mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 12:35 
Cytuj  
matura to smiech na sali .... chociaz pamietam jak sam sie przejmowalem , z perspektywy 2 lat wszystko wyglada inaczej (zwlaszcza jak sie zobaczy matme na polibudzie ) lol


PS. a i tak skonczylem w anglii :lol: :lol:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 12:48 
Cytuj  
No i nie było tak źle :) Wypracko pisałem z Dziadów, tekst ze zrozumieniem był względnie łatwy. Teraz idę pić a w poniedziałek angielski :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 12:52 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
No i nie było tak źle :) Wypracko pisałem z Dziadów, tekst ze zrozumieniem był względnie łatwy. Teraz idę pić a w poniedziałek angielski :)


tez z dziaduchow pisałem , ale.. ten tekst do czytania był dla ciebie łatwy ?:O , nikt z mojej szkoły i reszta znajomych jakos nie podziela twojego zdania :< No, gratki w takim razie.A angol to wiadomo -formalność :]

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 12:55 
Cytuj  
Trochę się boję ustnego polaka bo mam 21 a jeszcze nic nie umiem...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 12:58 
Cytuj  
E tam nie panikuj , u mnie parę osob ze szkoly sie dzisiaj ocknęło , że trzeba bibliografie dać :)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 13:13 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Sniegu napisał(a):
No i nie było tak źle :) Wypracko pisałem z Dziadów, tekst ze zrozumieniem był względnie łatwy. Teraz idę pić a w poniedziałek angielski :)


tez z dziaduchow pisałem , ale.. ten tekst do czytania był dla ciebie łatwy ?:O , nikt z mojej szkoły i reszta znajomych jakos nie podziela twojego zdania :< No, gratki w takim razie.A angol to wiadomo -formalność :]


No nie przesadzajmy, ot wyklad okolicznościowy. Wyjatkowo ogolny, omawia pewne nazwijmy to spoleczne tendencje. Co w tym trudnego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 13:55 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Trochę się boję ustnego polaka bo mam 21 a jeszcze nic nie umiem...


Ja uczyłem się dosłownie parę godzin przed i podchodziłem do egzaminu przekonany że nic nie umiem.
Ale jak już wszedłem do sali i zacząłem referować to poszło z górki :) Będąc w takim stresie człowiekowi uruchamia się jakiś szósty zmysł i okazuje się że wszystko pamiętasz a do tego potrafisz lać wodę na światowym poziomie :)

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 14:05 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Sniegu napisał(a):
Trochę się boję ustnego polaka bo mam 21 a jeszcze nic nie umiem...


Ja uczyłem się dosłownie parę godzin przed i podchodziłem do egzaminu przekonany że nic nie umiem.
Ale jak już wszedłem do sali i zacząłem referować to poszło z górki :) Będąc w takim stresie człowiekowi uruchamia się jakiś szósty zmysł i okazuje się że wszystko pamiętasz a do tego potrafisz lać wodę na światowym poziomie :)


Same, jeszcze konczylem prezentacje w autobusie :S

a zdawalem jako pierwszy o godzinie 8.00


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 14:36 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Sniegu napisał(a):
Trochę się boję ustnego polaka bo mam 21 a jeszcze nic nie umiem...


Ja uczyłem się dosłownie parę godzin przed i podchodziłem do egzaminu przekonany że nic nie umiem.
Ale jak już wszedłem do sali i zacząłem referować to poszło z górki :) Będąc w takim stresie człowiekowi uruchamia się jakiś szósty zmysł i okazuje się że wszystko pamiętasz a do tego potrafisz lać wodę na światowym poziomie :)


Tu musze ostrzec. To faktycznie tak BYWA, niestety rownie dobrze mozesz dostac blokady i zapomiec jak sie nazywasz, albo walic takie bledy ze potem sie bedziesz zastanawial jakim cudem na to wpadles. Stres jest ok w rozsadnej "dawce", ale jak sie czlowiek zestresuje totalnie to amen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 14:38 
Cytuj  
Właśnie ustna była z dupy z polaka ;p pamiętam, że miałem cała dupę mokrą. Znaczy się od potu ;p. Seryjnie, największy stres miałem na ustnej z polaka.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 15:34 
Cytuj  
Afera wokół "kreacji" wymiata ^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 15:42 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Dana napisał(a):
Sniegu napisał(a):
Trochę się boję ustnego polaka bo mam 21 a jeszcze nic nie umiem...


