcie, o tak, to najlepsze wyjście, zrobicie i sobie i innym przysługę.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 08:23 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
W opinii większości społeczeństwa, czyli takich jak Ty to: burak, dupek, idiota, palant.


Po pierwsze uważam Leppera za człowieka bez doświadczenia (a nie idiote, trudno byc jednoczesnie idiota i wicepremierem), koniunkturalnego oraz ktory potrafi obrazic ludzi zarzucajac im cos nie majac na to dowodow

Kain18 napisał(a):
Jeśli na dźwięk jego nazwiska odruchowo zaczynasz bluzgać, zaciskać pięści, dostajesz drgawek i musisz koniecznie się napić, to znaczy, że należysz do większości Polaków.


Nie mam pogladow jak wiekszosc Polakow. Statystyczny Polak glosuje na PO lub PiS, wiec chociazby dlatego.

Kain18 napisał(a):
Większości idiotów, których stan wiedzy o Lepperze kształtują media o zerowej obiektywności.


Miaruj słowa

Kain18 napisał(a):
Gdybym zapytał cię, co masz do zarzucenia temu człowiekowi, odpowiedziałbyś, że blokady dróg, wysypywanie zboża, brak poszanowania dla instytucji sejmu, otaczanie się niewykształconymi palantami, brak wychowania, brak politycznej inteligencji.
Gdybyś chciał poznać prawdę o nim, dowiedziałbyś się, że blokady dróg nie były prowadzone w imię jego partykularnych interesów, ale w imieniu społeczeństwa. Grupy trzymające władzę mają dostęp do mediów, grupy sprzeciwiające się złodziejstwu władzy, są zmuszane do robienia tego innymi środkami.


I tak byl lagodnie traktowany

Kain18 napisał(a):
Dowiedziałbyś się, że zboże, które wysypywał było przemycone, a co za tym idzie - godziło w interesy polskiego rolnika. O tym twoje media nie wspominały, co?


Byly inne sposoby zalatwienia tego - legalne, i poki sa wysypywanie powinno byc karane

Kain18 napisał(a):
Oceniasz Leppera jako człowieka godzącego w dobre imię sejmu, a czy potrafiłbyś wskazać choćby jednego lidera jakiejś partii, który choć raz nie splamił orzełka w koronie? Miller, Łapiński, Nowak, Janowski, Oleksy, Kwaśniewski, Zych, Kaczyński, Niesiołowski... I mógłbym tak wymieniać i wymieniać tych, którym choć raz zarzucono i nawet udowodniono łamanie prawa. No ale ty, przeciwniku Leppera, masz klapki na oczach i słabą pamięć.


Co mnie kuzwa obchodzi Lapinski, Miller, Oleksy? Stare dzieje. Zreszta zapomniales o Jaskierni :p
Zreszta Niesiolowski to taki Kurski tylko ze w PO

Kain18 napisał(a):
Lepper jest jednym z najlepszych polityków III RP. Leszek Miller, gdyby mógł, wystawiłby mu pomnik za całą pomoc, jaką Andrzej mu niósł w poprzedniej kadencji. Kaczyński pierwszy złożyłby pod ten pomnik kwiaty za to, że wbrew - także mojej opinii , wygrał kampanię dzięki Lepperowi.


No i?

Kain18 napisał(a):
Lepper świetnie dogadywał się z dziennikarzami, chyba każdy, kto go zna, poświadczyłby to. Jest doskonałym mówcą, posiada dar przekonywania innych do swoich racji. Niestety społeczeństwo(Ty!) zawsze szuka wroga.


Od kiedy?

Kain18 napisał(a):
Społeczeństwo musi mieć przeciwnika. Stał się nim Andrzej Lepper. Wybór na wicemarszałka przyjęto z przerażeniem i oburzeniem. A niby, kurwa mać, co w tym dziwnego, ze tradycyjnie reprezentant sejmowej partii dostaje stołek? Co komu on kurwa przeszkadza?
Odpowiedź zawsze jest jedna: NIE! Bo to przecież Lepper...


