mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 22:21 
Cytuj  
kindergarden, a nie konsola.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 22:48 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
kindergarden, a nie konsola.


Kk, you are the one!

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 11:14 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Kk, you are the one!

Chyba masz racje.
Zaczynam miec dosc wszystkich gier na blaszaka.Szczegolnie przez Gothica 3, ktory mnie poprostu zazenowal.Nie mam juz tyle czasu, aby walczyc z grami (" pojdzie mi... czy nie pojdzie") zamiast w nie grac.
Gdyby Ps3 bylo tak dostepne jak Wii juz dawno bym kupil ta konsole, ale zaczynam coraz powazniej zastanawiac sie nad kupnem Wii.Niezla cena, wyglada na to ze daje duzo zabawy.A z checia bym tym pomachal po pijaku :D
Tylko nie wiem czy moglbym sie pogodzic z tym, ze juz nie zagram w "finalna fantazje".Coz za dylemat


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 11:32 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Tylko nie wiem czy moglbym sie pogodzic z tym, ze juz nie zagram w "finalna fantazje".Coz za dylemat

Raczej w "numerowaną" Finałową Fantazję. Bo na Wii ma wyjść chyba kontynuacja Crystal Chronicles, ale to raczej gra na kilku graczy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 17:31 
Cytuj  
Obrazek


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 22:29 
Cytuj  
PS3 vs Wii

ad. nie jestem zadnym funboyem - PS3, bedzie moja pierwsza w zyciu konsola, ktora sobie kupie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 23:33 
Cytuj  
Ja powiem tak, nigdy bym nie kupil wii, ktora jest odgrzewanym gamecube, najbardziej osmieszyly sie wydajac nowa zelde, ktora lepiej chodzi i wyglada na starszej konsolce niz na nowej...

Poza tym przy obecnie malejacej cenie x360, ktory niedlugo zrowna sie cenowo z wii nie mamy o czym gadac.

Ps3 to juz inny przedzial cenowy.


_________________
@polygamia

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 23:51 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ja powiem tak, nigdy bym nie kupil wii, ktora jest odgrzewanym gamecube, najbardziej osmieszyly sie wydajac nowa zelde, ktora lepiej chodzi i wyglada na starszej konsolce niz na nowej...


Jakos ciezko w to uwierzyc bo sprzet jest kompatybilny wstecz tyle ze mocniejszy. Dlaczego mialoby dzialac gorzej?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 13:15 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
oza tym przy obecnie malejacej cenie x360, ktory niedlugo zrowna sie cenowo z wii nie mamy o czym gadac.

No to nie kupuj sobie Wii, nikt Ci nie każe. Tylko weź pod uwagę fakt, że nie wszyscy chcą mieć nowe konsole tylko po to, by grać w gry z fotorealistyczną grafiką, m'kay?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 13:38 
Cytuj  
Skoro tak, to lepiej kupic na allegro gamecube za 200zl i miec to samo co wii, tylko nie ma takiego fajnego pitota do telewizora na sznurku...

To po co kupuje sie nextgeny, nie dla grafiki ?
W przeciwnym wypadku z palecm w dupie starczy ps2 i gamecube jak juz wspominalem.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 14:22 
Cytuj  
Ja zbieram na x360. PS3 jest za drogi, Wii też za drogi by grac w takie gierki jakie aktualnie sa i jakie sie zapowiadaja....


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:44 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Skoro tak, to lepiej kupic na allegro gamecube za 200zl i miec to samo co wii, tylko nie ma takiego fajnego pitota do telewizora na sznurku...

To po co kupuje sie nextgeny, nie dla grafiki ?
W przeciwnym wypadku z palecm w dupie starczy ps2 i gamecube jak juz wspominalem.


Pomijajac oczywisty fakt ze gamecube umarl a na ps2 tez w koncu przestana pojawiac sie interesujace.
Po 2 gry na wii beda znacznie tansze, w skrajnych przypadkach nawet o 100zl.
Pozatym tansze devkity nintendo sprawia ze bedzie wiecej gier nieznanych dotychczas developerow.

