mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 18:12 
Cytuj  
Mam miec gosci z L2 (z klanu) i wypadalo by ich zabrac na obiad do jakiejs dobrej knajpy. Z tego co wiem, to jedna z dziewczyn jest wegetarianka (scisla - wszelkie sushi odpadaja).
Ktos zna moze jakas knajpe w w-wa gdzie maja dobra kuchnie zarowno dla "normalnych" jak i tych co jedza tylko trawe? :)
Fajnie jakby tez menu mieli 2jezyczne - odpadnie mi problem tlumaczenia calego menu.
Poziom cenowy taki ok stowki na osobe za obiad bylby idealny.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 18:23 
Cytuj  
Za stówke to ja mogę te menu samemu przetłumaczyć, nie widze najmniejszego problemu. Przy okazji jeszcze pojem :D

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 18:56 
Cytuj  
Po pierwsze to moze byc restauracja Vega, na tylach kina femina. Wchodzi sie w takie jakby podworze. Dawno nie bylem wiec dokladnie nie powiem.
Drugie to Mata Hari, tego to juz nie powiem gdzie jest, bo zupelnie nie pamietam, ale znalezienie po nazwie nie powinno przysporzyc klopotow.

Co do cen i potraw miesnych to nie wiem, nie pamietam. Najlepiej byloby przejsc sie i tu i tam i sprawdzic osobiscie. niestety AFAIR to obie restauracje sa nawet nie vegetariańskie a veganskie, wiec ze znalezieniem tam trupa moze byc ciezko (obie polecil mi znajomy krisznowiec, ktory w nich pracowal, a oni nie dotykaja miesa chyba:).

Ewentualnie folklor lokalny, zapros ich do baru mlecznego i kup jej pierogi zesrem :lol: .

ps. przypomnialem sobie jeszcze, ze chyba w budynku Akademi Hatha Jogi jest cos w tym stylu (www.ahj.pl).
edit: Moja wegetarianska piekniejsza polowa wlasnie mi powiedziala, ze obok AHJ jest Sadhu Cafe, ktore rzadzi jesli chodzi o dania bezmiesne.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 07:59 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Po pierwsze to moze byc restauracja Vega, na tylach kina femina. Wchodzi sie w takie jakby podworze. Dawno nie bylem wiec dokladnie nie powiem.


Vegę osobiscie odradzam jedzenie tam nie jest najwyzszych lotow a moze mialem poprostu pecha.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 09:43 
Cytuj  
Tak z czystej ciekawosci... kuchnia weganska to da sie w ogole najesc? Bo szczerze powiedziawszy to sobie tego nie wyobrazam :) (co do tego ze moze byc smaczne to nie mam watpliwosci, bo dobry kucharz to nawet gowno przyrzadzi tak ze bedzie niebo w gebie ;) )


pozdrawiam

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 09:51 
Cytuj  
Wszystkim sie da najesc jak zjesz tego odpowiednio duzo. Nie najadles sie kiedys np samym bobem ? albo fasolka szparagowa ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 09:53 
Cytuj  
No wlasnie nie. Tzn bylem pelny ale nie syty.


pozdrawiam

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 12:04 
Cytuj  
Karol - polecam ogórdki na starówce - podają tylko i wyłącznie soczki chmielowe :P

*sorry za OT - coś mnie napadło ^^*


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 13:05 
Cytuj  
IMO wegetarianizm rulezz ^^
Mieso jadam sporadycznie i mi to pasuje. Soja niezle potrafi imitowac mieso i byc smaczniejsza <dobrze przyrzadzona> niz podobnie zroione mieso.
Poza tym wegetarianizm jest zdrowszy.

OT ale coz...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 13:11 
Cytuj  
A nie lepiej pojsc poprostu do dobrej restauracji gdzie podaja normalne zarcie, a wegetarianka zje sobie duza salatke? Sam czasem wole sobie zjesc dobra salatke niz jakies mieso (ale sporadycznie).

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 13:13 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Soja niezle potrafi imitowac mieso i byc smaczniejsza <dobrze przyrzadzona> niz podobnie zroione mieso.


Chyba tylko osoba ktora nie jada miesa moze dojsc do takich wnioskow ;) Nie mowie ze np kotlety sojowe sa zle, ale stwierdzenie ze smakuja jak schabowe to jest juz wielka przesada. Pozatym, wegetarianizm =/= weganizm


pozdrawiam

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 13:28 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Chyba tylko osoba ktora nie jada miesa moze dojsc do takich wnioskow ;) Nie mowie ze np kotlety sojowe sa zle, ale stwierdzenie ze smakuja jak schabowe to jest juz wielka przesada. Pozatym, wegetarianizm =/= weganizm


pozdrawiam


Jem mieso ale dosc rzadko, jednak uwazam ze wegetarianizm jest zdrowszy od zwyklego odzywiania. nie napisalem ze soja smakuje jak mieso, tylko ze je niezle imituje <wizualnie> i jest smaczniejsza od "schabowego".

Weganizm=/= wegatarianizm.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Weganizm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wegetarianizm

I co do zdrowia- http://pl.wikipedia.org/wiki/Wegetarianizm#Zdrowie

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 13:46 
Cytuj  
Weganie to wogóle są po^($#*. Aaaa, no i za parenaście, może dziesiąt lat okaże się jak ta soja genetycznie modyfikowana jest zdrowsza ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 18:16 
Cytuj  
Apropo najadania sie. Owszem, da sie. Swego czasu jadalem dania przyrzadzonego przez mojego przyjaciela, ktory jest vegan od lat wielu. Najesc sie smacznie i zdrowo mozna, tylko trzeba sie nameczyc, bo te potrawy sa zazwyczaj czasochlonne a polprodukty ciezko dostepne (ma chlopak w glowie cala tablice E-XX - z czego jest robione, czy nie uzywaja do produkcj kawalkow zwierzat).


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 18:48 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
soja (...) jest smaczniejsza od "schabowego".


SZATANIE WYJDZ Z DUSZY TEGO MLODEGO CZLOWIEKA!HAX!MAX!PAX!HAU!HAU!

Schabowy > wszystko inne (no moze poza czekolada).


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 18:50 
Cytuj  
Spaghetti > Schabowy


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 18:57 
Cytuj  
Piers z kurczaka > all


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 19:12 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Piers z kurczaka > all


/signed

A intesuje mnie czemu wegetarianizm ma byc zdrowszy? To ze jem mieso nie znaczy ze jem tylko to :) Poza tym zalezy to od tego kto co potrzebuje... Np. ja od 2.5 roku chodze na silke i bez mieska sie nie obedzie.

No ale sorry za OT.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 19:14 
Cytuj  
Kod:
<Sushi>
<All>
------------------------
<Sushi>

       /----|   <- Tir
<All>  o---oo
------------------------

<Sushi>


<KBOOOM>
------------------------


<Sushi>

____  <- Mokra plama
------------------------



:o :roll:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 20:02 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Spaghetti > Schabowy

Spaghetti > All
Takie male sprostowanie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.