Nic dziwnego, niestety nic

Kain18 napisał(a):
Ten sam Lepper, który kilka dni temu zbudował sobie niezłą pozycję wyjściową - pokazując się w mediach dzień w dzień, zepchnął na dalszy plan opozycjonistów z Sld, Lpr i Psl, i wykreował się na polityka, od którego będą zależec najbliższe miesiące w tym kraju.
On już niczego nie rozpierdala, niczego nie wysypuje, nie chce podziałów. Chce konstruktywnego dialogu. Zmądrzał, spoważniał, jakby zdał sobie sprawę, że istnieje realna szansa, by za pięć lat wygrał wybory prezydenckie. Dziś każdy się śmieje na myśl o tej możliwości, ale poczekamy zobaczymy.
Lepper, rzecz jasna, wcale nie jest taki mądry i genialny. Jest też głupcem. to prawda, że otacza się idiotami i nawet wymóg wyższego wykształcenia wśród swoich posłów tego nie zmieni. Wtajemniczeni wiedzą, jaki rozpierdol panuje w regionach, jak małą ma kontrolę nad poszczególnymi województwami, gdzie na stołkach porozsadzał nieudaczników. Renatę Beger kraj będzie wypominał mu zawsze, ale co on może zrobić? Mało kto wie, że wielokrotnie stopował tą kobietę, że był o krok od wyrzucenia jej z partii. Potrafi za to wywalić na zbity pysk tych, których czyny są hańbiące (kilku pijaczków pożegnało się z legitymacją).


koniunkturalnosc + spryt

Kain18 napisał(a):
Przeciwniku Leppera, zanim znowu rzucisz bluzgiem w jego stronę, postaraj się choć na chwilę przystanąć i przemyśleć swój stosunek do niego. Postaraj się pomyśleć, czy aby na pewno masz rację? Czy rzeczywiście dobrze robisz ślepo wierząc Tuskowi, który "napatrzył się na nadużycia władzy" i zapewnia lepszą przyszłość ( i tak od kilkunastu lat), zanim uwierzysz Kaczyńskiemu, który dał się już poznać przeciętnemu warszawiakowi, zanim uwierzysz Olejniczakowi, który prowadzony za rączkę przez Kwaśniewskiego (tak, tak...) pięknymi hasłami mydli oczy społeczeństwu.


Oj nie obrazal mi tu najlepszego ministra rolnictwa w III RP

Kain18 napisał(a):
To, co otrzymujesz w mediach, to tylko cień prawdziwej zakulisowej polityki, w której Andrzej Lepper jest poważnym i szanowanym partnerem dla tych, na których Ty oddałeś swój głos.


Polityka panie polityka


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 08:59 
Cytuj  
Mysle ze musze kolejny zestaw zyletek wyslac z instrukcja obslugi, albo jakis sznurek;]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 09:02 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Należysz większości idiotów, których stan wiedzy o Lepperze kształtują media o zerowej obiektywności.

Twoj temperament rezerwuje Ci miejsce w pierwszym szeregu wyborcow leppera.
Milo, ze probujesz mnie obrazic. Zawsze sie ciesze gdy ktos o takich pogladach nazywa mnie idiota, szczegolnie gdy siebie uwaza za oswieconego. Dwa posty, dwa rofle z mojej strony. Dzieki. ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 09:17 
Cytuj  
Cytuj:
Po pierwsze uważam Leppera za człowieka bez doświadczenia (a nie idiote, trudno byc jednoczesnie idiota i wicepremierem), koniunkturalnego oraz ktory potrafi obrazic ludzi zarzucajac im cos nie majac na to dowodow


A co robią media ? Czy o informowaniu przez media zwykłego Polaka, którego poglądy na poszczególne aspekty polityki ogranicza się właśnie do tej pierwszej instytucji, nie można porównać do wykroczenia w wielokrotnych przypadkach świadomego utajnienia informacji ? To media ,, uświadomiły " Wam jaki jest jest Lepper, stworzyły wizerunek który uniemożliwia Wam racjonalną ocene tej osoby. Swoją drogą zarzucanie bez dowodów jest już rutyną, wręcz ruchem politycznym, przykład z dzisiejszego dnia gdzie Tuskowi ,, nagle się przypomniało " że Giertych, Olejniczak i Lepper byli u niego przed pakterm stabilizacyjnym....

