mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 10:27 
Cytuj  
Imho jeden odcinek w którym można wybrać zakończenie nie czyni z TV telewizji interaktywnej :)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 14:27 
Cytuj  
Shinobi, nie wiem czemu, nie rozumiem, ale podobal mi sie;o. Film w stylu chyba japonskim, nie jestem fanem, wiec sie nie znam, ale swietny, co do tego nie mam watpliwosci.


Posty: 33
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 15:58 
Cytuj  
A co sądzicie o filmie "S@amotność w sieci", a ja osoiście polecam film "Lot 93" warto obejrzec !!


_________________
"Ludzie, z którymi rozpocząłem walki w Normandii byli oddziałem, z którymi kończyłem walki byli moimi braćmi"
Matt Baker 101 Dywizja Powietrznodesantowa

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 00:27 
Cytuj  
Ostatnio zlapalo mnie by filmy vhs (gatunki: action, war) z mojego dziecinstwa obejrzec na nowej platformie zwanej niejako dvd. I tak staram sie dorwac po kolei:

Lethal Weapon
Die Hard
Apocalypse Now
Platoon
Kelly's Heroes
The Last Boy Scout
Big Trouble in Little China
48 Hrs
Demolition Man

Rekomendowac raczej nie trzeba bo wiekszosc to klasyki kina akcji badz wojennego, bah no moze oprocz: dosyc trywialnego 'Demolition Man' ; malo docenianego 'The Last Boy Scout', ktory jest swietnym one liner'em (w rolach glownych Bruce Willis i Damon Wayans) ; 'Big Trouble in Little China' moze byc nienzany osobom nie majacych stycznosci z tworczoscia John'a Carpenter'a (rezysera m.in. "The Thing" - klasyk sf, "In the Mouth of Madness" - swietny horror inspirowany/oparty na tworczosci H.P. Lovecraft'a).


_________________
[ i rooted crap here ]


Ostatnio edytowano 2 paź 2006, 02:38 przez aLtar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 01:21 
Cytuj  
Wielka draka w chińskiej dzielnicy nie tak dawno leciała w TV :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 12:55 
Cytuj  
Wielka Draka > pwnsallactionmovies
Z tego co pamietam to niestety na dvd w PL nie wyszlo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 15:55 
Cytuj  
Click - bardzo fajny film... moze troche nie do konca sie zdecydowali czy to komedia czy tragedia... Ogolnie film o glebszej tresci niz sie spodziewalem... bardzo na mnie podzialal:)

Polecam


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 17:14 
Cytuj  
Click what?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 17:24 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Click what?


To nazwa filmu... :roll:


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 18:29 
Cytuj  
Dublerzy jeden z lepszych polskich komedi.Swietne.Tak śmiałem i rychałem prawie wszystkich scenach.

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 21:11 
Cytuj  
sir aragon napisał(a):
Dublerzy jeden z lepszych polskich komedi.Swietne.Tak śmiałem i rychałem prawie wszystkich scenach.


gratuluje poczucia humoru.... poza dobrymi jak na polska produkcje efektami ten film nie oferuje nic wiecej.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 21:59 
Cytuj  
drut napisał(a):
sir aragon napisał(a):
Dublerzy jeden z lepszych polskich komedi.Swietne.Tak śmiałem i rychałem prawie wszystkich scenach.


gratuluje poczucia humoru.... poza dobrymi jak na polska produkcje efektami ten film nie oferuje nic wiecej.

A po za tym Killerzy 1 i 2 i Kogel mogel.Są super też.A nie polskich władca pierścieni i Mission Impossibul.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 22:33 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Click - bardzo fajny film... moze troche nie do konca sie zdecydowali czy to komedia czy tragedia... Ogolnie film o glebszej tresci niz sie spodziewalem... bardzo na mnie podzialal:)

Polecam


dokladnie , Click to jeden z najlepszych filmow jakie widzialem , zaczyna sie jak kolejna komedyjka z Sandlerem ale pozniej jest bardzo pouczajacy i bardzo na czasie . Polecam wszystkim zwlaszcza tym co fast-forward their life :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 06:02 
Cytuj  
Step Up - fabula jak zwykle w takich filmach marna i do przewidzenia, ale jak ktos lubi taniec nowoczesny to polecam. ;-)


_________________
Obrazek

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 09:08 
Cytuj  
Butterfly Effect 2 - Kicha straszna, akcje z przenoszeniem sie w czasie po spojrzeniu na zdjecie bez sensu, a do tego niektore watki sciagniete zywcem z 1 (ta cala historyjka z ojcem glownego bohatera) - dno. W obsadzie zadnego aktora z poprzedniej czesci. Goraco nie polecam tego fimu, strata czasu.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 13:14 
Cytuj  
Nie wiem czy bylo, ale:

Up in smoke - Cheech and Chong's


Jedna z najlepszych komedii jakie w zyciu widzialem, szczegolnie jesli lubi sie taki klimat :]


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 17:17 
Cytuj  
Bardzo bardzo mocno polecam Children of Men. Właśnie wróciłem z kina i jestem zachwycony tym co zobaczyłem. Lekko futurystyczna wizja świata, w którym nie rodzą się już dzieci. Totalna anarchia na ulicach, Anglia jako państwo policyjne. Cały ten burdel jest pokazany bardzo dosadnie, sporo mocnych scen. I te zdjęcia a raczej ZDJĘCIA! Łał. Do tego zero hollywoodu (dziękuwa dla Alfonso Cuarona), nieprzeszarżowana rola Clive'a Owena, całość trzyma fason. Tempo filmu może nie Spielbergowskie ale jak już się zacznie na dobre to trzyma w napięciu do samiutkiego końca.

I jeszcze jeden miły moment : na sali kinowej było trochę gimbusów którzy dość mocno przeszkadzali w oglądaniu filmu. Jedna uwaga i szybko zostali wyproszeni z sali. Bra-vo.

Yyy co tu jeszcze robicie - uciekać do kina (z dobrym nagłośnieniem najlepiej)


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 13:54 
Cytuj  
SPUN


zajebisty film, o speeeedzie


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 23:56 
Cytuj  
'Feast' - jesli lubisz filmy udajace horrory, z dobrym kawalkiem gore, oraz miejscami oblesnym humorem, buy a DVD =]. Ogolny pomysl i miejsce akcji sciagniete z drugiej polowy 'From Dusk Till Dawn', jednak jest to zrobione tak nieudolnie, ze wolalbym raczej obejrzec po raz kolejny film Tarantino. Poczatek zapowiadal sie calkiem niezle, ciekawe przedstawienie bohaterow (komentarze w stylu: "szansa na przezycie: smierc w najblizszych 10 minutach") oraz pierwsze spotkanie z herosem strzelajacym ciagle one liner'y. Lecz tylko sie zapowiadal, pozniej owszem mamy pare scen akcji i gagow, jednak film sie ciagnie i ciagnie - to wszystko juz bylo, przez co jest do bolu przewidywalne (no moze oprocz reakcji rodzicow na zabicie malego =]).

Film na jeden wieczor, do obejrzenia raz w gronie znajomych, ofc przy piwie i orzeszkach.

edit: spellin'.


_________________
[ i rooted crap here ]

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 07:46 
Cytuj  
Dobre filmy ostatnio ogladane: Crank - dla ludzi z odrobina fantazji, a nie drobiazgowych analitykow rzeczywistosci oraz Running Scared czyli brytyjska jadka :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.