mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 23:57 
Cytuj  
ja tez plakalem , przytulimy sie ?

Nie ma sie co pocic. Takie jak ona maja joysticki logitecha z porzadnym force feedback-iem - na nic sie nie przydasz :P

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 00:05 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
DVD napisał(a):
Sinistralis napisał(a):
ale nasze państwo jest głupie, rządzą nami debile i w ogóle...
wreszcie stało się coś z czego możemy być dumni ;)


wreszcie osiągnięcie sportowe z którego możemy być dumni powiadasz? tak na szybko: korzeniowski, małysz, siatkarki, jędrzejczak, mauer, sycz & kucharski etc mają chyba ma swoim koncie większe sukcesy niż awans do mistrzost europy, prawda? więc skąd to "wreszcie"?


Bo sa SPORTY i sporty. Raczej trudno namowic pare milionow ludzi, zeby przez pare godzin ogladalo chodziarzy jak smiesznie ruszaja swoimi dupkami.


true, ale czy to w jakimkolwiek stopniu dyskredytuje wielkich sportowców z tych mniej popularnych dziedzin? po za tym jesli sam awans jest takim niebywałym sukcesem sportowym, to polska reprezentacja już przecież odniosła niebywały sukces jakim był awans do korei 2002!

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 00:07 
Cytuj  
DVD napisał(a):
Sinistralis napisał(a):
ale nasze państwo jest głupie, rządzą nami debile i w ogóle...
wreszcie stało się coś z czego możemy być dumni ;)


wreszcie osiągnięcie sportowe z którego możemy być dumni powiadasz? tak na szybko: korzeniowski, małysz, siatkarki, jędrzejczak, mauer, sycz & kucharski etc mają chyba ma swoim koncie większe sukcesy niż awans do mistrzost europy, prawda? więc skąd to "wreszcie"?


Nie mówiłam o sporcie tylko. Mówiłam ogólnie - bo ja np. nie jestem zadowolona z tych wszystkich ośmieszających nasz kraj afer politycznych itd. A tym słyniemy chyba najbardziej :har:


_________________
Obrazek

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 00:26 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
Nie mówiłam o sporcie tylko. Mówiłam ogólnie - bo ja np. nie jestem zadowolona z tych wszystkich ośmieszających nasz kraj afer politycznych itd. A tym słyniemy chyba najbardziej :har:


ee tam w polsce jeszcze nie jest najgorzej - w finlandii właśnie zabronili służbie zdrowia strajkować ;]

a co do awansu, to raczej nie nazwałbym tego wielkim sukcesem z dwóch powodów: wielkim sukcesem będzie dopiero dojście do conajmniej ćwierćfinału oraz dlatego, że przejście elminacji to raczej umiarkowany sukces dla kraju w którym soccer jest sportem narodowym. sam awans, gdyby polska piłka(i sport ogólnie) działały normalnie powinien być czymś naturalnym. co innego w przypadku takich potęg jak islandia, azerbejdżan czy estonia - oj tak dla nich awans bez wątpienia byłby wielkim sukcesem!

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 10:17 
Cytuj  
Sukces czy nie - ja się cieszę. I nic tego nie zmieni :]

A co do rządu są trzy możliwości - 1. wybić ich wszystkich 2. założyć własną partię 3. pomóc mi opanować świat ;)
No można jeszcze uciec, ale to sytuacji raczej nie zmieni, chyba, że wszyscy by uciekli...


_________________
Obrazek

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 10:27 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
Sukces czy nie - ja się cieszę. I nic tego nie zmieni :]

A co do rządu są trzy możliwości - 1. wybić ich wszystkich 2. założyć własną partię 3. pomóc mi opanować świat ;)
No można jeszcze uciec, ale to sytuacji raczej nie zmieni, chyba, że wszyscy by uciekli...


żeby nie było:z awansu też się cieszę, a jakże!

btw chcesz organizować partię z ludzi z tego forum? czarno to widzę

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 10:49 
Cytuj  
DVD napisał(a):
btw chcesz organizować partię z ludzi z tego forum? czarno to widzę

Nie, nie ;) Nie chodzi mi o samo mmorpg.pl
Ogólnie - trzeba zebrać sensownych ludzi o sensownych poglądach, o wysokim poziomie intelektualnym, reprezentatywnych, potrafiących przekazać swoje przesłanie... Ale ja wiem - to nie wyjdzie. A dlaczego? "Polska, mieszkam w Polsce..."


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 11:24 
Cytuj  
Dobra, apetyt rośnie w miare jedzenia, teraz mamy wygrac z Serbią.
3:2
PS ale mnie gardło napierdziela.

http://www.youtube.com/watch?v=uCJ4RuBROcU pozytywna energia


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 11:51 
Cytuj  
btw fifa 2k8 ssie...


_________________
oumn da lololegend

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 11:57 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):


Heh chyba najlepsze intro Fify ;)

Gratulacje dla kazdego kto trafnie przewidzial wynik :)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 12:26 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Już w najbliższą sobotę Polacy być może 'zaliczą' historyczny awans do Mistrzostw Europy 2008 rozgrywanych w Szwajcarii i Austrii. Mecz oczywiście na stadionie chorzowskim, 20:30 start. Ktoś z forumowiczów się może wybiera? Osobiście zainteresowałem się tylko 'trochę' za późno i zostałem z reką w nocniku, atmosfera pubu mam nadaieję odda mi chociaż w najmniejszym stopniu to co się będzie działo na stadionie jeśli wygramy. Bo wygramy, osobiście obstawam 2-0 dla nas.

ps: uprzejmie uprasza się wszystkie trolle o omijanie tego topicu z daleka, jeśli nie masz nic sensowonego do dodania - zamilknij.


sondze ze nie awansujemy

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 12:39 
Cytuj  
Ciesze sie, a zapewne najbardziej pilkarze bo dostana znowu wiele premii, kase od sponsorow, media tez chetnie ich beda promowac, jest to ustawienie sie na cale zycie, wiec to jak zagraja w samych finalach juz nie jest tak znaczace dla nich co pokazal 2002 rok.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 13:23 
Cytuj  
Cytuj:
Heh chyba najlepsze intro Fify


http://www.youtube.com/watch?v=kkFcfmNPZ3E - to lepsze imo


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 17:19 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Cytuj:
Heh chyba najlepsze intro Fify


http://www.youtube.com/watch?v=kkFcfmNPZ3E - to lepsze imo

no to wymiata!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:55 
Cytuj  
Bardzo fajnie, ze pojedziemy na Euro :) Zajebiscie - naprawde :)

Ja bym tylko nie chcial do 2041 roku sluchac o "powstrzymaniu Belgii w Chorzowie w 2007" ... Dlaczego wlasnie do 2041 ? Bo to 34 lata .. A dzieki Bogu 34 lata temu zremisowalismy z angolami na Wembley i "autorytety" do dzis wspominaja.


PS. Jacek "hehe" Gmoch > all

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 16:22 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 17:59 
Cytuj  
jacuś > all ;D
http://www.youtube.com/watch?v=l2kjojxAejQ


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 23:13 
Cytuj  
2:2, byłem blisko :( ta druga bramka Serbów to jakaś żenada


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 23:17 
Cytuj  
Damn it, a z radia pamietam ze bylo 2:0 :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 23:56 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
2:2, byłem blisko :( ta druga bramka Serbów to jakaś żenada

nie oglądałem meczu, ale z tego co pamiętam to nasze rezerwy grały

btw nie to jest najważniejsze, angole nie będą grali w ME, Chorwacja rozpykała ich 3:2 /drama


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.