mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 09:30 
Cytuj  
myszkow zajebiste miasteczko, chociaz Olsztyn tez ladny :-)

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 10:53 
Cytuj  
W myszkowie gimnazja maja fajne nazwy komitetow.


_________________
Free your brain of your mind

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 16:59 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Motopompa napisał(a):
pojebany jestes :)


Dzieki:)

Alda no wlasnie ochotnikow jest coraz mniej, aczkolwiek dostac sie w krk to nie jest latwy temat, dlatego chcialem jakiegos bezposredniego info zaczerpnac:).


Bezposredniego info z forum o grach mmorpg, rence.
Wez wroc na #wow-pl i przestan zawracac dupe, az tak im ludzi nie brakuje zeby kretynow brali do ratowania zycia.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 00:46 
Cytuj  
Mam kuzyna w straży - dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej. I kumpla, który 'zdawał' do straży, pewne kłopoty po drodze były (lekarz chciał w łape) ale od czerwca ma szkolenie właśnie w Olsztynie, a wcześniej do Częstochowy startował. Także what u wanna know?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 02:04 
Cytuj  
Dhoro, czy ciezko sie dostac, jak placa, jakie sa opcje szkol strazackich, czy mozna odrobic wojsko?

Ikona:

To jest jedyna forum ktore odwiedzam i jestem ciekaw czy ktos cos wie i moze mi dostarczyc informacji, jesli nie masz nic do powiedzenia to wypierdalaj - prosze Cie... Ja sie nie platam bo innych topikach i nie opowiadam pierdol, jesli mnie cos nie interesuje to sie nie odzywam, dziekuje za uwage.

Z gory dzieki Dhoro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 10:13 
Cytuj  
Wojo z tego co sie pytalem mozna odrobic w ramach sluzby zastepczej i trwa to 2-3 lata , nie wiem dokladnie , teoretycznie mozna tez w policji albo w jednostkach ochrony pogranicza , chociaz tu glowy nie dam bo zazwyczaj zeby dostac zastepcza to trzeba udowodnic albo pacyfistyczna nature religi jaka wyznajesz albo awersje do broni , tak wiec jak juz to strazak wydaje sie miec wieksze szanse


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 00:04 
Cytuj  
No to tak:
1. Mozna odrabiać wojo jako służbę zastępczą (kumpel z LO tak zrobił apropo).
2. Zarobki gdzieś 1,2-2,5k (mowa o takich 'szeregowych', ale to też sporo zależy od stopnia, stażu, wielkości miasta etc.)
3. Czy się łatwo dostać, zalezy czy przez 'casting' orgaznizowany przez jednostkę czy do szkoły pożarniczej. Jeżeli chodzi o casting to wszystko zależy od wielkości miasta (bo za tym idzie liczba chętnych i wakatów). Jęzeli chodzi o szkołę to wiadomo, że po niej dostaję się wiecej pieniążków więc liczba chętnych też jest większa. W obu przypadkach wymagania fizyczne są albo identyczne albo bardzo zbliżone.
Trudno więc stwierdzić, którą drogą łątwiej, ale kumpel twierdzi że przez jednostke.
4. Opcje szkół, tu niestety nie dostałem aktualnych info, trza goglować.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 02:09 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
No to tak:
1. Mozna odrabiać wojo jako służbę zastępczą (kumpel z LO tak zrobił apropo).
2. Zarobki gdzieś 1,2-2,5k (mowa o takich 'szeregowych', ale to też sporo zależy od stopnia, stażu, wielkości miasta etc.)
3. Czy się łatwo dostać, zalezy czy przez 'casting' orgaznizowany przez jednostkę czy do szkoły pożarniczej. Jeżeli chodzi o casting to wszystko zależy od wielkości miasta (bo za tym idzie liczba chętnych i wakatów). Jęzeli chodzi o szkołę to wiadomo, że po niej dostaję się wiecej pieniążków więc liczba chętnych też jest większa. W obu przypadkach wymagania fizyczne są albo identyczne albo bardzo zbliżone.
Trudno więc stwierdzić, którą drogą łątwiej, ale kumpel twierdzi że przez jednostke.
4. Opcje szkół, tu niestety nie dostałem aktualnych info, trza goglować.


O to mi chodzilo tbh, wielkie dzieki:).

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 09:30 
Cytuj  
Moj kolega z LO poszedl po maturze do Krk do tej szkoly strazackiej. Mowil ze jest tam zkoszarowany jak w wojsku, przepustki dostaje aby na swieta itp. ogolnie mowi ze nie jest lekko ale on ze sprawnoscia nie ma problemu :-)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 10:44 
Cytuj  
Otóż mój szwagier jak zdał maturę to chciał iść do szkoły aspirantów w Nowej Hucie. Niestety, ponieważ jego matka tj. moja teściowa nie przeprowadziła odpowiedniego lobbingu, chłopak nie zdał. Mówił że miał dobre wyniki z egzaminu, ze sprawnościowego też, a dostały się jakieś łajzy co nawet się nie pokazały na sprawnościowym.
Tak czy owak, podejrzewam że miejsca były już rozdane dawno przed egzaminem, bo strażakiem być to same frukta.
Po pierwsze, każdy szanuje strażaka. Po drugie, emeryturę dostaje po 15 latach służby. Po trzecie, ma przywileje socjalne. Dlatego konkurencja do zawodu jest.


_________________
O.o

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 11:29 
Cytuj  
jak chcecie się załapać na święte życie, to polecam wojsko - wszyscy wojskowi jakich znam z WOWa bardzo sobie chwalą służbowe mieszkanie, dobrą pensję, lekką pracę 8h dziennie i emeryturę około czterdziestki - żyć, nie umierać! :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2008, 22:54 
Cytuj  
Rooz ja powiem jak slyszalem od kumpla, ktory sprawdzal co i jak, bo chce isc do strazy ;).
przykladowo w poznaniu jest szkola aspirantow(chorazych) i po niej mozna do wawy na oficerke isc (po tym juz ladna kasa i dowodzisz sobie ludzmi a nie latasz z sikawka :)
wiem, ze do tej chorazych mowil cos o 4 z fizyki i chemi na swiadectwie, dziwne, ze nie % na maturze. Te oceny zwalniaja z egzaminow z fizyki i chemi.
z fizycznych to 25x podciagniecie na drazku, dosyc dobry czas na 1km nie pamietam ile dokladnie, zapytam go jeszcze raz :)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 07:45 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
jak chcecie się załapać na święte życie, to polecam wojsko - wszyscy wojskowi jakich znam z WOWa bardzo sobie chwalą służbowe mieszkanie, dobrą pensję, lekką pracę 8h dziennie i emeryturę około czterdziestki - żyć, nie umierać! :)


no ja teraz żałuję, że nie skończyłem. Odliczałbym właśnie ostatnie lata przed emeryturą.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 10:20 
Cytuj  
to ty nie masz 24?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 10:33 
Cytuj  
od 7 lat ma :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.