mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 12:07 
 
Shador von Dal napisał(a):
Podać przykłady? Nie wierzę, że sam tego nie widzisz. omg can aj tacz ju plx? etc. Jednozdaniowe odpowiedzi które nic nie wnoszą do tematu.

SvD.


Ja czytam glownie forum L2 i nie widze tego.
Zerknalem na szybko na inne fora ale tez jakos mi to umknelo.

Skoro tak bardzo popularne sa tutaj sytuacje, ze jakis nowy user zadaje rzeczowe i konkretne pytanie, "wita sie" etc i dostaje flame to nie powinno Ci sprawic problemu podanie takich przykladow prawda?
IMHO ten Twoj caly post jest w stylu "a u was bija murzynow".
Zadnych konkretow nie mozesz podac bo zaraz by sie okazalo, ze taki flame byl tylko rekakcja na nieprzestrzeganie zasad forum.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 12:17 
 
Każdy ma tutaj wyrobione zdanie, które w większości trudno zmienić. Częste są dyskusje kiedy jeden chce przekonać drugiego o swoich racjach, a drugi na to, nie to nieprawda jest tak i tak. To nie forum gdzie się pieścimy:

-Hej znalazłem ubar priv serv do WoW. Maks lvl 150, zajebisty serv ziomy
-Ale jestes ubar
-Ale jestes masta
-Oh dzieki za serva
-Oh dzieki za serva, mozna wrescie sobie pograc

Nie, jesli ktos powie glupiego to zostanie mu to wytkniete. Jesli nie umie korzystac z opcji szukaj zostanie muto wytkniete.


P.S Moze troche mnie ponioslo, ale ciesze sie ze jest tu jak jest. Szczerze powiedziawszy kiedys tez zostalem pare razy sflamowany. Ale zmusilo mnie to do myslenia, hej moze cos robie nie tak?

Ogolnie mmorpg.pl to ubar forum ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 12:20 
 
Skoro autor napisal ze EOT z jego strony to mysle zeby mozna zamknac co by glupich klotni/przepychanek nie wszczynać :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 12:46 
 
Gdyby nie ostry język co poniektórych użytkowników tego forum, to byłby tu taki syf jak na wielu innych forach poświeconych MMO. Nieskomplikowane gry typu Tibia, Mu, WoW czy Ogame przyciągają bande dzieciaków z podstawówki, których wychowanie i wiedza są z reguły na tak niskim poziomie, że gdyby jakiś uber pro mastach nie napisał "ić stont", to mmorpg.pl stracił by cały swój urok i poziom...

Istnieje wyór pomiędzy akceptowaniem i próbami nawrócenia dzieci neostardy(w 90% przypadków skazane na niepowodzenie), a ostrym zgnojeniem delikwenta, które nie dość że mocniej na niego podziała(bo na dzieci trzeba krzyczeć żeby cos zrozumiały) to zapewni pożądek na forum.

Zreszta niech o jakości tego forum świadczy fakt, że mimo iz nie gram obecnie w żadnego MMORPG'a(czekam sobie na RV), to i tak czasami tu zaglądam ;].

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 16:27 
 
viewtopic.php?t=19545


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 18:24 
 
Przyznam ze przeczytalem na szybkosci wiec byc moze przeoczylem. Ale wydaje mi sie ze na tym forum istnieje jeszcze bariera wiekowa ktora tez odgrywa tutaj spore znaczenie. Sadze ze jak bym mial ponad 30 lat (przykladowo) to tez wkur*** by mnie to ze jakis 14 latek zadaje glupie pytania i to czesto jeszcze nie w tym dziale co trzeba.
Przez pewien okres czasu uwazalem nawet ze na tym forum jest jakas pr0 mastah Elite ktorej sie wydaje ze wszystko wie najlepiej. I nie chodzi mi tu o grupe wiekowa a raczej o bywalcow ktorzy byli duzo wczesniej na tym forum niz bylem ja. Odwiedzalem to forum czesto duzo czasu przed tym jak postanowilem sie na nim zarejestrowac.
Uwazam ze na forum istnieja podzialy na grupy wiekowe jak i na ludzi grajacych w platne mmo oraz na tych co graja free.
Nie da sie niestety tego ze soba pogodzic.
Mimo wszystko zgadzam sie z SvD


