mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 12:32 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Libero napisał(a):
jednak wkrótce znalazła sie wymowka by grac (szlif angielskiego)


Co za bzdura, powodzenia z nauka ;o

Czemu jak sie sie ma ts/venta to mozna sie nauczyć. Napewno w tedy jest ciekaweiej jak sie gada o pierdołach :]


Posty: 46
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 12:57 
Cytuj  
uzależniony

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 13:02 
Cytuj  
no ja od daoc'a szczegolnie angielskiego nauczylem sie w pismie... tak wiec nie do konca to taka wymowka, niektorzy sie juz naucza tego angielskiego, byle tylko pograc w to co znajomi, jak to takie zajebiste;)


<-------- nie uzalezniony, choc juz kiedys bylem:) gram , bo chwilowo na obczyznie nie mam nic lepszego do roboty


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 13:05 
Cytuj  
Cytuj:
Co za bzdura, powodzenia z nauka ;op


W żaden sposób nie nauczysz sie języka tak dobrze jak poprzez normalną konwersacje. A że Vent/VO jest często jedyną jej możliwością.. Po ponad roku spędzonym na różnych zagranicznych voice communicators czuje że mój inglisz level upnął w uj. Przynajmniej jeśli chodzi o rozmówki.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 13:10 
Cytuj  
Uzależniony jak cholera, nie pamietam dnia zebym nie usiadł choć poczty sprawdzić (in game ofc) ,wiecej niż 1 dzień nie byłem bez pre-paida (zwykle z czystej sklerozy).

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 13:23 
Cytuj  
nie uzalezniony.

Ostatni login na swoim koncie 2 luty ;)

i jak na razie, nie mam do czego wracac.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 13:24 
Cytuj  
To co Ty tu robisz? :o

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 14:20 
Cytuj  
Uzależniony, 4-8 h dziennie przed kompem grajac w ruzne gry ... :/


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 14:25 
Cytuj  
Mi dość ciężko właściwie powiedzieć czy uzalezniony czy nie. Chce mi się grać i jeżeli mam wolny czas to to robie, ale jezeli nie mam czasu to nie cierpie straszliwych katuszy.

Można więc chyba powiedzieć, że nie uzalezniony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 14:31 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
ruzne gry ... :/


szkoda ze nie mam stołka w rządzie , obowiązkowe lekcje z pisowni polskiej na każdym kierunku na każdej uczelni bez wyjątku czy studiujesz Informatyke czy Ochronę Środowiska . Jak już piszesz z polskimi znakami diaktrycznymi to bądź łaskaw pisać bez takich baboli


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:33 
Cytuj  
Nie gram dluzej niz 3 godziny dziennie... Max 4. Jednoczesnie wcale nie mam zajec na studiach kazdego dnia. Mam wiele obowiazkow, dziele konto z bratem, a czasem po prostu wylaczam WoW-a po 2-3h gry nawet jesli mam czas i ochote na wiecej.
Mozna powiedziec, ze gdybym sie uparl to moglbym nawet grac ponad 6 godzin dziennie, ale nie chce.

Wole troche ambitniejsza rozrywke... Isc na dobry film, poczytac sensowna ksiazke, posluchac muzyki klasycznej na koncercie.
Ale tez wyjsc na pole i pograc w pileczke, ogladnac mecze na MS, isc na trening, wyjsc na piwko z kolegami, w dluzsze weekendy wyjechac do domu za miastem...
I jak tu znalezc czas na wiecej niz 3h przy WoW-ie ??

Nie chce za n-lat powiedziec: "czasy mlodosci spedzilem przed komputerem".

Kazdy robi co chce, ale sorry... Dla mnie 7+ dziennie przed komputerem to strata czasu i wspolczuje takim ludziom, ze nie maja innych zainteresowan i sa tak monotematyczni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:44 
Cytuj  
simo napisał(a):
... Dla mnie 7+ dziennie przed komputerem to strata czasu i wspolczuje takim ludziom, ze nie maja innych zainteresowan i sa tak monotematyczni.


No jak to, przeciez mozna grac na pvp, mozesz robic questy, mozesz isc d instancji, ewentulanie z kolegami na piwo do karczmy, mozna nawet napasc na wioske i wyciac wszystkich itd :)

...a tak serio, WoW uzaleznia jak wiele innych rzeczy, ale latwo sie z tego wyleczyc.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:46 
Cytuj  
simo napisał(a):
Wole troche ambitniejsza rozrywke... Isc na dobry film, poczytac sensowna ksiazke, posluchac muzyki klasycznej na koncercie.
Ale tez wyjsc na pole i pograc w pileczke, ogladnac mecze na MS, isc na trening, wyjsc na piwko z kolegami, w dluzsze weekendy wyjechac do domu za miastem...
I jak tu znalezc czas na wiecej niz 3h przy WoW-ie ??
Nie chce za n-lat powiedziec: "czasy mlodosci spedzilem przed komputerem".
Kazdy robi co chce, ale sorry... Dla mnie 7+ dziennie przed komputerem to strata czasu i wspolczuje takim ludziom, ze nie maja innych zainteresowan i sa tak monotematyczni.


