mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 21:03 
Cytuj  
Zalozcie sobie jakis prywatny kacik zwierzen poszkodowanych uzytkownikow mmorpg.pl, bo jak mozecie zauwazyc, nikogo poza elitarnym klubikiem licealistow/gimnazjalistow nie interesuja Wasze wywody :<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 21:12 
Cytuj  
Helgard napisał(a):
Nie martw sie koteczku, ja też to kiedyć przeżywałem, ale im już na mnie przeszło, więc teraz przeżucili się na ciebie.


Nie wychodzi Ci bycie nawet namiastką trola...

Jak już wspomniałem
Cytuj:
Hołota tępych uber troli... z Helgardem na czele
Niech się uspokoi...

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 21:30 
Cytuj  
http://pl.youtube.com/watch?v=Be6jlCuMvVQ


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 21:31 
Cytuj  
@TheMan

Obrazek

Piszesz tak jakby Ci te 3g haszu dzis nie zeszly. Przeczytaj siebie jak wytrzezwiejesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 21:49 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
To sie zwie 'hiperbolą'.

dotychczas hiperbole kojarzylem z czyms takim ;p
Obrazek

;>


_________________
.

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 21:53 
Cytuj  
RaCiK napisał(a):
@TheMan

Obrazek

Piszesz tak jakby Ci te 3g haszu dzis nie zeszly. Przeczytaj siebie jak wytrzezwiejesz.


Jakie 3g przygłupie... przestań pierdolić i wróć do kąpieli z mamą. Nie wiesz co się dzieje a wyskakujesz z jakąś przygłupawą fotką swojego brata, który jest fatty i ma spasione nachujcze... Co ty chcesz pokazać?

Powiedziałem, że już wystarczy to wy sami rozpoczynacie jakieś przykre zadymy i się podniecacie moim postem jakbyście mieli conajmniej suczą cieczkę.

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 22:05 
Cytuj  
Sory 2g - moje niedopatrzenie.

Kreowales sie na Jał-elo rapera a wyszedłeś na idiotę.
Do kogo masz pretensje?
Dlatego akurat takie zdjecie.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 22:13 
Cytuj  
Teraz to juz przypominasz emo, nikt cie nie rozumie i kazdy cie ocenia chociaz cie nie zna? :< załóż blogassska

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 22:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
dotychczas hiperbole kojarzylem z czyms takim ;p
Obrazek

;>

hiperbola ma takze definicje literacka.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 22:45 
Cytuj  
A co wy zescie sie tak tego TheMana uczepili.
Fakt, troche poszczulem na niego psy goncze, ale nie spodziewalem sie takiej reakcji.
Ogolnie to uwazam, ze TheMan jest OK. Pisze chujowy rap, ale do ostatniego faila to mu daleko. Widzialem wiekszych. W tym threadzie z reszta najezdzaja na niego (oczywiscie nie wszyscy to wieksze faile, tylko kilku - moze dwoch).

Tomugeen tez tak uwaza.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 23:08 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
hiperbola ma takze definicje literacka.

wybacz, z jezyka polskiego mialem ledwo 3, z matmy 5, wiec trudno bym pamietal znaczenie literackie ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 23:29 
Cytuj  
no ja mialem polski 4 i matme 6, teraz polski 2 i matme 4, a mimo wszystko wiem co to hiperbola

szukaj lepszej wymowki

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 23:29 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
A co wy zescie sie tak tego TheMana uczepili.
Fakt, troche poszczulem na niego psy goncze, ale nie spodziewalem sie takiej reakcji.
Ogolnie to uwazam, ze TheMan jest OK. Pisze chujowy rap, ale do ostatniego faila to mu daleko. Widzialem wiekszych. W tym threadzie z reszta najezdzaja na niego (oczywiscie nie wszyscy to wieksze faile, tylko kilku - moze dwoch).

Tomugeen tez tak uwaza.


Też jesteś Zysiu spoko :*

btw. http://www.youtube.com/watch?v=NHDry5bi834 tu macie k**wa nerda dopiero...


Posty: 46
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 23:48 
Cytuj  
TheMan napisał(a):
Też jesteś Zysiu spoko :*

Nie ograniczaj sie, wez mu od razu do buzi...jaki emo fail.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 00:12 
Cytuj  
theman no kurcze gdybys pomyslal to bys po pierwszym poscie nie odpowiadal na ich zaczepki ;/

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 00:17 
Cytuj  
Postal napisał(a):
theman no kurcze gdybys pomyslal to bys po pierwszym poscie nie odpowiadal na ich zaczepki ;/


A dlaczego nie? Niech sobie pobluzgają...

@swarozyc

Czyj alt jesteś s..twarożyc?

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 00:34 
Cytuj  
a ja byłem w Pobierowie :)


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 00:40 
Cytuj  
czekamy z niecierpliwoscia na powrot rage'a


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 01:08 
Cytuj  
Nastepny spacyfikowany troll? Wpadl na forum, nieudolnie ponasladowal rage'a, zostal zjedzony i teraz jeszcze ludzie go bronia, bo faktycznie jego glupota i bezradnosc moga wzbudzic litosc... Nie jest tak, ze wszyscy nowi uzytkownicy sa zakrzykiwani przez elitarny klubik gimnazjalistow/licealistow (chociaz wyraznie jeden istnieje...) - to chyba jakies zbiorowe zludzenie - plus, niektorzy z jakiegos dziwnego powodu uwazaja, ze nowo-zarejestrowany uzytkownik powinien otrzymac swojego rodzaju taryfe ulgowa uprawniajaca go do masowego pieprzenia glupot na lewo i prawo (przewaznie w dziale pogawedki, bo tu najlatwiej splodzic cos nienadajacego sie ani do czytania, ani skasowania). "Za moich czasow" od nowych uzytkownikow oczekiwano przed rozpoczeciem pierwszej - nazwijmy to delikatnie - wymiany zdan zapoznania sie z netykieta, tudziez regulaminem grupy/forum. Jest pelno przykladow ludzi, ktorzy pojawili sie na forum, zaistnieli, maja sie dobrze i nikt ich nie flamuje, bo nie ma takiej potrzeby - pisza posty ciekawe, informatywne i na temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 01:32 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
szukaj lepszej wymowki

nie szukam wymowki, tylko mowie, ze z polaka bylem cieć jakich mało ;d u mnie nie bylo czegos takiego jak 6 z matmy ;) (chodzilo o oceny koncowe) ale to w sumie nie w zwiazku, mialem tylko na mysli, ze raczej umysl scisly jestem, ale nie wybitny. Moze duzo czytam, ale wiedze z polskiego mam zadna ;) jedynie w kwestii wybiorczej literatury. Zreszta w tej chwili to z takich rzeczy prawie nic nie pamietam. Tiaa juz dzis o 8 koło do napisania :S

aha, szczesliwego nowego roku ;d


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.