Chociaz to raczej do ciebie nie trafi bo jedyne sluszne gry to Tekken 6, Halo 4, Madden 2012, FF MCXII-2, Metal Gear Solid 12.
Bo w koncu trzeba miec te 10mil $ budzetu na ta grafike right?
Tylko nie kazdy jest sklonny zaplacic 250zl za gre ktora sie przechodzi w 4h ale za to mozna kupic 2 dodatkowe mapy za nastepne 20$.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 17:42 
Cytuj  
http://www.allegro.pl/28385_gry.html?order=t&view=gtext

Nintendo siku

http://www.allegro.pl/15015_gry.html?order=t&view=gtext

Xbox 360

Jak narazie nie widze wielkiej roznicy( tzn. tylko rzucilem okiem) oprocz tego ze na 360 jest tego o wiele wiecej( pewno sie zmieni w nadchodzacych miesiach... pewno).

Ja nie jestem zadnym fanboyem bo nigdy nie mialem zadnej konsoli( no prawda mialem jakas, ale to bylo kilka generacji temu :]). Moze sie myle, ale mi Nintendo zawsze kojarzylo sie z grami dla dzieci- Super Mario 12, Super Mario Kart 7.

Dzięki, mi starczy Gears of war.

A PS3 jak mowilem za drogie... Co prawda nie lubie takze japonskich gier jak np. Final Fantasy, ale ten argument jest raczej kiepski bo na PS beda wychodzily pewno podobne gry jak na xboxa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 22:05 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Atherius napisał(a):
Skoro tak, to lepiej kupic na allegro gamecube za 200zl i miec to samo co wii, tylko nie ma takiego fajnego pitota do telewizora na sznurku...

To po co kupuje sie nextgeny, nie dla grafiki ?
W przeciwnym wypadku z palecm w dupie starczy ps2 i gamecube jak juz wspominalem.


Pomijajac oczywisty fakt ze gamecube umarl a na ps2 tez w koncu przestana pojawiac sie interesujace.
Po 2 gry na wii beda znacznie tansze, w skrajnych przypadkach nawet o 100zl.
Pozatym tansze devkity nintendo sprawia ze bedzie wiecej gier nieznanych dotychczas developerow.

Chociaz to raczej do ciebie nie trafi bo jedyne sluszne gry to Tekken 6, Halo 4, Madden 2012, FF MCXII-2, Metal Gear Solid 12.
Bo w koncu trzeba miec te 10mil $ budzetu na ta grafike right?
Tylko nie kazdy jest sklonny zaplacic 250zl za gre ktora sie przechodzi w 4h ale za to mozna kupic 2 dodatkowe mapy za nastepne 20$.


Dlaczego gamecube umarl, skoro technologicznie odstawial ps2 daleko w tyle ? Po 1 sony, po 2 sony, po 3 sony... dodatkowo repertuar gier tworzony od katem ^^, co prawda wyszly takie tytuly jak fifa 07, nfs carbon, cod2 itp. , ale ilosc takich gier w porownaniu do ps2 mozna zamknac w liczbie ~20, imo tak samo bedzie z wii, ale tym razem ma trudniejsze zadanie, bo jest technologicznie w najgorszej pozycji z nexgenow.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 22:19 
Cytuj  
Tylko, że technologicznie się z nimi nie goni...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 23:11 
Cytuj  
To po co to wydawali, zamiast robic gry na gc ? Przeciez jak juz wspomnialem wii niczym obecnie nie zachwyca, a gc graficznie, technologicznie byl o wiele lepszy od ps2... Dla mnie wii to nic innego jak podrasowany gc, nie zasluguje na miaro nextgena, bo nie ma chocby hd. Ale ^^ i tak wszystko zlykaja jak pelikany, dual screen wyszedl w innej obudowie to juz kupowali nowe egzemplarze.

Co do stwierdzenia, ze N robi gry dla dzieci like mario gay party, karts itp. to fakt, ale jest to nastawione na rozgrywne dla wielu graczy, taka konsola na imprezy dla dzieci, moze i fajne, gusta sa rozne.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 23:22 
Cytuj  
No wlasnie Atherius, w normalnych krajach maja kase na takie Wii ktore bedzie sluzylo na imprezach, ale watpie by w Polsce. Tutaj kasy zazwyczaj starczy na jedna konsole\sprzet dlatego wolalbym wybrac xboxa albo ps niz Wii ;) Decydujacym czynnikiem jest tu tez kasa.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 23:25 
Cytuj  
Atherius - małe pytanie - grałeś kiedyś w większej ekipie w jakąś party game na N64/GC?

