mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 16:40 
Cytuj  
Grał ktoś? Gra jest warta tych pieniędzy? Bo nie wiem czy kupić, a z chęcią bym zagrał w jakieś dobre jRPG na Xboxie

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 16:41 
Cytuj  
ja widzę,że XBOX 360 potrzebuje chyba jakiś dział osobny ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 16:49 
Cytuj  
Z recenzji wynika, że gra jest co najwyżej średnia -> Eurogamer, Gametrailers, GameSpot.


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 17:24 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Grał ktoś? Gra jest warta tych pieniędzy? Bo nie wiem czy kupić, a z chęcią bym zagrał w jakieś dobre jRPG na Xboxie


Poczekaj na lost odyssey imo, po ilosci trailerow jakie sie pojawiaja sadze ze niedlugo premiera.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 17:41 
Cytuj  
No szkoda że trzeba czekać, przeszedłem Mass Effect niedawno no i nie mam w co grać. A naszła mnie ochota na jakieś jRPG ;) Ale w japonii gra dostaje dosc wysokie noty

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 17:48 
Cytuj  
AFAIR jest demo na live.

Tu masz review:
http://www.gametrailers.com/player/24324.html

edit:
Jest jeszcze 99 nights, demo lezy na live.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 17:56 
Cytuj  
Dema mnie nie interesuja, nie mam dostepu do neta na X'ie. Więc kiedy będzie najbliższa premiera jakiegos dobrze zapowiadającego sie jRPG'a? A może ktos grał i jednak mu sie podoba Blue Dragon?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 18:14 
Cytuj  
Na Pieca jRpgów jak na lekarstwo.

Mimo archaicznej grafy polecam Grandię 2. Świetna fabuła, świetny combat system, miód.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 18:28 
Cytuj  
emulator PSX'a i Chrono Cross ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 19:31 
Cytuj  
CC? To już lepiej w FF VII/VIII i IX pograć, z czego dwa pierwsze nawet bez emulatora.
@Cashasty - przejrzałem gamespot z nadzieją, że pojawiło się coś, o czym nie pamiętam (poza KOTORem, NWN itp.) i okazało się, że klops, za bardzo nic nie ma. Jeśli bardzo chcesz pograć w jRPG, to najlepiej będzie kupić PS2 przerobione, gwarantowana masa gier tego typu.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 01:02 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Zrobie maly OT

Moglby ktos polecic jakas w miare nowa (Giev dobra grafika plix) gre typu cRPG/jRPG na PCta ?


Jade Empire.
Wydane dosc dawno temu ale z ladna grafa i fajna storyline (nie bede spoilowal ale rozwoj akcji potrafi zaskoczyc).
System walki sprawia wrazenie mocno uproszczonego (walki karate ale z grubsza 2-3 ciosy dostepne dla kazdego stylu walki) ale jesli podkreci sie stopien trudnosci (polecam gre na hardzie od razu) to trzeba sie plynnie przelaczac w jednej walce miedzy kilkoma stylami i to juz robi rozgrywke duzo bardziej interesujaca.
Kompletna "droga" dla "evil" postaci to tez spora zaleta (w wielu grach to jest potraktowane po macoszemu).
Overall: nie jest to gra ktora bym umiescil w swoim top5 ale definitywnie nie zaluje sie spedzonego przy niej czasu.

Druga propozycja to dodatek do NWN2 Maska Zdrajcy.
Teraz to mecze i wyglada ze kampania jest przynajmniej tak dluga jak w podstawce i rownie fajna.
Poczatkowo mnie troche zniechecalo pewne feature uaktywniajace sie na koncu I aktu (nie chce spoilowac ale chodzi generalnie o to, ze masz pewne "ograniczenia czasowe" w grze) ale po blizszym kontakcie i dalszym rozwoju fabuly spodobalo mi sie to i w tej chwili oceniam to mocno na plus.
Na minus moge policzyc tylko:
- mniejsza niz w 1 liczba potencjalnych przyjaciol do teamu
- pewne "okaleczenie" craftingu
- trudna jesli ktos chce grac postacia z low armor class
- i niestety to sie nie zmienilo od NWN1: bazowanie w dialogach tylko na dyplomacji, blefie, zastraszaniu i wszelkich testach umiejetnosci wiedzy/dialogowych na main postaci