Cytuj:
Kain18 napisał(a):
Jeśli na dźwięk jego nazwiska odruchowo zaczynasz bluzgać, zaciskać pięści, dostajesz drgawek i musisz koniecznie się napić, to znaczy, że należysz do większości Polaków.


Nie mam pogladow jak wiekszosc Polakow. Statystyczny Polak glosuje na PO lub PiS, wiec chociazby dlatego.


Ale zaliczasz się do tej większości, którzy oceniają osoby powierzchownie.






Cytuj:
Kain18 napisał(a):
Dowiedziałbyś się, że zboże, które wysypywał było przemycone, a co za tym idzie - godziło w interesy polskiego rolnika. O tym twoje media nie wspominały, co?


Byly inne sposoby zalatwienia tego - legalne, i poki sa wysypywanie powinno byc karane


Dla Twojej informacji, obecnie tempo pracy organów sądowniczych i kontrolnych jest żałosne,, potrwało by to około kilka miesięcy jak i nie lat ( wcale nie wyolbrzymiam ) . Aby zboże zostało zatrzymane jak i inne produkty rolne, potrzeba dokumentow prawo-mocnych, a więc jak nie trudno się domyślić większość takowego zboża, zanim trafiła by na "warsztat" kontrolny, byłaby przetwarzana na rynku.

Cytuj:
Kain18 napisał(a):
Oceniasz Leppera jako człowieka godzącego w dobre imię sejmu, a czy potrafiłbyś wskazać choćby jednego lidera jakiejś partii, który choć raz nie splamił orzełka w koronie? Miller, Łapiński, Nowak, Janowski, Oleksy, Kwaśniewski, Zych, Kaczyński, Niesiołowski... I mógłbym tak wymieniać i wymieniać tych, którym choć raz zarzucono i nawet udowodniono łamanie prawa. No ale ty, przeciwniku Leppera, masz klapki na oczach i słabą pamięć.


Co mnie kuzwa obchodzi Lapinski, Miller, Oleksy? Stare dzieje. Zreszta zapomniales o Jaskierni :p
Zreszta Niesiolowski to taki Kurski tylko ze w PO


Chcialem Ci pokazać, iż nie tylko Lepper ma ,, grzeszki ". Ale jakoś o tym głośno się nie mówi, a przeciwnicy ( MEDIA ! ) Samoobrony za każdym razem wypominają mu te same błędy.

Cytuj:
Kain18 napisał(a):
Lepper jest jednym z najlepszych polityków III RP. Leszek Miller, gdyby mógł, wystawiłby mu pomnik za całą pomoc, jaką Andrzej mu niósł w poprzedniej kadencji. Kaczyński pierwszy złożyłby pod ten pomnik kwiaty za to, że wbrew - także mojej opinii , wygrał kampanię dzięki Lepperowi.


No i?


Piszesz że nie ma doświadczenia w Polityce, teraz ponownie przyczytaj i zastanów się.

Cytuj:
Kain18 napisał(a):
Lepper świetnie dogadywał się z dziennikarzami, chyba każdy, kto go zna, poświadczyłby to. Jest doskonałym mówcą, posiada dar przekonywania innych do swoich racji. Niestety społeczeństwo(Ty!) zawsze szuka wroga.


Od kiedy?


Chyba każdy wie że od zawsze ? Jest to jedna z licznych uniwersalnych prawd o naturze człowieka.

