mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 11:18 
Cytuj  
abey napisał(a):
spedzilem od cholery czasu i nie wiem czy dla dzieci jest motyw sprowadzenie i zlozenia w ofierze 5 wiesniakow coby sie odmlodzic.
i bylo pare ciekawych, nowych motywow. jesli ci nie odpowiada to nie graj , jesli nie grales to nie oceniaj ;-)
widze ze jestes znawca tematu jesli chodzi o lost odyssey pozostawie bez komentarza ;-).

No wlasnie gralem troche i pisze o systemie misje-popularnosc-tytuly-jakies pierdy. Nie wspomne o infantylnej fabule(nawet jesli to zamierzone) oraz zerowej interakcji swiata. Co do lost odyssey to ma premiere na koniec 2008, wiec chyba moge pospekulowac. Cos fanboiem traci do ciebie lekko. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 11:42 
Cytuj  
no ja gralem w final fantasy od 7 wiec troche moge ;-p.
w fable system mi sie wlasnie podobal, byl inny i pokazywal mozliwosci rozwoju. jesli w 2 naprawia bledy to bedzie bardzo dobry tytul dla mnie.
ale jak to mowia pozyjemy zobaczymy. z filmikow ktore ogladalem fable2 wyglada bardzo ladnie i nowe motywy (np. z psem) prezentuja sie nad wyraz interesujaco.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 12:05 
Cytuj  
Fable był średniawy mocno - a patrząc na niego przez pryzmat zapowiedzi Molyneuxa, porażka na całej linii.


_________________
Obrazek

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 12:20 
Cytuj  
no to git. znaczy mi sie bedzie podobal :-)
anyway mass i eternal wymiataja.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 11:33 
Cytuj  
Mass Effect ma byc na PC czy nie?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 11:46 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Mass Effect ma byc na PC czy nie?

tak, ale chyba nie ma jeszcze ścisle podanej daty (bardzo możliwe, że nie będzie to w 2008).
ja czekam na Assasins Creed :)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 11:51 
Cytuj  
Assasin podobno fail.
Osoby, ktore graly mowia, ze swiat wydaje sie bardzo maly, fabula naciagnieta i sa tylko 3 typy misji.Mimo wszystko czuje, ze i tak gra sie sprzeda dzieki pani producent :]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 11:56 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Assasin podobno fail.
Osoby, ktore graly mowia, ze swiat wydaje sie bardzo maly, fabula naciagnieta i sa tylko 3 typy misji.Mimo wszystko czuje, ze i tak gra sie sprzeda dzieki pani producent :]

na PC pewnie ok 100zł będzie kosztować, to można zaryzykować. a co do kupowania "dla pani producent" to trzeba być chyba idiotą - ludzie się spodziewają rozkładówki w środku czy co? :D

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 12:02 
Cytuj  
Gra przeszlaby bez wiekszego echa, a tak kto nie slyszal o Assasin Creed.Rowniez pokazy przed premierowe ogladalo sie znacznie lepiej, niz te zwyczajne pokazy, gdzie geek w okularach gadal jaka on to gre stworzyl.
Btw na co warto jeszcze czekac w tym roku?(spore, gta 4 co jeszcze?)


_________________
Obrazek

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 12:04 
Cytuj  
raf of de licz kink

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 12:05 
Cytuj  
Randalf napisał(a):
raf of de licz kink

:lol:

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 12:08 
Cytuj  
Randalf napisał(a):
raf of de licz kink

Kek na to nie warto czekac.Ta gra juz sie nie zmieni.
Pew pew free epax.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 13:37 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Assasin podobno fail.
Osoby, ktore graly mowia, ze swiat wydaje sie bardzo maly, fabula naciagnieta i sa tylko 3 typy misji.Mimo wszystko czuje, ze i tak gra sie sprzeda dzieki pani producent :]

Jest maly, misje robia sie nudne. Ale fun factor walki jest na tyle duzy, ze mimo wymienionych wad, ciagle wracam do Creeda.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 16:26 
Cytuj  
nie widzialem nigdzie zapowiedzi mass effecta na pc.
bioware zapowiadalo ze bedzie tylko na x360.
po 20h podoba mi sie coraz bardziej. mimo ze jest pare bugow, to jednak wymiata. masa side questow, main quest story bardzo sympatyczne.
zobaczymy co pokaza w 2 i 3 :-)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 16:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
(...) mimo ze jest pare bugow, to jednak wymiata


A tak z ciekawosci jakich bugow?
Bo skonczylem juz 2x i to co bralem za bugi (w questach) okazalo sie moim bledem :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 16:56 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Motopompa napisał(a):
Assasin podobno fail.
Osoby, ktore graly mowia, ze swiat wydaje sie bardzo maly, fabula naciagnieta i sa tylko 3 typy misji.Mimo wszystko czuje, ze i tak gra sie sprzeda dzieki pani producent :]

Jest maly, misje robia sie nudne. Ale fun factor walki jest na tyle duzy, ze mimo wymienionych wad, ciagle wracam do Creeda.


