mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 14:16 
Cytuj  
Chodzilem kiedys z dziewczyna z domu dziecka i nie pamietam zebym kiedykolwiek mial "spokojniejsza" narzeczona.
Na studiach mialem tez 3 kolegow w grupie ktorzy byli w domu dziecka i tez nie pamietam zebym znal kogos innego, kto tak duzo poswiecal czasu nauce (zawsze jak ich wyciagalismy na impreze albo choc piwo po... a czasami w czasie zajec :) mowili ze poki sie ucza i maja dobre wyniki to beda dostawac pomoc/stypendium od panstwa wiec ida kuc).

Znalalem za to sporo osob ktore wychowaly sie w dobrych i "pelnych" rodzinach ktore cpaly. pily i pierdolily wszystko i wszystkich.

IMHO poslugowanie sie stereotypami ze jak ktos jest z domu dziecka to bedzie kradl, pil etc jest przejawem ciasnego swiatopogladu, glupoty i nietolerancji.
A powolywanie sie na "jakies badania", ktore ponoc pokazuja ze wychowankowie domu dziecka koncza wczesnie na cmentarzu albo w kryminale jest zwykla manipulacja. Przytoczcie zrodla or just shut up.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 14:24 
Cytuj  
Cytuj:
Świątynia opatrzności to temat rzeka - dla mnie typowy przykład kolejnego marnowania MOICH pieniędzy z podatków które płacę.
Jak będę chciał finansować jakąś budowę świątyni to dam na tacę albo przekażę darowiznę.
Moje podatki powinny finansować sprawne funkcjonowanie Państwa a nie budowy miejc kultu.


/signed

Lepiej sie tego nie dalo ujac.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 14:38 
Cytuj  
super drogi inernet ?

chyba nie wiesz o czym mowisz, Polska ma bardzo tani internet (wiadomo ze nie najtanszy).

Pozatym piekne kobiety, naprawde jak sie wyjedzie za granice to brakuje tego spogladania, bo same grube baby sie kreca...

Piloci <3
calkiem niezli gracze (wszelkiej masci, od bitewniakow poczawszy na grach kompowych skonczywszy)
Pozatym Polska ma naprawde wysoki poziom nauczania (pomijam szkoly wyzsze...)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 14:40 
Cytuj  
Polska ma tani internet?
A na jakiej podstawie to śmiałe stwierdzenie powstało?
Proponuję porównanie siły nabywczej z ceną netu - jeżeli nadal będziesz tak twierdził to ja się poddaję:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 14:44 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
super drogi inernet ?

chyba nie wiesz o czym mowisz, Polska ma bardzo tani internet (wiadomo ze nie najtanszy).

To ja chyba mieszkam w tej innej Polsce ...
Identyczna sytuacja jest z kosztami rozmów przez telefon (obojętnie jaki, komórkę czy stacjonarny) - niskie to one nie są :evil:

Imo pochwalić się możemy tym że przy wysokich cenach za prawie wszystko (elektronika, soft, net, telefony, piwo itd.) i przy naszych niskich zarobkach (jak na standardy EU) udaje się nam "prawie" normalnie funkcjonować w tym kraju 8)
Taka "szkoła przetrwania".


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 14:11 
Cytuj  
Bardzo tani internet :o
No jasne na Kubie jest drozszy :]


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 14:19 
Cytuj  
Teraz sobie przypomnialem, ze mamy najlepszych informatykow ;>

I jak bylo to trudno, nie chce mi sie szukac :d

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 14:39 
Cytuj  
Polska ma bardzo tani internet
Radze pojechac do Szwecji i zobaczyc za jakie grosze tam internet maja.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 14:53 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
Polska ma bardzo tani internet (wiadomo ze nie najtanszy).

I przy okazji najdrozszy w Europie.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 15:27 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
super drogi inernet ?

chyba nie wiesz o czym mowisz, Polska ma bardzo tani internet (wiadomo ze nie najtanszy).


Wnioski z raportu o cenach dostępu do sieci w Polsce przedstawiają się następująco: dostęp staniał ale w niewielkim stopniu. Polskie realia to najwyższa cena w Europie w grupie umiarkowanie intensywnie korzystających użytkowników i prawie najdroższe usługi w grupie dla intensywnie korzystających internautów.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 08:26 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
sama do wszystkiego doszla, bez ojca. A ilosc zarobkow miala przedstawic tobie iz nie dorastasz do piet jej w formie sukcesu.