Cytuj:
Kain18 napisał(a):
Społeczeństwo musi mieć przeciwnika. Stał się nim Andrzej Lepper. Wybór na wicemarszałka przyjęto z przerażeniem i oburzeniem. A niby, kurwa mać, co w tym dziwnego, ze tradycyjnie reprezentant sejmowej partii dostaje stołek? Co komu on kurwa przeszkadza?
Odpowiedź zawsze jest jedna: NIE! Bo to przecież Lepper...


Nic dziwnego, niestety nic


Nie sil się na cynizm, tym bardziej iż nie poparty żadnymi argumentami.

Cytuj:
Kain18 napisał(a):
Ten sam Lepper, który kilka dni temu zbudował sobie niezłą pozycję wyjściową - pokazując się w mediach dzień w dzień, zepchnął na dalszy plan opozycjonistów z Sld, Lpr i Psl, i wykreował się na polityka, od którego będą zależec najbliższe miesiące w tym kraju.
On już niczego nie rozpierdala, niczego nie wysypuje, nie chce podziałów. Chce konstruktywnego dialogu. Zmądrzał, spoważniał, jakby zdał sobie sprawę, że istnieje realna szansa, by za pięć lat wygrał wybory prezydenckie. Dziś każdy się śmieje na myśl o tej możliwości, ale poczekamy zobaczymy.
Lepper, rzecz jasna, wcale nie jest taki mądry i genialny. Jest też głupcem. to prawda, że otacza się idiotami i nawet wymóg wyższego wykształcenia wśród swoich posłów tego nie zmieni. Wtajemniczeni wiedzą, jaki rozpierdol panuje w regionach, jak małą ma kontrolę nad poszczególnymi województwami, gdzie na stołkach porozsadzał nieudaczników. Renatę Beger kraj będzie wypominał mu zawsze, ale co on może zrobić? Mało kto wie, że wielokrotnie stopował tą kobietę, że był o krok od wyrzucenia jej z partii. Potrafi za to wywalić na zbity pysk tych, których czyny są hańbiące (kilku pijaczków pożegnało się z legitymacją).


koniunkturalnosc + spryt


No właśnie, a o co chodzi w Polityce. Właśnie o spryt, krytykujecie osobę które Was przerasta sprytem 20 krotnie. Większosć z Was jest tak ograniczona, że nie może spostrzec, że osoba która osiągnęła w życiu tak wiele, będąc początkowo nieznanym nikomu rolnikiem, nie może być głupia. Co więcej, jestem wielce przekonany, iż 99,9 % społeczeństwa nie potrafiłaby powtórzyć takiego wyczynu. Tusk, Kaczyński, to osoby które zaistniały w Polityce tylko dzięki znajomościom, a inteligencją i sprytem nie grzeszą ( przykład Tuska który spartolił pewne zwycięstwo wyborach przez własną głupotę )

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 09:18 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
ROOOOOOOOOOOOFL.
Wybacz calego nie przeczytalem, ale rofl.

Sargeras, masz miniona. kek


niesamowity post poparty duza ilosc argumentow, grats.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 09:49 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
A co robią media ? Czy o informowaniu przez media zwykłego Polaka, którego poglądy na poszczególne aspekty polityki ogranicza się właśnie do tej pierwszej instytucji, nie można porównać do wykroczenia w wielokrotnych przypadkach świadomego utajnienia informacji ? To media ,, uświadomiły " Wam jaki jest jest Lepper, stworzyły wizerunek który uniemożliwia Wam racjonalną ocene tej osoby. Swoją drogą zarzucanie bez dowodów jest już rutyną, wręcz ruchem politycznym, przykład z dzisiejszego dnia gdzie Tuskowi ,, nagle się przypomniało " że Giertych, Olejniczak i Lepper byli u niego przed pakterm stabilizacyjnym....


Moze, tylko zauwaz ze Lepper sam daje argumenty
A dwa dziwne ze Tusek Kłamczuszek nie zostal pojechany a TV tylko krotka informacja :wtf:

Kain18 napisał(a):
Ale zaliczasz się do tej większości, którzy oceniają osoby powierzchownie.


