mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 12:12 
Cytuj  
Stworze strone z taka ksiega gosci i podam link jesli ktos bedzie zainteresowany to po prostu zostawi tam swoje namiary i tak jak by sie zapisze. Najtrudniej bedzie z grafika ale wrzystko da sie zrobic :razz:

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 18:34 
Cytuj  
ja moge pomoc w projektowaniu miast,swiata,klimatu,tylko ze nie umiem programowac wiec to beda jedynie pomysly...
dajcie znac jak cos sie ruszy to bedziemy tworzyc :smile:

*

Posty: 76
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 21:05 
Cytuj  
jestem z wami.Moge tworzyc qesty i inne zreszta moge zrobic wszystko.Ale to beda tylko (j.w.) pomysly :smile:


_________________
hmm...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 22:28 
Cytuj  
Wiecie, jeżeli wszyscy sie zabierzecie za robienie Qestów i wymyślanie NPC, to daleko nie zajedziecie... Nie mniej jednak życze wam powodzenia i mam nadzieje, ze coś z tego będzie.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 22:39 
Cytuj  
mam pewne pomysly ale narazie je sprawdze potem wam powiem msuze tlyko poczekac az postawie komp do testowania serwera gry proponuje pojechac silnikime ultimy :razz: troche to chamskie ale leprze niz nic :grin:

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 03:46 
Cytuj  
daj pustynny i skalisty krajobraz,wyjeb all miasta i lasy :smile: miasta beda z modelu moonglow domow moze...jaskin troszke :smile:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 10:36 
Cytuj  
To może być nie głupi pomysł...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 12:21 
Cytuj  
Tak tez bede staral sie zrobic miasta won lasy won... ale najgorsze bedzie umijetnosci :razz: i ich wykorzystywanie sik... Ale to potem narazie czekam na UOTD bo moja ulegla uszkodzeniu bede mial ja we wtorek. Juz tu 2 programy mam.. i dzisiaj zloze kompa na server (tandete jakich malo:P) dam znac jak co dalej idzie... a pomysly chetnie jakies przyjme mozna mnie zlapac tez na icq i GG..

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 16:58 
Cytuj  
hmm da sie dac jakies male modele broni?
zamieniloby sie zwykle miecze i macki na jakies takie klimatyczne postnuklearne, luki na pistole jakies....hmm...trzeba 'po prostu' zrobic modele broni,i ich animacje i wstawic za te co sa normalnie w uo,dac na strone do sciagniecia i podmienienia...postaram sie zobaczyc co da sie zrobic..


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 19:45 
Cytuj  
Trzeba wymyslec nazwe dla projektu wiadoma zecz ze niemoze byc Fallout Online bo wiecie napewno czemu :smile:)) trzeba to wymyslec bo wtedy strone zrobie bedzie ona www. jesli sa jakies propozycje dawajcie nazwy (mozna to potem zmienic afkoRz :razz:


_________________
Kafar is the Lord of the Ring !!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 19:58 
Cytuj  
Moze "Dark Sun", chyba nie było jeszcze czegos takiego, a moze sie myle...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 20:51 
Cytuj  
Obiecalem informowac jak cos bede kombinowal i informoje ze coraz wiekrze szanse na to ide edytowalem edytorem pliki mul... jeee ale ehehe programu sie tak jka by w jezyku ... COLORKOW :razz: i niewiem co te kolorki oznaczaja wiec bede musial jeszcze poszperac co do tej nazwy jesli niebedzie innej propozycji dam ja najwyzej sie zmieni.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 20:53 
Cytuj  
bylo... a wlasciwie jest (chyba na gameboya czy jakos tak)

nie chcialo mi sie wszystkiego czytac ale jak wroce do domu to przeczytam...
a poki co ==>> ja tesh chce Fallout ONLINE !!! (ponoc ma byc w trojce... ale jakby to mialo wygladac...)
a o tej gierce (ktora ogolnie uwazam za najlepsze crpg wszechczasow) moglbym gadac godzinami... z drugiej strony pisac mi sie nie bardzo chce czego dowodem moze byc nieaktualizowany dzial (mój of corz) na http://brama.pieklo.org
a propos, jesli ktos chcialby mi pomoc w prowadzeniu tego dzialu to walcie przez gg (2141503)

ps. no neverman nareszcie pokazal sie z dobrej strony (mowie nareszcie bo dopiero zauwazylem ten topic...)

heh, sorr za zly link - juz poprawilem

_________________
Z głębi ran
Z chaszczy i nor
Zemsty nadszedł czas...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Moo-Zoon dnia 2002-03-11 08:39 ]</font>


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 21:03 
Cytuj  
Oki na dzis daje sobie spokuj pogran w planescape tormenta znalazlem inny program chyba leprzy ale cuz bez gry nic niezrobie wiec poczekam do Wtorku pamietajcie czekam na propozycje ruzne.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 23:02 
Cytuj  
Falluot moze byc najlepszym cRPG, a najlepszym RPG jest Final Fantasy, moznaby było z 8 pare pomysłów porzyczyc...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 08:40 
Cytuj  
oczywiscie mialem na mysli taki adres:
http://brama.pieklo.org


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 19:59 
Cytuj  
FF bedzie online normalnie,ale z 8, czy nawet 7 ciezko bedzie cokolwiek przekonwertowac do swiata uo...
pogadalem z madra glowa i sie dowiedzialem co nastepuje: przemodelowanie broni bedzie cholernie ciezkie i nie ma po co tego robic..
mozna by zrobic raczej UO,w klimacie fallouta i w pustynnej mapce,cos zrobic z czarami..moze do broni je podpisac w pewien sposob...kolorki zbroi popodmieniac na jakies metaliczne bardziej,nastepnie wprowadzic pewne profesje falloutowe (w stylu ze chce ci sie pieprzyc i przez to masz obnizone costam,wiec idziesz do burdelu..podobnie jak teraz na CL z myciem sie..-to taki przyklad,tego bedzie duzo wiecej)
mozna zrobic na starcie po wybraniu postaci wybor rasy - mutant(model orka,z mozliwoscia zmiany koloru...)/czlowiek(czlowiek)/moze jaszczur...(dla zroznicowania jakiegos)- podobnie jak na ktorymstam shardzie uo,nie pamietam mozna bylo rase sobie wybrac wchodzac w odpowiedni portal i polegalo to na kolorze skory...
jest to do zrobienia...?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 20:08 
Cytuj  
Cytuj:
a najlepszym RPG jest Final Fantasy


Dla mnie gra wszechczasow to FF7... ale to NIE jest cRPG, w moim odczuciu to czysta przygodowka, na maxa liniowa, z elementami walki turowej + rozwijaniem postaci.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 20:58 
Cytuj  
Ja ci dam przygodówke, heretyku jeden :evil: To że FF to cRPG nigdy nie pisalem, ale uwazam ze seria ta deklasuje kazdego przeciwnika (wlaczajac w to cRPG i wszelkie inne odmiany RPG) poza klasycznym papierowcem...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 21:03 
Cytuj  
Moze i masz racje... ale najogolniej rzecz biorac, FF trzeba zaliczyc do odrebnego gatunku. Japanese RPG, niepowtarzalnego. Ma swoj urok i klimat. Porownywanie FF (online) z na przyklad UO nie ma sensu. Bo mimo online, to dwa diametralnie rozne swiaty.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.