mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 30  Następna strona

Co zrobisz?:)
Raczej kupie gre i pogram. 41%  41%  [ 91 ]
Raczej nie kupie gry i pogram ;) 17%  17%  [ 37 ]
Raczej omine ten tytul. 12%  12%  [ 27 ]
Chce tylko widziec wynik ankiety :) 30%  30%  [ 67 ]
Liczba głosów : 222
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 07:34 
Cytuj  
Ja, jeśli kogoś atakuje jakiś potwór, po zabiciu potwora zabijam i jego. Mam jakiś taki nie miły zwyczaj pozbywania się świadków.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 10:31 
Cytuj  
Bestie udalo mi sie zabic gdzies za 20stym razem bo mi sie pofarcilo i moglem ja dobic jednym strzalem po stunie :P do tego przezyla wiedzma ktora mnie leczyla podczas walki (bo wybralem ze ma racje) potem jeszcze pojechalem wiesniakow bo przybiegli z widlami hehe ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 10:32 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Napisane na pudelku 90h rozrywki ;p

Swoja droga to sie zastanawiam czy to bedzie jak fallout, ze bedzie to mozna przechodzic 5 razy na rozne sposoby.

Raczej nie. Wybory zmieniaja nastawienie npc'ow i pewnie sojusze na koncu gry. W sumie ciekawy jestem czy sa alternatywne zakonczenia, ale watpie bo nic na to nie wksazywalo. Dozo kluczowych rozmow odbywa sie bez wyboru opcji dialogowej. Do fallouta wiedzmin ogolnie nie ma startu. Wydaje mi sie, ze jakbym nie czytal ksiazek to odapdlaby polowa funu z gry.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 10:58 
Cytuj  
Producenci przeciez powiedzili jasno i wyraznie ze sa 3 alternatywne zakonczenia :>

juz.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 11:18 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Bestie udalo mi sie zabic gdzies za 20stym razem bo mi sie pofarcilo i moglem ja dobic jednym strzalem po stunie :P do tego przezyla wiedzma ktora mnie leczyla podczas walki (bo wybralem ze ma racje) potem jeszcze pojechalem wiesniakow bo przybiegli z widlami hehe ;)


Grasz na najwyższym poziomie trudności ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 29 paź 2007, 11:24 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 11:18 
Cytuj  
Gdyby nie fabuła... to ta gra byłaby mocno przeciętna. Jednak właśnie świat, nasz wspaniały język, minigierki (bijatyki chociażby :D) czynią tę grę pozycją obowiązkową dla krajanów. O dziwo w moim linkshellu w FFXI - nawet amerykańce wyczekują na wydanie u nich TheWitcher... Już poszła opinia, że jest rewelacyjny gameplay (przyznam, że bardzo ciekawy). Szkoda tylko, że pozostało tyle bugów. Mi na przykład modele "wyciekają", ale ja to mam shitową produkcję ATI :(
System walki wymaga nieco refleksu - trzeba klikać w odpowiednim momencie aby wychodziły comba i potężniejsze ataki.

Do tego mały bonus w postaci podrywu "panienek". Już na starcie można przedmuchać Triss Merigold, a chwilę później ratujemy barmankę, która wpadła Geraltowi w oko (po pracy mam z nią "randkę" w młynie).
To do czego można się przyczepić to wciśnięcie wydarzeń w 5 lat po pogromie w Rivii. Przygody Geralta były już zamkniętym rozdziałem i mam wrażenie, iż sam Sapek autoryzując fabułę gry ostrzy już pióro by wydać kolejny tomik z przygodami białego wilka.

Gierkę można nabyć już za 80zł - wraz z bestiariuszem więc warto.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 11:46 
Cytuj  
Słuchajcie.

Jest kilka możliwości zabicia bestii. Pamiętam, że wziąłem tą czarownice ze sobą i wyszedłem z nią na zewnątrz. Mogłem wyzwać wieśniaków i powiedzieć im że są plebami, albo powiedzieć im że mają rację.
Jak robiłem, żeby spierdalali łącznie z tym kapłanem, to miałem przejebane i ginąłem w 15 sekund. A jak przyznałem im rację, to wieśniacy stanęli ze mną w obronie i zabiliśmy wszyscy bestię.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 11:51 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Co Ty od nich chcesz, po prostu eppenuja w necie "sprawdzajonc czyjoms ortografie."