Powoływanie się na sukcesy matki jest jakimś rozwiązaniem podczas sprzeczek na forum. Jednakże dowodzenie swoich racji poprzez powoływanie się na cudze sukcesy chwały nie przynosi.
Pieszczoch napisał(a):
sam sobie na to zasluzyles, podaj mnie do sadu za opinie o topbie jak chcesz.

Najpierw kogoś obrażasz, a jak ci zwrócić uwagę, to chowasz się za adwokatem? Wstyd.
Logain Darkthron napisał(a):
Taaak. A wiadomo ze zmniejszenie kasy ktore dostaja te domy dziecka oczywiscie poprawi ta sytuacje. Czy ty w ogole myslisz nad tym co piszesz? ...

Post odnosi się do tez, które w tym topiku nigdzie nie padły. Do tego jeszcze prowokacyjnie swoją treścią przywołuje upiorne widmo metodyki rozwiązywania problemów stosowanej w III Rzeszy. Post zupełnie nie na miejscu.

Swego czasu byłem dumny z faktu, że Painkiller został dołączony do CPL Tour. Spośród polskich gier Painkiller odniósł największy, również międzynarodowy sukces.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 10:55 
Cytuj  
Polska tani internet? , pozwol Zemus ze zacytuje mojego guildmate z WoW , Szweda

>>> 50mb/50mb full duplex fiber optic without limits , 20 euro/month

rechotal jak dziki kiedy mu powiedzialem jakie sa ceny i lacza w PL

ale to nic w porowaniu z Szwajcaria , 10 eu/month , dostep do internetu limitowany praktycznie tylko karta sieciowa , slabo?

Sargeras jestes zjebem i tyle , tak na marginesie moja matka jest główną
księgową w ośrodku adopcyjnym i nie raz i nie dwa mialem okazje popatrzec na te dzieciaki , bardzo wrazliwe i inteligentne . Ale masz za ciasny mozg zeby zrozumiec pewne aspekty zycia , nic to moze z wiekiem samo przyjdzie .

na ile znam Pieszczocha to jeszcze nie widzialem zeby sie uniosl bez powodu , stfu Sargeras


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 12:07 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Logain Darkthron napisał(a):
Taaak. A wiadomo ze zmniejszenie kasy ktore dostaja te domy dziecka oczywiscie poprawi ta sytuacje. Czy ty w ogole myslisz nad tym co piszesz? ...

Post odnosi się do tez, które w tym topiku nigdzie nie padły.


Nie padly? A to:
Sargeras napisał(a):
Po trzecie: Ja z kolei nie życzę sobie, żeby moje podatki szły na utrzymanie domów dziecka.


Popraw mnie jesli sie myle, ale w jaki sposob fakt ze domy dziecka nie beda dostawaly pieniedzy z podatkow ma zwiekszyc fundusze na nie?


pozdrawiam

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 12:59 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Po trzecie: Ja z kolei nie życzę sobie, żeby moje podatki szły na utrzymanie domów dziecka.


Mysle ze tutaj chodzilo mu o to, ze innym zwisa budowa swiatyn, a jemu utrzymywanie wychowankow domow dziecka.(i nie chce na to przeznaczac podatkow)

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 13:13 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Polska tani internet? , pozwol Zemus ze zacytuje mojego guildmate z WoW , Szweda

>>> 50mb/50mb full duplex fiber optic without limits , 20 euro/month

rechotal jak dziki kiedy mu powiedzialem jakie sa ceny i lacza w PL

ale to nic w porowaniu z Szwajcaria , 10 eu/month , dostep do internetu limitowany praktycznie tylko karta sieciowa , slabo?

Moja najblizsza rodzina jest ze Szwecji. W tym roku jak przyjechali do nas i kuzyn zobaczyl szybkosc internetu i cene, jaka placimy za to popukał sie w głowe. Jak powiedzial mi, ze ich szybkosc to 100mb/s to praie zawału dostałem. Jego komórka ma szybszy internet niz moj komputer :lol: serio.(Jest synem jednego z kierownikow ericssona w Linkoping, wiec w sumie sie nie dziwie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 13:21 
Cytuj  
broadband ratio najwieksze ma Korea Poludniowa , ale naprawde w Szwajcarii jest najlepszy net na swiecie , ale o czym tu gadac tam nawet podatkow nie ma ,...znaczy sa ale nikt ich nie placi rofl


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 13:22 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Sargeras napisał(a):
Po trzecie: Ja z kolei nie życzę sobie, żeby moje podatki szły na utrzymanie domów dziecka.

