mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 17:26 
Cytuj  
Ostatnio chciałem zasmakować trochę rozrywki MUDowej. A jako, że Arkadia jest najpopularniejszym MUDem to postanowiłem spróbować sił właśnie w niej. Przeczytałem najpierw instrukcję jak się połączyć a potem przystąpiłem do samego łączenia. No i jak sie połączyłem to mi wyświetliło żeby podać e-maila to mi wyślą hasło i stworze sobie konto. Tylko że ja nic nie moge pisać. Wkleić tego sie nie da. Poradzi ktoś jak to zrobić i czemu wogóle coś takiego wystąpiło? Może to ja mam coś zjebanego z kompem albo coś jest nie tak z grą? I jeszcze tak przy okazji poleci mi ktoś jakieś inne fajne MUDy?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 17:56 
Cytuj  
pewnie laczysz sie przez telnet czy co tam teraz jest w windowsach.

sciagnij sobie zmuda czy cus w tym stylu ;)


od dawna nie siedzialem w mudach ale http://www.killer.mud.pl bylo tez chyba calkiem popularne


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 17:59 
Cytuj  
w telnecie nie wyswietla tego co piszesz, ale mozesz byc pewny, ze to tam jest


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 19:14 
Cytuj  
I mam jeszcze pytanie. bo jak wylaczylem gre i znowu wlaczylem. zalogowalem sie na konto wybieram zobacz liste postaci i mi wyswietla Wybierz opcje:
Masz zarejestrowane nastepujace postacie : (nazwa postaci)

i co jam mam zrobic zeby sie z ta postacia polaczyc?

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 19:48 
Cytuj  
podczas logowania podajesz imie postaci a nie email


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 19:58 
Cytuj  
chlopaki.. tak zupelnie serio... czy ktokolwiek z was byl w stanie sie naprawde bawic w MUDy?
rozumiem ze na forum jest fajny lans bo grasz w muda ale, tak zupelnie serio, kto lyka do gowno?;>

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 20:57 
Cytuj  
grałem w MUDy bardzo długo, ale wtedy mało kto wiedział co to jest MMORPG


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 21:31 
Cytuj  
Bloobik, dawno dawno temu, za gorami za lasami, byla sobie planeta ziemia... i uwierz sobie ze nie bylo na niej mmorpg..., gry nie mialy ubar grafiki 3d. Internet nie byl zabawka dla malych dzieci ktore wychowaly sie na pokemonach i dragon ballu, a teraz niepotrafia grac bez kreskowej grafiki i mega grindu.

W necie bylo wiele osob ktore umialy poslugiwac sie urzadzeniem ktore nazywa sie wyobraznia... mudy byly w tamtych czasach czyms w rodzaju mmorpg, z tym ze gracze zamiast gpu wykorzystywali swoj umysl..

Jak widac rozwoj technologii niedokonca wychodzi nowemu pokoleniu na dobre... nie dosc ze angielskiego nie umieja to nawet niepotrafia uzywac glowy :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 21:42 
Cytuj  
Żeby MMO które teraz wychodzą były chociaż w połowie tak rozbudowane jak MUD-y czy gry typu roguelike to było by świetnie, niestety nie są.

Cytuj:
tak zupelnie serio, kto lyka do gowno?;>


Na pewno nie kretyn który jak zapali trawę to musi pochwalić się tym na forum i nie potrafi napisać zdania bez błędów. Tak, mudy są zdecydowanie nie dla ciebie, wiem że jesteś sfrustrowany, wracaj do need for speed.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 22:15 
Cytuj  
Gralem w Arkadie od poczatku liceum do polowy studiow, zdarzalo sie, ze i po kilka godzin dziennie. A i nocki tez zarywalem. Postac nadal mam ale zadko sie loguje. Pozmienialo sie tak, ze co wyjde z gildii to gine;] Zadne MMO mnie nie wciagnelo do tego stopnia.
A co i raz namawiaja mnie do powrotu, bo brakuje ludzi ;-)

