mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 20:28 
Cytuj  
Bo jest ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 21:51 
Cytuj  
No sorry Kon, ja się uśmiałem. Może mam prostackie poczucie humoru :wink:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 22:02 
Cytuj  
Nie mowie, ze caly sp jest be - sam ogladam od dawna - ale ten akurat odcinek niczym sie nie wyroznial.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2006, 23:19 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Nie mowie, ze caly sp jest be - sam ogladam od dawna - ale ten akurat odcinek niczym sie nie wyroznial.


sparodiowali mmo no-lifers , schematycznosc WoW (w duzym odniesieniu do gier jako calosci) ,w dodatku wyszydzili brak ffa pvp w WoW w pieknym stylu , widac za krotko grales w ta gre zeby wylapac wszystkie smaczki:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 00:23 
Cytuj  
Do wylapania wszystkich smaczkow w sp nie jest potrzebne 598234543h spedzonych przed WoW. Nadal twierdze, ze wczesniej bylo duzo smieszniejszych odcinkow, ktorych jakims trafem nikt nie zauwazyl, a teraz nagle wszyscy pokladaja sie na glebie ze smiechu cytujac przez lzy polamane quote'y z serialu, bo Matt i Trey jebneli odcin o najbardziej znanej rozrywce swiata - WoW. No jA jEbIE, tAaAaKiE HiHaHo~
Nie chodzi mi o reakcje na tym forum, bo wiadomo, ze tutaj jakas reakcja na odcinek serialu traktujacy o mmo powinna byc i jest, a raczej o reakcje ludzi/fanboiow na roznych innych forach/komunikatorach/itp. itd., ktora, jak napisalem juz wczesniej, jest zalosna do tego stopnia, ze az smieszna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 00:53 
Cytuj  
No faktycznie, Trey w roli Cartmana już nie brzmi tak jak kiedyś :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 07:47 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Nie chodzi mi o reakcje na tym forum, bo wiadomo, ze tutaj jakas reakcja na odcinek serialu traktujacy o mmo powinna byc i jest, a raczej o reakcje ludzi/fanboiow na roznych innych forach/komunikatorach/itp. itd., ktora, jak napisalem juz wczesniej, jest zalosna do tego stopnia, ze az smieszna.


a to sie zgadzam calkowicie , sam to zauwazylem. Ogolnie SP nie jest juz jak kiedys , pomalu zatracaja te nutke swiezosci jaka wniesli na poczatku.
Serial bedzie emitowanydo 2009 potem pewnie zrobia cancel.


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 09:10 
Cytuj  
O jakiej nutce świeżości mówisz ?

Pierwsze kilka serii było 4fun , przedstawiali bohaterów , każdy się brechtał jak kenny ginął , cartman obrażał żydów itp... potem to się znudziło i właściwie każdy odcinek nawiązuje do aktualnych wydarzeń w stanach - o większości do których nawiązują nie mam pojęcia bo się nie interesuje co u nich słychać b- poza gospodarką to mnie g. obchodzi.
Natomiast utrudnia to rozumienie poszczególnych wątków , bo zawsze śmieją się z amerykańskiej głupoty.
Teraz pole odbiorców też zawężyli , tylko nie są to amerykańskie dzieciaki , tylko wszystkie które grają w wow'a jak i inne mmorpg , gry w ogóle.

Jedynie bym był bardziej usatysfakcjonowany , gdyby takie tematyki realizowali częściej czyli dla szerszej grupy odbiorców ( chociaż w tym momencie akurat mogli zawężyć =/ )

Ten odcinek wcale nie odbiegał od reszty , tylko że akurat wiadomo było o co w nim chodzi bo wszyscy co tutaj się wypowiadali wiedzą o czym on jest.
Jak był o tworzeniu family' guy'a ( nie tutaj ) to każdy mówił jaki SP to syf , a nigdy nie oglądali tego drugiego serialu żeby mieć jakieś pojęcie z czego oni się śmieją.

Więc jeśli chodzi o świeżość to on cały czas jest świeży , tylko tematyka może Ci nie odpowiadać =/[/i]

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 12:02 
Cytuj  
Moim zdaniem ten odcinek zwyczajnie ssal dupe ;)
Zawiodlem sie bo slyszalem zewszad 'OMGZ FUNNEH'.
A tak naprawde nie jestem w stanie przytoczyc ani jednego zabawnego momentu ;p

Gram wowa, wylapalem smaczki. Po prostu nie sa zabawne - miedzy innymi dlatego ze te zarciki slyszalem w necie/wowie juz jakis rok temu (i wciaz slysze, non stop).

