mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 

Czy poszedłbyś głosować ponownie?
Ankieta wygasła 28 sty 2007, 10:32
Tak 46%  46%  [ 22 ]
Nie 54%  54%  [ 26 ]
Liczba głosów : 48
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 10:32 
Cytuj  
Trochę mnie gryzie... chciałbym się zorientować czy poszlibyście ponownie głosować po tym numerze co PiS odwaliło z cofnięciem pani prezydent.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 10:40 
Cytuj  
nie, zreszta sami sie pozabijaja wiec po co tam ja :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 10:55 
Cytuj  
Sony ale pomimo ze nie glosowalem na Marcinkiewicza to musze zadac to pytanie. Jak to "PiS odwalilo z Gronkiewicz"??? Przeciez to ona nie zlozyla wymaganych dokumnetow. Toz to kpina z wlasnych wyborcow! A dodatkowo z moich pieniedzy! To co? Ona nie ma sztabu ktory by pilnowal takich spraw? Czy to sa dzieci bawiacce sie w piaskownicy czy powazni politycy? No dajcie spokoj. Ta kase co przeznacza na wybory mozna by wydac na jakis bardziej szczytny cel, a nie na kolejne przepychanki polityczne.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:45 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Sony ale pomimo ze nie glosowalem na Marcinkiewicza to musze zadac to pytanie. Jak to "PiS odwalilo z Gronkiewicz"??? Przeciez to ona nie zlozyla wymaganych dokumnetow. Toz to kpina z wlasnych wyborcow! A dodatkowo z moich pieniedzy! To co? Ona nie ma sztabu ktory by pilnowal takich spraw? Czy to sa dzieci bawiacce sie w piaskownicy czy powazni politycy? No dajcie spokoj. Ta kase co przeznacza na wybory mozna by wydac na jakis bardziej szczytny cel, a nie na kolejne przepychanki polityczne.

Wiesz, przyjrzyj się co kaczka zrobiła ze swoją deklaracją i poszło jej to płazem za swojej kadencji. Widocznie wcześniej było to szara sieć i ci gdzie wcześniej stało ZOMO. Poza tym radzę się wstrzymać do decyzji sądu bo w jednym to muszę się zgodzić, słowa jarka nie stają się ot tak ciałem.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:54 
Cytuj  
głosować po tym numerze co PiS odwaliło z cofnięciem pani prezydent

dziwne ale musze sie zgodzic z kromerem, co tutaj pis ma do powiedzenia? Zeby zapomniec zlozyc oswiadczenia w terminie trzeba byc uposledzonym umyslowo, szczegolnie ze ona sama tam nie pracuje tylko pelno pomagierow.

Wiesz, przyjrzyj się co kaczka zrobiła ze swoją deklaracją i poszło jej to płazem za swojej kadencji.

To nie sa 2 takie same rzeczy, wiec daruj sobie...

edit
a do autora topiku, jak juz cos piszesz to bys mogl doczytac marcinkiewicz nie bedzie startowal


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 12:07 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
głosować po tym numerze co PiS odwaliło z cofnięciem pani prezydent

dziwne ale musze sie zgodzic z kromerem, co tutaj pis ma do powiedzenia? Zeby zapomniec zlozyc oswiadczenia w terminie trzeba byc uposledzonym umyslowo, szczegolnie ze ona sama tam nie pracuje tylko pelno pomagierow.

Wiesz, przyjrzyj się co kaczka zrobiła ze swoją deklaracją i poszło jej to płazem za swojej kadencji.

To nie sa 2 takie same rzeczy, wiec daruj sobie...

edit
a do autora topiku, jak juz cos piszesz to bys mogl doczytac marcinkiewicz nie bedzie startowal

Najpierw napisałem tylko o Gronkiewicz, ale potem pomyślałem sobie o tym jak sie zaraz na mnie rzucą wielbiciele PiS'u, że jestem tendencyjny. No to dopisałem tego Marcinkiewicza... Oczywiście nie wiedziałem o tym że on powiedział definitywnie adieu.

