mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 23:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
http://www.gameklip.com/v/1606/

+1

Kopara na dol.
Jako, ze wyroslem z gier tego typu to sorry ale to mnie rozjebalo nieprzecietnie :\ Engine napisany specjalnie pod nowa zabawke Intela.


Po prostu kopara w dol i slinotok......przecie to qrwa jest tak wyjebane ze ciezko uwiezyc....

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 04:08 
Cytuj  
To ty chlopcze malo widziales :( fajna grafika ale gra jeszcze nie wyszla, imo to jest minimum ktorego nalezaloby sie spodziewac po grach na przyszle pc


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 19:46 
Cytuj  
Asnton, spodziewac sie, czy nie. Ale to jest pierwszy taki skok technologiczny od czasow 3d akceleracji, czy standardu VGA, a i tak te skoki to pikus przy tym.

EDIT: Najwyrazniej Intel sie juz do konca wkurzyl, i chca aby AMD zbankrutowalo, albo przejelo kalkulatory.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 20:02 
Cytuj  
To źle, konkurencja przeważnie dobrze wychodzi dla klienta.

Swoja droga czekam na ruch Amd, może jakieś umowy z twórcami gier?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 20:48 
Cytuj  
AMD czeka az intel pograzy sie w dlugach i zbankrutuje :)

nie bylo tu wiele o tych skokach technologicznych daj link do jakiegos arta bo jestem zbyt zamulony by wsluchiwac sie w klip video


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 22:00 
Cytuj  
Pierdole grafikę niech w końcu dojdzie do rewolucji w interakcji z grami.

I w się lepiej módlcie by AMD nie padł, bo znowu wróci monopol i chore ceny sprzętu …..

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2006, 23:26 
Cytuj  
AMD czeka az intel pograzy sie w dlugach i zbankrutuje :)

Tak?
Afaik akcje AMD rekordowo spadly, i dalej spadaja. Czynnikiem jest core2duo i brak jakichkolwiek zapowiedzi aby konkutowac z intelem o PC atm.
Na dodatek nie ma szans aby intel pograzyl sie w dlugach, sorry ale ilosc inwestorow na gieldzie tej firmy jest porownywalna do MS, a poziom zblizajacego sie monopolu (poprzez core2 serie) takze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 01:18 
Cytuj  
Zgodnie z tym co podaje Wall Street Journal, to akcje intela spadają a akcje amd stoją na wysokim poziomie od momentu wykupienia ati.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 07:26 
Cytuj  
Obydwaj producenci procesorów obserwują obecnie znaczny wzrost sprzedaży. Jest on związany ze zwiększoną w okresie przedświątecznym sprzedażą komputerów osobistych, większą od spodziewanej.

Intel przewiduje, że w ostatnim kwartale tego roku uzyska przychody od 6,7 do 6,9 mld USD. Wcześniej, w październiku przedstawiciele firmy przewidywali, że jej przychody w tym okresie wyniosą od 6,2 do 6,8 mld USD. W III kw. br. Intel zarobił 106 mln USD, czyli dwa centy na akcję. W roku ubiegłym, w tym samym czasie producent procesorów zarobił 2,51 mld USD (41 centów na akcję). Według analityków, w IV kw. br. Intel zarobi 10 centów na akcję.

Także AMD przewiduje wzrost wielkości sprzedaży. Obecnie przedstawiciele firmy przewidują, że jej wielkość wzrośnie o 10% w stosunku do III kw., kiedy to wyniosła 765,9 mln USD. Dotychczas AMD liczyło najwyżej na niewielki, kilkuprocentowy wzrost sprzedaży w IV kwartale. Strata AMD w III kw. br. wyniosła 186,9 mln USD (54 centy na akcję). W bieżącym kwartale, jak zakładają analitycy, producent wypracuje zysk na poziomie 5 centów na akcję.


Zrodlo www.internetstandard.pl

Jak ktos nie pogubi sie w pojeciach, dorwownac, zarobic, stracic, centy, mld i mln to zauwazy ze AMD stracilo.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 08:15 
Cytuj  
No graficznie Alan Wake zwala z nóg po prostu

Ten komputer co na nim to pokazywali to zrobiła ta firma:
http://www.falcon-nw.com/
popatrzcie sobie na cenę max wypas Mach V O.o

Jak ktoś pracuje w sklepie komputerowym to niech policzy taki zestaw, czy nie taniej by u nas było


