mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:25 
Cytuj  
Jedyne, co BWP miał zajebiste to reklamę.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 15:15 
Cytuj  
Jaka reklamę? człowieku, ten film miał budżet taki, że moja + Twoja wypłata by zrobiła taki film. Z tego co pamiętam, to reklamę ten film miał po premierze, bo każdy był zaskoczony niskim budżetem filmu i totalnie zajebistym klimatem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 16:07 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jaka reklamę? człowieku, ten film miał budżet taki, że moja + Twoja wypłata by zrobiła taki film. Z tego co pamiętam, to reklamę ten film miał po premierze, bo każdy był zaskoczony niskim budżetem filmu i totalnie zajebistym klimatem.

Ja tam pamietam dosc duza kampanie telewizyjna plus reklama zewnetrzna. Sam film natomiast to byl gniot.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 16:48 
Cytuj  
Żadnemu innemu horrorowi nie udało sie do tej pory uzyskać tego co BWP. Klimat po prostu zabijał.

Świetny film.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 16:53 
Cytuj  
Bylo to dosc dawno z tego co pamietam to jednak kampania medialna była duza, pamietam w TV i czasopismach niezle reklamy ze to niby zdarzylo sie naprawde, wiele ludzi to kupiło. Samego filmu nie bardzo sobie przypominam, bo ogladalem u kolegi jak mielismy parenascie lat w lecie w poludnie wiec klimat był sredni. Tyle tylko wiem ze film byl dosc nudny a w napisach zobaczylem po raz pierwszy słowo 'kurwa' (jak juz wspominalem mialem wtedy parenascie lat :), zazwyczaj w subtitlach widuje sie 'motyla noga' itp). Musze w sumie obejrzec jeszcze raz.

Ale zeby nie bylo ze nic nie wnosze do dyskusji, to ogladnalem własnie Hot Fuzz i polecam naprawde swietny film akcji/komedia od tworcow Shaun of the Dead. Moze zbyt dlugie wprowadzenie, ale koncowka mocna, polecam!


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 22:43 
Cytuj  
Wlasnie sobie uswsiadomilem ze to co widzialem to jest film Monster i nie ma nic wspolnego z Projekt:Monster, ktory niedlugo wejdzie do kin.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 23:02 
Cytuj  
Projekt: Monster to nastepny debilnie przetlumaczony tytul. Podejrzewam, ze to jacys kretyni odpowiedzialni za dystrybucje w Polsce filmow, wymuszaja na tlumaczach takie z dupy tytuly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 23:41 
Cytuj  
"Film o ataku gigantycznych potworów na Nowy Jork."
juz samo to brzmi zabawnie :lol: w kazdym razie brzmi idiotycznie...


_________________
.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 00:00 
Cytuj  
Właśnie wróciłem z Enchanted (Zaczarowana). Niestety trafiło mi się, że siostra i dziewczyna mają swoje święta w przeciągu trzech dni. Pół filmu ma zajebiste teksty i sceny. Drugie pół myślałem, że się pochlastam (od Lalalalalalalalala). Facecie - oglądasz na własne ryzyko, babo - jak nie chcesz mieć zestresowanego faceta to oglądaj sama. Nie powiem, że film jest zły. Ale w sumie nie do końca nawet jest dla dzieci. Generalnie jest babski (prócz kilku dobrych scen z... nieważne :P). Siedział przede mną taki bysior ze 110kg wagi z żoną i synem. W połowie filmu poszedł spać. Ja się wnerwiłem, gdyż w pubie obok na telebimie leciał mecz Barcelony. Mogłem babom kupić bilety a sam iść na piwo i meczyk obejrzeć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 00:55 
Cytuj  
Jestem Legendą.

Swietny film. Nareszcie ktos zrobil film o apokalipsie. Aktor tez fajnie zagral, a gral zawsze role beznadziejne. Podobal mi sie, chociaz nie ukrywam ze zobaczyc chcialbym wiecej. Fajna tematyka imo.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 02:32 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jestem Legendą.

Swietny film. Nareszcie ktos zrobil film o apokalipsie. Aktor tez fajnie zagral, a gral zawsze role beznadziejne. Podobal mi sie, chociaz nie ukrywam ze zobaczyc chcialbym wiecej. Fajna tematyka imo.
? wg mnie film byl kiepski a jego glownym problemem byl wlasnie aktor, ktoremu nie udalo sie w miare sensownie ukazac szalenstwa do jakiego doprowadza go samotnosc


_________________
nie lubie konserw

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 10:40 
Cytuj  
Betoniara napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Jestem Legendą.

Swietny film. Nareszcie ktos zrobil film o apokalipsie. Aktor tez fajnie zagral, a gral zawsze role beznadziejne. Podobal mi sie, chociaz nie ukrywam ze zobaczyc chcialbym wiecej. Fajna tematyka imo.
? wg mnie film byl kiepski a jego glownym problemem byl wlasnie aktor, ktoremu nie udalo sie w miare sensownie ukazac szalenstwa do jakiego doprowadza go samotnosc


Prawda. Dwa momenty, które wyglądają jakby był samotny nie więcej niż rok (a nie 3+ lat), to trochę za mało. Poza tym motyw jak potworki zastawiły pułapkę... no raczej żołnierz (zwłaszcza oficer) nie powinien dać się tak frajersko złapać. Co najwyżej szeregowy "kot"... takiego to możnaby było zrozumieć. I samotność nie powinna mieć tu nic do rzeczy. Spierdzielił mu się instynkt samozachowawczy czy jak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 10:41 
Cytuj  
American Gangster polecam :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 11:39 
Cytuj  
Cytuj:
Jestem Legendą.

Swietny film. Nareszcie ktos zrobil film o apokalipsie.
takich filmow było sporo


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 16:04 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Aktor tez fajnie zagral, a gral zawsze role beznadziejne.

Wrog Publiczny hi2u?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 16:07 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Aktor tez fajnie zagral, a gral zawsze role beznadziejne.

Wrog Publiczny hi2u?


Independence Day > all ...

Za kazdym razem rechocze sie ze sceny otwarcia mysliwca UFO, krotkiej bomby i hasla "Welcome to Earth", albo skopania i hasla "I could've been on a barbecue!" ;P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 18:25 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Aktor tez fajnie zagral, a gral zawsze role beznadziejne.

Wrog Publiczny hi2u?

LOL
Mam nadzieje, ze ogladales to w czasach kiedy makgajwer byl uber.
Bo ja tego wroga publicznego ogladalem miesiac temu i prawde powiedziawszy wiekszej kupy to juz dawno nie widzialem.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 18:38 
Cytuj  
wroga publicznego ogladalem hmmm no rok-dwa temu. I nadal uwazam, ze to dobry film.

Dzien Niepodleglosci ogladalem niedawno. No coz, wroga publicznego wspominam lepiej.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 22:43 
Cytuj  
Nie kurwa mirtul. To jest straszna chujnia. Miales wtedy 14 lat. Wybaczam ci.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 23:03 
Cytuj  
Wrog Publiczny i Dzien Niepodleglosci smierdza tym samym, spalonym amerykanskim plastikiem. Fajne tematy przerobiona na kiepskie filmidla.

Will Smith potrafi zjebac kazda role (chyba tylko w Men in Black mi sie podobal), wiec az sie boje isc do kina na Im Legend...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.