mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 16:09 
Cytuj  
Dzis od godziny 20.oo na fileplanet.com bedzie mozna dostac kluczyk do bety, nastepcy ET - jednej z najpopularniejszych sieciowych gier fpp.

Moze jakies wspolne usmiercanie sie ? :>


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 23 cze 2007, 17:06 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 16:32 
Cytuj  
Wczoraj na kanale siedzialem i wczoraj ruszylo afaik i bylo tylko dla subkryperow, ale niedlugo ("soon after") bedzie dla reszty.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 16:35 
Cytuj  
i czym wy sie podniecacie? jakis shit na silniku q4


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 16:36 
Cytuj  
DUNT REMEBER
ale byl warning na caly qnet.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 16:42 
Cytuj  
o wkoncu cos ciekawego wsrod fps :DD


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 16:47 
Cytuj  
Ludzie na kanale twierdza, ze nie trzeba miec subskrypcji, wiec trzeba czekac do 19.00 :)

ps. juz ssam bete :}

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 16:50 
Cytuj  
A jakie toto ma mieć Sys. Requirements ?

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 17:00 
Cytuj  
Dla niecierpliwych filmik z bety. tu


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 17:02 
Cytuj  
Chyba sie za bardzo pospieszylem z tymi kluczami. :]

Key Distribution Start: 11 AM Pacific / 2 PM Eastern / 19:00 British / 20:00 Central European


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 23 cze 2007, 17:03 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 17:02 
Cytuj  
niema kluczy wciaz ;/

eh niech cie... ;)
a ja tu jak glupi klikam ciagle :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 17:08 
Cytuj  
Rwaa jutro 2 egzaminy. :D


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 17:46 
Cytuj  
U mnie jeszcze godzina zanim sie sciagnie, robie skip raidu~!
Prawie RTWC 98 skonczylem :~\ "Cos sie konczy, cos sie zaczyna" tez zaraz sie skonczy :{

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 18:29 
Cytuj  
Hmmz0r, kluczyki dla subskrybentow zwyklych sa od srody afair. Dzien wczesniej byly dla tych, ktorzy wykupili sub na rok _po_ pojawieniu sie info o becie.

Moje pierwsze wrazenia z innego forum:
"ja gram od wczoraj. graficznie wyglada to bardzo przecietnie, jest atm bug powodujacy rozmywanie sie megatexture (podloze) w niektorych momentach, co wyglada jakby ktos zmienial picmipa "na zywo"... modele i otoczenie sa raczej ok, ale tez nie zachwycaja niczym szczegolnym. framerate raczej kiepski, jest pare tweakow, ktore pozwalaja doprowadzic go do normalnosci, tak zeby fpsy oscylowaly w granicach 40-50 w zadymie... nie jest to jakis uber framerate, ale ja sie przynajmniej ciesze, ze nie ma tego buga, co w prey'u (ten sam engine), ktory u mnie powodowal spadek fpsow w przypadku pojawienia sie 2+ postaci na ekranie do 10-20. slyszalem/myslalem, ze bedzie gorzej.

oprawa dzwiekowa jakby nie istniala. fajne voice'overy, ale na tym sie jej fajnosc konczy. nie slychac odglosow otoczenia jak np. szum wody czy praca jakiejs maszynerii. strzelanie z guna daje efekt plucia pestkami do pustego wiadra (z duza szybkoscia...).

mimo to gra mi sei bardzo przyjemnie, mozna robic strafejumpy i poruszac sie bardzo szybko z miejsca na miejsce dzieki niekonczacej sie staminie (i wlasnie strafe jumpom). mozna nabrac fajnego rozpedu a'la tribes i wybic sie w powietrze na jakims zakrzywieniu terenu. strzela sie dosc dziwnie, bo postaci sa male, poruszaja sie szybko i przewaznie mamy ch-- slaby framerate, a jak jeszcze trafi sie koles poruszajacy sie na sprincie strafe jumpujac, to robi sie b.ciezko.

pojazdy mozna teoretycznie rozwalac nawet pistoletem, ale w praktyce wyglada to tak, ze nie ma takiej mozliwosci, zeby np. medykiem i jego granatami/machinegunem rozwalic czolg, chyba ze tank driver jest lekko retarded i/lub celuje kierownica. gdy ustawimy sie na spawnie przeciwnika czolgiem, to przeciwnik moze miec lekki problem z wyjsciem z niego."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 19:21 
Cytuj  
Ja wlasnie wyodswiezalem kluczyk. Za ktoryms razem poszlo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 19:40 
Cytuj  
roball napisał(a):
Karwa, oczywisie nie moge sie zarejestrowac. Hilfe.


