mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 28
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:20 
Cytuj  
roball napisał(a):
Settlers 1 na amidze z ledwo dzialajacym gniazdem myszki ;)

Tak podzielam tą odpowiedz bo mialem taka sama sytuacje. A po zatym TO:
Original war - ta gra naprawde mnie wciągnęła, super strategia oby zrobili drugą część
World of Warcraft
Empire earth - jedynka byla spoko ale dwojke spieprzyli
Roller coaster tycoon- tak by sie odprężyć
Warcraft 2,3- nic dodac nic ujac
Colobot- naprawde fajne
Piraci z karaibów- zbytnio nielubie gier z filmów, ale ta ma coś w sobie
Commandos 1,2,3
Spellforce
Rome total war- Genialna gra, super gra, najlepsza strategia
Battlefield 2- full wypas


_________________
moje gg 2987893

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:27 
Cytuj  
I miejsce
Cala saga Baldurs Gate i Icewind Dale--kazda czesc obudwu sag znam na pamiec
II miejsce
Diablo--wszystkie czesci , w zasadzie pol zycia mi przy tej grze ucieklo
III miejsce
Seria Total War---Od Shoguna po Rome(wlasnie przeszedlem gre Grecja na very hard:]
A oprocz tego mnostwo tytulow ktore trudno zliczyc ogolnie to pamietam ze jak mialem z 14 lat to kazda gre co w Empiku byla to przechodzilem takze stary wyjadacz jestem.
A z pereleq to Duken Nuken 3d , Doom , no i oczywiscie Pierwsza czesc The Elder Scrolls (nie Mylic z morowindem)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:33 
Cytuj  
Na mnie swego czasu wielkie wrazenie zrobil maxpejn. Grajac w to czulem sie jakbym ogladal szklana pulapke. No i oczywiscie Cala seria TombRidera. Imo Gra wszechczasow.


_________________
oumn da lololegend

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:41 
Cytuj  
hmmm z odkurzanych metrowym kurzem to zdecydowanie:
River raid, Montezuma revenge , boulder dash (mam teraz na komorce i czasem grywam hehehe), kick start, giana sisters

takie co zaszly juz pol metrowym kurzem:
lotus 3, test drive 3, prehistoric, civilization, colonization

z gier ówczesnych:
starcraft, diablo, diablo 2, warcraft 1-3, quake 1-3, wolfenstein, need for speed 1, doom 1-3, civka 2-3, bireau 13

z prawie "nowosci":
doom 4, gta:vc (sa jeszcze nie mialem okazji widziec), civilization 4


A teraz calkowity faworyt gra przy ktorej spedzilem najwiecej czasu (i nadal spedzam, jak nie gram w wowa ;-) )to wszystkie czesci Sid Meier's Civilization w ta gre mozna grac bez konca.

ach ta grafika az sie lza w oku kreci
Obrazek


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 9 sie 2006, 15:01 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:44 
Cytuj  
Moglbys troche opisac wiecej Sid Meier's Civilization?


_________________
oumn da lololegend

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:01 
Cytuj  
Civka to strategia turowa w skrocie polega na zbudowaniu cywilizacji gre rozpoczynasz 4000 p.n.e. a konczysz 2050 n.e. lub gdy wyslesz rakiete w kosmor lub jak zniszczysz wszystkie inne cywilizacje (sic!). od jedynki do czworki w samej mechanice gry nic sie nie zmienilo co jest imho wielkim plusem. gra oferuje szereg opcji dojsca do celu (Czyli wygrania gry), dyplomacja jest bardzo zaawansowana przez takie banaly jak sojusze zawierane z innymi panstwami, embarga po takei detale ze przeciwnik pamieta ze mu 1000 lat temu spaliles miasto i nadal do ciebie podchodzi z dystansem. wymiana surowcow miedzy panstwami, do tego nalezy dolozyc ze masz wiele ustrojow politycznych od anarchii przez monarchie, feudalizm, republike, komunizm, demokracje po technokracje. dodam jeszcze ze musisz dbac o wlasna ludnosc bo zaczna sie buntowac, a np. jesli masz ustroj demokratyczny to trzeba sie mocno "nagimnastykowac" aby rozpoczac wojne, nalozyc embargo etc. bo sejm cie blokuje ;-) jesli prowadzisz dlugotrwala wojne to ludnosci sie to przestaje podobac i rowniez moga sie buntowac. dodam takze ze mozesz budowac tzw. "Cuda swiata" jak piramidy czy obserwatorium kopernika (jest ich afair ~40) jesli twoja cywilizacja wybuduje pierwsza taki cud to dostaje rozne "bonusy" w zaleznosci od wybudowanwego cudu, no i oczywiscie na calym swiecie moze byc tylko 1 dany cud swiata, wiec jesli sie spoznisz to jedyne co mozesz zrobic aby go zdobyc to podbic miasto w ktorym zostal wybudowany. jesli lubisz tycoon'y to ta gra cie oczaaruje bo przy niej tycoon'y to zabawki dla dzieci.


