mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 14:54 
Cytuj  
* UWAGA - life story ;-) *

hehehe stare dobre czasy diablo 1 :]

moj pierwszy modem 14,4 to mama mi z pracy przyniosla, bo jej miesiac trulem ze tylko chce zobaczyc jak BN wyglada....


....od 29-31 nabilem ponad 100 zeta (impuls kosztowal 14gr wtedy).

To mi jeszcze uszlo na sucho, ale rachunek za nastepny miesiac to juz bylo 670zl i niestety mama powiedziala ze musze albo go zaplacic z kieszonkowego albo zabiera modem....


...no i zabrala modem....


....to wyzebralem od dziadkow kase na wlasny modemik (33,6 yay :] ) i gralo sie dalej ;-)....


....3 dni w miesiacu musialem matki unikac ale co tam warto bylo. :]...

....pozniej probowala blokowac zero w telefonie (cyfrowe centrale sux) ale skonczylo sie na tym ze odblokowalem zero i zmienilem haslo :evil:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 15:05 
Cytuj  
wspolczuje twojej matce.. bedna kobieta :-?


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 15:56 
Cytuj  
No z modemami i rachunkami rzeczywiscie byly jazdy w D1:< Naszczescie do D2 juz mialem sdi afair, ale pingi i tak byly po 300 (przy dobrych wiatrach), bo tepsa miala wiadomo jakie lacze do telii. Ale jakos sie gralo...

konrador - Pamietam tylko tyle, ?e jak pojawia3 sie na kanale, zaczyna3 sie ogólny pop3och a twardsi plamili glebe krwi1 ;) - tekst ze strony klanu, roror :[

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 15:59 
Cytuj  
tak dopoki tepsa nie wypuscila 655 rurki na telie to na closed grac sie nie dalo prawie ale potem bylo naprawde przyzwoicie ...do czasu dupe hack;/


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 16:09 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
...do czasu dupe...
czyli jakis miesiac po premierze d2 ;)

Swoja droga grajac przez netie wszystko bylo oki(d1&pierwsze dni d2), niestety akurat po premierze d2 zmienilem miejsce zamieszkania i mialem tpsa, czyli nici z zalogowaia sie.. kombinowalem jak kon pod gorke ( rozne nr dostepowe ), w koncu "odkrylem" callback netii - oprocz rach ( niechlubny rekord ~1,1k ) to bylo cacy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 20:30 
Cytuj  
Rotfl, widzę, że nie tylko ja byłem taki pierdolnięty, żeby miesięcznie rachunki za telefon bulić po 600 zł i założyć sdi zaraz po pojawieniu się za cenę instalacji koło 1500 zł ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 20:41 
Cytuj  
Ja z mojego pierwszego modemu 1200 bodów dawałem po BBSach i FIDOnecie raczej :D wiec raczej duzych rachunkow nie bylo. Bylto rok pi razy oko 93 jakies 3 lata przed wprowadzeniem numeru dostepowego tepsy, kiedy byl jeszcze obowiazek rejestrowania modemu i placenia megaabonamentu za niego, ale ja na pirata :D
A pozniej byla pierwsza stalka w Optimusie w ktorym robilem i od 94 sieciowalem z roboty w miare regularnie... ale grac na necie zaczalem dosc pozno, a i mania Diablo mnie jakos ominela, skonczylem singla z 2 razy i do szuflady :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 21:58 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Rotfl, widzę, że nie tylko ja byłem taki pierdolnięty, żeby miesięcznie rachunki za telefon bulić po 600 zł i założyć sdi zaraz po pojawieniu się za cenę instalacji koło 1500 zł ;)

Pod koniec diablo1 dorobilem sie prawie czterocyfrowego rachunku.
Niestety "z powodow technicznych istalacja uslugi SDI jest w tej chwili niedostepna".

Najsmieszniejsze, ze jak instalowalem neostrade [a dokladniej dzien po tym jak zainstalowalem i smigala rowniotko] przyszlo do mnie takie smao pismo dotyczace neostrady ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 15:40 
Cytuj  
Małe FYI
Toll http://www.mmorpg.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=19
Toll of PW z czasów Diablo, nastepnie Toll of UO Cats, potem widywany też na SP (Siege Perilous, tzw Open-PVP UO Veteran Shard).