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 19:29 
 
Nie ma obowiazku posiadania tutaj konta i uczestniczeniu w dyskusjach, jak komus nasze towarzystwo nie pasuje to trudno. Nie widze problemu...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 20:21 
 
Zematis napisał(a):
Nie ma obowiazku posiadania tutaj konta i uczestniczeniu w dyskusjach, jak komus nasze towarzystwo nie pasuje to trudno. Nie widze problemu...


i zostaniesz sam, bedziesz mogl sobie wreszcie pogadac "na poziomie".

tak naprawde jesli ktos chce sie cos dowiedziec, a na pierwsze pytanie zostal zjechany, to sie spyta 2 raz. No chyba ze w temacie "WoW", to nie zdazy bo pierwszy temat mu zamkna, a jak zalozy drugi to zostanie zjechany za zalozenie 2 topicu.

Pozdrawiam Calisa.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 20:51 
 
Zemus napisał(a):
Zematis napisał(a):
Nie ma obowiazku posiadania tutaj konta i uczestniczeniu w dyskusjach, jak komus nasze towarzystwo nie pasuje to trudno. Nie widze problemu...


i zostaniesz sam, bedziesz mogl sobie wreszcie pogadac "na poziomie".

tak naprawde jesli ktos chce sie cos dowiedziec, a na pierwsze pytanie zostal zjechany, to sie spyta 2 raz. No chyba ze w temacie "WoW", to nie zdazy bo pierwszy temat mu zamkna, a jak zalozy drugi to zostanie zjechany za zalozenie 2 topicu.

Pozdrawiam Calisa.

Jestem tu od 2002 roku i jak dotad, mimo ze przy kazdej nadazajacej sie sposobnosci powtarzam "droga wolna, nikt Was tu nie trzyma", nie zostalem sam.

ja nie wiem skad to przekonanie ze zeby forum istnialo to musza sie tu ciagle pojawiac nowi ludzie. To nie serial TV, ogladalnosc nie ma znaczenia.
Tak dlugo jak Beast i Fergi beda mieli fanaberie oplacania serwera i domeny tak dlugo tu bedziemy. Niewykluczone ze kiedys nam podziekuja za milo spedzony czas i zamkna ten kramik. Ale jestem przekonany ze ani opinia o nas na "zewnatrz", ani ilosc userow nie wplynie na ta decyzje...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 20:55 
 
ilosc nie znaczy jakosc...

Dunno jak wy ale ja wole kilku dobrych userow niz miliony idiotow...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 20:58 
 
poryty klimat to jest na www.gamecenter.pl (dawne mu.xt.pl) Tam Mam 3 zbanowane konta na 36 lat a teraz bana na ip. A wypowiadam sie w taki sam sposob jak tutaj. Tam zadnego warna modzi to jacys idioci. Wogole nie wiem kto im tam dal prawa. Ta cala Ania sie nadaje... Na mmorpg.pl jest imo jednym z najlepszych polskich forów.


_________________
oumn da lololegend

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 21:05 
 
Nom fajnie tam maja:
"mam pewien problem gdy włanczam WoW-a i prubuje dołonczyć do serwera pisze unable to conect i do wyboru jest ok lub help o co w tym chodzi bardzo prosze o pomoc."

losowy temat z dzialu WoW - Emulacja, do reszty nawet boje sie zagladac.
To ja juz wole tutejsze "male piekielko". :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 21:07 
 
Nie zgadzam sie w pelni z Shadorem, nie jestem zadnym radykalem.

Proponuje jednak dac jedna szanse nowym uzytkownikom aby mieli okazje nauczyc sie normalnego uzytkowania forum.
Ja bylem trollem calkiem nieswiadomym <zeby sie o tym przekonac wystarczy przejrzec moje pierwsze 30-40 postow> chyba czegos sie nauczylem a to dlatego ze mialem mozliwosc, owszem pojezdzano mnie- to skutkuje ale kosnstruktywnie <w miare> a nie zbyt ostro.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 21:12 
 
Zemus napisał(a):
i zostaniesz sam, bedziesz mogl sobie wreszcie pogadac "na poziomie".