(Nie, nie jestem fanboyem N - aktualnie posiadam PS2).

http://www.gamespot.com/news/6163964.html <- Wii outsells PS3 in Jp.

A powiedzenie, że Wii to podrasowany GC który niczym nie zaskakuje, to jakby stwierdzić, że DS to GBA z trochę lepszą grafą i "tylko" ekranem dotykowym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 00:39 
Cytuj  
Sprawdzalem kilka pozycji na gamecube i nie odpowiada mi ten dziecinny klimat gier pokroju mario, wole juz pobawic sie w cos na macie do tanczenia, pseudo karaoke, ewentualnie zagrac w pes w kilka os.

Ja nie jestem fanboyem niczego, oceniam tylko realnie, gc cenie za to, ze wchodzac na rynek mialo stosunkowo niewielka cene (chyba jakies 500zl) w porownaniu do konkurencji a technicznie prezentowalo sie genialnie. Nie mialo bejarkow postaci hdd, 12cm dvd jak ps2, ale mimo to dobrze wspominam ta konsolke.

Po prostu obecnie kupowanie wii po przygodzie z gc jest dla mnie zlym wyborem, wiec dlatego jestem za x360, od konsoli nexteg oczekuje zajebistej grafy, wspolpracy z hdtv, marketplace (czyli w przypadku x360 pobieranie demek z sieci) i ogolnie mozliwosci, jakich nie dawaly poprzednie generacje konsol.
Jesli ktos chce konsolke do zabawy w party to niech inwestuje w gc, jak juz pisalem za 200zl do wyrwania na allegro. Na 2007 jest zapowiedziane kilka nowych tytulow, ale to juz ostro specyficzne pod rynek ^^, ale to chyba tylko + dla fanow N, czyli w wiekszosci fanow ^^. :P


_________________
@polygamia

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 01:30 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Dlaczego gamecube umarl, skoro technologicznie odstawial ps2 daleko w tyle ? Po 1 sony, po 2 sony, po 3 sony... dodatkowo repertuar gier tworzony od katem ^^, co prawda wyszly takie tytuly jak fifa 07, nfs carbon, cod2 itp. , ale ilosc takich gier w porownaniu do ps2 mozna zamknac w liczbie ~20, imo tak samo bedzie z wii, ale tym razem ma trudniejsze zadanie, bo jest technologicznie w najgorszej pozycji z nexgenow.


Dlaczego gamecube umarl? Bo nintendo uwazalo ze po sukcesie n64 wszyscy beda pisac na ich konsole a tu kupa. Sam jestem nieszczesliwym posiadaczem gamecube'a i musze stwierdzic ze konsola jest po prostu tragiczna jezeli chodzi o gry.

A czemu sony zawdziecza swoj sukces? Hardware wybitny to nie jest, cena tez nigdy mala nie byla. Ano przede wszystkim bogata biblioteka gier i duzo mocnych exclusives.

Ale jezeli chodzi o ps3 to juz wcale moze nie byc potentat.
Imo xbox jest lepszy pod kazdym wzgledem.

-multimedialna funkcjonalnosc ktora jest rozbudowywana. chociaz z drugiej strony to ma sluzyc glownie do grania wiec nie kazdy musi korzystac
-live, ps3 niby tez ma ale ciezko na razie stwierdzic jak to bedzie supportowane.
-jest szansa ze spuszcza jeszcze cene
-duzo latwiej sie na nia pisze
-nie trzeba miec uber HD tv bo mozna podlaczyc pod VGA/DVI
-ps3 raczej nie jest wiele mocniejsze od xboxa ma mniej miejsca na tekstury. gry i tak pewnie beda wygladac bardzo podobnie.

Pozostaje kwestia gier. I tu playstation zdedycowaine wygra. MS nie zrobil furory na japonskim rynku i za to zaplaca slono. Bo japonczycy beda pisac na ps3 dam sobie reke uciac. DOA i FFXI to za malo, szczegolnie ze to byl jedyny nextgen kiedy te gry wydawano.

Ale i tak bym kupil xboxa bo sony sie zlamany grosz nie nalezy. Ta ich pseudo nowatorska konsola tak naprawde nic nowego nie wnosi.
Wiekszosc rozwiazan zostala po chamsku skopiowana od konkurencji.
Jezeli odniesie sukces to tylko i wylacznie dlatego ze odziedziczy spory spadek po ps2.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.