A odnośnie przestrzegania prawa przez PiS. To prosze nie wciskajcie mi kitów że oni go bronią. Prawo jest po to, aby PiS mogło jak najdłużej utrzymać się u władzy. I aby daleko nie szukać przykładów jego naginania - uzasdanijcie mi dlaczego Marcinkiwicz pcha się do PKO BP. O tolerowaniu wielokrotnego przestępcy w rządzie (Lepper) nie wspomnę. Prawo? Śmiechu warte. Wszystko sprowadza sie do intersów politycznych.

Nie bądźmy naiwni. Gdyby Gronkiewicz należała do przeciwnego obozu politycznego, szansa na to że PiS wyegzekwowałby ponowne wybory byłaby nieco inna. (czyt mniejsza)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 12:20 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
KromeR napisał(a):
Sony ale pomimo ze nie glosowalem na Marcinkiewicza to musze zadac to pytanie. Jak to "PiS odwalilo z Gronkiewicz"??? Przeciez to ona nie zlozyla wymaganych dokumnetow. Toz to kpina z wlasnych wyborcow! A dodatkowo z moich pieniedzy! To co? Ona nie ma sztabu ktory by pilnowal takich spraw? Czy to sa dzieci bawiacce sie w piaskownicy czy powazni politycy? No dajcie spokoj. Ta kase co przeznacza na wybory mozna by wydac na jakis bardziej szczytny cel, a nie na kolejne przepychanki polityczne.

Wiesz, przyjrzyj się co kaczka zrobiła ze swoją deklaracją i poszło jej to płazem za swojej kadencji. Widocznie wcześniej było to szara sieć i ci gdzie wcześniej stało ZOMO. Poza tym radzę się wstrzymać do decyzji sądu bo w jednym to muszę się zgodzić, słowa jarka nie stają się ot tak ciałem.


A tu masz jak najbardziej racje. Co nie zmienia faktu ze do calego cyrku by nie doszlo gdyby... Gdyby ktos bardziej uwazal.
Tak pozatym to nie sledzilem trybu w jakim sie to wszystko odbywa. Ale jak to w panstwie prawa Gronkiewicz zawsze moze sie odwolac do wyzszej instancji, badz do NSA. Wszak jest to tryb administracyjny i normalna decyzja.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 13:03 
Cytuj  
Prawda jest taka, że jak ja - przedsiębiorca - nie złożę kwitów w terminie do US - grzywna, z możliwością kary pozbawienia wolności. Jak ja - przedsiębiorca - nie złożę dokumentów na czas o dofinansowanie unijne - i spoźnię się chociażby dzień - to baja baj dofinansowanie. Jak ja - student postanowię wystartować w jakimś konkursie i spóźnię się ze złożeniem dokumentów - to nawet jeśli bym wygrał (zdarzały się takowe przypadki) to nie mogę otrzymać nagrody gdyż nie dotrzymałem regulaminu.

Czemu do cholery politykom mają takie rzeczy uchodzić na sucho? Nie jestem za ponownymi wyborami - gdyż one nic nie zmienią. Jednak powinno się HGW odebrać pensję przez całą kadencję, a prócz tego nałożyć dodatkową grzywnę. To jest bowiem kpina, by osoba na takim stanowisku lała na przepisy, które... sama popierała w sejmie...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 13:59 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
...


Dokladnie, pis tu nie ma nic do rzeczy takie jest prawo, chociaz nawet sam jaroslaw twierdzi ze trzeba je zmienic. Ale do tego czasu nawet taka bufetowa powinna jego przestrzegac...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 14:48 
Cytuj  
A mozecie mi napisac jedna rzecz?
Wedlug cytatu z przepisow, ktory czytalem musiala zlozyc papiery jesli maz mial dzialalnosc gospodarcza na terenie gminy w ktorej bedzie rzadzic.
Z tego co czytalem to on nie ma dzialalnosci na terene gminy Warszawa(chyba tak sie zwie.) i mogla zlozyc te pisma a nie musiala.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 15:07 
Cytuj  
Ale firma ma siedzibe w warszawie i korzysta z tego adresu. Dlatego uznali, ze musiala.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 15:22 
Cytuj  
Poki Rada Warszawy jej nie cofnie, to kaczki nie maja nic do gadania. A Rada jeszcze decyzji nie podjela. Ani premier, ani prezydent nie maja uprawnien do zdjecia prezydenta miasta.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 15:33 
Cytuj  
Pewnie ze nie maja. Ale od czego maja Dorna? :D Wojewoda wprowadzi zarzad i bedzie po jablkach. :P