Pare dni mnie nie bylo wiec pobawie sie w lurking :D

Nie chodzi o e-peenowanie :) Chodzi o to, ze jak czlowiek sie napatrzy na jakies pieprzone byki, to predzej czy pozniej sam jakiegos strzeli .. niestety piszac nie myslisz o regulach - ale robisz to automatycznie. Stad pietnowanie roznych bykow :)

On-Topic - Wiedzmin fajny - wkurzaja poki co tylko czasy ladowania i autosave :P Ale malo pogralem bo weekend uplynal raczej pod znakiem AV weekendu i grania w WoWa od zera w 3-ke trzema hybrydami :P (druid, pala, szaman :) )

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 15:05 
Cytuj  
Pierwsze zakonczenie zaliczone, na nastepnę trzeba bedzie poczekac. Fabula niezla, choc akt II mi się wcale nie podobal, zabawa w detektywa IMHO beznadziejna. Ja gralem na najlatwiejszym, poszedlem w style grupowe i ogien niestety w jednym miejscu trzeba bylo z bosem meczyc się przez kilka minut w tradycyjny sposob: podskocz, przypieprz, odskocz, czyli podmuch, 1-2 ciosy i znowu.

edit: Ciachnolem po jakiej stronie skonczylem, ale o tych stronach ciagle sie slucha od 2 aktu wiec nie wiem o co Tobie chodzi z tym spoilowalem.

Bosa nie podalem jakiego tak musialem walic a jaki sposob walki obralem to chyba nic nie wnosi to przejscia gry. Co tutataj do spoilowala to nie wiem


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/


Ostatnio edytowano 29 paź 2007, 17:08 przez malek69, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 15:08 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Pierwsze zakonczenie zaliczone, na nastepnę trzeba bedzie poczekac. Skonczylem po stronie zakonu choc korcilo aby być neutralnym. Fabula niezla, choc akt II mi się wcale nie podobal, zabawa w detektywa IMHO beznadziejna. Ja gralem na najlatwiejszym, poszedlem w style grupowe i ogien niestety w jednym miejscu trzeba bylo z bosem meczyc się przez kilka minut w tradycyjny sposob: podskocz, przypieprz, odskocz, czyli podmuch, 1-2 ciosy i znowu.


Czy termin

SPOILER

jest Wam znany? Jesli tak to prosze o stosowanie ...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 17:04 
Cytuj  
Qrak, nie wymagaj za wiele od 13-letnich uzytkownikow tego forum oraz 15-letnich moderatorow... chcesz powaznej dyskusji na temat rpg to idz na powazne fora :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 17:13 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Qrak, nie wymagaj za wiele od 13-letnich uzytkownikow tego forum oraz 15-letnich moderatorow... chcesz powaznej dyskusji na temat rpg to idz na powazne fora :)


battlenet.pl ?

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 18:12 
Cytuj  
http://kotaku.com/gaming/swag-report/th ... 316214.php

woot. Sapkowski atakuje US&A.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 18:33 
Cytuj  
http://www.thewitcher.com/registration/

bonusy dla tych co zarejestrują grę (mp3, tapety,making of itd), niedługo dadzą packi z dodatkowymi questami

Obrazek

wychodzi 2.11, dają naklejkę z wiedźmina!!11!!@@22 :oops:


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 18:50 
Cytuj  
polacy robia dobre gry komputerowe...czy to znaczy ze juz mamy tu Irlandie ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 19:11 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
BiGi napisał(a):
Bestie udalo mi sie zabic gdzies za 20stym razem bo mi sie pofarcilo i moglem ja dobic jednym strzalem po stunie :P do tego przezyla wiedzma ktora mnie leczyla podczas walki (bo wybralem ze ma racje) potem jeszcze pojechalem wiesniakow bo przybiegli z widlami hehe ;)


Grasz na najwyższym poziomie trudności ?



Nie, na srednim.... ale wg tutoriala wynika ze najtrudniejszy wymaga uzywania wszystkich buffow (tzn ostrzenia broni, smarowania jej pod okreslonego przeciwnika itp) ja zaciukalem za nastym/20stym ktoryms razem bez wiec nie wiem ile bym sie meczyl na najtrudniejszym

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 19:13 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
polacy robia dobre gry komputerowe...czy to znaczy ze juz mamy tu Irlandie ? :)


lepiej, Irlandczycy dobrych gier nie robią :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 19:30 
Cytuj  
JA gram na srednim i bestia to bylo jedyne miejsce gdzie load w ogole. Teraz juz jestem w III akcie i jak narazie z niczym nie bylo problemow. W razie czego mozna sie wycoac troche do tylu odczekac mane i walic stuna znow;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 20:05 
Cytuj  
Andrze J Sapkowski ? :D

bioware ? :D

w2g :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 20:07 
Cytuj  
:D :D :D :D

Jezu.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.