mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 17:43 
Cytuj  
KrzyThorus napisał(a):
Tego ostatniego zdania nie zrozumialem


I duzo wiecej nie rozumiesz. Sadzac po bzdurach o orbicie.
Dla swojego dobra poczytaj sobie i sile kinetycznej, potencjalnej, hiperboli, paraboli, grawitacji, teorii wzglednosci, srodku masy, inklinacji, ekscentrycznosci, biegunach a takze o wibitnych ludziach tj. Newton, Kepler czy Eintein,

Juz nie wspomne, ze w starym systemie podstaw tych pojec uczono w podstawowce (7 i 8 klasa), a w liceum to kontynuowano na profilach zwiazanych z tym tematem.

A teraz do ksiazek, a nie obijac sie w wakacje!

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 17:43 
Cytuj  
Loler napisał(a):
Bo my chyba nie wiem że każdy z nas czerpie atomizowane nukleralnie super atomowo bombowo surowcexDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD


KrzyThorus miales sobie isc.... Obiecywales...


_________________
oumn da lololegend


Posty: 6
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 17:45 
Cytuj  
A ktorz to jest?virus jakis?Prosilbym troche bardziej to wytlumaczyc


_________________
Kiedyś byłem w toalecie.....To było straszne!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 17:56 
Cytuj  
Jak wszyscy zaczna skakac rozsiani po calej ziemi to rysunek bedzie wygladal tak:

--skok-->(ziemia)<--skok-- ,czyli sila= skok+(-skok) =0 +- minimalny blad.

Calosc w ogole jest bez sensu.


_________________
Nestor#1522


Posty: 5
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 18:17 
Cytuj  
Loler napisał(a):
Bo my chyba nie wiem że każdy z nas czerpie atomizowane nukleralnie super atomowo bombowo surowcexDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD



Witam.
Szanowny Lolerze.Jeśli masz już sie wypowiadać publicznie prośiłbym byś wyrażał się stosownie.Ta wypowiedz nie ma najmniejszego sensu.Proszę przemyśl to.
Pozdrowienia
Zanner

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 18:40 
Cytuj  
Ok, zagłębiłem się w temat, ta strona to tylko 'projekt' pewnej grupy osób, która pewnie chce zobaczyć jak ludzie dostosują się do ich BS.

Zgodnie z wyliczeniami wielu ekspertów nawet jeśli taka akcja by się udała orbita ziemska zmieniłaby się jedynie o pare nanometrów, co w żadnym wypadku nie zmieni globalnego ocieplania się klimatu itd.

Do sprawy grawitacji międzyplanetarnej i połączenia elektormagnetycznego może pozostawię to bez komentarza, bo jak widać ironia to pojęcie obce gimnazjalistom, jednak muszę tutaj stanąć w ich obronie. Za czasów gdy ja chodziłem do gimnazjum (:E) nie było tam praw Keplera, więc to chyba jednak wynika z niewiedzy;)

Anyhow, powiem szczerze, że głębiej się nad tym nie zastanawiałem, przez tyle lat pamiętałem o tym serwisie nigdy nie weryfikując prawdziwości rzekomych 'badań',

Mimo wszystko SKOCZĘ

BE :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 00:22 
Cytuj  
Ale co taki skok ma zmienić?? nacisk na Ziemię?

Nie mam pojęcia, od czego zależy kształt orbity. Na pewno od masy Ziemi i Słońca i odległości między nimi. Nic z tego ten skok nie zmienia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.