Ja uczyłem się dosłownie parę godzin przed i podchodziłem do egzaminu przekonany że nic nie umiem.
Ale jak już wszedłem do sali i zacząłem referować to poszło z górki :) Będąc w takim stresie człowiekowi uruchamia się jakiś szósty zmysł i okazuje się że wszystko pamiętasz a do tego potrafisz lać wodę na światowym poziomie :)


Tu musze ostrzec. To faktycznie tak BYWA, niestety rownie dobrze mozesz dostac blokady i zapomiec jak sie nazywasz, albo walic takie bledy ze potem sie bedziesz zastanawial jakim cudem na to wpadles. Stres jest ok w rozsadnej "dawce", ale jak sie czlowiek zestresuje totalnie to amen.

Taa, ja tak wlasnie przyladowalem z grubej rury na ustnym z nomen omen z polskiego...

Zacmienie totalne, ostatnie pytanie - ktore mialo mi dac 5 bo wyrobilem na 4,5. Banalne! Jak sie nazywal zyd ktory byl wspolnikiem Wokulskiego (Szlangbaum heh od tej cholernej matury po dzis dzien to pamietam)

Oczywista dukalem dobre 5min lejac wode i starajac sie ze wszystkich sil przypomniec sobie jego nazwisko. I w pewnym momencie, jak juz mi powiedzieli ze jednak bedzie 4,5 to eureka! Wrzasnalem ze sobie przypomnialem "On sie nazywal Icek! Po prostu Icek!" I w tym momencie komisja wybuchnela smiechem...
Malo tego jeszcze mnie utwierdzili w tym fakcie, ale dodali ze jednak zostanie 4,5 parskajac przy tym smiechem ^_^. Oprzytomnialem dopiero zamykajac, drzwi - nawet wrocilem do srodka drac sie ze to byl Szlangbaum a nie zaden Icek heh - na prozno. Ustna zdalem na 4,5. Zgubily mnie durne kawaly o Mojszkach i Ickach...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 15:54 
Cytuj  
Ja miałem temat "Zjawy, Duchy i Wizje w literaturze na przestrzeni wieków".

Ostatnie pytanie, mówię sobie że teraz mi dowalą...a tutaj: "Czy wierzysz w duchy ?" :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 15:59 
Cytuj  
Mnie pytali (co prawda już poza konkursem), czy wg mnie rodzice powinni pozwalać dzieciom oglądać anime. Temat miałem ""Różne przedstawienia motywu aniołów w literaturze i filmach", a mówiłem o książce "Siewca Wiatru" (swoją drogą polecam - bardzo dobra pozycja), rzucałem ciekawostkami ze "Słownika Aniołów" i puściłem pięciominutowy klip z Evangeliona, Disgaei i Oh! My Goddess The Movie ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 17:12 
Cytuj  
Ja pisałam jak większość na 2 temat, Przedwiośnie i Granica. Że Żeromski będzie to wiedziałam o tym wczoraj :P chociaż myślałam, że to żarcik. Wypracowanie jako tako mi poszło...

Ogólnie czytanie ze zrozumieniem poszło mi beznadziejnie bo niektóre pytania były porąbane :/

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 21:17 
Cytuj  
A tam polski... Matematyka i fizyka czeka! I to jest wlasnie to, co mnie ciut stresuje ;>

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 21:32 
Cytuj  
Ja miałam pisac matme ale nie zdałam próbnej więc na WOS zmieniłam, niestety.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 21:37 
Cytuj  
Nigdy z polskim nie mialem problemow wiec i maturke napisalem wzglednie dobrze.Temat tak jak 3/4 osob - drugi.Mimo, ze nie czytalem granicy, nadrobilem przedwiosniem.Test tak srednio.Jak teraz patrze to popelnilem pare glupich bledow.Najgorsze w tych testach jest to, ze pytania sa tak prostackie, ze do glowy czasem nie przychodzi, ze odpowiedz moze byc taka latwa.

Stres sie zacznie na ustnych bo to bedzie wielka improwizacja.
BTW tez zdaje WOS : )


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 21:45 
Cytuj  
Rada dla osób zdających WoS na poziomie rozszerzonym:
Tematy bywają czasem sformułowane tak, że człowiek nie jest na 100% przekonany, o co dokładnie chodzi (vide "Jawne przejawy życia publicznego" z zeszłego roku). Jeśli są 2 tematy, z których jeden podoba się Wam bardziej, ale nie jesteście na 100% pewni, czy znaczy to, co Wam się wydaje, że znaczy - wybierzcie temat drugi.
Ja wybrałem owe jawne przejawy, napisałem jakieś 5-6 stron tekstu co prawda sensownego, ale o czymś innym. No i w efekcie 36% (co trochę zmieniło moje plany, ale nie narzekam ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 21:49 
Cytuj  
Jakim poziom Motopompa?


Ja zdaję podstawę jednak chodziłam na kurs przygotowujący do rozszerzonej i tak naprawdę to prócz innej punktacji i pracy pisemnej to niczym się to nie różni...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.