mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 21:58 
 
http://youtube.com/watch?v=2TNM5DpKyms


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 00:01 
 
Smashie napisał(a):
http://youtube.com/watch?v=2TNM5DpKyms


ale propaganda ROTFL

ja ci w wawie moge podobny reportarz nakrecic no z wyjatkiem tego wiezienia


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 10:15 
 
Fabianek, czy ty naprawde myslisz, ze w Korei nie ma biedy i nędzy na kazdym kroku?

:|

Czasem az dziw bierze co ludzie mysla o tym kraju, nawet Pyonyang tonie w nędzy, mimo, że to jedyne miejsce, które można odwiedzać, zobacz jakie tam sa puste ulice, wiesz dlaczego? Bo wszyscy sa w porcie szukajac jedzenia


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 18:38 
 
No i sankcje poszły się jebać dzięki przyjaciołom z Rosji i Chin.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 08:56 
 
Smashie napisał(a):
Fabianek, czy ty naprawde myslisz, ze w Korei nie ma biedy i nędzy na kazdym kroku?


nie mowie ze nie ma. ale rowniez nie mowie ze jest. zobacze jakis reportaz z neutralnego zrodla to pogadamy inaczej.

jesli jestes z wawy (albo mieszkasz nie daleko) to przejdz sie na:
- dworzec centralny - zobaczysz spiacych bezdomnych
- na stadion - zobaczysz bazar
- po parku wieczorem zobaczysz kolejnych bezdomnych

i masz reportaz wypisz wymaluj jak ten z cnn. jako kontr propaganda obejrzyj:

http://www.krld.republika.pl/newpage/phenian/1.jpg
http://www.krld.republika.pl/newpage/phenian/2.jpg
http://www.krld.republika.pl/newpage/phenian/3.jpg
http://www.krld.republika.pl/newpage/phenian/4.jpg
http://www.krld.republika.pl/newpage/phenian/6.jpg
http://www.krld.republika.pl/newpage/phenian/7.jpg
http://www.krld.republika.pl/newpage/phenian/8.jpg
http://www.krld.republika.pl/newpage/phenian/9.jpg
http://www.krld.republika.pl/newpage/phenian/10.jpg

(5tka to posag jakiegos koreanca wiec bez sensu linkowac)

wytlumacz mi dlaczego podobnych miejsc nie bylo w tym reportazu?

nie oczekuje usmiechnietych ludzi oczekuje miejsc. jak pokazujemy reportaz o danym kraju to pokazujemy i zle i dobre strony a nie tylko zle.


Dana napisał(a):
No i sankcje poszły się jebać dzięki przyjaciołom z Rosji i Chin.



imho bardzo dobrze. niech najpierw us i reszta zlikwiduje arsenal nuklearny a dopiero pozniej niech innym daja embarga


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 10:26 
 
Fabianek ty jestes nienormalny?
Co maja jakies smutne bloki do lamania praw czlowieka?

Cytuj:
An estimated two million civilians have been killed by the government


Chyba k***a starczy zeby nie pokazywac kwiatkow i pomnikow jak sie robi material o tym kraju.

Moze nie potrafisz sobie wyobrazic jak to jest zyc w miejscu na ziemi gdzie podbiega do ciebie koles w uniformie i game over.

naprawde bardzo smutna prowokacja.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 11:33 
 
tak sie sklada ze ogladalem pare miesiecy temu reportaz cnn z korei polnocnej. jakis koreanczyk krecil wszystko ukryta kamera (przemycenie filmow zajelo mu jakis miesiac). min. byla pokazana egzekucja publiczna, jakis bazar na ktorym glodne dziecko kradnie cos jakies kobiecie a ona bije go pozniej itd. nic oprocz biedy i ludzi w mundurkach nie widzialem.

znam kogos kto byl w korei pln. dosc niedawno i jest dokladnie tak jak na tym reportazu (nie mam powodow mu nie wierzyc).

nie ma co liczyc ze swiat kiedys bedzie wolny od broni atomowej. najwazniejsze jest aby mialy ja kraje stabilne, rozwiniete i uczestniczace w swiatowej wymianie kult. i gosp - nalezace do wto i innych organizacji miedzynarodowych, co jest duza gwarancja na to iz tej broni nigdy nie uzyja. nie widze powodow dla ktorych usa mialoby sie pozbywac broni atomowej, podobnie jak chiny czy rosja czy francja. redukcja owszem, ale pozbycie sie calkowite jest nierealne.

rownowaga zostala zachwiana przez koree pln. bo teraz kto wie czy np. japonia nie zechce sie uzbroic. a jak japonia to moze i indonezja itd. ale oczywiscie, inwazja jest kompletnie nierealna, jedyny sposob, to przekonac chiny aby nie baly sie wprowadzenia sankcji. o wiele lepiej i taniej wyjdzie jak usa i inne kraje zloza sie na obozy dla uchodzcow, zywnosc etc na terenie chin, ktore beda mogly przyjac uciekajacych koreanczykow po wprowadzeniu sakncji. koszty w wypadku wojny (ludzkie i materialne) bylyby po prostu katastrofa.

w kwestii busha - najnowsze badania daja mu powzyej 115 IQ co by znaczylo ze jest statystycznie inteligentniejszy od sredniej w populacji (90-110).


