mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 16:06 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Gram w WoWa z przerwami od 1,5 roku, ale jakoś cały czas nie mam go dosyć:) Przez półtora roku mam 15 dni played...
Może to jest sposób na MMORPG?:)
Nigdy nie będę miał wypasionego sprzętu, nigdy nie pewnie nie zobaczę wszystkich instancji, ale pomimo to WoW jest sympatyczny:) Tak się da grać. Cieszę się że w TBC casuale tacy jak ja będą bardziej doceniani niż do tej pory. W końcu płacę za konto tyle samo co hardcore gracz - ale ja będę płacił dłużej - więcej czasu mi wszystko zajmuje - dużo więcej:)

@Neonin: mam identycznie o czym zresztą wiesz :)
Dla mnie WoW jako gra jest już mniej interesujący niż np. rok temu, natomiast ludzie z którymi gramy teraz w gildii to główna siła ciągnąca do grania 8)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 16:09 
Cytuj  
Pieszczoch a potem sie obudziles :)

Swoja droga panna moze stwierdzic ze nie jestes juz prO i masz za malego epiksa :P Hehehe.

Ja widze ze topic i do smiechu i do placzu, troche radosci a troche dramy :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 17:49 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Pieszczoch a potem sie obudziles :)

Uwazasz, ze to moglby byc tylko sen? To nie znasz mojej zony, mam wlasnie tak, jak Szczoch napisal ;)

X.

PS. Gorzej, jesli zaczyna mnie zmuszac do grania w WoWa ;)


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 18:17 
Cytuj  
Biedna klawiatura!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 19:53 
Cytuj  
Mialem w gildii kumpla, ktorego dziewczyna tez grala (tyle,ze my robilismy ciagle instance a ona siedziala na BG "dla zabawy"). W sierpniu mieli slub i wciaz graja :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 20:12 
Cytuj  
roball - a gdzie i co studiujesz ? wymiana czy robienie całego licencjatu ?

Jak się ma alternatywę w postaci dziewczyny , nowej pracy czy szkoły to co innego... zresztą... WoW a single player to dwie różne rzeczy , ja nie byłbym w stanie grać w coś offline.
A skończyłem bo mnie znudziły gry w ogóle , nie jestem w stanie w nic grać. Probowałem kilka razy i nuda =/

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 20:21 
Cytuj  
Xanth napisał(a):

PS. Gorzej, jesli zaczyna mnie zmuszac do grania w WoWa ;)


Nie jesteś sam! 8)


