mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 15:43 
Cytuj  
trade napisał(a):
(.... wykasowane)


I w ten sposob skonczylem rozmowe z toba. Probowalem rozmawiac normalnie ale jak widac nie ma to sensu poniewaz poziom ktory soba reprezentujesz jest zbyt niski. Trzeba sie cenic.


pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 16:13 
Cytuj  
Szybkie pytanie do moderatorów, czemu tacy ludzie nie sa od razu bonowani. Tylko bawicie się z nimi w kotka i myszkę ?

Trade sądząc po twoich wypowiedziach to ty jesteś zakompleksiony smarkacz, dorośnij.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 17:37 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Szybkie pytanie do moderatorów, czemu tacy ludzie nie sa od razu bonowani. Tylko bawicie się z nimi w kotka i myszkę ?



Bo moderatorzy nie maja mozliwosci banowania uzytkownikow - w wyjatkowych przypadkach mozemy wyslac PW do admina i on zabanuje usera. Ale ze to zajmuje czas to nie ma sensu tego robic w przypadku bana 24/48 godz - facet moze go dostac np. po 3 dniach co troche jakby bez sensu jest.
Najsensowniej IMO jest skasowac posty, udzielic upomnienia i jesli ktos go sobie nie wezmie do serca to zabanowac go np. na miesiac - co tez niniejszym robie w stosunku do uzytkownika trade.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 18:34 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Bo moderatorzy nie maja mozliwosci banowania uzytkownikow - w wyjatkowych przypadkach mozemy wyslac PW do admina i on zabanuje usera. Ale ze to zajmuje czas to nie ma sensu tego robic w przypadku bana 24/48 godz - facet moze go dostac np. po 3 dniach co troche jakby bez sensu jest.
Najsensowniej IMO jest skasowac posty, udzielic upomnienia i jesli ktos go sobie nie wezmie do serca to zabanowac go np. na miesiac - co tez niniejszym robie w stosunku do uzytkownika trade.


Ogólnie rzecz biorąc niewiele możecie.

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 18:51 
Cytuj  
Trade na wicepremiera...


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 19:17 
Cytuj  
Mam zbyt duze wplywy u modow i beast sie boi ze jak pozwoli im na wiecej to straci kontrole nad forum ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 20:09 
Cytuj  
Tak sobie czytam i mam wrazenie, ze juz niebawem moderatorzy beda mieli wieksze uprawnienia. Trole trzeba zwalczac w zarodku.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 20:19 
Cytuj  
Tylko czy beast sie na to odwazy ?

Jakby mial pozwolic modom na banowanie to imo moglby to zrobic juz dawno temu.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 21:27 
Cytuj  
Taka opcja jest niemożliwa i nie ma jej na zadnym forum...a poza tym moderatorzy często mogli by nadużywac swojego pzrywileju.


_________________
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 21:44 
Cytuj  
Uther92 napisał(a):
Taka opcja jest niemożliwa i nie ma jej na zadnym forum...a poza tym moderatorzy często mogli by nadużywac swojego pzrywileju.


Ja piszę tylko we flames i w pogawędkach (tutaj się grzecznie zachowuję) więc nie jest tak źle ze mną chyba - nie psuję nikomu tematów, nie zakładam idiotycznych (poza ankietą), nie zadaję głupich pytań, piszę poprawną polszczyzną (jak niewiele osób na forum), na pewno zdarza mi się wymyślić coś śmiesznego i tak naprawdę to ja nie rozpoczynam flame'ów. To, że każdy sam się pcha do mojego wątku nie jest moją winą, nikt nikogo nie zmusza żeby tam pisał. A cała powyższa wypowiedź jest skierowana do ludzi którzy mnie nienawidzą i wydaje im się, że obecnie jestem największym problemem tutaj i należy mnie skasować (chociaż w mojej ankiecie okazało się, że jest prawie po równo moich fanów i przeciwników).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 21:49 
Cytuj  
Myślę, że takich, którzy po prostu zlewają twoje posty jest więcej niż tych wymienionych. Taka drobna uwaga, nie chcę zaczynać flame'a. Nie ten dział.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 22:06 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Myślę, że takich, którzy po prostu zlewają twoje posty jest więcej niż tych wymienionych. Taka drobna uwaga, nie chcę zaczynać flame'a. Nie ten dział.


Pewnie masz rację (to konto i charakter który tu wykreowałem to pozerstwo w krystalicznej formie więc i tak mam to gdzieś). Nie musisz się martwić nie będzie flame'a tutaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 23:46 
Cytuj  
Trade musi gdzies odreagowac cisnienie z domu, inni wychodza na dwor i spuszczaja przypadkowym osobom wpierdol, on za to blyszczy na forum, tyle w temacie.

chociaż w mojej ankiecie okazało się, że jest prawie po równo moich fanów i przeciwników

:wtf:


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 00:08 
Cytuj  
Nie sądzę. Imho bardzo dobrze się bawi i przypuszczam, że wszyscy go znamy pod innym nickiem, może nawet to jest Mark24 tak jak pisał.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 00:17 
Cytuj  
jak by byl tak glupi jak jego posty to by nie mowil ze se jaja robi ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 09:43 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
inni wychodza na dwor i spuszczaja przypadkowym osobom wpierdol, on za to blyszczy na forum, tyle w temacie.


Fajne masz postrzeganie ludzi / fajnych masz kolegów. Przestanę pisać, wyjdę na ulicę i przepierdolę najbliższą młodą osobę którą spotkam.


Ostatnio edytowano 17 sie 2006, 14:44 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 13:53 
Cytuj  
A w co nia przypierdolisz?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 13:54 
Cytuj  
khoga napisał(a):
A w co nia przypierdolisz?


Użyłem innego słowa, przeczytaj uważniej.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 14:32 
Cytuj  
Akurat khoga mial racje. przeczytaj jeszcze raz co napisales, ze szczegolnym naciskiem na polskie znaki :)


pozdrawiam

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 14:43 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Akurat khoga mial racje. przeczytaj jeszcze raz co napisales, ze szczegolnym naciskiem na polskie znaki :)


pozdrawiam


Faktycznie, już wiem o co wam chodzi. Poprawiłem. Ale do jasnej cholery czasami to przesadzacie z korektą chyba.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.