mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 131
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:50 
Cytuj  
Dana napisał(a):
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Tu masz ale bez fpsów :) No i nie ma jeszcze Dark Meśa.



Fajna strona ale chociaż ja i tak wole samemu zawsze sprawdzić czy mi gra pójdzie :)


_________________
Guild Wars
EverQuest 2 -> Tomahs - Blackburrow - Royal Legion
Warhammer Online -> Tomals - K8P - Royal Legion

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 16:48 
Cytuj  
pogralem troche- zajebiste
combat podobny do Oblivion ale na duzo lepszym technicznie poziomie
wrogowie wykonuja czesto realistyczne uniki , pokrzykuja , usuwaja sie przed kopniakami - nie to co clone wars z obliviona.

mozna podnies skrzynki czy koszyki i rzucac w przeciwnikow , mozna kopnac wprost na kolce na scianie , zapalic strzale od ogniska , kierowac wlasnorecznie fireboltami czy zamrozic podloge i patrzec jak wrogowie ladnie sie slizgaja

wreszcie cos ciekawego szkoda ze sp

grafika ladna , nawet bardzo , nie na poziomie obliviona ale i tak niezla


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 16:54 
Cytuj  
grafika ladna , nawet bardzo , nie na poziomie obliviona ale i tak niezla


Mnie od maksymalnych detali bez AA az oczy bolaly po godzinie grania. Wiec nie jest tak zle, ludzie dopiero co sie przyzwyczajaja do coraz to nowszej grafiki.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 20:39 
Cytuj  
Grafa ładna, podoba mi się możliwość załatwiania przeciwników na wiele sposobów, denerwuje standardowa liniowość rozgrywki - lecz zanim złoże preorder chciałby zobaczyć jak to wszystko będzie działało w multi.

Gief multi demo plx! :<


_________________
Altaya | BF4

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 10:51 
Cytuj  
First Impressions z Eurogamera. Dla ludzi, którym nie chce się ściągać dema.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:08 
Cytuj  
dawac mmorpg z takim combat system


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:14 
Cytuj  
Ta i ping ~100 i juz sobie z luku postrzelasz... ^^


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 11:22 
Cytuj  
nie grales w planetside widocznie..


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 14:18 
Cytuj  
Ps to 100% arcade, czy bijesz w noge czy w glowe hp spada identycznie, wiec nie musisz sie skupic na celowaniu tylko lejesz na pale. ;]


_________________
@polygamia

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 15:04 
Cytuj  
W mmorpg wystarczylby combat system z DM bez podzialu na oddzielne hitboxy dla roznych czesci ciala i juz by bylo fajnie. Dobry netcode i jazda :\

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 16:49 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ps to 100% arcade, czy bijesz w noge czy w glowe hp spada identycznie, wiec nie musisz sie skupic na celowaniu tylko lejesz na pale. ;]


Ah, czyli wszystkie fpsy bez pixel aimingu sux?


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 17:39 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
Atherius napisał(a):
Ps to 100% arcade, czy bijesz w noge czy w glowe hp spada identycznie, wiec nie musisz sie skupic na celowaniu tylko lejesz na pale. ;]


Ah, czyli wszystkie fpsy bez pixel aimingu sux?


Przecież nie ocenił czy to jest fajne czy nie fajne tylko napisał jak sprawa wygląda w planetside.
Na DM czekam z niecierpliwością. W Oblivion'a niestety nie mogłem pograć bo komputer mam za słaby (czego bardzo żałuję, bo morrowind bardzo mi się podobał) ale DM'a uciągnąć powinien, przynajmniej HF2 działał bez problemów (GF 4 Ti 4600). Dema nie będę ściągać bo przy moim łączu trwało by to całe wieki. Ogólnie ostatnio poza Prey'em nie grałem w nic co by jakoś miło mnie zaskoczyło, większość nowych gier single to kolejne klony poprzednich z nową fabułą. :/

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 17:44 
Cytuj  
trade napisał(a):
większość nowych gier single to kolejne klony poprzednich z nową fabułą. :/


Hi2you mr sherlock!

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 17:53 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
trade napisał(a):
większość nowych gier single to kolejne klony poprzednich z nową fabułą. :/


Hi2you mr sherlock!


