mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 18:52 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
1500 i przymieraliscie glodem? To zacznijcie oszczedzac bo innego wyjscia nie ma.


Mysle ze troche nie na miejscu jest takie stwierdzenie skoro nie bardzo orientujesz sie w sytuacji. 1500 to akurat koszt wynajecia mieszkania w Wawie. A z tego co pamietam z usunietego posta to dochodzi jeszcze male dziecko.



pozdrawiam

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 18:58 
Cytuj  
Oj zle mnie zrozumieliscie. Ja mieszkam w Krakowie. Wychowalem sie w rodzinie gdzie 1600 to byl nasz miesieczny zarobek i w domu mieszkaly 4 osoby. Ale sie jakos dalo zyc.

W polsce liczy sie papier niestety i koniec kropka. Jestesmy za malo doceniani.

Oczywiscie zycze aby twoj chlopak/maz znalazl robote za godziwe wynagrodzenie.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 19:14 
Cytuj  
Bede spokojna. Juz sie przeplakalam po takim potraktowaniu mnie, ale juz tlumacze.
1200 PLn placimy za wynajecie mieszkania. Bez rachunkow. Telefon, net, prad, woda, gaz - 500 PLN. Ja moge pojsc do pracy jesli sie ktos zaopiekuje moim 9-cio miesiecznym dzieciakiem.
Juz pare rzeczy niemilych napisalam, ale i wykasowalam. Moze po prostu ktos nie wie jak to wyglada.
Ale ja sie nie skarze na zycie. Jakos sobie zyjemy.
Chodzi o to, coby sie moj jeszcze nie maz gdzies zaczepil i zarabial nawet niech to bedzie 3-4k, ale regularnie, a nie 15k w grudniu, a 1.5k w lipcu. Panial?


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 19:18 
Cytuj  
Agat napisał(a):
Chodzi o to, coby sie moj jeszcze nie maz gdzies zaczepil i zarabial nawet niech to bedzie 3-4k, ale regularnie, a nie 15k w grudniu, a 1.5k w lipcu. Panial?

I my mamy znalezc twojemu mezowi prace? Chyba ciagle mylisz forum z posredniakiem. Panial? Moze masz dziwna wysypke na skorze i tez tu zapytasz zamiast isc do lekarza?


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 19:22 
Cytuj  
Tak jak juz napisalam.
Pamietam to miejsce jako grupe przyjaciol.
A do kogo mam sie zwrocic jak nie do nich?
Ale czytajac Ciebie jestem juz pewna, ze to nie jest to miejsce ktore pamietam...


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 19:43 
Cytuj  
Tez nie rozumiem komu tamten topic przeszkadzal.

Ja bym tam radzil ogloszenie na gratka.pl, czy w ogole tam poszukac i niby czemu nie na http://praca.gazeta.pl/ ? albo gdziekolwiek szukac? trzeba probowac i tyle...imo.

wiadomo, chcialoby sie, zeby to praca przyszla do nas ;)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 20:09 
Cytuj  
Agat ty operujesz takimi liczbami ktorych ja w zyciu nie widzialem. Nie wiem jak wy tam zarabiacie w Waw-ie ale jakbym mial te 3-4K miesiecznie to bym doslownie "sral" pieniedzmi.

U nas w szpitalu lekarz zarabia 1,5K po 20 latach pracy. Cry :/

No chyba ze ja zyje w innej rzeczywistosci.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 20:26 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Agat ty operujesz takimi liczbami ktorych ja w zyciu nie widzialem. Nie wiem jak wy tam zarabiacie w Waw-ie ale jakbym mial te 3-4K miesiecznie to bym doslownie "sral" pieniedzmi.


Zdaje ci sie tylko :) Jak zylem za 600pln miesiecznie (studia, garnuszek rodzicow) to kwota ktora zarabiam teraz tez wydawala mi sie bajonska. Oczywiscie, daleki jestem od narzekania na pensje ktora jest kilkukrotnie wyzsza, ale zebym sral pieniedzmi? Coz, dostajesz wiecej kasy zmieniaja ci sie potrzeby, styl zycia i w ogole.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 20:30 
Cytuj  
Jak kasiorki nie wystarcza to trzeba zmniejszyć standardy życia. Tu biedna Polska jest...

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 20:54 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Jak kasiorki nie wystarcza to trzeba zmniejszyć standardy życia. Tu biedna Polska jest...


TBH ja uwazam ze zamiast zmniejszac standardy lepiej jest zarabiac wiecej. Polska czy nie Polska ale trzeba sie cenic :)


pozdrawiam

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 22:01 
Cytuj  
sprzedam nerke (pije i pale wiec troche taniej) ! cena do uzgodnienia.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 14:42 
Cytuj  
hmpf dla niedo... informatyka to dobrym pomyslem bylby webmajster, admin jakiegos serwera(tylko trzeba przysiasc faldow na pare miesiecy i podkuc linuksy BSD, solarisy itp), ew. programista gier java.


btw. najlepiej by bylo jakby dokonczyl studia.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 16:10 
Cytuj  
To za ile powinienem wycenic sperme by zarabiac 3-4k /miesiac ?

aktualnie musze utrzymywac sie z renty od zusu ;/ (500zl) + zapomoga na leki (150zl)

ot, caly moj dochod / miesiac, agat ty chyba pomylilas fora z bravogirl czy innym onetem / mmogspotem. Jak pamietam to tutaj od lat ostro sie ludzi jechalo :> Chociaz nie zaprzecze ze wieksozsc osob dobrze sie znala .. jakies 5+ lat temu ? :) jeszcze jak ta wiekszosc grala w uo ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 16:25 
Cytuj  
hm z tego co sie orientuje z praca w polsce powoli jest coraz lepiej, bez zlosliwosci mowie ze dobrym biznesem jest teraz zatrudnienie sie na budowie ;-p
ja co prawda mieszkam w lodzi i nie moge narzekac na zarobki chociaz gdyby nie to ze mieszkam z narzeczona i razem splacamy kredyt za mieszkanie + oplaty + zycie to pewnie musialbym rzucic palenie i przerzucic sie na kawe zbozowa.
tak czy inaczej coraz wiecej narzekan PRACODAWCOW slychac dookola odnosnie braku rak do pracy, kwestia tylko podejscia i umiejetnosci "sprzedania sie".

a jesli chodzi o informatykow i wyksztalcenie to pierdolenie o szopenie :-)
za "tytul" na dobra sprawe dostajesz teraz dodatek.
ja bez papierow i w sumie nie spelniajac polowy wymagan firmy dostalem prace gdzie pozwolili mi sie "douczyc" i wysylaja na szkolenia/egzaminy.
i mam stala pensje co miesiac plus kase za kazdy projekt ktory zrealizuje.
papier jest potrzebny do banku.

agat zmus meza zeby zaczal sie w czyms specjalizowac bo inaczej dlugo nie pociagnie, "serwisant" to teraz w kazdym bloku jest bo niestety spoleczenstwo sie uczy i naprawa pc to juz nie te pieniedze co 8 lat temu.
ale jest duzo firm ktore nadal sie tym zajmuja i moze niech zglosi sie do kapscha ktory np zajmuje sie naprawa/serwisowaniem dell'a na terenie polski. niestety trzeba szukac pisac wysylac a na pewno sie cos znajdzie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.