_________________
Obrazek

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 20:24 
Cytuj  
To ja widze, że tu same staruchy ;) powiem wam jak sytuacja wygląda u mnie: Dostałem sie do najlepszego gimnazjum w województwie, było sporo nauki, jakoś sie wyrabiałem grałem sobie rekreacyjnie w nwna, raz na jakis czas, pojedynki na arenach i takie tam, pierwsza klasa sie skończyła, pojechałem na wakacje, poznałem troche ludzi, jeden cośtam paplał o WoWie. Na początku nie wiedziałem dokładnie co to jest (nie komentować), jakaś gra, która ma wysoki abonament, czytałem recenzje w CDA, jakoś mnie nie zachęciło. Chłopak mnie przekonał. Wróciłem do domu, pomyślałem z tydzień, kupiłem WoWa. O informowaniu rodziców, w co gram i że za to sie płaci nie było mowy. Pierwsze wrażenie - bardzo pozytywne, troche sobie pograłem, namówiłem kolegę z klasy, później drugiego. Fajny system magii, dużo ciekawych questów, przyjemna grafika. Zaczęła się druga klasa i przestało być kolorowe, WoW pogalopował do góry w mojej hierarchii wartości, nie było lekko. Ignorancja w stosunku do nauki i tak dalej. Średnia poleciała mocno w dół, nie było źle ofc, jakiś instynkt samozachowawczy w środku pozwalał mi w miare wyrabiać z nauką. Nie było mowy o graniu dużo. Wychodzę z domu o 6, wracam o 17 i muszę się wysypiać. Zdarzało się, że usprawiedliwiając się złym stanem zdrowia zostawałem czasem w domu. Kolorowo przestało być po pierwszej wywiadówce, kartka z ocenami pokazała, że mój stosunek do nauki nie był zbyt pozytywny. Skończyło się nieprzyjemną rozmową i szlabanem na komputer. Może nie wydaje się to aż tak straszne, ale mocno zabolało mnie to, że zawiodłem zaufanie rodziców. Do tego jakiś miesiąc wcześniej młodsza siostra znalazła koperte po pre-paidzie i poszła niewinnie do mamy zapytać się "co to takiego", wielkie zdziwienie, ale przeżyłem. Od końca listopada nie grałem w wowa, po miesiącu bez kompa wróciłem do starych gierek, no ale wow, jak to wow przyciągnął mnie spowrotem. Jeden z kolegów zmienił serwer i frakcje, dobijał 60 lvl niemalże, ja dostałem passy do jego konta i po tygodniu skołowałem prepa. Grałem ile sie dało do wakacji, miałem zamiar zrobić sobie przerwe. Zrobiłem wtedy najgłupszą rzecz, jaką tylko mogłem, zabidowałem nexusy po wyjątkowo niskiej cenie inwestując całego golda i musiałem kupić prepa na wakacje, by nie stracić całych oszczędności. Połowa wakacji przed kompem. Potem była miesięczna przerwa i we wrześniu kolejny powrót. Teraz jestem w 3 klasie gimnazjum, zbliża sie wywiadówka, sytuacja jest bardzo nieciekawa, a ja zamiast zakówać lvluję maga i droota. Nie potrafię się zmobilizować do nauki albo pisania prac, a teraz zamiast zakuwać do niemieckiego i francuzkiego piszę tego posta. No cóż, humor nienajlepszy, lekka depresja, stres prawie na okrągło, przed WoW'em spędzam zdecydowanie za dużo czasu i nie mogę się oderwać. Mam nadzieję, że uda mi się konto opróżnić zanim będę zmuszony kupić następnego prepa. To tyle mojego biadolenia. Straciłem część znajomych, szacunek, samoopinię... no ale cóż... nie powiem, że nie bawiłem się dobrze.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 20:35 
Cytuj  
Poradnie psychiatryczne są darmowe.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 20:38 
Cytuj  
Jakoś nie mogę się zebrać, a pozatym w czasie jaki zajmie szukanie i wybieranie się do poradni nabiję lvl magiem (joke). W sumie, to może powninienem...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 21:00 
Cytuj  
Ja gram rok i dwa miesiace i zupelnie nie mam WoWa dosc. Wydaje mi sie, ze zalezy to od tego w jaki sposob sie gra.
Caly czas z radoscia czekam na wolny wieczor, weekend gdy bede mogl spokojnie usiasc przed WoWem. Po roku ta pasja jest moze troszke mniejsza niz w pierwszych miesiacach chociaz wciaz bardzo duza.
To moja wielka pasja i wrecz boje sie chwili kiedy nie bede mogl juz w WoWa grac :wink:

Mysle, ze dlatego, ze gram srednio 2-5h dziennie i nigdy nie bylem w hc gildi. Gram na Defias Brotherhood i kreci mnie bardzo world-rp-pvp tak tam obecne. Nie pogardze tez BG's. Nie znaczy to jednak, ze nie zalezy mi na itemach, ale ograniczam swoja epic fever do wizyt w ZG czy MC.
Za bardzo cenie sobie wolnosc i nie lubie gdy ktos mowi mi co mam robic. Dlatego ide na raid wtedy kiedy chce, robie co chce.

Male znaczenie maja tez dla mnie ludzie w WoWie. Inspiracje do gry, motywacje czerpie tylko z wlasnego charu. Chce byc coraz lepszy w PvP, miec coraz lepszy gear, chce aby moja posatc coraz fajniej wygladala. (ale no wlasnie... bez przesadnych poswiecen)

IMO wazna jest tez klasa. Jesli masz swoja ulubiona, z ktora laczy cie cos wiecej niz tylko styl gry to masz duze szanse, ze nawet po dlugim czasie twoja postac ci sie nie znudzi. Ja zawsze bylem klimaciarzem, w kazdej grze uwielbialem warriorow, cala otoczke jaka ich otacza... Bohaterow specjalnych Space Marinsow czy Chaos Space Marinsow z 40k, Maximusa z Gladiatora itp klimaty.
Dlatego tak swietnie bawie sie na tym RP-PvP realmie gdzie moge uzywac do woli wszystkiego co WoW oferuje. Dosc powiedziec, ze PvE progres mamy wiekszy niz nie jeden PvE czy PvP realm.

