mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 14:10 
Cytuj  
Osobiście to wolę taką formę jaka jest teraz. Otwieram mmorpg.pl i od razu widzę newsy i forum, wszystko szybko i sprawnie działa, nie ma reklam i innych gówien, jest przejrzyście i elegancko. Jak chcę portalu to wchodzę na mmorpg.com i mam go ze wszystkimi jego wadami i zaletami. A jeżeli dla kogoś barierą jest język angielski to można mu tylko współczuć bo brak perfekcyjnej znajomości angielskiego w tych czasach jest kalectwem ludzi młodych.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 14:24 
Cytuj  
Ale konkursy by sie przydaly ;) Nie takie ze tylko z US gracze moga brac udzial ;/ Jak by byly to bym na pewno zaczal zagladac ;) No i newsy tez cos dla mnie;)

Wazne zeby bylo to zrobione profesjonalnie a nie ze wchodzisz na forum a tam towarzystwo wzajemnej adoracji oraz jakis admin od dupy niczego z jebitnym tytulem "Twoj pan" ...

Chyba kazdy rozumie o co chodzi...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 14:58 
Cytuj  
Ja zorganizuje parę konkursów jeżeli zgodzisz się być sponsorem.

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 15:19 
Cytuj  
Ja moge postawić browara dla tego kto nabije 1k postów w ciągu dnia :D

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 15:25 
Cytuj  
KreMas napisał(a):
Ja moge postawić browara dla tego kto nabije 1k postów w ciągu dnia :D


Eee, gdybyś chociaż pół litra dawał to bym nabił. :)


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 15:31 
Cytuj  
trade napisał(a):
Osobiście to wolę taką formę jaka jest teraz. Otwieram mmorpg.pl i od razu widzę newsy i forum, wszystko szybko i sprawnie działa, nie ma reklam i innych gówien, jest przejrzyście i elegancko..

Nie badz hipokryta.Ty tu nie przychodzisz, zeby poczytac nowinki ze swiata wirtualnej rozrywki tylko kierujesz sie odrazu do dzialu flames, zeby(przepraszam za wuglaryzm ; < ) upierdolic kogos blotem albo dowiesc, ze jest idiota w kazdym calu.
Zreszta robi to 70 % forum (jak i nie wiecej) w tym ja a co!
Wiec profesjonalny serwis wolny od zbytniej wolnosi uzytkownikow, z dobrym fundamentem i wiedza nie tylko ksiazkowa redaktorow bedzie czyms zajebistym.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja


Posty: 5
Dołączył(a): 16.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 16:44 
Cytuj  
Rozumiem, że takie protale jak ten: http://mmorpg.faa.pl/, lub ten: http://www.rpg4u.info/. Są raczej dla "fanów" Tibi w wieku do 13-14 lat ?[/url]


_________________
Gram w MMORPG! A ty?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 16:48 
Cytuj  
Tak.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 17:21 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
1. Byla proba stworzenia www.mmog.pl <- nie pamietam, czy rok czy dwa temu. Trwalo to krotko, po czym serwis zostal zamkniety, z informacja, ze wroci pod szyldem mmorpg.pl, jak na razie nie wrocil. Zreszta, redaktorzy to tutejsi forumowicze, sami moga sie wypowiedziec.

Zamkniecie mmog.pl to wynik wycofania sie (z przyczyn obiektywnych) z projektu jego inicjatora, sponsora i naczelnego w jednym (Delbuthosa).
Gdyby nie ten nieoczekiwany bieg wydarzen to dzis mmog.pl byl by takim polskim odpowiednikiem mmorpg.com. Bo zapalu do pracy to chyba nikomu z nas nie brakowalo...

Plany polaczenia serwisow (mmorpg.pl z mmog.pl) to zupelnie inna bajka.
Powrot pod szyldem mmorpg.pl to byly proby ratowania tego co zostalo zrobione - a troche tego bylo. Glownym moterem tych dzialan byl kon a takze Beast i s-ka ktorzy zdecydowali sie pomoc - ja na tym etapie juz nie bralem udzialu w tym przedsiewzieciu wiec nie znam szczegolow.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 5
Dołączył(a): 16.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 18:15 
Cytuj  
Dziekujemy za wasze opinie/pomysły/ + i - tego projektu, jest to bardzo cenne. Mamy nadzieje, że niedługo nasz serwis będzie waszym serwisem.

Obrazek

Pozdrawiamy


_________________
Gram w MMORPG! A ty?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 18:23 
Cytuj  
Powodzenia. Bez ironii.


_________________
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 18:31 
Cytuj  
Powodzenia, z ironią.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 07:16 
Cytuj  
Musicie zadbać o hosting. Jeśli strona będzie często leżeć, to ludzie się zniechęcą. Najgorzej jednak jest wtedy, gdy strona padnie na około tydzień z powodu np. braku uiszczenia opłat za hosting- większość użytkowników już nie wróci.