Jest jakis error, na ircu sie pucuja.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 19:46 
Cytuj  
Ta gramy z konem od paru dni (hype robi swoje) i po intensywnym betatestingu (taa..) mogę powiedzieć ,że to czy kupię grę jest przesądzone. Gierka daje radę. Jest dynamicznie, można robić oldschoolowe wejścia na pełnej kurwie i zbierac 3-4 fragi na jednym magazynku. Właśnie ta dynamika (przypomina mi bardzo starusieńkie RtCW) to jest to co robi tą gierkę - np. taka akcja bronię krat sewera z 5cioma typami, rzucam im wesoło stroyenty stroggish health) nagle w ułamku sekundy wpada 5ciu GDF, robi się taki mayhem że ciężko to pojąć, jeszcze w samym środku burdelu biega covert ops GDF przebrany za strogga i backstabuje moich teamm8s w plecki. Uogólniając jest niegrzecznie.

Mapka jest niewielka, podzielona na 2 części outdoor i indoor (uwielbiam tę drugą partię). Najbardziej gorąco zawsze jest przy objectives, także tam szukajcie fragów h3h3.

Pojazdy i guny wydają się nieźle wyważone, na pewno nie ma powtórki z BF2/2142 gdzie pojazdami robiło się lock flag/spawnów, infantry ma tutaj sporo do powiedzenia, a np. takie air vehiclesy mozna szybko sprzątnąć na kilka sposobów (deploy anti air turret albo po prostu rocket launcherem który ma 3sec autolock) .

Z klamek najfajniej mi się strzela lacerator/hyperblaster (strogg side) no i railem ofc ^^ , GDF też ma niezły wybór zabawek, zwykła assault rifle jest w pipke, nie podobało mi się tylko Uzi, covert to ma bodajże - fatalny spread.

Z klas zdecydowanie najłatwiej się gra technicianem, (ma ammo i health) , kilku takich zapewnia dłuższą wymianę ognia. Opressor też jest bardzo ciekawy, ale trzeba nauczyć się używać paru nowych patentów (robi fajny shield)

Jeszcze mała historyjka na koniec : w swojej very 1st grze trafiłem na serwer z devsami ( [SD]jRAD i [SD]AO ) , nie miałem pojęcia co gdzie jak byłem kompletnie niewtajemniczony anyways widzę jRADa wołającego o medyka, podbiegłem do niego i koło minuty szukałem skrótu do strzykawki ( jak w RtCW/ET ) ale jej nie było...to chciałem go uleczyć rzucając mu healthpacki na corpsa :<

Me buys ETQW.

PS. jak ktoś chce mnie dodać do friends to nick xceed, gram późnymi wieczorami/nocami


_________________
you are already dead

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 19:53 
Cytuj  
jak z wymaganiami ? :D

coprawda dostalem kluczyk ale musialem podkrecic info o sprzecie...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 19:57 
Cytuj  
Argh, przeszedłem już przez proces rejestracji ale oczywiście firewall lub inny szit blokuje mi obrazek z kodem ;/.
http://img411.imageshack.us/img411/3149 ... zitrs8.jpg

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 20:06 
Cytuj  
Wlasnie zaczela sie mega jazda na FP. Szczesliwy kto wczesniej wyodswiezal sobie kluczyk ;) ...

P.S. Szkoda, ze roballowy ftp nie dziala :< ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 20:19 
Cytuj  
Działa, właśnie z niego ściągam.

Po prostu musisz poodświeżać pareset razy żeby załapać się na slot.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.