Ale ty jestes fajny. Moge mowic ze jestes moim kumplem? :roll:

*rence*


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:23 
Cytuj  
simo napisał(a):
Nie gram dluzej niz 3 godziny dziennie... Max 4. Jednoczesnie wcale nie mam zajec na studiach kazdego dnia. Mam wiele obowiazkow, dziele konto z bratem, a czasem po prostu wylaczam WoW-a po 2-3h gry nawet jesli mam czas i ochote na wiecej.
Mozna powiedziec, ze gdybym sie uparl to moglbym nawet grac ponad 6 godzin dziennie, ale nie chce.

Wole troche ambitniejsza rozrywke... Isc na dobry film, poczytac sensowna ksiazke, posluchac muzyki klasycznej na koncercie.
Ale tez wyjsc na pole i pograc w pileczke, ogladnac mecze na MS, isc na trening, wyjsc na piwko z kolegami, w dluzsze weekendy wyjechac do domu za miastem...
I jak tu znalezc czas na wiecej niz 3h przy WoW-ie ??

Nie chce za n-lat powiedziec: "czasy mlodosci spedzilem przed komputerem".

Kazdy robi co chce, ale sorry... Dla mnie 7+ dziennie przed komputerem to strata czasu i wspolczuje takim ludziom, ze nie maja innych zainteresowan i sa tak monotematyczni.

sialalala. Aleś ty git uuuaaaa. Dla niektórych komputery to pasja. (nie koniecznie gry). Powiedz programiscie, addministratorowi sieci, albo grafiki żeby siedział mniej niż 8h. Niektórzy to poprostu lubia. Jak mam czas to siedze znacznie wiecej niż 10h. Chociaż w tedy to już raczej nie gram nn-stop...

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:40 
Cytuj  
Libero napisał(a):
To co Ty tu robisz? :o


czekam, moze cos sie zmieni w Wowie...

inside napisał(a):
sialalala. Aleś ty git uuuaaaa. Dla niektórych komputery to pasja. (nie koniecznie gry). Powiedz programiscie, addministratorowi sieci, albo grafiki żeby siedział mniej niż 8h. Niektórzy to poprostu lubia. Jak mam czas to siedze znacznie wiecej niż 10h. Chociaż w tedy to już raczej nie gram nn-stop...


sialalala. Aleś ty git uuuaaaa.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:57 
Cytuj  
iniside napisał(a):
sialalala. Aleś ty git uuuaaaa. Dla niektórych komputery to pasja. (nie koniecznie gry). Powiedz programiscie, addministratorowi sieci, albo grafiki żeby siedział mniej niż 8h. Niektórzy to poprostu lubia.

Stawiasz znak równości między pracą programisty/grafika i zabijaniem Hoggera?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 18:35 
Cytuj  
Tak. Każdy robi to co lubi i co mu sprawia przyjemność tu nie ma nic do rozumienia .. :P. Dla jednego i drugiego jest to taki sam fun.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 21:15 
Cytuj  
same jak zemus, ostatni raz logowałem się gdzieś w lutym, ta gra jest po prostu nudna, ile można stracic weekendow żeby miec fioletowe itemki

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 23:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
sialalala. Aleś ty git uuuaaaa. Dla niektórych komputery to pasja. (nie koniecznie gry). Powiedz programiscie, addministratorowi sieci, albo grafiki żeby siedział mniej niż 8h. Niektórzy to poprostu lubia. Jak mam czas to siedze znacznie wiecej niż 10h. Chociaż w tedy to już raczej nie gram nn-stop...




Wyrazilem sie nieprecyzyjnie... Piszac o 7+ godzinach przed monitorem mialem na mysli WoW-a, nie komputer ogolnie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 09:23 
Cytuj  
A ja uwazam, ze sluchanie muzyki klasycznej na koncertach to strata czasu.
Kazdy robi co chce, ale sorry... Wspolczuje tym, ktorzy wola czytac ambitne ksiazki i wychodzic "na pole", zeby obejzec ambitny film (almodovara[tfu] zapewne).

Prawdziwe zycie jest tylko jak mozna jezdzic na hulajnodze od rana do wieczora.

Nie chce za n lat powiedziec: "Mysle, ze w mlodosci nie jezdzilem na hulajnodze:("


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.