Jednak chyba najważniejsi w tej robocie są ludzie. Na nic domena, host, wortal, forum, jeśli nie będzie komu tego prowadzić. I ludzie ci wcale nie muszą być "uber-hackerami". Prędzej da się coś stworzyć współpracując z osobami mniej obeznanymi w prowadzeniu wortalu, ale chętnymi do pracy, niż z "pr0", z którymi nie idzie się dogadać i więcej zepsują, niż zrobią.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 09:41 
Cytuj  
co do wkladania kasy przy rozkrecaniu portali to sie nie zgodze. najlepszym przykladem jest www.battlenet.pl onet czy gamespot to to moze nie jest jednak, w calosci napisal go moj stary dobry znajomy, redaktorzy to zapalency konkretnych gier i tak juz istnieje na rynku od kilku ladnych lat. A na poczatku stal "po znajomosci" u zaprzyjaznionego admina, teraz iirc juz ma wlasny serwerek


trade napisał(a):
Otwieram mmorpg.pl i od razu widzę newsy i forum, wszystko szybko i sprawnie działa, nie ma reklam i innych gówien, jest przejrzyście i elegancko.


powinienes raczej napisac:
Otwieram mmorpg.pl wchodze do flames i od razu tone postow do sflame'owania


@op jesli chcesz aby to mialo szanse przetrwania to imho:
- newsy 1st hand musza byc (ew. szybko tlumaczone z zagranicznych serwisow a nie np. na nastepny dzien)
- redaktorow ktorzy graja w dane gry i to nie przez tydzien a najlepiej aby mieli dostep do beta testow.

Np. jesli bylibyscie w bardzo krotkim czasie stanie go uruchomic i znalezli beta testera dodatku do wow (beta jeszcze nie ruszyla ale ruszy lada dzien bo blizz juz wyslal invite'y do roznych gildii) to by wam zapewnilo ogladalnosc na poczatek a czy ja utrzymacie pozniej to juz od was zalezy.
osobiscie zycze powodzenia i jednego "hit'a" ode mnie macie na 100% a czy wiecej to sie zobaczy po pierwszej wizycie.



@down jaaaaaaaa ale ty jestes elo ziomal ej moge cie dotknac?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 18 wrz 2006, 10:40 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 10:11 
Cytuj  
Widzę, że moja wypowiedź Otwieram mmorpg.pl i od razu widzę newsy i forum, wszystko szybko i sprawnie działa, nie ma reklam i innych gówien, jest przejrzyście i elegancko. najbardziej was poruszyła. ;) Muszę was niestety zmartwić ale to forum czytam praktycznie od momentu jego powstania, a w gry mmorpg grałem jeszcze zanim to forum istniało dlatego przychodzę tu głównie po to żeby czytać normalne wątki, a flame'owanie jest jedynie moją zboczoną rozrywką której "ofiarami" staliście się.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 11:40 
Cytuj  
trade napisał(a):
Widzę, że moja wypowiedź Otwieram mmorpg.pl i od razu widzę newsy i forum, wszystko szybko i sprawnie działa, nie ma reklam i innych gówien, jest przejrzyście i elegancko. najbardziej was poruszyła. ;) Muszę was niestety zmartwić ale to forum czytam praktycznie od momentu jego powstania, a w gry mmorpg grałem jeszcze zanim to forum istniało dlatego przychodzę tu głównie po to żeby czytać normalne wątki, a flame'owanie jest jedynie moją zboczoną rozrywką której "ofiarami" staliście się.

:o Może jeszcze napiszesz, że w Meridian 56 grałeś.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 12:08 
Cytuj  
Ja gralam, ale o ile mnie pamiec nie myli to byl Meridian 59 a nie 56...
Grafika na owe czasy byla super... Ale nie to bylo wazne.
Gameplay i calkiem niezle community...
Mniam...
Podobnie wspominam tylko UO (oczywiscie na OSI) i Anarchy Online - ostatnio znow tam wracalam...
BTW: zagladalam z rok temu na Meridian - grafika ciagle mnie nie odrzuca, ale sterowanie i owszem... Ale sa ludzie, ktorzy twardo w to pogrywaja...

PS. A teraz limit usmiechow, ktorych nie wykorzystalam, bo zaburzaja mi wyglad posta:
:) :) :) :) :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 12:56 
Cytuj  
O, Agat, ta którą tak wyprowadziłem z równowagi, że zdania nie była w stanie napisać, może poznaliśmy się już w którejś z gier które wymieniłaś ? :]


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 13:19 
Cytuj  
Zróbcie portal - życzę powodzenie - chętnie go będę odwiedzał. Pozdro


_________________
O.o


Posty: 6
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 21:28 
Cytuj  
pwg napisał(a):
Rozumiem, że takie protale jak ten: http://mmorpg.faa.pl/, lub ten: http://www.rpg4u.info/. Są raczej dla "fanów" Tibi w wieku do 13-14 lat ?[/url]


ehh stary nie wiem o co Ci chodzi, w dzisiejszej epoce internetu każdy głupi czy też dziecko "neo" może zrobić jakąś tam siakom stronkę o grach, a czy ją będą odwiedzać ludzie czy parapety to inna bajka. Ja swoją stroną robiłem jako clanową na potrzeby L2 a to co z niej tera zostało to już inna bajka. Więc nie wal z łaski swojej tekstów typu: "Są raczej dla "fanów" Tibi w wieku do 13-14 lat ?" bo to samo ja mogę powiedziec o Twojej ale po co?


_________________
.:Alea iacta est RPG4U :. ...
Wszystko, co się zaczęło musi się i skończyć…

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.