mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 30
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 12:48 
Cytuj  
-- wątek wykasowany --


Ostatnio edytowano 11 paź 2007, 06:15 przez ima1000w, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 13:00 
Cytuj  
ima1000w napisał(a):
I tu pytanie do Was: czy znacie jeszcze jakieś inne kursy/certyfikaty w przystępnych cenach, które pomogą w znalezieniu tej wymarzonej pracy (oczywiście chodzi o informatykę) ?


z czego?

technologie ms: http://www.microsoft.com/learning/mcp/default.mspx
java: http://www.javacertificate.com/ (ale tu co do jakosci nie jestem pewien nie interesowalem sie certami na jave)

powiedz na co chcesz certa a znajde ci certa godnego uwagi :]

a cert w/w przez ciebie no offense ale za free bym go nie robil, bo po co to juz lepiej egzamin w mensie zrobic w koncu w/w cert jest examem na inteligencje w pewnym sensie ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 17:48 
Cytuj  
To jest jakaś fundacja a nie urząd UE, więc nie sądzę aby to miało ogólnie jakąś wartość, chyba że ta organizacja jest znana i szanowana. Mam przeczucie że "europejska" to jest chyba tylko z nazwy :wink:

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 17:56 
Cytuj  
Jak będziesz bardzo dobry w tym co robisz to bez żadnych zaświadczeń znajdziesz pracę w swoim wymarzonym zawodzie, jak będziesz do dupy to z toną teczek certyfikatów nie znajdziesz pracy na stałe. Takie jest moje zdanie, sam studiuję (nie informatykę) i dorabiam sobie robiąc różne prace w 3D, a nigdy nie miałem żadnych certyfikatów, świstków, "papirków" i nigdy nie zamierzam ich posiadać, przynajmniej nie w tej dziedzinie bo tutaj liczy się portfolio i umiejętności. Dlatego pozostaje ci tylko długie i żmudne szlifowanie i trenowanie swoich umiejętności.

Co do certyfikatu który wymieniłeś to moim zdaniem to syf.


Posty: 4
Dołączył(a): 4.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 10:17 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
To jest jakaś fundacja a nie urząd UE, więc nie sądzę aby to miało ogólnie jakąś wartość, chyba że ta organizacja jest znana i szanowana. Mam przeczucie że "europejska" to jest chyba tylko z nazwy :wink:


Hehe. To mi niestety pachnie kolejna proba wyciagniecia kilku euro od naiwniakow...
Jakby co to ja za jedyne 100zł wydaje paszporty Polsatu. :P


Posty: 30
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:44 
Cytuj  
-- wątek wykasowany --


Ostatnio edytowano 11 paź 2007, 06:16 przez ima1000w, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 15:56 
Cytuj  
obsluga komputera? o_O to dosc ogolne pojecie jesli ci chodzi o obsluge pakietu biurowego ms office to http://www.microsoft.com/learning/mcp/o ... alist.mspx . a jesli o obsluge komputera jaka taka to nie mam pojecia czy wogle jaka kolwiek uznana organizacja cos takiego oferuje.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 4
Dołączył(a): 4.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 12:00 
Cytuj  
Nie ma czegos takiego jak "obsluga komputera". Moze byc obsluga konkretnego oprogramowania, praca na konkretnej platformie itd. A jak juz chce sie miec "papier" to najlepszym wyjsciem bedzie zdobycie certyfikatu wydawanego przez tworce danego oprogramowania.

A najlepszym wyjsciem dla pracodawcy jest posadzenie delikwenta przed komputerem i kazanie mu zeby cos zrobil. Ot co.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.