mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 30
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2006, 23:55 
Cytuj  
Topic poswiecony nowej konsoli Nintendo Wii.

Oficjalna strona konsoli Wii

Jacys forumowicze planuja zaopatrzyc sie w to cacko? Porzypominam:
- europejska premiera w ten piatek (8.12.06);
- cena ustalona na 250euro (Polska 1099pln) razem z gra "Wii Sports"


_________________
Obrazek
--------------------
postać: Voleurad [Human] @ Defias Brotherhood

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 00:26 
Cytuj  
Pomysl z pilocikiem jest kool ale wii jako produkcja nintendo nie ma u mnie szans... cos jest w tej firmie co odstrasza i kaze przechodzic obok.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 01:18 
Cytuj  
roball napisał(a):
Poza "fajnym" kontrolerem ta konsolka nie ma nic do zaoferowania.
Teraz fanboje mnie zjedza, ale co z tego. :s

Na Nintendo zawsze wychodzilo sporo dobrych gier. Wiec "cos" procz kontrolera jest.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 01:22 
Cytuj  
Fajny to jest kontroler i nowa Zelda ~~ (tak, wiem, że jest też na GC, ale pomachać mieczem "własnoręcznie" to jednak co innego ;).
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 02:54 
Cytuj  
No ja byłem podjarany Wii na początku przy zapowiedziach. Ale na to podjaranie wpływała między innymi cena. A z taką ceną z jaką to wychodzi mogą sobie tą konsolkę w buty wsadzić. Już prędzej kupię 360-tkę.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 06:56 
Cytuj  
http://www.wiihaveaproblem.com/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 07:03 
Cytuj  
Ja mam zamiar kupic PS3 i szczerze mowiac nie interesuje mnie wojna, ktora mowi ktora konsola jest lepsza, wydajniejsza etc.
Kupuje ta konsole dla tytulow gier jakie na nia maja wyjsc i to wsio.
Wii wydaje sie fajne, ale tak jak inni nie widze zadnego ciekawego tytulu na ta konsole :P


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 07:57 
Cytuj  
No wlasnie, wybor konsoli powinien byc stricte na exclusivach, a parametry konsolki pozwalaja przewidziec kiedy trzeba bedzie ja zmienic.
Co do xbox# vs PS#, to nawet sie w to nie wtracam, ale PS2 dluuuugo na rynku stalo, a xbox byl szybciutko zastapiony nowa 360, a dla mnie skapca to oczywisty wybor.


Posty: 30
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 08:16 
Cytuj  
Ja sobie sprawie - mi akurat Mario 13 i Zelda 34 pasuje - uwielbiam te klimaty ;)
Szkoda tylko, ze MS podkupil Rare a razem z nim prawa do Conkera :/


_________________
Obrazek
--------------------
postać: Voleurad [Human] @ Defias Brotherhood

*

Posty: 56
Dołączył(a): 21.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 09:55 
Cytuj  
jak dla mnie to już kwestia gustu :P
choć ja bym kupował PS3
dla takich gier jak Gran Turismo i Tekken :roll:

A Xbox'a nigdy bym nie kupil ,bo to z Microsoftu jest i wogole :P
szczesliwych na windowsa czy IE malo jest to na to tez lepiej nie bedzie :-?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 10:07 
Cytuj  
Z konsol nowej generacji kupiłbym:
Wii - dla Zeldy, Super Smash Bros. i kontrolera
PS3 - dla remake'u FF VII
A X jakoś mi wisi i powiewa, grałem na nim w Kameo: Elements of Power oraz Dead or Alive i żadna z nich mnie ani trochę nie zainteresowała.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 13:52 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
No ja byłem podjarany Wii na początku przy zapowiedziach. Ale na to podjaranie wpływała między innymi cena. A z taką ceną z jaką to wychodzi mogą sobie tą konsolkę w buty wsadzić. Już prędzej kupię 360-tkę.


a czego sie spodziewales? , ze w PL bedzie za 799 zl ? lol
tu nie Japonia :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 13:58 
Cytuj  
Ktos wie na jakiej zasadzie taki kontroler dziala? Albo chociaz na jakiej zasadzie dzialal pistolet do pegasusa?;p


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2006, 14:15 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Ktos wie na jakiej zasadzie taki kontroler dziala? Albo chociaz na jakiej zasadzie dzialal pistolet do pegasusa?;p