Nie zaliczaj mnie do wiekszosci, gdyz jest to obrazliwe

Kain18 napisał(a):
Dla Twojej informacji, obecnie tempo pracy organów sądowniczych i kontrolnych jest żałosne,, potrwało by to około kilka miesięcy jak i nie lat ( wcale nie wyolbrzymiam ) . Aby zboże zostało zatrzymane jak i inne produkty rolne, potrzeba dokumentow prawo-mocnych, a więc jak nie trudno się domyślić większość takowego zboża, zanim trafiła by na "warsztat" kontrolny, byłaby przetwarzana na rynku.


W niektorych przypadkach rzeczywiscie obywatel powinien miec prawo dzialac...tak zwane Spoleczenstwo Obywatelskie :] np. zastrzelic wlamywacza

Kain18 napisał(a):
Chcialem Ci pokazać, iż nie tylko Lepper ma ,, grzeszki ". Ale jakoś o tym głośno się nie mówi, a przeciwnicy ( MEDIA ! ) Samoobrony za każdym razem wypominają mu te same błędy.


Bzdura

Kain18 napisał(a):
Piszesz że nie ma doświadczenia w Polityce, teraz ponownie przyczytaj i zastanów się.


Przeczytaj jeszcze raz...Pisalem nie ma potrzebnego doswiadczenia zeby byc ministrem rolnictwa a nie ze nie ma doswiadczenia w polityce...ehhh

Kain18 napisał(a):
Chyba każdy wie że od zawsze ? Jest to jedna z licznych uniwersalnych prawd o naturze człowieka.


Wiec jestem ten z nielicznych ktorzy o tym nie wiedzieli...ohh jak mi wstyd

Kain18 napisał(a):
Nie sil się na cynizm, tym bardziej iż nie poparty żadnymi argumentami.


Gdzie tam cynizm??

Kain18 napisał(a):
No właśnie, a o co chodzi w Polityce. Właśnie o spryt, krytykujecie osobę które Was przerasta sprytem 20 krotnie. Większosć z Was jest tak ograniczona, że nie może spostrzec, że osoba która osiągnęła w życiu tak wiele, będąc początkowo nieznanym nikomu rolnikiem, nie może być głupia. Co więcej, jestem wielce przekonany, iż 99,9 % społeczeństwa nie potrafiłaby powtórzyć takiego wyczynu. Tusk, Kaczyński, to osoby które zaistniały w Polityce tylko dzięki znajomościom, a inteligencją i sprytem nie grzeszą ( przykład Tuska który spartolił pewne zwycięstwo wyborach przez własną głupotę )


Nie wiem jak Tusek Kłamczuszek ale Kaczynski cos tam robil pozytecznego


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 10:24 
Cytuj  
Cytuj:
Cytuj:
Chcialem Ci pokazać, iż nie tylko Lepper ma ,, grzeszki ". Ale jakoś o tym głośno się nie mówi, a przeciwnicy ( MEDIA ! ) Samoobrony za każdym razem wypominają mu te same błędy.

Bzdura


A właśnie nie bzdura, sam sobie to udowodniłeś :


Cytuj:
Moze, tylko zauwaz ze Lepper sam daje argumenty
A dwa dziwne ze Tusek Kłamczuszek nie zostal pojechany a TV tylko krotka informacja :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 17:52 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1315159,11,item.html <-rofl


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 18:27 
Cytuj  
Przynajmniej postawił sprawę jasno... Rydzyk jest mu potrzebny do naprawiania III Rzeczpospolitej :)

