mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 20:02 
Cytuj  
Mam ochote na jakiegos ciekawego fps online i sie zastanawiam miedzy ET:QW a UT3 (no moze jeszcze COD4...) i nie wiem w co grac bo zalezy mi glownie na teamplayu, nie musi miec wiele przekombinowanych trybow wystarczy jeden dajacy duzo funu. Czy warto kupic QW, w jakim stopniu jest on podobny do wolf:ET? i czy na radeonie x1950gt i core2duo2,33ghz beda te gry sensownie wygladlay jesli chodzi o fps? I jak wyglada ilosc serwerow/graczy w tych grach?


_________________
nie lubie konserw

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 20:14 
Cytuj  
QW ma podobne do ET wiadomosci glosowe i tyle.
Osobiscie bardzo przejechalem sie na QW.Nie lubie tego typu fpsow, w kotrych autorzy na sile wpakowali swoje genialne pomysly sprawiajac, ze rozgrywa wyglada jak KUPA.
Polecam posciagac demka obu gier bo to chyba najlepszy pomysl.
Cod btw sam wlasnie sciagam.

Fake Wars.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 20:19 
Cytuj  
QW to miks ET z BF2142.

Mamy klasy znane z ET, posiadają podobne uzbrojenie i możliwości. Objectivy też znane z Wolfa, np. trzeba eskortować pojazd do miejsca docelowego a po drodze inżynier musi postawić most który to ichniejszy wraży field ops może wysadzić atakiem z satelity.

A z Bfa dostaliśmy różnorakie pojazdy...

Z kolei UT3 to praktyczne stary UT2004 w poprawionej grafice i paru tweakach. Nadal mamy klasyczne defmecze, ctf'y czy większe onslaughty z udziałem pojazdów.

Co bym wybrał ? Chyba rzuciłbym monetą...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 20:40 
Cytuj  
Ja bym wzial ET:QW bo UT3 nie wnosi niczego nowego. Pogralem w demko ze 3h, i nie widze tam niczego nowego.

W QW mozna sie fajnie wkrecic, sa unlocki, staty, etc. No i teamplay jest konkretny.

COD4, musze sprobowac kiedys, bo pol internetu sie slini do tej gry :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 20:48 
Cytuj  
Po 5 dniach grając w UT3 stwierdzam, ze gra wymiata. Gra się naprawdę zajebiście i nie jest łatwo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 20:52 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Po 5 dniach grając w UT3 stwierdzam, ze gra wymiata. Gra się naprawdę zajebiście i nie jest łatwo.
kupiłbym ale to co mi sie w cod podoba to ze nie ma pojazdów :har:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 20:56 
Cytuj  
Masz wiele trybów rozgrywek w UT3, tylko 20% nich mają pojazdy.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 21:02 
Cytuj  
W zadne UT jeszcze nigdy nie gralem wiec podobienstow do poprzednich nie jest dla mnie wada natomiast gralem w wolf:et i mi sie podobala ale w necei widzialem rozne skrajne opinie odnosnie QW a jak wypada jesli chodzi o fun QW z COD4?


_________________
nie lubie konserw

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 21:10 
Cytuj  
Betoniara napisał(a):
W zadne UT jeszcze nigdy nie gralem wiec podobienstow do poprzednich nie jest dla mnie wada natomiast gralem w wolf:et i mi sie podobala ale w necei widzialem rozne skrajne opinie odnosnie QW a jak wypada jesli chodzi o fun QW z COD4?

grałem jedynie w betę QW i z tego co grałem QW<CoD4
no ale niech lepiej wypowie się ktoś kto grał w retail obu tych gier


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 21:15 
Cytuj  
do freeplaya myślę, że UT3 nadawałby się bardziej
jak chcesz pograć klanowo - ETQW


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 22:55 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Masz wiele trybów rozgrywek w UT3, tylko 20% nich mają pojazdy.
kupiłeś przez neta ? czy to beta demo ?
chyba sciagne to demo
http://www.fileplanet.com/107888/0/0/0/section/Demos


