mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 08:59 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Spam na gmailu to spam od Google, a myslisz ze dlaczego to jest za friko?
Jak zakladasz konto to profilujesz spam ktory beda Ci wysylac, ale jest tam wpis o tym ze nie bedziesz z tego powodu "cierpial" (spam laduje od razu w boxie 'spam').

Dziala to tak samo jak spam na wszystkich darmowych skrzynkach, z ta roznica ze na innych sam sobie musisz skonigurowac filtry zeby ladowal od razu w koszu, a tu zrobili to za Ciebie.

Na razie dużo spamu na gmaila nie dostaję (5-6 maili dziennie) - a na takim go2.pl jak zajrzę ze 2 razy w miesiącu to bywa że i 400-500 sztuk tego leży ... :lol:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 09:03 
Cytuj  
No nie wiem czy to spam od Google. Czasem wpada do inboxa, jakies CHEAP ROLEX, albo V14GRA


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 09:58 
Cytuj  
Ja mam 2 konta na gmailu i nigdy zadnego spamu nie dostalem. A na innych skrzynkach sie to zdarzalo, oj zdarzalo...


_________________
Obrazek

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 13:48 
Cytuj  
Ja narazie tez zadnego nie dostaje... Ale trzeba wiedziec gdzie nie podawac domyslnego maila przy rejestracji. Ja mam takie konto na ktore sie wszedzie rejestruje i tam leci caly spam.


_________________
http://rince.mybrute.com/

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 13:53 
Cytuj  
Jedynym kontem na ktore nigdy nie dostalem zadnego spamu to konto w mbanku ;)


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 14:36 
Cytuj  
Gmail jest bardzo dobry, that's all.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 17:11 
Cytuj  
kreda napisał(a):
trzeba wiedziec gdzie nie podawac domyslnego maila przy rejestracji

np nigdzie?
Napisalem, ze uzywalem konta tylko jako e-dysku. I ostatnio zaczal przychodzic tam spam.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 19:42 
Cytuj  
zematis: nie osmieszaj sie, ani razu niedostalem na gmaila spamu od google...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 20:18 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Spam na gmailu to spam od Google, a myslisz ze dlaczego to jest za friko?
Jak zakladasz konto to profilujesz spam ktory beda Ci wysylac, ale jest tam wpis o tym ze nie bedziesz z tego powodu "cierpial" (spam laduje od razu w boxie 'spam').

Dziala to tak samo jak spam na wszystkich darmowych skrzynkach, z ta roznica ze na innych sam sobie musisz skonigurowac filtry zeby ladowal od razu w koszu, a tu zrobili to za Ciebie.

Bullshit.
Spam Gmaila działa na zupełnie innej zasadzie. Masz TYLKO w trakcie czytania maila wydzieloną jedną wąską kolumnę po prawej stronie z kilkoma reklamami profilowanymi pod ciebie. Zupełnie to nie przeszkadza. O wiele gorzej wg mnie jest na skrzynkach wp.pl i o2.pl (akurat te posiadam), gdzie po prostu moja skrzynka jest non-stop spamowana niechcianymi postami, które NIE DA SIĘ wyfiltrować.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 21:14 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
zematis: nie osmieszaj sie, ani razu niedostalem na gmaila spamu od google...

No jak sadzisz ze maile sa podpisane "od google" to gratuluje...

Idz przeczytaj umowe ktora podpisales, a takie teksty to sobie zostaw dla kolegow z klasy.

@Sweng
Ne wiem o jakiej ramce mowisz, bo u mnie zadna ramka z reklamami sie nie pojawia. Dostaje tylko maile (ktore mi nie wadza!!! ale nie o tym tu mowa)

Mam na gmailu 3 konta, z tego 2 nie byly nigdy uzywane tak jak w przypadku Zycha. Co ciekawe na wszystkie 3 dostaje dokladnie te same spam wiadomosci, ktore od razu laduja w boxie spam.
A zeby bylo jeszcze ciekawiej to profil ustawilem na IT, caly spam na googlu jaki dostaje to oferty kupna software'u.
Sa to te same wiadomosci od tych samych nadawcow.

Polecam lekture privacy policy ktora podpisaliscie. (zawsze sam takie rzeczy wklejam, ale jak sami troche poszukacie i poczytacie to nic sie takiego nie stanie)

Na koniec, do tych co wierza ze google rozdaje te konta za darmo z dobrego serca to polecam rozeznac sie w kosztach jakie ponosi zeby to wszystko dzialalo.
Polecam rowniez poczytac czemu jest ciagle w fazie beta (tak samo jak ICQ).

Ach, i ja jestem zadowolony z gmaila. Co nie zmienia postaci rzeczy...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 21:34 
Cytuj  
zematis: please przestan sie kompromitowac, na gmailu w dziale spam mam 12 maili - to wszystko co sie pojawilo w ciagu ostatnich 4ch miesiecy, do tego gmail wszystko przefiltrowal, w inbox niemam zadnego spamu...

edit: przy okazji, zemmy zamiast pieprzyc glupoty moze bys sie nauczyl chronic maila ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 23 cze 2006, 21:38 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 21:37 
Cytuj  
Cytuj:
(Wiadomości starsze niż 30 dni będą automatycznie usuwane)


U mnie takie cos pisze w kategorii spam:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 21:51 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
zematis: please przestan sie kompromitowac, na gmailu w dziale spam mam 12 maili - to wszystko co sie pojawilo w ciagu ostatnich 4ch miesiecy, do tego gmail wszystko przefiltrowal, w inbox niemam zadnego spamu...