A do łże-arystokracji niedługo może dołączyć polski kościół jeśli zainterweniuje w sprawie radia. Ech kogo my już tam mamy w tej arystokracji... SLD ( wstrętni postkomuniści ) PO ( lumpen-liberały no i te szkopskie korzenie Tuska) KLD ( ach ten rym z SLD ) TK ( no bo smieli sie zablokować parę ustaw ) LPR ( a właściwie Giertych i jego zwolennicy :] ) media ( kłamią, i przedstawiają zły obraz świata ) Gazeta Wyborcza ( bo rodzice redaktorów mieli złą przeszłość ) wszelcy socjolodzy, politolodzy itp. Hmm sporo tego, niedługo we froncie obrony przestępców znajdą się wszyscy. Tylko biedny Jaruś wraz z Rzydzykiem do końca będą budować IV rzeczpospolitą :wink:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 18:52 
Cytuj  
Tak apropo kosciola i niemieckich korzeni to przypomnial mi sie pewien dowcip. Moze to bedzie nastepny argument anty-koscielny i anty-papieski.

Benedykt XVI przyjechal z pielgrzymka do Polski. W pewnym momencie, stojac przed tysiacami orientuje sie, ze przemowienie zostawil na biurku, wyslal kogos po nie, a w tym czasie zastanawia sie nad jakimis polskimi slowami, ktorymi moglby w miedzytakzwanymczasie pokrzepic wiernych. Mysli, mysli, w pewnym momencie przypomnialo mu sie i intonuje:
"Obhoncy Westehphatte. Poddajcie she"


_________________
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:21 
Cytuj  
Cytuj:
http://wiadomosci.onet.pl/1315159,11,item.html <-rofl


A to info mnie najbardziej wku*** ** Myślałem że w pewnym momenciu rzucę w tv krzesłem, gdy Kaczyński bronił RM argumentem o wolności mediów. Jest to absurd że mówi to ten sam kurw* Kaczyńskii, który wprowadza coraz to nowsze cenzury do czasopism, telewizji, radia... Młot nad młoty

Cytuj:
Tak oto twoj idol, Andrzej Lepper kupil tam sobie tytul magistra psychologii za 3000zl (tytul nie honorowany w Polsce, na szczescie).


Przepraszam czy ja napisałem że to idol ? Co więcej, nie głosowałem na niego w wyborach, jakbyś opanowałczytanie ze zrozumieniem doszedłbyś do wniosku iż chciałem wykazać że większość nie potrafi go subiektywnie ocenić. Idol, hehe dobre sobie...


Cytuj:
dowiodl wiele razy ze sloma mu z butow wystaje


Argumenty Panie, argumenty, takie pszcze gadanie możesz używać na podwórku. A jeżeli wytkniesz mu blokady itp, odsyłam spowrotem do moich wcześniejszych postów.



Cytuj:
Dokladnie jest tak jak napisales, spoleczenstwo polskie (w wiekszosci) jest na tyle dobrze wyksztalcone zeby dostrzec to ze Lepper to burak i glupek,


Ech ręce opadają... Zacytuję samego siebie bo widzę iż masz problemy z czytaniem :

Cytuj:
No właśnie, a o co chodzi w Polityce. Właśnie o spryt, krytykujecie osobę która Was przerasta sprytem 20 krotnie. Większosć z Was jest tak ograniczona, że nie może spostrzec, że osoba która osiągnęła w życiu tak wiele, będąc początkowo nieznanym nikomu rolnikiem, nie może być głupia. Co więcej, jestem wielce przekonany, iż 99,9 % społeczeństwa nie potrafiłaby powtórzyć takiego wyczynu. Tusk, Kaczyński, to osoby które zaistniały w Polityce tylko dzięki znajomościom, a inteligencją i sprytem nie grzeszą ( przykład Tuska który spartolił pewne zwycięstwo wyborach przez własną głupotę )


Cytuj:
W przeciwienstwie do naszego wspanialego prezydenta kaczynskiego, nasz byly prezydent cos robil, potrafil sie zachowac za granica, byl reprezentatywny, znal jezyki. Po kilku miesiacach prezydentury kaczynskiego wielu z nas moze go postrzegac jako zakompleksionego faceta, ktory za slowo wypowiedziane przeciw jemu lub komentujace jego osobe najchetniej wlepil nam dozywiocie i zakazal kontaktow z innymi ludzmi


Jeden równemu drugiemu. Ale jakbyś zauważył my tu mówimy o AL, a nie o Kaczyńskim, bo kaczkę równie nie trawię jak Tuska.