_________________
O.o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 08:45 
Cytuj  
Uhmm, fajne :D
Obrazek
Obrazek


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2006, 10:34 
Cytuj  
AMD nie zbankrutuje, podpisalo umowe na dostarczenie w ~przyszlym roku 20mln procow dla Della - biorac pod uwage, ze w tym roku produkcja wyniosla jakies ~45mln... to w przyszlym roku maja prawie polowe swoich procow i tak z banki, nawet jezeli produkcja wzrosnie o kilka mln. Co prawda AMD nie stac na 2lata w plecy, jak ostatnio Intela.. ale 4rdzeniowiec bedzie pewnie w 1 polowie 2007. AMD mialo wedlug zapowiedzi pierwsze wypuscic 4rdzeniowca.. no ale intel im przywalil. Ogolnie to C2D to bardzo fajne procki, jak widac silna konkurencja przez ost 2lata w postaci AMD przynosi efekty :) Mam nadzieje, ze zapowieadane K8L bedzie na poziomie c2d by intel jeszcze bardziej sie sprezyl.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:36 
Cytuj  
tez mam tego Xbox-a 360 Dana i niestety jako stary PC-towiec jestem mocno zawiedziony. Grafika nie odbiega zbytnio od tego co wyciskalem na swoim starym PC-cie (z GF 6600GT czyli karta srednio-slaba conajmniej w tym momencie). Cenowo konsolka moim zdaniem wypada srednio - naprawde nie wiem gdzie jest sens pisac ze do PC-ta trzeba co chwila dokladac (upgradujac hardware), podczas gdy gra na nasza konsole kosztuje 44.99 - 49.99£ (i nie ma jak tego obejsc ;). Osobiscie dosyc szybko sie nudze i przecietna gierka mnie nie bawi tygodniami - szczegolnie wytwor konsolowy (czyli napierdalanko-scigalki).
Np. taki Oblivion chodzi juz na 360 strasznie marnie - widac brak RAM-u czy szybszego nosnika niz 12x czytnik DVD boli nasza konsolke i co kilka krokow mamy freezy na dogranie terenu...

Co do wojny AMD - Intel. Cóz, chyba moj nastepny PC-et bedzie chodzil na Intelu (od czasow 386 zawsze trzymalem sie AMD).
Nie ma sie co klocic ktore "liczydlo" fajniejsze, wazne, ze ATI (czy tam AMD-ATI) przejelo paleczke pierwszenstwa w kartach graficznych, co im sie od zawsze slusznie nalezalo 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:46 
Cytuj  
No niestety mój Piecyk jest z epoki kamienia łupanego także skok jakościowy dla mnie był gigantyczny :)

No i jeszcze mało jest prawdziwie next-genowych gier, poczekajmy na Gears of War, Bio Shock, Halo 3 czy Mass Effect. Dopiero wtedy będziesz musiał wymienić hadware peceta żeby takie gry pociągnąć :) No i weź pod uwagę że xbox360 jest znacznie tańszy niż równorzędne komponenty do pieceta.

Co do Obliviona, nie grałem naa full detalach na pececie więc się nie wypowiem, ale dlaczego chodzi marnie na xboxie ? Freezy loadingowe są minimalne, góra 1s. W dungeonach fpsy nie spadają ani na chwilę, w terenie bardzo rzadko mikro-minimalne slowdowny. Imho kiepska konwersja :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 17:55 
Cytuj  
Co do tematu. Podobno w gierkach :

C2 Quad < C2 Duo

także nie ma sie co zbytnio podniecać.


_________________
OrleOko czuwa...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 17:59 
Cytuj  
Yhy
Daj chociaz linka, albo przestan gadac glupoty

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 18:18 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Co do tematu. Podobno w gierkach :

C2 Quad < C2 Duo

także nie ma sie co zbytnio podniecać.


A zastanawiales sie nad takim szczegolem, ze gry nie obsluguja jeszcze Quad? To co postnelem zostalo napisane pod Quada?

:<


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 08:44 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Co do tematu. Podobno w gierkach :

C2 Quad < C2 Duo

także nie ma sie co zbytnio podniecać.


Mam c2d i jest to swietny proc ale c2q bedzie jeszcze lepszy, oczywiscie nie bedzie juz takiego halo jak wtedy gdy c2d sie pojawilo, ale Intel dzieki nim i tak zdobyl potezna rzesze nowych i przyszlych userow. To sa wyniki procow w marku:

ObrazekObrazek


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 12:05 
Cytuj  
swietne wyniki, zastanawiam sie czy nie kupic takiego c2d, jedno co mnie powstrzymuje to pogloski, ze pomimo dobrych wynikow grywalnosc PcMarka i 3dMarka jednak pozostawia wiele do zyczenia..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 12:13 
Cytuj  
Wymieklem jak przewinal dzien do wieczora;p
To jest bardziej prawdziwe niz to co mam za oknem, wtf ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.