mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 17:09 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Idz na judaistyke


Ginekolog IMO :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 17:30 
Cytuj  
Bo do ginekologa przychodza tylko same ladne 16tki... ;)
Grow up! :P

A co do nieruchomosci to sa studia w tej tematyce (vide szkola Polanowskich i inne) albo studia podyplomowe. Inna rzecza jest uzyskanie licencji (sa trzy). W tej chwili w PL latwo dostac zarzadce i posrednika, ale z rzeczoznawca jest juz droga pod gorke.

IMO powinno sie konczyc takie studia ktore kreca a jednczesnie daja kase. Zauwaz, ze tak naprawde w zyciu mozna spokojnie (mniej lub bardziej) pracowac nie w zawodzie. Jednak w ostatecznym rozrachunku kasa, o ile jest w miare przyzwoita, schodzi na dalszy plan, bo tak naprawde wazna jest satysfakcja z pracy.

A co do obierania sciezki zawodowej to warto wziasc tez pod uwage, ze pewne zawody maja swoja specyfike w okreslonym porzadku prawnym (vide. nieruchomosci), ktora sprawia, ze tak naprawde jest to zawod, ktory mozna wykonywac tylko w danym kraju.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 17:34 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
Idz na judaistyke


Ginekolog IMO :wink:

A po kilku latach pracy przestanie mu stawac na widok cipki. :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 17:58 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Aldatha napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
Idz na judaistyke


Ginekolog IMO :wink:

A po kilku latach pracy przestanie mu stawac na widok cipki. :)


Staje ci na sam widok?

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 18:03 
Cytuj  
tak, ale to chyba dobrze nie?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 18:30 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
tak, ale to chyba dobrze nie?

Jak nalezy do grubej maszkary tez ci staje? niezly perwers jestes


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 18:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Sniegu napisał(a):
tak, ale to chyba dobrze nie?

Jak nalezy do grubej maszkary tez ci staje? niezly perwers jestes

Nie wiem, nigdy nie mialem grubej maszkary ale mozliwe.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 19:39 
Cytuj  
Z kazdego tematu zrobicie offtop? spierdalac pls ;)?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 02:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ale wydaje mi sie że miałeś na myśli że lepiej siedziec na garnuszku rodziców jak najdłuzej :har:


Jezeli ktos ma takie mozliwosci - czemu nie. Mowie oczywiscie o konkretnym kierunku, a nie "Szkole Biznesu Bez Stresu". Odwalenie magisterki na dziennej politechnice ladnie owocuje w przyszlosci, szczegolnie patrzac teraz na rozwoj jaki mamy w kraju.
A, ze przedluzy sobie mlodosc to rowniez dodatkowy plus

Pamietam mialem wielu znajomych co poszli droga 'a co bede siedziec na garnuszku, sam se nie poradze?' - kilku rzeczywiscie, poglowkowalo, ladnie rozwinelo sobie firmy (remontowe np.) i w ciagu paru lat po skonczeniu liceum zyja na na prawde fajnym poziomie, a niestety reszta po meczarni za 1500-2200,- stwierdzila, ze czas wyjechac na 'zmywak'.

Wszystko zalezy od osobistych predyspozycji, jak ktos czuje sie silny w wieku 19 lat na rozpoczecie ostrej kariery zawodowej po zwyklym liceum - to zycze powodzenia, ale z osobistych doswiadczen wiem, ze mimo, ze kazdy chce w zyciu zostac szefem (i kto ma takie predyspozycje, to nawet po zawodowie bedzie robil kupe kasy), to wiekszosci pisane jest zawsze posiadanie kogos wyzej - no i tutaj lepiej jako baze do szukania pracy miec solidne studia.

Deshroom co do tego co napisales, zeby znalesc prace, do tego odpowiednie studia i niech Ci pracownik placi - GG, ale tak to tylko w ERZe albo w MCDonaldsie - jak dla kogos szczytem marzen jest kierownik zmiany. Nie kazdy chce byc w wieku 40 lat np. senior developerem, kiedy to 10 lat mlodsi ludzie siedza od roku na stolikach menedzerskich.
Rozumiem, ze dopiero po 30tce znalazles studia ktore pomoga Ci w drodze awansu? :) Niektorzy wola to osiagnac szybciej - ale nie oceniam bo nie wiem czym tam sie zajmujesz.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 09:12 
Cytuj  
@Asmax

jest tak - ja mam bardzo dobrą pracę ale nie miałem początków łatwych i wcześnie musiałem na siebie zarabiać, nie jestem dobrym wzorem do naśladowania ale

znam troche osób które w wieku 25 lat z magistrem po dziennych były kompletnie zawiedzione tym co oferował im rynek pracy. uważam że absolutnie każdy student powinien zacząć prace najpóźniej na 3 roku studiów (oczywiści eprace zgodną z kierunkiem studiów)


_________________
psn

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 13:28 
Cytuj  
Wszystko zależy od kierunku studiów, moja uczelnia kształci 15-20 inżynierów/magistrów rocznie przez co pracodawcy się o nich zabijają , niektóre firmy sponsorują wyjazdy dla studentów, koła tematyczne, tylko po to żeby móc na terenie uczelni powiesić swoją gablote z ogłoszeniami pracy, a i tak wiekszosc absolwentów pracuje dla firm zagranicznych, bo z racji zawodu mogą pracowac dla nich nie wychodząc ze swojego domu.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 13:56 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Wszystko zależy od kierunku studiów, moja uczelnia kształci 15-20 inżynierów/magistrów rocznie przez co pracodawcy się o nich zabijają , niektóre firmy sponsorują wyjazdy dla studentów, koła tematyczne, tylko po to żeby móc na terenie uczelni powiesić swoją gablote z ogłoszeniami pracy, a i tak wiekszosc absolwentów pracuje dla firm zagranicznych, bo z racji zawodu mogą pracowac dla nich nie wychodząc ze swojego domu.


No to bardzo wszystko swietnie tylko mamy sie domyslac co to za uczelnia?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 14:58 
Cytuj  
PS Wydział Techniki Morskiej - inżynieria okrętowa, nie są to proste studia, ale też nie jakieś super ciężkie, w Polsce są tylko dwie uczelnie wykładające ten kierunek.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 16:23 
Cytuj  
nie studiuj, nie pracuj. w Polsce nie ma sensu. codziennie o 7.30 widze tlumy ludzi pod sklepem pijace piwo/vodke, wracam ciagle robia to samo.
i na uj pracowac? :-)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 16:27 
Cytuj  
Na uj sa dobre studia


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 16:35 
Cytuj  
tez nie zauwazylem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 17:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie studiuj, nie pracuj. w Polsce nie ma sensu. codziennie o 7.30 widze tlumy ludzi pod sklepem pijace piwo/vodke, wracam ciagle robia to samo.
i na uj pracowac? :-)


Aby to robic w ladnym, czystym domu z ogrodkiem ;)

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 17:21 
Cytuj  
I lub z kolegami na niezłej imprezie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2008, 21:59 
Cytuj  
I dmuchac kolezanki corki :)

...no dobra moze z tym przesadzilem :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 mar 2008, 16:17 
Cytuj  
reka ci jeszcze nie odpadla ?


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.