Nedza, wyglada jakby to zrobili w pospiechu jak najszybciej bo WoW-maniacy im spamowali poczte, o :)


Posty: 26
Dołączył(a): 8.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 14:19 
Cytuj  
Patrząć od strony gościa w który MMORPGi grał, lecz w WoWa nie, to owszem, jest to śmieszne :P Może mam jakieś "uniwersalne" poczucie humoru, ale jednak to śmieszy, i nie wywołuje jakiś chichot, tylko prawdziwy śmiech.

Bratu, który z MMORPGami nie ma do czynienia, to coś pokazałem. Owszem, rozśmieszyło go pare sytuacji, ale mniej niż mnie. Odziwo też, pytał się mnie czy w WoWie naprawde taka grafika jest oO Żebym tylko kolejnego uzależnionego od MMORPGów gościa nie zrobił...

Tak czy siak, dla człowieka nie oglądającego SP, nie grającego w WoW, mające takie poczucie humoru jakie ma (Bathroom oO) to jest śmieszne. Kwestia odbioru XD

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 15:13 
Cytuj  
"How can u kill that wich has no life"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2006, 19:49 
Cytuj  
Matlush napisał(a):
(Bathroom oO)


Prawda taka, że żarty tego typu były w pierwszych ~3 sezonach. To taki powrót do klasyki...To, że są już dość kontrowersyjne, i IMO niesmaczne, to inna sprawa :)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 00:03 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
"How can u kill that wich has no life"


Z tego i z cartmana obsrywajacego swoja matke sie usmialem ;p

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 01:38 
Cytuj  
Nagroda Emmy dla …World of Warcraft?!

Może nie dosłownie dla World of Warcraft jednak bardzo blisko. Mianowicie, znany każdemu bardzo dobrze serial South Park doczekał się odcinka, którego tematem przewodnim była właśnie produkcja Blizzard’a.

Odcinek zatytułowany „Make Love, Not Warcraft” być może otrzyma niemałe wyróżnienie…nagrodę Emmy! We wspomnianym epizodzie, główni bohaterowie serialu, prowadzą potyczkę z wrogiem w znanym większości graczom świecie Azeroth. Niby nic, a jednak odcinek ten został nominowany do nagrody Emmy w kategorii filmów animowanych, trwających poniżej jednej godziny.

Konkurencją dla wspomnianego odcinka są bajki takie jak SpongeBob oraz The Simpsons. W połowie września poznamy już werdykt, który to ostatecznie ogłoszony zostanie w Los Angeles, trzymamy kciuki za naprawdę klimatyczny odcinek South Park’u!


źródło: http://www.wp.pl/r/AH305


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 04:12 
Cytuj  
Kurde wszystkie odcinki sa tak zajebiste ze nie wiem jak oni to wybrali :D

Np ten;) http://www.youtube.com/watch?v=OB8bZjDNzKU

Siedze teraz w stanach i czesto sobie ogladam nowe ( chyba ) odcinki i masakra;d


_________________
Obrazek

*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 16:47 
Cytuj  
Ja nie lubie SP, ale ten odcinek po prostu WYMIATA
- Your kid's characters are already dead
- No... no... no...!

-Father! You noob!

A tak btw. odgladal ktos Wlatcow Moch o takiej samej tematyce? Tez jest super :D
EDIT: ale widzial ktos Hunter-Human 2 lvl (i do tego wygladajacy jak Warrior!)? Chyba oni za duzo w WoW-a nie graja


_________________
Alt ellofa

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 16:58 
Cytuj  
Wlatcy móch do SP to jest ale gówno...IMO.


Ostatnio edytowano 27 lip 2007, 17:17 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 17:12 
Cytuj  
wlatcy móch:


-Czesiu, jaka może być ksiązka
-zajebista


HEHE. :roll:

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 19:31 
Cytuj  
Tak, włatcy móch to bardzo smieszny serial. Nie wiem jak może bawić kogoś serial w którym cały odcinek jest poswiecony temu ze nazwisko jedego bohatera przetłumaczone z angielskiego znaczy odbyciak. hahaha, przezabawne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.