Jaki tam Sherlock. Poprostu głośno ubolewam nad tym i każda gra z odrobiną oryginalności to dla mnie złota rybka w ławicy okoni. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 18:01 
Cytuj  
Orginalność w grach komputerowych (oprócz paru przebłysków) zanikła jakieś pare lat temu :)

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 19:03 
Cytuj  
@trade

Radziłbym uważać, bo w moim odczuciu DM ma wymagania większe od HL2. Co prawda u mnie chodzi na medium/high, ale mimo wszystko jeżeli w HL2 grałeś na medium to tutaj możesz mieć problemy.

Szkoda, że w demku nie dostaliśmy takich możliwości jak autor wyżej wspomnianego tekstu z Eurogamera.

W demku możemy tylko zobaczyć, że kopniak będzie chyba najpotężniejszą bronią, gra fabularnie będzie liniowa do bólu - co zostanie zrekompensowane przez interesujące walki.

Co do walki - dostaliśmy za mało skilli żeby można było w pełni nacieszyć sie urokami danej klasy.

Edit: Ogólnie rzecz biorąc chyba nie warto ściągać tego dema.


_________________
Altaya | BF4

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 19:19 
Cytuj  
Hmm...Ale przecież są cheaty, na wszystkie skille i czary, można spawnować orki i gobliny...No i można walczyć z cyklopem...Więc co takiego dostał tamten gość, czego my nie dostaliśmy? :P

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 19:32 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
@trade

Radziłbym uważać, bo w moim odczuciu DM ma wymagania większe od HL2. Co prawda u mnie chodzi na medium/high, ale mimo wszystko jeżeli w HL2 grałeś na medium to tutaj możesz mieć problemy.


Pożyjemy zobaczymy. Nastawiłem się, że może to być kolejna gra czekająca na lepsze czasy w moim portfelu. Mimo wszystko raczej optymistycznie podchodzę do DW bo w half-life'a 2 grałem niby na full detalach jednak pewnie tylko dlatego, że moja karta nie obsługuje nowych pixel shaderów więc jakość grafiki była znacząco obniżona i z tego to powodu gra była wogóle grywalna. W mojej opini engine Source to jeden lepszych obecnie na rynku (jakoś daje u mnie radę na złomie więc opinia jest raczej subiektywna) i lubię gry oparte o tą technologię, chociażby Sin: Episodes w którego niedawno grałem.


Ostatnio edytowano 10 sie 2006, 20:12 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 19:53 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Orginalność w grach komputerowych (oprócz paru przebłysków) zanikła jakieś pare lat temu :)


Jest chyba jasne ze 10-15 lat temu gdy gier bylo mniej latwiej bylo byc oryginalnym ?

I w sumie tak sie tylko zdaje, bo pamietamy perelki z tamtych lat, a nie rzemieslnicze produkty. Tak naprawde IMO teraz gry sa bardziej oryginalne niz kiedys... Wyszla Galaga( czy Galaxian, nie pamietam jaka byla pierwsza nazwa) no to se narobilo klonow tejze, wczesniej byl Pong i mnostwo klonow, w miedzyczasie pac-man i moze nie bylo tyle klonow. co roznych "czesci" tejze. Raz na jakis czas wychodzily perelki i tyle... w sumie dzis jest podobnie, ale rzadko zdarzaja sie bezwstydne klony. Powodem tego jest masa czynnikow ot chocby to ze teraz gry robi sie dluzej, a trendy szybciej mijaja( kiedys wyszedl pong, ktory przez kawal czasu byl "trendy" i programisci mieli czas np. zrobic pong- hokej czy pong-costam ;)).

Ogolnie puenta mojego posta jest pozytywna. To nie gry sa coraz mniej oryginalne, to nasze wspomnienia o starych grach sa zbytnio podkolorowane ;) ( i radze w sumie nie wlaczac starych gier... udalo mi sie zdobyc X-Com Apocalypse, ktore kiedys omalze czcilem, a dzis prezentuje sie naprawde biednie)

Przepraszam za przydlugiego off-topa, po prostu wiele razy natknolem sie na taka opinie. ot i postanowilem ten jeden raz odpowiedziec :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 20:00 
Cytuj  
Genialna giera jak widac po trailerze :D ale ze juz demo jest... szybciej niech bedzie pelna :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.