mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 08:27 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Obi'v napisał(a):
Ile Twoj syn miał wtedy lat?


mozesz sie odpierdolic od mojej rodziny smarkaczu?

@eagleeyes sory z niecywilizowanym pisiorkiem nie rozmawiam


Haha;D. Selfowned:].


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 09:28 
Cytuj  
Selfowned? Mysle ze i tak Fabie wam napisal kulturalnie. Mozna sie przypieprzac do niego o to co pisze na forum, bo nie kazdemu musi sie to podobac. Ale ciagle przypieprzanie sie do jego syna jest ponizej wszelkiej krytyki. Trzeba byc niezlym prostakiem, zeby w trakcie krytyki/dyskusji poslugiwac sie takimi tekstami.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 09:43 
Cytuj  
Cytuj:
diabelek, osobisty rekord to 657zl gdy impuls kosztowal 14gr myslalem ze matka mnie zaje...


Nikt sie tu nie przypieprza. Ale z całej sprawy wynika kilka istotnych szczegółów :

1. Fabianek nie jest tak stary za jakiego sie podaje a karty do gry kupował dla siebie
2. Jeżeli ma syna to syn jest za młody,karty do gry kupował dla siebie :)
3. Fabianek nie ma syna a karty do gry kupował dla siebie, hehe
4. Fabianek mieszka lub mieszkał do niedawna z matką lub teściową, i ona płaci rachunki a karty do gry kupował dla siebie ;)
5. Mieszka u siebie z synem i żoną, pokazał rachunek i matka go chciała zaje... ;) a karty do gry kupował dla siebie
6. Pomylił sie w obliczeniach ale karty do gry kupował dla siebie :)

Ot takie małe dochodzenie.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 10:45 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Cytuj:
diabelek, osobisty rekord to 657zl gdy impuls kosztowal 14gr myslalem ze matka mnie zaje...


Nikt sie tu nie przypieprza. Ale z całej sprawy wynika kilka istotnych szczegółów :

1. Fabianek nie jest tak stary za jakiego sie podaje a karty do gry kupował dla siebie
2. Jeżeli ma syna to syn jest za młody,karty do gry kupował dla siebie :)
3. Fabianek nie ma syna a karty do gry kupował dla siebie, hehe
4. Fabianek mieszka lub mieszkał do niedawna z matką lub teściową, i ona płaci rachunki a karty do gry kupował dla siebie ;)
5. Mieszka u siebie z synem i żoną, pokazał rachunek i matka go chciała zaje... ;) a karty do gry kupował dla siebie
6. Pomylił sie w obliczeniach ale karty do gry kupował dla siebie :)

Ot takie małe dochodzenie.


A Ty nie masz czym sie zajmowac? Trzeba byc niezlym swirem zywiac sie takim tematem i prowadzic dochodzenie :o
Nie to, ze kogokolwiek tu bronie, ale jaaaaa pierodoleeeee HEHEHO~

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 10:54 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
A Ty nie masz czym sie zajmowac? Trzeba byc niezlym swirem zywiac sie takim tematem i prowadzic dochodzenie :o
Nie to, ze kogokolwiek tu bronie, ale jaaaaa pierodoleeeee HEHEHO~

Same thoughts. Wiadomo, ze Fabianek to mitoman, ale zeby mialo mnie to zajmowac bardziej niz chlapniecie posta od niechcenia, to smiechu warte.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 12:10 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Ot takie małe dochodzenie.


hmm co ty palisz daj namiar na dilera tez tak chce.

do reszty ciwilizowanej: Impuls kosztowal 14gr w tepsie w styczniu 1998roku, reszta chyba nie wymaga jakiegokolwiek komentarza