Pistolet wiem ;P
Czujnik sprawdzał czasy wyświetlania w ramce, testowałem taki pistolet na spectrumnie 128 +2A. Zabawy miałem co niemiara ;P Swoją drogą to ten pistolecik za cholerę nie zadziałałby na dzisiejszych LCD.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 00:07 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Ktos wie na jakiej zasadzie taki kontroler dziala? Albo chociaz na jakiej zasadzie dzialal pistolet do pegasusa?;p


The Wii Remote is able to sense movement and orientation. Accelerometers in the Wii Remote allow it to sense linear motion along three axes, as well as tilt. The controller features an optical sensor, allowing it to determine where it is pointing.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 02:49 
Cytuj  
mialem kupic xboxa 360 ale chyba poczekam na ps3, ktory posiada lepszy sprzecior (7 prockow itd.) wiec nie bedzie trzeba jej tak szybko wymieniac
jak xboxa, ktorego nowa wersja pewnie wyjdzie w przeciagu 3lat

...oby tylko stanialy nagrywarki blue ray ;]

Cytuj:
A Xbox'a nigdy bym nie kupil ,bo to z Microsoftu jest i wogole


tak sie sklada ze xbox wbrew pozorom (wiadomo dziecko ms) byl niezawodny, nigdy sie nie rypal itd w przeciwienstwie
do grajstacji2 ktora jebala sie przy pierwszej lepszej okazji.. zreszta x generowal chyba najlepsza grafe wsrod konsol poprzedniej generacji

narazie rynkiem rzadzi xbox, soniakowi bedzie trudno ruszyc a wii jakos sie uda i spokojnie przeminie w cieniu lepszych konsol (podobnie jak gamecube)

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 08:10 
Cytuj  
Mi się tam PS2 nie rypało a miałem jakąś jedną z pierwszych wersji na rynku. Ciężko mówić o konsolach poprzedniej generacji ponieważ X wyszedł kupę czasu później niż PS2 i oparty był już o nowsze technologie a nie bylo tak jak jest w przypadku X360 vs PS3, że podejmowano decyzję jakie bebechy zastosować.

Czy Soniakowi będzie trudno ruszyć ?? Nie sądze szczerze mówiąc, konsolka bardzo szybko nabierze potężnego rozpędu wraz z większą ilością (nawet nie exclusive) dobrych titelsów :D. Jedyne czego bym się obawiał to tego, że lenistwo producentów nie do końca da rozwinąć skrzydła "3" (przynajmniej na początku, kiedy architektura projektowa nie jest do rozgryziona, a może nie jest nawet dobrze zaczęta), i gry powstające jednocześnie na X360 i PS3 będą (graficznie) wyglądały identycznie mimo znacznie większych możliwości Soniaka.

Co do Wii no coż, jest to raczej ciekawa zabawka niż poważna gameingowa konsola - oczywiście doskonałych tytułów na nią nie zabraknie, ale....właśnie....to małe ale, które spowoduje, że konsolka będzie wspaniale śmigać w Japonii (może jeszcze ciut w USA). Czym jest to ale - infantylnością i sposobem rodzinnej rozgrywki. U nas nie ma raczej zwyczaju zasiadania wieczorem razem z rodziną do konsoli i pyknięcia partyjki....hmm..bo ja wiem...w golfa, czy poskakania sobie po macie :D. Ot póki co ciekawostka jak dla mnie :D.


_________________
Gzzzt

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 12:02 
Cytuj  
Morge napisał(a):
Czy Soniakowi będzie trudno ruszyć


na pewno największa sprzedaż będzie w polsce... bo przecież u nas jest najwięcej Fanboy's

Morge napisał(a):
większą ilością (nawet nie exclusive) dobrych titelsów


czy ja o czymś nie wiem, czy tak rzeczywiście np na Ps2 wyszedł sam crap ?

Morge napisał(a):
infantylnością i sposobem rodzinnej rozgrywki. U nas nie ma raczej zwyczaju zasiadania wieczorem razem z rodziną do konsoli i pyknięcia partyjki....hmm..bo ja wiem...w golfa, czy poskakania sobie po macie :D. Ot póki co ciekawostka jak dla mnie :D.


hmm... czy to przypadkiem nie soniak pierwszy wprowadził takie perypetie jak maty do tańczenia ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 12
Dołączył(a): 29.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 12:39 
Cytuj  
Właśnie zastanawiam sie qpić Wii czy jakieś nowe części do kompa a na obydwa niemam hajsu ,co qpić ?


_________________
only God can judge

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 12:49 
Cytuj  
lol, chyba nic nie kupisz jak nie masz 'hajsu' :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.