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 01:18 
Cytuj  
Lost Odyssey http://youtube.com/watch?v=qpRe2ZBOa74

Blue Dragon http://youtube.com/watch?v=eW6_Jgdi_5U

Eternal Sonata http://youtube.com/watch?v=owrBn3S1_3o

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 05:29 
Cytuj  
jade empire jest gra tego samego teamu co robil kotor (1) i mass effect, polecam :)

co do blue dragon, to jest na podstawie tej animki/mangi akiry toriyamy ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 22:22 
Cytuj  
Zagrałem dziś w Blue Dragona, bardzo mi się podoba. Gra mimo wyglądu dziecinnego, potrafi wciągnąć. No i mam też Eternal Sonata, ta też mi bardzo sie podoba ze względu na bardzo ładną grafike (po pierwszym filmiku, nic sie nie działo myślałem że to dalej filmik i czekałem... aż po chwili uświadomiłem sobie że już gram), no i jak dla mnie świetne walki. Bardzo ciekawe rozwiazanie walk, podoba mi się

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 15:19 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Zagrałem dziś w Blue Dragona, bardzo mi się podoba. Gra mimo wyglądu dziecinnego, potrafi wciągnąć. No i mam też Eternal Sonata, ta też mi bardzo sie podoba ze względu na bardzo ładną grafike (po pierwszym filmiku, nic sie nie działo myślałem że to dalej filmik i czekałem... aż po chwili uświadomiłem sobie że już gram), no i jak dla mnie świetne walki. Bardzo ciekawe rozwiazanie walk, podoba mi się


Hmm ... zatakowalem wczoraj demko Eternal Sonaty na Live i musze przyznac ze baardzo pozytywne wrazenia mam poki co - cala gra jest rownie ciekawa ?

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 15:43 
Cytuj  
Square Enix could always depend on Japan to snap up its seemingly endless RPG flow. Company president Yoichi Wada (on the left) has noticed a dip in core Japanese gamers. He points out about Japanese market growth:


...when it comes to games for core gamers, it's quite weak. Sooner or later core gamers will become impatient, and there'll be a point where 'real' games will resume growth, but it's not happening at the moment. However, for core games, the European and American markets are growing at enormous speed.


To capitalize on this expanding market, Square Enix is actively starting to look West, hoping to "develop a strategy to equal the moves made by Sega and Capcom, or maybe exceed them." Our advice: Mix up the genres, put out new IPs and go multi-platform. That means for everything.

<3 recesja w Japonii.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 16:11 
Cytuj  
Cytuj:
Hmm ... zatakowalem wczoraj demko Eternal Sonaty na Live i musze przyznac ze baardzo pozytywne wrazenia mam poki co - cala gra jest rownie ciekawa ?


Mam narazie ponad godzine, no i gra mi sie bardzo podoba, swietna grafika, całkiem dobra fabuła (chociaz są lepsze), no i swietny system walki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 16:58 
Cytuj  
jak skoncze mass'a to biore sie wlasnie za sonate :-)
zajebista grafika.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 17:41 
Cytuj  
Znalazłem kolejny plus w Eternal Sonata, można z beznadziejne angielskie głosy zmienic na japońskie + napisy angielskie. A co do Blue Dragona to też warto, ale ma jeden minus (dla mnie, ale nie dla wszystkich), postacie wyglądają średnio, mi się w ogóle wygląd postaci nie podoba... no cóż, ale to moje zdanie niektórym moze sie podobać

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 18:51 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
- trudna jesli ktos chce grac postacia z low armor class


Przykro mi, ale niestety nie mogę się zgodzić. W tej grze niestety nie ma wyzwań ;\. Mimo wszystko oceniam na mocne 8/10

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.