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 22:57 
Cytuj  
Kupiłem w gram.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 22:59 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Kupiłem w gram.pl
lol, Ty we wszystko grasz. cod4, eve, ut3 :P

zastanowie sie, zanim zainstaluje juz bedziesz grał w coś innego :P
pograłbyś w coda kiedyś :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 23:08 
Cytuj  
W CoDa jakoś mi się nie chcę, w EvE nie gram ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 23:20 
Cytuj  
ja bym sobie UT nowego kupie, bo bym miał brata (maniaka fpp) na kompie non stop po tym jak sobie nowego kupiłem (a u niego nie chodzą najnowsze pozycje) - miałem już przedsmak z Crysisem :-?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 23:22 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
W CoDa jakoś mi się nie chcę, w EvE nie gram ;p
przed chwila grałes w obie. o tym pisze

ale demo sobie sciagne 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 23:28 
Cytuj  
Ty też próbujesz tytułów od czasu jak w WoWa przestałeś grać :) takie życie gracza no ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 23:35 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ty też próbujesz tytułów od czasu jak w WoWa przestałeś grać :) takie życie gracza no ;p
nie no spoko, nie atakuje. chodzi mi o to ze ciagle mam nadziej coś z Tobą pograc :P mial byc cod juz cie nie ma, mialo byc eve juz cie nie ma :P

ja siedze w cod4 i eve, podoba mi sie :wink:


_________________
psn

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 01:01 
Cytuj  
Gram w ETQW. UT3 tez jest podobno fajne, ale niestety nie trawie tego movementu i broni na tyle, zebym mogl je przetestowac i sie wypowiadac. Jedyne w co dawalem rade grac w UTeki to instagib.

W ETQW jest w zasadzie jeden tryb - objective (no i jak w ET mamy campaign, stopwatch itd.). Oczywiscie zaleznie od tego czy grasz na ffa czy nie, na jakim ffa grasz, na jakiej klanowce pcw/grasz beda roznily sie zasady (aktywne lub nie upgrade'y, mozliwosc uzywania pojazdow, ograniczenia co do stosowanych deployables/broni), liczba graczy itp. Takze kombinacji mimo istnienia w zasadzie tylko jednego trybu gry jest naprawde sporo i troche czasu zajmuje, zeby sie we wszystkim polapac, szczegolnie jesli dodatkowo chcialbys grac klanowo i zapamietac zasady na poszczegolnych mapach dot. tego w jakich fazach jakich pojazdow mozesz uzywac itp. (na ffa oczywiscie tego nie ma, wiec nie trzeba sie stresowac - mozna sobie przyprowadzic wszedzie 3 hogi, 2 desecratory i cyclopsa, a do tego postawic z 8 wiezyczek i pewnie nawet nikt sie nie obrazi). Maksymalnie serwery mieszcza 32 graczy afair, jednaj klanowki gra sie w teamach szescio lub czteroosobowych (infantry bez pojazdow, ciezkich broni, min... zreszta to tez zalezy od ligi i jej zasad).

Jesli chodzi o roznice pomiedzy ET a ETQW... Jest ich sporo. Jak wiesz ETQW laczy elementy ET i BF, przy czym te z BF2 (duze mapy, pojazdy) daja sie bardziej zauwazyc, bo maja, jakby nie patrzec, spora przewage nad czystym infantry. Jedno musi wspolgrac z drugim, chociaz wiekszosc map posiada fazy na zewnatrz i wewnatrz budynkow... Sa tez mapy bez ciezkich pojazdow. Mapy sa dosc duze, zdecydowanie wieksze niz te w ET, jednak mniejsze niz te w BF, a dodatkowo dzieki sprincie+strafe jumpom mozna sie po nich bardziej szybko poruszac.

W sumie najlepiej bedzie, jak sobie sciagniesz oba demka i ocenisz, co ci lepiej pasuje. Mi ETQW podoba sie najbardziej ze wszystkich FPS-ow wydanych w ostatnim jesiennym miocie, np. CODa nie tknalbym nawet, gdyby byl to jedyny istniejacy FPS... Kwestia gustu. Jesli interesuja cie jakies konkretne aspekty gry, to postaram sie odpowiedziec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 08:37 
Cytuj  
konrador napisał(a):
W sumie najlepiej bedzie, jak sobie sciagniesz oba demka i ocenisz, co ci lepiej pasuje. Mi ETQW podoba sie najbardziej ze wszystkich FPS-ow wydanych w ostatnim jesiennym miocie, np. CODa nie tknalbym nawet, gdyby byl to jedyny istniejacy FPS... Kwestia gustu. Jesli interesuja cie jakies konkretne aspekty gry, to postaram sie odpowiedziec.
jesli ta odpowiedz do mnie to UT3 sciagne i zobacze, a w ETQW grałem i jest to dla mnie totalna kupa.
dziekuje za rady :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.