Potrafisz czytac ze zrozumieniem? Nie mam ani jednego spam maila w inboxie. A do spam boxu maile przchodza sporadycznie, ale jednak przychodza. Ciagle te same, na wszystkie konta.
Dzial spam automatycznie sie flushuje po 30 dniach, to tak btw. (nie da sie tego edytowac, wiec te 4 miesiace to cos Ci sie chyba pokickalo)

Wiesz jak sa tworzone filtry gmailowe?
Kazdy mail ze spam boxu jest oznaczony jako spam, i dodawany do black listy. Skoro na 3 kontach dostaje maile z tych samych adresow i oznaczam jako spam to po roku czasu powinny dawno trafic na black liste i byc filtrowane nim w ogole dojda na moja skrzynke.
Zadziwiajace ale jednak tak sie nie dzieje. Czemu?

Rozumiem ze nie sa w stanie blokowac spamu generowanego przez boty ktore rozsylaja smieci od prywatnych osob. Bo w takich mailach wszystko sie zmienia i ich blokowanie to problem (z ktorym obecnie sie borykam na innym koncie).
Ale to co przychodzi na gmail pochodzi o tej samej firmy. Dziwne nie uwazasz?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 22:03 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Potrafisz czytac ze zrozumieniem?

potrafisz myslec logicznie ?
Zematis napisał(a):
Nie mam ani jednego spam maila w inboxie. A do spam boxu maile przchodza sporadycznie, ale jednak przychodza. Ciagle te same, na wszystkie konta.

A pomyslales ze jakies spam serwery wysylaja spam na *@gmail.com ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 22:05 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Zematis napisał(a):
Potrafisz czytac ze zrozumieniem?

potrafisz myslec logicznie ?
Zematis napisał(a):
Nie mam ani jednego spam maila w inboxie. A do spam boxu maile przchodza sporadycznie, ale jednak przychodza. Ciagle te same, na wszystkie konta.

A pomyslales ze jakies spam serwery wysylaja spam na *@gmail.com ?

Rozumiem ze nie sa w stanie blokowac spamu generowanego przez boty ktore rozsylaja smieci od prywatnych osob. Bo w takich mailach wszystko sie zmienia i ich blokowanie to problem (z ktorym obecnie sie borykam na innym koncie).
Ale to co przychodzi na gmail pochodzi o tej samej firmy. Dziwne nie uwazasz?

To jak, czytasz ze zrozumieniem czy nie?

edit;
topic pewnie trafi do flames, a szkoda...
edit2:
powtorze bo widze ze czesc z Was czyta wybiorczo, gmail uwazam za swietna usluge i nie przeszkadza mi ze dostaje 3-4 spam maile na miesiac ktore trafiaja od razu do spam boxu.
ale te kilka maili to jest wlasnie cena za "darmowosc" tej usulugi.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Ostatnio edytowano 23 cze 2006, 22:32 przez Zematis, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 22:20 
Cytuj  
E jak cos zostalo to ja poprosze :)


_________________
forfiter

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 22:32 
Cytuj  
tej samej firmy ? ten sam adres ? / ip ?

no to jezeli trafia ci do inbox a nie do spam to rzeczywiscie dziwne...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 22:56 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
tej samej firmy ? ten sam adres ? / ip ?

no to jezeli trafia ci do inbox a nie do spam to rzeczywiscie dziwne...


:roll:
Nie rozumiesz slowa firma?

na Gmailu gdzies czytalem ze spam od nich bedzie ladowany automatycznie od Spamboxu, i jak mowi Zematis bedzie jakos zwiazany z twimi zainteresowaniami.

STOP FLAME FFS

/edit blad

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 08:39 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
Ashton napisał(a):
tej samej firmy ? ten sam adres ? / ip ?

no to jezeli trafia ci do inbox a nie do spam to rzeczywiscie dziwne...


:roll:
Nie rozumiesz slowa firma?

na Gmailu gdzies czytalem ze spam od nich bedzie ladowany automatycznie od Spamboxu, i jak mowi Zematis bedzie jakos zwiazany z twimi zainteresowaniami.

STOP FLAME FFS

/edit blad

Dokladnie.

Jak ktos ma jeszcze watpliwosci, to zalozcie sobie nowe konto i przeczytajcie umowe. Jest w niej zapis ze moga przychodzic "sporadycznie" wiadomosci reklamowe ale beda automatycznie wrzucane do spam boxu. I tak sie dzieje.
Mam na glowie wazniejsze rzeczym gdyby nie to, po prostu wrzucilbym te frgamenty z umowy i po sprawie.

@Asthon pisalem to juz chyba 5 razy, nie dostaje zadnego spamu do INBOX. Spam-maile trafiaja do SPAMBOXu, i dlatego powinny byc dawno filtorwane przez gmail (jak nie wiesz dlaczego to przeczytaj o filtrach). Przez filtorwane mam na mysli usuniecie ich nim zostana zapisane gdziekolwiek na mojej skrzynce.

Z mojej strony EOT.
Wszystkie argumenty ktore podalem mozna sprawdzic, nie mam zamiariu sie dalej klocic. Gmail jest OK, ale wysyla reklamy zeby udostepniac uslugi za darmo i nie ma w tym nic zlego ani dziwnego.
Dziwne jest naiwne myslenie ze korzystasz z uslug firmy kompletnie za darmo...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 08:40 
Cytuj  
Na GMailu mam tylko Google Ads, po prawej stronie podczas czytania wiadomości. Tam to sie nazywa 'Sponsored links'. Dostaje troche spamu bo zarejestrowałem się na PHP Classes, ale wszystko ładnie jest filtrowane.

Acha:
https://addons.mozilla.org/firefox/173/ Polecam, jeśli ktoś jeszcze nie zna ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.