Same here, choc z tym, ze swiat jest maly sie nie zgodze - jest w sam raz, a na starcie jak zobaczylem pierwsze miasto, to szczeki na ziemi szukalem:)
Mozna by uskrzydlic te gre garstka wiekszego zroznicowania, poniewaz gdyby nie wtornosc kazdej z misji i misji pobocznych, byloby o niebo lepiej.
Moim zdaniem, jesli ktos ma next genowa konsolke, to pomimo oczywistych wad w creeda trzeba zagrac. Po prostu rozczarowuje, co nie zmienia faktu, ze to jedna z lepszych gier w jakie gralem.

Co do gier na ktore bym czekal, to chyba musze tu wymienic force unleashed i little big planet.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 18:09 
Cytuj  
Ja czekam na Fallouta 3 :)

AC ujdzie w tloku, aczkolwiek dluzej niz 1h to nie jestem w stanie grac. Przewaznie zrobie jakas jatke na srodku rynku a potem paluchy mnie bola i mam dosc heheh


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:41 
Cytuj  
Karol brak odpowiedzi na wydawane komendy, pare razy zacinali mi sie czlonkowie druzyny w trakcie chodzenia po pomieszczeniach, mako ma schrzanione celowanie troche - oddac celny strzal mozna z reguly bedac na jednym poziomie z przeciwnikiem. mialem tez kolesia schowanego w skrzynkach, w zwiazku z czym nie moglem w srodku budynku zrobic save (wystawala mu glowa i reka ale zabic sie nie dalo).
tak jak pisalem sa ta jakies niewielkie drobiazgi (chociaz druzyna czasami potrafi doprowadzic mnie do szewskiej pasji), ktore nie psuja ogolnej rozrywki.
2 razy? hehe gratuluje, powiedz jesli mozesz ile h srednio grales?
ja pierwszy raz gram soldierem ale patrzac na to co robia moi teammates to jednak chyba 2 raz podejde.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 09:55 
Cytuj  
Aaaaa... ja za bugi brałem takie sytuacje, gdy quest kazal leciec do systemu X a tam nie dalo sie na zadnej planecie wyladowac. Dopiero za drugim razem zauwazylem jakas mala kropke obok planety z podpisem "nieznana" i mozliwoscia przeskanowania tego obiektu (podobnie jak obiektow ktore sie czesto trafiaja w pasach asteroidow - tez przypadkowo na to wpadlem bo instrukcja jest, delikatnie mowiac, "uboga").

A co do mojego grania.
Raz skonczylem "idealista" (team: soldier+ashley+tali) na niskim poziomie trudnosci w ok 40-50 godzin (gralem glownie dla storyline).
Drugi raz gralem "renegatem" (straznik+ashley+garus) i skonczylem na "hardzie" w ok 60+ godzin (ale w kilku walkach musialem sobie przestawic poziom trudnosci na normal).
Korci mnie zeby zagrac jeszcze raz i posprawdzac te wszystkie systemy do ktorych nie prowadzily zadne questy (sporo ich zostalo) ale dam tej gierce odpoczac troche na razie.

P.S. A co do mako. Nie zauwazylem problemu z celowaniem na "full" zoomie. Problemy sa tylko jak celujesz normalnie albo tylko w "przyblizeniu" ale to chyba logiczne :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 7 sty 2008, 10:43 przez Karol66, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 10:22 
Cytuj  
hehe to podobnie jak ja.
nie rozumiem dlaczego wiec ludzie pisza ze to "krotka" gra
w tej chwili tez gram soldier + zroznicowany teaam, gram na normalu z
low targeting assitant, ale faktycznie w przypadku jednej walki musialem zmienic z normal na casual bo bylo ciezko.
dzieki za info :-)
mialem ten sam problem ze zrobieniem side questa i kropka przy planecie :-)
teraz staram sie sprawdzac wszystko dokladnie ale i tak pewnie cos ominalem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.