mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 14:17 
Cytuj  
a ja lubiłem grindować reputacje ... :D lubiłem mieć wszędzie exalted xD nie biegałem za itamz tylko grindowałem sobie xD i to ciągle z LF i Blade of the Titans bo świetnie palla w tym wygląda xD


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 14:19 
Cytuj  
Ja na przyklad. Kilka razy juz dobijalem do 60tki i mi sie nudzilo. Zamienilem WoW na Battlefielda i chyba na razie przy tym zostane. W BFie moge sie zalogowac na godzinke dziennie i dla odprezenia ustrzelic kilku ruskich/talibow, bez potrzeby powiekszania swojego peena itemzorami. Tam kazdy ma to samo, wiec i szanse sa wyrownane. A jedyne co moze powodowac erekcje, to ranga przy ksywce, ale akurat mnie to wali. Gram dla grania, szczerze mowiac.


_________________
Obrazek

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 18:14 
Cytuj  
Hmm dziwne ze ludzie graja dla itemkow czy dla rankinu lub levela(troche wyTIBIowane myslenie)? Czy gry nie sa robione po to zeby dostarczac zabawy a nie stresu czy tez checi posiadania czegos prawda? Ja gram WoW dla czystej zabawy O_o bo uwazam ze to super gra i mozna sie przy niej bawic jak przy W3 :)
UP:
No ja gram F.E.A.R jest rownie fajne jak BF :)

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 01:09 
Cytuj  
Gram w wowa od US bety zaczynalem jak miaelm 14 lat szczeniaczek nigdy nie myslaem ze kupie retail 'nie mialem kasy'
Potem kupielmretail mowie na 6 miechow do konca wakacji potem sprzedam na 3-cia klase gimu.
Ofc nie sprzedalem co wiecej zaangazowalem siew honor. Zrobielm grand marshala .

Uwazam ze jak dotad nic nie stracilem. W moim miasteczku za kumpli mialem do wyboru wiesniakow, penerow lub penerow ktorym sie ma.

Ale teraz liceum i w sumie wspaniali kumple nowe mozliwosci i czlowiek sie nie chce mulic.
Sprzedalem moje konto za spora sumke ale po tygodniu zalozylem nowe co z gory widziaelm ze zrobie nie dopuszczalem innej mozliwosci ogolnie przyczyna sprzedazy byla kasa.

Ale teraz mam nazwijmy to dolem w sumie nie wiem czy warto grac. Wiem ze nie bede gral jako casual bo jak grac to o wysoka stawke.


Najlepsze jest to ze nei wiem czy chce skonczyc. Tyle mialem planow, nadziei, kumpli ktorych nie chce zawiesc.

Ale tez nie chce skonczyc na wiesniackiej uczelni w 100k miescie.

Taki potok mysli :P


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.