Akurat tym to się wogólę nie przejmuję, bo zakrawa to o sf ;) Jestem tu od 2001 roku i cały czas mam ten sam pogląd, jeśli ktoś się nie dostosuje to dowidzenia.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 21:20 
 
Glorfindel1 napisał(a):
Proponuje jednak dac jedna szanse nowym uzytkownikom aby mieli okazje nauczyc sie normalnego uzytkowania forum.

To nie przedszkole.

Czlowiek w miare inteligenty poczyta forum przez pewien czas i zorientuje sie czego nie wypada, a co jest akceptowane.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 22:02 
 
a mi to chyba wisi jak tu naprawde jest :) ale denerwuje mnie cala ta moda na te uber pro teksty rodem z hamburgerowni typu "thb, wtf" i nne tego typu. Do cholery niektorych postaw to za cholere nie potrafie rozczytac :)

No i druga sprawa ze w wiekszosci tematow zawsze sie schodzi z glownego tematu. Ludzie pisza po dwa wyrazy najczesniej w miejszym lub wiekszym stopniu obrazajace innego uzytkownika i potem juz leci z gorki. Duzo trzeba przekopac postow zanim znajdzie sie to czego czlowiek tak naprawde szuka.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 22:19 
 
Tak se wlasnie przypomnialem, ze wiele powstawalo for/serwisow o mmo, wszystkie byly user friendly a userzy danych for mowili jakie to one super a mmorpg jest be... szkoda ze wiekszosc upadla ;)

Najbardziej kochalem mmogspot ;) ktorych userzy tak baaaaardzo lubili te forum ;)


A te forum wlasnie przetrwalo dzieki temu klimatowi ktorego tak wielu niecierpi ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 22:32 
 
od razu nie cierpi...:P

GameCenter-> Wow Emulacje temat pt: "Blond:/" omg...WE <3 mmorpg.pl!

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 22:38 
 
na codzien?

tbh do dzisiaj nie spotkalem NIGDZIE, tylko tu, na mmorpg.pl

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 22:47 
 
Wypowiem się krótko, bo temat ciekawy, ale śpiący jestem i nie chce mi się rozpisywać :>
Cieszę się, że wszelkiego rodzaju kretynizm jest szybko tępiony. Za dużo idiotów się w dzisiejszych czasach kręci po internecie i aż miło poczytać sobie posty na forum, gdzie duża część ludzi ma do tego zjawiska stosunek taki, jak ja, czyli w skrócie "ubić".
OPRAVCA pisze o barierze wiekowej. Nie mogę się tu zgodzić, gdyż nie chodzi tu o tępienie "dzieciaków, zadających głupie pytania", lecz raczej "ludzi zadających głupie pytania". Fakt, że młodsi częściej uprawiają ten haniebny proceder, ale nie oznacza to wcale, że jeśli ktoś ma powiedzmy 20+, jego posty będą na poziomie. Niestety, na paru z for, które odwiedzam widac, że nawet starsi ludzie potrafią niekiedy zadawać kretyńskie pytania bez zapoznania się z regulaminem, podwieszonymi, etc.
Sam jestem na forum od 2004 roku i o ile dobrze pamiętam, zjechany bezpodstawnie zostałem raz, przez Aenimę, kiedy jeszcze uprawiał zakrojone na szeroką skalę trollowanie. "Chory klimat" tego forum nie dotyka mnie osobiście (w sensie, moje posty nie są krytykowane na każdym kroku), gdyż staram się nie zadawać kretyńskich pytań, korzystać z opcji szukaj (jestem leniwym człowiekiem, ale wolę poświęcić 2 minuty na szukanie tego, co mnie interesuje, niż pół dnia na czekanie, aż ktoś mi odpowie) oraz czytać podwieszone tematy.
Mimo wszystko, uważam, że krytykowanie autorów głupich tematów powinno mieć miejsce tylko w 2-3 postach max, bo wyzywanie kogoś od kretynów przez całą stronę chyba nie ma większego sensu.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.