Co sie zas tyczy godzeniu obowiazkow z WoWem. To juz zalezy od samodyscypliny kazdego z nas. Pewnie, ze chetnie nie poszedlbym na uczelnie, na zajecia czy wyklad i w zamian zasiadl przed WoWem, ale wiem, ze musze. I tyle... Oczywiscie jest mi latwiej bo nie mam zadnych zobowiazan ingame no ale to jest wlasnie ten pierwszy wybor czy jest sens sie w takie zobowiazania pakowac.


Ostatnio edytowano 7 lis 2006, 21:06 przez simo, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 21:01 
Cytuj  
A po elitarnym gimnazjum masz eliterne liceum, nastepnie elitarne studia, az do elitarnej pracy i elitarnej emeryturki uwieczona elitarnym pogrzebem twojego elitarnego zycia.
Chlopaku po co Ci to?
Wracaj do Ogri :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 21:09 
Cytuj  
Avan napisał(a):
Jakoś nie mogę się zebrać, a pozatym w czasie jaki zajmie szukanie i wybieranie się do poradni nabiję lvl magiem (joke). W sumie, to może powninienem...


Dobrze radze, zbierz sie przed liceum :wink:

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 21:15 
Cytuj  
Dostane sie prawdopodobnie do XIV LO we Wrocławiu, więc nie jest źle, tylko zastanawiam się, czy chce mi się tam iść. Prawie 0 czasu wolnego, nie wiem, po co ucze się teraz biologii itd po angielsku... Czasem myśle, czy w jakimś gimnazjum bliżej nie byłoby mi lepiej, ale mam nadzieję, że wkrótce uda mi sie zrobić przerwę od WoW'a (oby mnie TBC nie wciągnęlo) i spróbuję zająć się szkołą, wrócić do M:tG. Narazie jest czas, a myślę, że uda mi sie wkońcu pozbierać. Już nie będę wam biadolić.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 21:36 
Cytuj  
Puściłeś już upust marzeniom? lol

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 21:45 
Cytuj  
życie cię biję ?? www.żal.pl <<


sorka ale rotfl :lol: :lol:


edit , źle wpisałem adres stronki i tak odrazu mi sie nasuneło :(:(:
ja jutro mama laborke z półprzewodów a po jutrze test a drutów .. :(:( po co ja siętego ucze , wolał bym upić sie w jakiejś knajpie i przelecieć ładną laske :(:(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 21:54 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Biedna klawiatura!!


fakt , utrzymac grubego xantha .... :]

ja bym wolal inaczej , siadam do komputera a zona grzecznie chowa sie pod biurko poczynajac zabawiac sie moim joystickiem :] , od pewnego czasu mam takie zboczenie ze marzy mi sie zgrabna dziewoja w stroju sukuba (bez bicza) 8)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 22:12 
Cytuj  
Ja bym na jej miejscu alda wlaczyl Auto-fire i poszedl se do baru...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 22:33 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
J i poszedl se do baru...

tego tam twojego ulubionego pewnie... tego z masa joystickow ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 23:09 
Cytuj  
Avan napisał(a):
Dostane sie prawdopodobnie do XIV LO we Wrocławiu, więc nie jest źle, tylko zastanawiam się, czy chce mi się tam iść. Prawie 0 czasu wolnego, nie wiem, po co ucze się teraz biologii itd po angielsku... Czasem myśle, czy w jakimś gimnazjum bliżej nie byłoby mi lepiej, ale mam nadzieję, że wkrótce uda mi sie zrobić przerwę od WoW'a (oby mnie TBC nie wciągnęlo) i spróbuję zająć się szkołą, wrócić do M:tG. Narazie jest czas, a myślę, że uda mi sie wkońcu pozbierać. Już nie będę wam biadolić.

Na starosc bedziesz mial w joystick czasu!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.