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 11:43 
 
World of Fabianek.

Tak sie składa że też znam (choć słabo) dwie osoby które tam były, słuchałem ich opowieśći, włosy stawały dęba że w naszych czasach można jeszcze robić takie rzeczy i to pod przykrywką legalnego państwa. Jeszcze bardziej niepojete jest to że cały świat grozi pięścią, grzmi grubym głosem a tak naprawde nic nie robi. Ale jak juz ktoś powiedział : nie ma tam ropy, so who give a fuck about prawa człowieka...

Smutne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 11:59 
 
Shadhun_ napisał(a):
World of Fabianek.

Tak sie składa że też znam (choć słabo) dwie osoby które tam były, słuchałem ich opowieśći, włosy stawały dęba że w naszych czasach można jeszcze robić takie rzeczy i to pod przykrywką legalnego państwa. Jeszcze bardziej niepojete jest to że cały świat grozi pięścią, grzmi grubym głosem a tak naprawde nic nie robi. Ale jak juz ktoś powiedział : nie ma tam ropy, so who give a fuck about prawa człowieka...

Smutne.


tu nie chodzi o to ze tam nie ropy czy innych surowcow i nikt nic nie robi. chodzi o to ze po prostu nic sie nie da zrobic. otwarta wojna nie wchodzi w gre, bo korea pln ma za duza armie ( sorry ale nawet jak by mieli rope, myslisz ze usa i inne panstwa zaatakowalyby koree ? w zyciu ). nie dosc tego, moga zrownac z ziemia seul i pare innych duzych miast w regionie zanim ktos skonczy swoj podpis pod traktatem wojennym z korea pln.

klucz jest po prostu w rekach chin.


_________________
afk for quite a while

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 08:52 
 
ikona napisał(a):
naprawde bardzo smutna prowokacja.



to nie miala byc prowokacja, bo caly czas zaznaczalem ze nie wiem jak tam jest. tylko poprostu jak cos wychodzi na swiat "Made by USA" to patrze na to zwiekszym z dystansem niz osoby co uwazaja ze w wow "mag to taka hybryda".


tbh malo mnie obchodzi N Korea, tak wybrali tak maja zupelnie jak my wybralismy kaczynskich to mamy kaczykracje, oni keidys tam wybrali partie ludowa to maja Despotyzm. Tylko nie qmam jak mozna tak slepo wierzyc w cos co pokazuje US stacja robiac reportaz o kraju ktory jest wrogiem rzadu usa


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 09:21 
 
@up:Nie ma to jak czytac wypowiedzi pseudo inteligentow, ktorzy patrza na zycie przez pryzmat gry komputerowej.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 09:23 
 
@hmmm jakiej gry? bo ja obecnie nie gram (no prawie) ;-)

a pro po http://wiadomosci.onet.pl/1419237,12,item.html


hmmm Motopompa to alt ikony? ;-)

gabrielangel napisał(a):
w kwestii busha - najnowsze badania daja mu powzyej 115 IQ co by znaczylo ze jest statystycznie inteligentniejszy od sredniej w populacji (90-110).


a beger zdala mature

a ludkom tak zapatrzonym w USA chcialbym przypomniec ze USA jest agresorem i w ciagu ostatnich kilkudziesieciu lat dokonal inwazji na takie panstwa jak:
- Korea 1950-1953
- Wietnam 1957-1975
- Afagnistan 2001 do teraz
- Irak 2003 do teraz


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:08 
 
Fabianek napisał(a):
@hmmm jakiej gry? bo ja obecnie nie gram (no prawie) ;-)

WoWa.
Tyle czasu grales, ze juz ci pewne odruchy zostaly. Na przyklad opowiadanie o wszystkim jakbys byl autorytetem, kiedy tak naprawde gowno wiesz.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:23 
 
Fabianek napisał(a):
a ludkom tak zapatrzonym w USA chcialbym przypomniec ze USA jest agresorem i w ciagu ostatnich kilkudziesieciu lat dokonal inwazji na takie panstwa jak:
- Korea 1950-1953
- Wietnam 1957-1975
- Afagnistan 2001 do teraz
- Irak 2003 do teraz


do tego obalanie demokratycznie wybranych rzadow, dostarczanie broni do roznych partyzantek/terrorystow/panstw o pewnej reputacji etc sporo tego

PS. zapomniales o Meksyku, zreszta cos jeszcze by sie znalazlo
PS2. Korea polnocna zaatakowala wpierw poludniowa, a amerykance bronili poludnie, wiec w tym przypadku nie moze byc mowy o agresji