Cytuj:
Heloł? A co z wyrokami sadowymi? Czy sedziowie tez naleza do tej "wiekszosci" ktora poniewiera biednym andrzejkiem i uwaza go za buraka?


Czy ja coś na boga napisalem o sędziach ? Rozumiesz pojęcie Media ? A jeżeli Ci chodzi o te rozprawy czytaj niżej.


Nie myśl że w ten sposób zabłysłeś, tym bardziej tym ,, heloł ".
Cytuj:
Czy ktos kto ma wyrok moze byc prezydentem kraju czy politykiem? Cos tu jest nie tak, przynajmniej ja tak uwazam.


Żyj dalej w świecie złudzeń.... Po pierwsze czy bycie karanym coś odzwierciadla tak naprawdę ? Jakie ma Andrzej Lepper wykroczenia ? Niezgłoszone demonstracje, wysypywanie nielegalnych zbóż i ,, wyrażanie się brzydko o innych politykach " . Uświadom sobie iż to DROBNOSTKI JEŻELI PORÓWNASZ JE DO PRZEKRęTÓW które robią inni np: ( ORLEN - Kwaśniewski, SLD -> każdy wie że to była "trzymająca władzę " ) które są wręcz jasne jak słońce, ale nie "osądzone prawnie", zdasz sobię sprawę iż Andrzej Lepper to ,, maly krętacz ".

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:26 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
kaczkę równie nie trawię jak Tuska.


to chociaz w dwoch kwestiach sie zgadzamy


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:29 
Cytuj  
Ktoś mówił o Lepperze? (ta, w tekstach śmiesznych też jest, ale pasuje imo do tego, w co przerodziła się ta dyskusja ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:40 
Cytuj  
Przepraszam, ale ktoredy do apteki?

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:53 
Cytuj  
Cytuj:
Nie wiem jak Tusek Kłamczuszek ale Kaczynski cos tam robil pozytecznego

Tylko gdzie to 3.000.000 mieszkań?Radzę zajrzeć do tekstów zabawnych ;)
Prawie wszystkie obietnice wyborcze Kaczyńskiego już leżą w piachu :(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:58 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Prawie wszystkie obietnice wyborcze Kaczyńskiego już leżą w piachu :(


Nie wszystkie :(


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:21 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Glorfindel1 napisał(a):
Prawie wszystkie obietnice wyborcze Kaczyńskiego już leżą w piachu :(


Nie wszystkie :(


,,Jeszcze " nie ma 3 x 15 ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:29 
Cytuj  
Swoja droga jak taki kaczor moze reprezentowac nasz kraj? Nie wie, moze poglady ma super, ale...
Może okaże się ze Kwasniewski byl gorszym preziem, ale.... Gdy sluchalo sie jego przemiowien, to czulo sie jakas... charyzme. Mowil glosno wyraznie.
A kaczor? Jakis czas temu, juz w sumie dawno, odwiedzil USA. Potem dał wywiad polakom tam siedzacy. Boże! Nie wiem co on gadal bo zrozumiec go nie szlo. Niewyraznie, slowa wypowiadane bez sily, wydawane od czasu jakeis dziwne dzwieki( mlasniecie czy co tam), ogolnie jakby robil łaskę. Bez zadnej energii. Ogolnie bez tej sily, bez tej charyzmy...

Ech, tak mnie tylko naszlo :/ Moze ktos z was podziela moje zdanie... Obawiam ze tak zostanie, zamiast mowic pozadnie bedzie nonstop mlaskac...

(niby Tusk tez ma wade wymowy, ale w nim jest jednak jakas energie, nie jest takim cholernym flegmatykiem)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.