ale mi wyszedl opis hehehe :) wogle jak ty sie uchowales ze nie slyszales o civ'ce ;-)


edit: zapomnialbym o jednej z najfajniejszych rzeczy dodanej juz chyba w 2jce, otoz jest multi player yay :D obecnie od hot-seat'a, przez gre via tcp po gre przez email :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:53 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Moglbys troche opisac wiecej Sid Meier's Civilization?


:o Ja rozumie, ze to zart?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 16:09 
Cytuj  
Cannon Fodder 1&2 ftw

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 16:29 
Cytuj  
Shadow of the Beast - Amiga 500 kilkanascie lat temu bylem szoked :) Polowa osiedla przyszla do nas podziwiac to cudo.

Ale pierwszy szokulec to przezylem widzac po raz pierwszy jakiekolwiek gry komputerowe czyli - River Raid i Ninja na Atari 65XE u kolegi. Skonczylo sie napieprzaniem w to do rana :]


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 16:32 
Cytuj  
Agree, inne hity z Amisi - Super Froger, Hired Guns, Alien Breed seria, Chaos Engine, Napalm cholera dużo by wymieniać więc skończe :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 16:39 
Cytuj  
Ja pamiętam całonocne siedzienie przy Another World, skończyliśmy około 8 rano z pełnym sukcesem. A ta muza na koniec... eh...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 16:46 
Cytuj  
Another World to była świetna gra, pamiętam jak potem polowałem na Flashbacka :D

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 16:58 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Ja pamiętam całonocne siedzienie przy Another World, skończyliśmy około 8 rano z pełnym sukcesem. A ta muza na koniec... eh...


A mi sie nigdy nie udalo :( Doszedlem chyba daleko(do etapu w ktorym sie siedzialo w klatce) i dupa, nie wiedzialem wtedy co zrobic. Moze teraz zrobie to co kiedys mi sie nie udalo :evil:


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 17:10 
Cytuj  
Chyba nie masz na myśli tej klatki na początku gdzie siedzisz z kosmitą i trzeba ją rozbujać :D

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 17:11 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Chyba nie masz na myśli tej klatki na początku gdzie siedzisz z kosmitą i trzeba ją rozbujać :D


Hmmm, oj to chyba mi sie cos pomieszalo :] To bylo tak dawno :] Wiem, ze na bank przeszedlem ta komnate co zalewala woda


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 17:13 
Cytuj  
Mhm, 6 czy 7 etap i ile pamiętam :)

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 17:27 
Cytuj  
Diablo, Diablo II, Gothic, Gothic 2 do teraz gram :] i Morrowind za ogromną mape...

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 17:39 
Cytuj  
Pasjans :)

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 18:11 
Cytuj  
World of warcraft, GTA:vice city, diablo1/2, prince of persja ( ta pierwsza wersja-grałem jeszcze za czasów ms-dos, win95)

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 19:24 
Cytuj  
Mercenary: Escape from Targ.
To gra, która mnie zmiażdżyła.
Atari 65 XE, gra 48kB, rok wydania 1985.
Full 3D - włącznie z kosmosem, grafika full 3D - co prawda na druciakach, ale taka była wtedy moc maszyn, FPP, mapa planety wielkości takiej, że przejście jej piechotą dookoła zajmowało 3 dni reala - sprawdzałem.
http://www.idn.org.pl/users/lesz/legend/mercenary.html


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.