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 16:12 
Cytuj  
Z nudów, czekam za dobrym mmorpgiem, czekam za nową grafika a do tego czasu czytam sobie fora. Odkąd zapanowała tu dyscyplina i nie ma opozycji na forum zrobiło sie nudno. Zawsze można było tu poczytać
" under 14" z błedami ortograficznymi, ze śmieszna skladnia, zawsze były jakie dramaty. A te karty do gry utkwiły mi mocno w pamieci :D cóż na to poradze...przydałaby sie drama :P


_________________
OrleOko czuwa...

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 17:54 
Cytuj  
Grałem w D2 przez modem i to było napewno ponad 6 lat temu jak nie 8. Ale maksymalnie to nabiłem chyba trochę ponad 200 PLN - zawsze byłem casual :-/


_________________
O.o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 07:38 
Cytuj  
Z nudów, czekam za dobrym mmorpgiem, czekam za nową grafika a do tego czasu czytam sobie fora. Odkąd zapanowała tu dyscyplina i nie ma opozycji na forum zrobiło sie nudno. Zawsze można było tu poczytać
" under 14" z błedami ortograficznymi, ze śmieszna skladnia, zawsze były jakie dramaty.


Ze tentego "under 14"? Tzn. ze juz przekroczyles ten prog od czasu premiery WoW? Ja tam nie widze roznicy, Dosia to Dosia


Posty: 10
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 16:29 
Cytuj  
Trochę dziwne to forum... W temacie o MMORPGach kilkanaście osób robi WIELKIEGO offtopa na temat grania w Diablo II na modemie i rachunkach za net a do rozmowy dołącza się nawet MODERATOR i nic z tym nie robi...
(Ten offtop ma chyba więcej postów niż ma rozmowa na temat podany w nazwie)
Uważam, że skoro temat jest już "wyrozmawiany" tzn. nikt nie ma nic sensownego do powiedzenia to się go po prostu zamyka, a nie robi bezsensownego offtopa.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 17:39 
Cytuj  
Gdyby moderator mial zamykac wszystkie thready, w ktorych robi sie ot, to na forum (i to nie tylko na tym, bo mmorpg.pl w tej kwestii to zaden wyjatek) bylyby same pozamykane topiki...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 17:42 
Cytuj  
ale to pogawedki sa ... w sumie jak bym sie nudzil w pracy to tez bym spamowal na forum o tym ile placilem za D1 x lat temu ... nikogo to nie interesuje ale uj pisza bo mozna : )


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 17.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 11:06 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
Ot takie małe dochodzenie.


hmm co ty palisz daj namiar na dilera tez tak chce.


weak, ale to nic nowego, btw czemu przestales grac w wowa ? :(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 11:41 
Cytuj  
@up
przeczytaj moj sig. 186 real dni w swiecie wow'a mi zdecydowanie wystarczy. nie uwazam ze to byly dni zmarnowane, jednak w tym czasie moglem robic cos bardziej konstruktywnego ;-) wow to fajna gra wrecz zajebista ale tylko dla ludzi co moga jej poswiecic odpowiednia ilosc czasu. przy czym odpowiednia ilosc czasu to 7-8h dziennie minimum. ja nie moglem z racji zycia jakie prowadze jej tyle poswiecic, a jak cos mam robic czego nie moge robic tak dobrze jak bym chcial wole nie robic wcale. tej grze zdecydowanie brakuje contentu dla casuali, niestety w BC nic sie nie zmieni.

do tego w BC nic sie nie zmieni, bc beta to taki wow 60-70 z nowymi wyczesanymi itemami, wyczesanymi skillami i co z tego jak wszystko sprowadza sie do jednego.
leveling w wow:
1. grind (nuda)
2. questy (zalezy od questa)
3. last ding lv70 - end game content or quit

end game content w wow:
1. probowanie nowego bossa (fajna czesc)
2. 1st kill nowego bossa (fajna czesc)
3. 2nd kill tego bossa (fajna czesc)
4. farming przez pol roku albo dluzej az kazdy sie ubierze (beznadziejna czesc)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.