mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 21:19 
Cytuj  
tak samo porownywanie ff z falloutem nie ma sensu ze wzgledu na oczywiste przyczyny... tak czy siak moim zdaniem serii fallouta, mimo ze baaardzo nielicznej (a juz napewno nielicznej w porownaniu z ff) nic nigdy nie pokona jesli chodzi o kwestie crpg, a jezeli jednak nastanie czas kiedy bede musial zmienic zdanie... eee tam, nigdy sie tak nie stanie =P


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 21:46 
Cytuj  
Hmm... w pewnych aspektach mozesz te gry porownac. Jedno jest pewne jeli mialbym do wyboru fallouta i ff, coz bylby problem. Obie gry są swietne(i ten klima fallouta) Wkurzam sie tylko jak mi jakis "bydlak" wywyzsza "przygodowke z elemntami RPG" co to ja Diablo zowią nad Finalem...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 22:41 
Cytuj  
btw: ODPIERDOLCIE SIE WRESZCIE OD TEGO DIABLO :evil: :evil: :evil:


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 22:50 
Cytuj  
Sluchaj koles, pokazujesz jak jestes malo dojrzaly nazywajac mnie "bydlakiem" za to, ze mam inne zdanie na ten temat. Twardzielu, zwazaj na slowka w i-necie chociaz, bo w realu dostalbys wpierdol od razu. I to jeszcze JAKIS bydlak. No LOL. Chlopcze drogi, ukonczylem wszystkie fallouty, wszyskie dostepne na rynku FF (nawet FFT),a i obecnie gram (gralem) w UO. Uwielbiam serie FF, i FF7 jest dla mnie najlepsza ze wszystkich. Zadna inna gra jej nie podskoczy pod wzgledem fabuly. Ale sorx, ROLE PLAYING GAME to nie jest i nie bedzie. I nie dorzucaj mi tu kurwa slowek, ze moje zdanie wskazuje na to, ze porownuje ten tytul z Diablo. Jak ty w D widzisz przygodowke to idz sie wybiczuj. Potem wroc i przepros za splamienie gatunku przygodowek mianem D. Ja juz z toba dyskutowac nie bede, bo po chuju taka gadka skoro ty nawet nie znasz definicji gatunkow (nie rozrozniasz przygodowki od gry typu click'n'slash). Heheheheh az mi sie czasy przypominaja gdy porownywali na lamach s.p. Gamblera Final Fantasy 7 z Baldur's Gate... i porownywali tam elementy RPG. LOLOLOL. To samo widze u ciebie. A siorbaj pisiora ignorancie jeden.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 23:59 
Cytuj  
Ocic3C, człowiku, ja mianem bydlaka nie określiłem ciebie. Specjalnie wziolem to w cudzyslow zeby se ktos nie pomyslal, ze to o nim. "Bydlak" to taki koles z mojej klasy, ktory caly czas wmawia wszyskim naokoło ze Diablo to najlepszy RGP... ehhh. Dlatego napisalem, ze wukrzam sie jak jakis "bydlak" mi wywyzsza Daiblo nad FF. Niegdzie nie stwierdzilem, ze ty tak postepujesz(dokonałeś nadinterpretacji). Nie chcialem obrazic. Sorry, ze tak wyszlo, ale nie to było moim celem.

P.S. Nawiasm mowiac ten "Bydlak" jest calkiem spoko, tylko na punkcie Diablo mu odjebało. Jeszcze raz sorry...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 11:30 
Cytuj  
Ej no ludzie.. juz sie tu przyzywac zaczynacie :razz: FF jest swietna gra jest RPG ale nie dokonca bo jak ktos juz wyzej napisal jest cholernie liniowy. A Fallout to Fallout prosze otym niezapominac :razz:


_________________
Kafar is the Lord of the Ring !!!

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 20:11 
Cytuj  
wrocmy moze do tematu :smile:
jak postepy ? :smile:


Posty: 46
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 00:49 
Cytuj  
A wiec informuje dalej: Tak wiec maly problemos jest :smile: bo mam edytor MUL i ladnie pieknie moge zapisywac elementy jako jpg :smile:


_________________
Kafar is the Lord of the Ring !!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.