A jesli chodzi o mega grind, to niestety, ale Arkadia jest jednym wielkim grind-festem. Z tym ze tam jest forced rpg, wiec ten grind tez potrafil byc zabawny.
Ale prawda jest ze epickie historie jakie tam powstawaly sa nie do porownania z zadnym MMO. To samo z emocjami. Bywalo, ze jednego dnia tracilo sie to co uzyskalo sie przez ostatnie pol roku. Tam trzeba sie bylo naprawde pilnowac;]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 00:23 
Cytuj  
taa.. pamietam poczatki, jak zasuwalem po jakichs traktach z paczkami i modlilem sie zeby nie spotkac kogos obcego, tylko open pvp i full loot daje takie emocje, a to, ze nie ma grafy to tylko plus, bo nie widac czy ktos sie czaji w nastepnej lokacji i wieksza adrenalina.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 00:36 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Bloobik, dawno dawno temu, za gorami za lasami, byla sobie planeta ziemia... i uwierz sobie ze nie bylo na niej mmorpg..., gry nie mialy ubar grafiki 3d.


Wlasnie, technologia poszla naprzod, fanatycy mudow przypominaja mi fanatykow np. amigi 500 ;> ten sam kaliber, ktorego nigdy nie pojme ;]

Shadhun_ napisał(a):
Na pewno nie kretyn który jak zapali trawę to musi pochwalić się tym na forum i nie potrafi napisać zdania bez błędów.


No ta ja akurat robie w chuj bledow :D

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 10:18 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Ashton napisał(a):
Bloobik, dawno dawno temu, za gorami za lasami, byla sobie planeta ziemia... i uwierz sobie ze nie bylo na niej mmorpg..., gry nie mialy ubar grafiki 3d.

Wlasnie, technologia poszla naprzod, fanatycy mudow przypominaja mi fanatykow np. amigi 500 ;> ten sam kaliber, ktorego nigdy nie pojme ;]

Nie, to nie jest tak ze MUDy i MMO to dla siebie konkurencja, no chociaz w pewnym sensie tak, od czasu upowszechnienia MMO srednia liczba graczy na arkadii spadla chyba o jakas 1/3.
Nikt nie fanatykuje mowiac MUDy>>>>>MMORPG
Jest wiele rzeczy ktore daja mmo czego nie moze dac ci MUD, ale jest tez od chuja rzeczy w MUDach, o ktore trudno w MMO. Nie jestem w stanie tego wyjasnic. Poza tym MMO sa duzo prostsze do opanowania od MUDow, szczegolnie tych opartych na silniku LP (jak Arkadia). Dlatego wypieraja MUDy.
Ogolnie mudy vs mmo, to tak jak ksiazki vs telewizja.


_________________
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 13:05 
Cytuj  
Ja sie w arkadi zatrzymalem na samym poczatku. Jestem w karczmie (po stworzeniu postaci przenioslo mnie tam)i ni chuja nie wiem co mam dalej robic. proboje zagadac do barmana ktory cos do mnie mowie ale mi wyskakuje ze jak nikt do mnie nie mowi to nie moge odpowiadac. zjebana gra :-?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 13:29 
Cytuj  
Spedzisz tydzien zapoznajac sie z obsluga gry, a potem odkryjesz ze zeby w nia normalnie grac musisz i tak miec graficzne pomoce jak np mapy ;p
Kulawa zabawa ;]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 13:42 
Cytuj  
Default napisał(a):
Ja sie w arkadi zatrzymalem na samym poczatku.

No to mnie akurat nie dziwi. Wymaga nieco wiecej intelektu niz typowe mmo.


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 15:07 
Cytuj  
@ Bloob
Co do tego gowna to ja np. to lykam. Duuuzo czasu spedzilem kiedys grajac w MUDy.
@Default
Jezeli chcesz jeszcze inne ciekawe MUDy to sproboj Barsawii, gdy skonczylem z Arkadia to tam sie przenioslem :P


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 15:10 
Cytuj  
Co to mudy? =o

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 15:11 
Cytuj  
Multi User Dungeon :P


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 15:31 
Cytuj  
Cytuj:
Wlasnie, technologia poszla naprzod, fanatycy mudow przypominaja mi fanatykow np. amigi 500 ;>


Pierdolisz m8.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.