Nie wiem czy dobrze mi dzwoni (bo pozno jest) ale czy sprawy zgodnie z prawem sprawy dot. firmy nie sa rozpartywane ze wzgledu na miesce siedziby firmy? (podatki, sprawy sadowe etc?)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 17:42 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Nie wiem czy dobrze mi dzwoni (bo pozno jest) ale czy sprawy zgodnie z prawem sprawy dot. firmy nie sa rozpartywane ze wzgledu na miesce siedziby firmy?
Dobrze ci dzwoni.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 21:03 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Prawda jest taka, że jak ja - przedsiębiorca - nie złożę kwitów w terminie do US - grzywna, z możliwością kary pozbawienia wolności. Jak ja - przedsiębiorca - nie złożę dokumentów na czas o dofinansowanie unijne - i spoźnię się chociażby dzień - to baja baj dofinansowanie. Jak ja - student postanowię wystartować w jakimś konkursie i spóźnię się ze złożeniem dokumentów - to nawet jeśli bym wygrał (zdarzały się takowe przypadki) to nie mogę otrzymać nagrody gdyż nie dotrzymałem regulaminu.


Ale tutaj nie chodzi przecież o to, do kogo jest adresowana ustawa, ale jakie będę następstwa dla ogółu obywateli w skutek jej nie dotrzymania.
W takim wypadku jeżeli dojdzie do rozstrzygnięcia sytuacji przed sądem administracyjnym to również ważnym, jeśli nie ważniejszym czynnik decydującym o uchyleniu stanowiska dla Hanny Gronkiewicz-Walz(jak i około setki innych samorządowców) będzie kryterium zastosowania kary do winy(a taką wcale nie jest odebranie mandatu), jak i późniejszych obciążeń społeczeństwa na rzecz przyszyłych wyborów, wypłacenia im odpraw...
Ponieważ według speców od prawa w intencji ustawodawcy nie było karanie za niedostarczenie w terminie, ale karanie za niedostarczenie takiego oświadczenia w ogóle, więc IMO zgodnie z praktyką "nieistotnego naruszenia prawa" i czysto rozsądkowym podejściem do rzeczy do uchylenia mandatu przez Radę w ogóle nie powinno dość. A kara i tak będzie nałożona, więc spokojnie... :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 21:22 
Cytuj  
Mi się nie podoba tłumaczenie HGW. Kobieta sama tę ustawę pchała - oddając swój głos, a teraz mówi, że ustawa jest do dupy...
Szczerze - i tak przewala się miliony złociszy na kłótnie cymbałów u góry. W tym momencie PiS ugryzło własną rękę. Muszą to doprowadzić do końca. Niech rozliczą HGW. Wyborcy najprawdopodobniej wybiorą ją ponownie lub kogoś z SLD. Nie ważne jest kogo - bowiem i tak nie wierzę w zwycięstwo PiS w Wa-wie.
Tym sposobom zostanie postawiony pewien milowy krok naprzód. Każdy będzie mógł patrzeć na łapska polityków i z wszystkiego będą musieli zostać na BIERZĄCO rozliczeni. Nie ważne czy to partia rządząca, czy opozycja.
IMHO obie partie (i PiS i PO) się już do końca skompromitowały. PiS koalicją z SO (nie mieli wyboru, ale cóż), a PO ostatnią zagrywką na arenie międzynarodowej - kupczykowaniem stołkami w PE. Mam nadzieję, że niezadowolenie społeczne będzie na tyle spore, że w końcu zrodzą się nowe obozy polityczne - a nie kolejni spadkobiercy SLD i AWSUW. Tego nam bowiem potrzeba, a nie zgredziałych karierowiczów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.