Vemki - Pomysł na postacie o tej samej ksywie powstał od sławnego na SP "a rat" i gildi The Rats (GM Karol66, ?95%? polaków), GMy OSI uznali te ksywe za illegal i zmieniali... W swoim czasie The Outcasts wyodrębniło się z The Rats jako gildia stricte PvP KOS-all. W niezbyt długim czasie =O= stało się "popularne". Jakiś czas później zrobilismy pierwsze 2 Vemki (Ashveem i ja), hot female~, taki sam kolor skóry i włosów, takie same ciuchy + etheral lamki jako mounty. Jako że Vemki byly fajne niektórzy guildmates też je zaczeli robić (Bali, Kiyote, Astax, ???). Po jakimś czasie SP się zjebało od nowych wymysłów OSI to zaczeliśmy udzielać się na Euro z pingiem ~50ms. Wiekszość, jeżeli nie wszyscy z SP Outcasts porobili Vemki na Euro, polscy "tubylcy" Euro też zaczeli robić Vemki, a nawet kilku carebearsów (np. Wybuch aka Camaris) z Cats porobiło Euro Vemki. Z czasem wiekszość "vetów" z SP quitneło UO i szeregi Vemek na Euro zasilali kolejni polacy i nie tylko. Oczywiście playstyle Vemek na Euro "bazował" na SP =O=.

The Outcasts. Niech ktoś coś napisze. Wymienie te osoby co pamiętam, że były w =O= of SP, uzupełnienia mile widziane.
Ashveem, Bali, Venom, Kiyote, Kielas, Raku, Astax, Qyv, Konrador, atj, Vhalior, Magus, Platinus, Dragoon, Perrin, Madmax, Mindlord, Delis, Thalion, Camaris, Infamous, Marcio, Burns, Water, Ikspil, Josita, Berrillion, Fergerod^^


BTW Tomugeen of D2 PW?


_________________
I wish to place a trash barrel~


Ostatnio edytowano 2 cze 2006, 19:25 przez Fergerod, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 16:12 
Cytuj  
Pw - przymierze westmarchu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 16:14 
Cytuj  
ta


_________________
I wish to place a trash barrel~

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 16:15 
Cytuj  
Fergerod napisał(a):

BTW Tomugeen of D2 PW?

Ofc, stare dzieje. [nawet chwilowe BD w D1]


Edit:
@ Morgul ponizej: a dokladnie to Sir Marilion


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 2 cze 2006, 16:33 przez tomugeen, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 16:27 
Cytuj  
Juz myslalem ze mam skleroze, a tu jednak nei pamiec wciaz dobra.. co prawda z PW tylko niejakiego Silmarilliona(chyba ze byl ZA bo cos mi tak w glowce kolacze) pamietam i tyle ;) ciekawe czy ktos pamieta DKD?

Edit: PW bylo za czasow d1 czy d2? bo mi sie chyba cos poplatalo... ale nazwe i tak skads pamietam :)


Ostatnio edytowano 2 cze 2006, 16:55 przez Morgul, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 16:29 
Cytuj  
No stare dzieje ;)

ps. btw. milej by było jakbym dostał PM-a żeby zmienić temat a nie zastać temat zmienionym :/


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 16:39 
Cytuj  
Heh, przeczytalem post Fergeroda i nie moglem sie powstrzymac ;)
http://www.thenoobcomic.com/daily/strip070.html


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 18:02 
Cytuj  
Wymienie te osoby co pamiętam, że były w =O= of SP, uzupełnienia mile widziane.

atj, Mar(cio?)

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 19:25 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ofc, stare dzieje. [nawet chwilowe BD w D1]


Ostatni raz widzieliśmy się IRL chyba ze 6 lat temu przy piwku roro


konrador napisał(a):
Wymienie te osoby co pamiętam, że były w =O= of SP, uzupełnienia mile widziane.

atj, Mar(cio?)


zmienilem Crane na Marcio, dopisalem atj


_________________
I wish to place a trash barrel~

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 20:09 
Cytuj  
Fergerod napisał(a):

Ostatni raz widzieliśmy się IRL chyba ze 6 lat temu przy piwku roro


Cos kolo tego, do liceum sie wtedy wybieralem iirc. W sumie glupio sie zawsze czulem jako gowniarz w towarzystwie.

@ Morgul: PW to byl dokladnie przelom d1 i d2. http://pw.mud.pl/ ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 08:41 
Cytuj  
*bump*

31 maja pojawila sie druga odslona artykulu, link dla zainteresowanych http://www.gram.pl/felieton.asp?id=729


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 13:15 
Cytuj  
Smolika nie bylo w =O= ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.