mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 22:07 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Pierwsze co mi na myśl przychodzi to Hip Hop ;).

Juz myslalem ze to paranoja na punkcie symboliki neonazi...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 22:22 
Cytuj  
to i tak dobrze ja "musze zyc" z nickiem MagPS :-?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 06:50 
Cytuj  
Napiszcie do Admina, może zmieni :)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 08:00 
Cytuj  
Jason napisał(a):
Napiszcie do Admina, może zmieni :)


Nie zmieni. ;)

Wprowadza to tylko niepotrzebne zamieszanie wsrod uzytkownikow oraz chec ponownej zmiany nicka po "niefortunnej" wypowiedzi lub klotni na forum.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 08:32 
Cytuj  
[OT] ja mam 69 po niku i to nie jest data urodzenia ani pozycja, tylko znak "ying yang".[/OT]

+mamy swietnych meneli
+zawsze na pytanie: co slychac? sluchamy slowotoku o wszystkim co boli, nigdy: super, fajnie
+ poczucie humoru + mmorpg.pl

+ super drogi inernet ?


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 08:40 
Cytuj  
Beast napisał(a):
Jason napisał(a):
Napiszcie do Admina, może zmieni :)


Nie zmieni. ;)


I bardzo dobrze. Zreszta o inteligencji uzytkownika nie swiadczy jego nick ale jego posty :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 08:44 
Cytuj  
Mamy najmocniejszy alkohol na swiecie... tak przynajmniej uwazaja w japoni:
http://blog.hulboj.org/2006/05/polish-s ... anime.html

Mamy uber poczucie humoru, najlepszym przykladem moze byc to ze nawet nasz sejm jest wspanialym kabaretem:
http://video.google.com/videoplay?docid ... ne&pl=true

Pozatym jestesmy zajebiscie sprytni, twardzi i odwazni ;)

No i macie mnie ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 09:07 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Polakom gratulujemy Rasiaka.


od dzis sie mowi: "Polakom gratulujemy Kuszczaka"


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 09:29 
Cytuj  
Moim zdaniem możemy być dumni z polskich żołnierzy. Można nie zgadzać się z zasadnością niektórych działań wojskowych, wszakże decyzje dotyczące zaangażowania podejmują politycy.
Żołnierze wykonują jednak swe zadania bez większych problemów, są cenieni przez sojuszników. Oddziały specjalne należą do najlepszych na świecie. Obraz psują nieliczne indywidua w postaci skorumpowanych oficerów wożących dolary w walizkach.
Nie wiem jak to teraz wygląda, może by się ktoś z północy polski wypowiedział, ale do niedawna mówiło się o tym, że polskie stocznie budują dużo nowoczesnych statków.
Wiem napewno że stocznie budujące statki żeglugi śródlądowej są wysoko cenione na świecie, podobnie stocznie jachtowe.


_________________
O.o

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 09:47 
Cytuj  
Budują budują, z tego co wiem stocznia w Ustce pęka w szwach od zamówień. Mieszkam 18 km od niej (Słupsk)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 10:43 
Cytuj  
Jestem dumny z ministra Leppera, który w kilka dni po objęciu urzędu wywalczył w Brukseli uchylenie restrykcji dla rolników, którzy spóźnili się z wnioskami o dopłaty i podniesienie kwot mlecznych dla Polski o 100 tys. ton.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,83 ... caid=11b3b

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 11:00 
Cytuj  
A ty Sar jak zwykle politykujesz:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 11:47 
Cytuj  
Mało jest rzecyz, z których możemy być dumni bo ludzie zamiast robić coś konkretnego to wolą zadawać tego typu pytania. Wybacz ale jak narazie to musimy się uporać ze złym stanem państwa bo dopiero od 17 lat mamy niepodległość. Zmiany społeczne potrzebują czasu i ochoty głównie ludzi młodych. Czyli takich jak Ty Volture88 czy ja. Także może zamiast mówienia co inni robią, że możemy być z nich dumni, sami stwórzmy coś z czego możemy być dumni.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 11:54 
Cytuj  
Czyli "Nie pytaj co Twoj kraj moze zrobic dla Ciebie ale...."

Ja tez jestem dumny.
Z prezydenta.

ktory to powiedzial :)


j/k
z naszego tez jestem dumny
myslalem ze nie wyciagnie lapki do tego krzyzaka z wermachtu i hitlerjugend a on go jeszcze po rekach calowal :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 11:55 
Cytuj  
Mozemy byc dumni z polskich naukowcow, ktorzy w warunkach jakie maja i wsparciu panstwa, jakos daja rade... produkujemy np najlepszy na swiecie ( najdokladniejszy ) taki aparat do badania wzroku. Nie wiem jak to sie nazywa, ten taki automat w ktory sie looka u okulisty :)... co prawda wiekszosc idzie na zach, bo tam maja kase by to kupic. ( chyba na univ w toruniu to zlozyli ) No i naszych wynalazcow amatorow - ost jeden polak wygral w stanach miedzynarodowy "kokurs" wynalazcow - jakis ultrabezpieczny fotelik zaprojektowal... niedlugo wejdzie do produkcji. ( 1mln$ wygral + pewnie bedzie mial kase z fotelikow )

*

Posty: 101
Dołączył(a): 29.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 12:02 
Cytuj  
Mamy full zarąbistych punkowych zespołów:D


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 12:27 
Cytuj  
Ja tam z wojska polskiego wcale nie jestem dumny i nawet zadowolony. Czasami przygladam sie co Ci debile ktorych biora do wojska potrafia zrobic glupiego. Chleja litrami spirytus i sie wojskiem polskim nazywaja. W tamtym roku spalili ciezarowke na mojej ulicy... Ta cholota ma mnie bronic? Ehh szkodal slow na nich nawet. Zreszta wszedzie ich pelno jak przechodza na rezerwe. Sami pewnie slyszeliscie bo tak sie dra ze trudno to zignorowac.

- zdecydowany dla wojska.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:19 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Jestem dumny z ministra Leppera, który w kilka dni po objęciu urzędu wywalczył w Brukseli uchylenie restrykcji dla rolników, którzy spóźnili się z wnioskami o dopłaty i podniesienie kwot mlecznych dla Polski o 100 tys. ton.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,83 ... caid=11b3b


Bzdura. Niczego nie podniosl. Przez niego rolnicy beda musieli doplacac na nadwyzki.
I jak do cholery przy zdrowych zmyslach mozna byc dumnym z Leppera? Wspolczuje Ci.

Poza tym proponuje do FAQ dodac notke o zakazie politykowania na forum - skoro kurwic jawnie nie mozna to politykwoac tez.

You hit my sig rofl.


Posty: 38
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:29 
Cytuj  
Mamy jeszcze bardzo dobrych informatyków - Polacy wygrywają sporo imprez w programowaniu na całym świecie , to chyba też może być powód do dumy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:30 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Poza tym proponuje do FAQ dodac notke o zakazie politykowania na forum - skoro kurwic jawnie nie mozna to politykwoac tez.

Popieram!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.