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:44 
 
ONZ wprowadzilo slabe sankcje ale tak naprawde juz nie moga za duzo zrobic , na interwence zbrojna jest juz raczej za pozno , Korea jest za silna , a wojsko Kima to nie zdemoralizowana armijka Saddama , komuchy maja wszystko do dupy ale nie wojsko . Jedyne co moga zrobic to probowac sie dogadac z Rosja i Chinami


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:55 
 
Zychoo napisał(a):
WoWa.
Tyle czasu grales, ze juz ci pewne odruchy zostaly. Na przyklad opowiadanie o wszystkim jakbys byl autorytetem, kiedy tak naprawde gowno wiesz.


iirc forum sluzy do wymiany pogladow. dlatego ze moj punkt widzenia jest inny niz twoj i patrze na to z wiekszym dystansem tzn ze sie myle? a ze ty i kilku innych slepo wierzy w zapewnienia us i cnn to macie racje?

tbh przypominacie pod tym wzgledem mocherowe berety sluchajace radia maryja tyle ze ty i tobie podobni sluchaja busha i cnn.

ja wole zdecydowanie neutralny punkt widzenia. no off

i bynajmniej nie jestem autorytetem bo ani nie wiem jak wyglada zycie w korei, ani nie znam sie na wojskowosci ani tymbardziej na tym jak grozna z militarnego punktu widzenia jest korea. mam swoje zdanie i o nim mowie. a jak ktos wrzuca propagandowy film to pokazuja druga strone medalu, ktora jest kontr propaganda. rozumny czlowiek wyrobi sobie wlasne zdanie a nie slepo opowiada sie za jedna ze stron.

@MagPS dzieki za sprostowanie, ale jak sam zauwazyles to us jest w ostatnich kilkudziesieciu latach agresorem

Aldatha napisał(a):
ONZ wprowadzilo slabe sankcje ale tak naprawde juz nie moga za duzo zrobic


a pro po ciagle czytam o tych sankcjach, gdzies jest napisane jakie to sankcje?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 17 paź 2006, 11:05 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:03 
 
Masz po czesci racje w tym co piszesz.(tu mozesz zjechac na recznym).
Mnie raczy drazni twoj styl pisania.Jest jakis taki nie do przetrawienia.
Jesli chcesz byc uwazany za alfe i omege to chociaz postaraj sie pisac jakos mniej geekowato.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:08 
 
Motopompa napisał(a):
Masz po czesci racje w tym co piszesz.(tu mozesz zjechac na recznym).


sorry, ego rosnie mi od czegos innego ;-)

Cytuj:
Mnie raczy drazni twoj styl pisania.Jest jakis taki nie do przetrawienia.
Jesli chcesz byc uwazany za alfe i omege to chociaz postaraj sie pisac jakos mniej geekowato.


w tym temacie nie uwazam sie ani za alfe ani z omege wiec bynajmniej nie chce byc uwazany za takiego. ale postaram sie pisac mniej geekowato ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 15:07 
 
Aldatha napisał(a):
ONZ wprowadzilo slabe sankcje ale tak naprawde juz nie moga za duzo zrobic , na interwence zbrojna jest juz raczej za pozno , Korea jest za silna , a wojsko Kima to nie zdemoralizowana armijka Saddama , komuchy maja wszystko do dupy ale nie wojsko . Jedyne co moga zrobic to probowac sie dogadac z Rosja i Chinami


wiec poki Rosja i Chiny, beda mialy prawo weto tak dlugo ONZ bedzie marginalna organizacja, Japonia wprowadzila takie sankcje ktore maja wieksze znaczenie niz ta cala rezulucja. Chociaz z drugiej strony, poki Chiny beda wysylaly pomoc do Korei tak dlugo bedzie tak jak jest.

Co z tego ze Kim ma n zolnierzy?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 00:52 
 
Fabianek napisał(a):
iirc forum sluzy do wymiany pogladow. dlatego ze moj punkt widzenia jest inny niz twoj i patrze na to z wiekszym dystansem tzn ze sie myle? a ze ty i kilku innych slepo wierzy w zapewnienia us i cnn to macie racje?

Szczerze mowiac gowno mnie obchodzi twoj punkt widzenia. Ja sie w ogole nad ta sprawa nie zastanawiam. Jebie mnie to, ze korea robi proby nukearne (nawet nie jestem pewny czy tego dotyczy thread, bo czytalem tylko kilka postow z niego). Mam to wszystko gdzies, a Kim moze mnie cmoknac w pompke. Zreszata cala reszta komuchow tez. Jebia mnie mocno. Zarowno oni, jak i to gdzie jebna kolejna atomowke.

Niestety, nie zmienia to faktu, ze wypowiadasz sie w kazdej sprawie jak autorytet, a naprawde gowno wiesz. I tylko to chcialem przekazac swoim postem, nic wiecej. Nie nadinterpretuj, prosze cie. Poglady n/t Korei nie maja nic do rzeczy.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.