Mysle ze tutaj chodzilo mu o to, ze innym zwisa budowa swiatyn, a jemu utrzymywanie wychowankow domow dziecka.(i nie chce na to przeznaczac podatkow)


Czyli woli dawac pieniadze na budowe kosciola niz na dom dziecka. Czyli ze domom dziecka nie jest ta kasa tak potrzebna i sa wazniejsze cele. Czyli uwaza ze powinno sie zmiejszyc kase ktora takie domy dostaja i spozytkowac je w innym celu. Czyli mialem racje ;)


pozdrawiam

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 13:57 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Nie padly? A to:
Sargeras napisał(a):
Po trzecie: Ja z kolei nie życzę sobie, żeby moje podatki szły na utrzymanie domów dziecka.

Popraw mnie jesli sie myle, ale w jaki sposob fakt ze domy dziecka nie beda dostawaly pieniedzy z podatkow ma zwiekszyc fundusze na nie?

Teraz widać, że trafił się nam niezgorszy spryciarz. Wyciął z całego posta jedno zdanie, bo mu tak pasowało do rozwinięcia szokującej teorii na temat rzekomej próby zamachu na życie wychowanków państwowych domów dziacka celem rozwoju budownictwa sakralnego.
A oto co naprawdę napisałem:
Cytuj:
Po trzecie: Ja z kolei nie życzę sobie, żeby moje podatki szły na utrzymanie domów dziecka. (...)Przestawienie strategii opiekuńczej państwa w kierunku rodzinnych domów dziecka byłoby rozwiązaniem o wiele skuteczniejszym.

Jak ktoś nie wierzy, niech zajrzy tutaj: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=37 ... ht=#373468
zanim się nabierze na manipulację LogainDarkthrona (taki Glorfindel1 już się nabrał).

Jestem dumny z Henryka Grutha: http://www.eurosport.pl/icehockey/sport_sto882978.shtml

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 15:15 
Cytuj  
Napisales cos co nie pozostawia zbyt wiele do interpretacji, co zreszta potwierdza reakcja innych, nie tylko moja. Jakkolwiek bedzie wygladac opieka nad sierotami, pieniadze z podatkow zawsze beda na ten cel potrzebne. Na razie wyglada to tak jak wyglada i jak widac politycy widza inne, bardziej palace potrzeby w panstwie bo nie slyszalem o probach zmiany tego stanu rzeczy. To ze moglo by to pewnie wygladac lepiej to nie znaczy ze nie zycze sobie zeby z moich podatkow placono na to co jest teraz, poniewaz to nie wina tych dzieci. I tak maja juz przewalone nie uwazam ze zabranie im kasy cokolwiek zmieni. Natomiast przestawienie domow dziecka jako wylegarni elementu na ktore nie ma sensu wydawac pieniedzy jest, wg mnie, ponizej krytyki.

Co do "rzekomej próby zamachu na życie wychowanków państwowych domów dziacka celem rozwoju budownictwa sakralnego" ktora niby sugerowalem... tak ciezko zrozumiec ze to byl sarkazm? Nawet ciebie nie podejrzewam o taki radykalizm. Pozatym, nigdzie nie pisalem ze wolisz budowac koscioly niz placic na domy dziecka. Sam fakt ze tak cie boli to ze twoje pieniadze na nie ida byl wystarczajacy.


pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 16:53 
Cytuj  
Powoływanie się na sukcesy matki jest jakimś rozwiązaniem podczas sprzeczek na forum. Jednakże dowodzenie swoich racji poprzez powoływanie się na cudze sukcesy chwały nie przynosi.

Powolywanie sie na jej sukces, mialo ci uswiadomic ze pieprzysz glupoty na temat dzieci z domu dziecka, a stereotyp jakim sie kierujesz to tylko mit.

To tak w wersji kulturalnej, bo juz sam sie wymoderowalem.....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.