mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Czy gdyby powstal serwis o grach dzialacy jak wykop.pl
bylbym zainteresowany dopisywaniem informacji o grach mmorpg 18%  18%  [ 9 ]
czytalbym informacje o mmorpg 35%  35%  [ 18 ]
nie bylbym zaintereowany takim serwisem 47%  47%  [ 24 ]
Liczba głosów : 51
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 29.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 10:55 
Cytuj  
w sobote 31 maja otwieram serwis dzilajacy jak wykop.pl (digg.com) ale dotyczacy gier komputerowych (scisle gier multiplayer). Na ten moment mam rozeznanie ze scen typowo gamingowych (cs, q3,4 cod, et) - ciekaw jestem waszej opinii na temat calego przedsiewziecia. A takze mam pytanie do czytelnikow forum mmorpg.pl - czy czytalibyscie taki serwis gdyby oprocz standardowych gier gamingowych (counter strike, quake, call of duty, starcraft) byly dopisane gry mmorpg? - jest potrzeba informowania uzytkownikow gier mmorpg na biezaco o roznych turniejach(sa jakies) imprezach, patchach, informacjach z gildii, nowosciach itd?

trailer serwisu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:46 
Cytuj  
pomysł fajny, jeżeli znajdzie uznanie większego grona osób to może wypalić, tak czy inaczej życzę powodzenia


_________________
Obrazek

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:58 
Cytuj  
wez sie lepiej za jakas normalna robote


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 14:42 
Cytuj  
UP: tj farmić itemy w WoWie?

Dobra inicjatywa, ja z pewnością bym odwiedzał gdyby serwis był porządnie wykonany, w Polsce ciagle nie ma portalu o tematyce gier online z prawdziwego zdarzenia.

down: wypęłzłeś


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Ostatnio edytowano 29 maja 2008, 15:08 przez Quetzacotl, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 14:59 
Cytuj  
mykaj do darmowych skad wypezles


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 15:05 
Cytuj  
A kto Ty w ogole Duven jestes?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 15:13 
Cytuj  
To main kalekiego miszcza - tego co wkleja obrzydliwe obrazki. Chociaz te obrazki wypadaja madrzej niz teksty pisane z maina - duvena.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 15:31 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
A kto Ty w ogole Duven jestes?


Jakis popapraniec co mnie do cipek porownuje :(

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 15:39 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
To main kalekiego miszcza - tego co wkleja obrzydliwe obrazki. Chociaz te obrazki wypadaja madrzej niz teksty pisane z maina - duvena.


jeszcze boli ? (:


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 16:21 
Cytuj  
Bardzo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 16:43 
Cytuj  
http://newshot.pl/ niedlugo start ;)


_________________
.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 16:53 
Cytuj  
A kto Ty w ogole Duven jestes?

A takie zero, ktore nie ma zupelnie nic ciekawego do powiedzenia, wiec jedyne co robi, to atakuje innych uzytkownikow, bardzo szybko pracujac nad zakonczeniem swojej forumowej kariery.

Jesli chodzi o serwis, to mysle, ze skojarzenie multiplayer FPS-y i massively multiplayer online rpg-s jest naturalne, ale w rzeczywistosci oba swiaty troche sie ze soba gryza i niewiele jest osob, ktore z przyjemnoscia graja i w jedno i w drugie. Jest BARDZO waska grupa osob, ktore zainteresowane sa kwestia rozgrywanych turniejow i szczegolowych doniesien na temat gier FPS oraz grajacych w nie graczy i dodatkowo graja w platne MMO. Ale zobaczymy... esports.pl od jakiegos czasu sie do tego bezradnie probowalo zabierac, ale efekty sa takie jakie sa (patrz wywiad z osoba reprezentatywna dla polskiej sceny competitive gamingu Lineage 2 i w ogole gier MMO - Ewelina - osoba grajaca na jednym z serwerow pirackich itp. - komentarz zbedny).


Posty: 3
Dołączył(a): 29.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 17:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://newshot.pl/ niedlugo start ;)

to nie ja napisalem ;P

konrador napisał(a):
ale w rzeczywistosci oba swiaty troche sie ze soba gryza i niewiele jest osob, ktore z przyjemnoscia graja i w jedno i w drugie.
"zawodowo" - tzn z pelnym poswieceniem na pewno nie - ale duzo osob z gier FPS sie przenioslo na wowa ;) sam gralem i w FPSy i w MMO - czysto 4fun - i widze jak rozne sa to swiaty - aczkolwiek "moj" swiat MMO tez bardziej odstawal od tego co jest np. tutaj na forum - bardziej gralem RP niz PvP - i wlasnie swiata PvP za bardzo nie znam.
A wydaje mi sie ze do MMORPG tak samo jak do kazdej innej polatformy rozgrywek potrzebny jest dobry serwis informacyjny.

konrador napisał(a):
Ale zobaczymy... esports.pl od jakiegos czasu sie do tego bezradnie probowalo zabierac, ale efekty sa takie jakie sa (patrz wywiad z osoba reprezentatywna dla polskiej sceny competitive gamingu Lineage 2 i w ogole gier MMO - Ewelina - osoba grajaca na jednym z serwerow pirackich itp. - komentarz zbedny).
taaa - jeszcze ich zjebali w komentarzach i jak zwykle wszyscy staneli w opozycji do normalnego "mmo" - niestety - jak w serwisie jest redakcja ktora nie "czuje" mmo to za chiny nie beda wiedzieli jak o nim pisac

btw. dzieki za wypelnianie ankiety - informacje sa na prawde przydatne ;)
jak nie wypali uruchomienie mmo na newshot to mozna zawsze pomyslec nad innym serwisem

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 17:50 
Cytuj  
newshot bedzie zwyklym forum? :|

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 18:36 
Cytuj  
A wydaje mi sie ze do MMORPG tak samo jak do kazdej innej polatformy rozgrywek potrzebny jest dobry serwis informacyjny.

Rzeczywiscie, przydalby sie jakis. Byly podejmowane proby majace na celu stworzenie czegos w tym stylu i to juz ladnych pare lat temu, ale niestety, jak zwykle, nie starczylo czasu i zapalu.

Gier jest jednak ciut za duzo, zeby w ten sposob mieszac gatunki. Serwis powinien byc bardziej wyspecjalizowany i zajmowac sie konkretnym typem gier, potrzebne jest porzadne filtrowanie, jesli ma on byc naprawde spory i pojawiac sie maja na nim tak szczegolowe informacje jak patch notes z poszczegolnych gier, bo np. co mnie obchodzi to, ze w Aion Online skracaja spodniczki o kolejne 5cm, jak ja gram w Mortal Online?

Co do PVP, to w zasadzie tylko dwie gry MMO sposrod wielu dostepnych atm mozna nazwac "platformami rozgrywek" (mysle o GW i WOW), bo o ile PVP istnieje takze w wielu innych, to juz nie w turniejowej, arenowej formie, prowadzacej do powstawania wiekszych turniejow, o ktorych slychac poza konkretnym serwerem itd.

taaa - jeszcze ich zjebali w komentarzach

Tak, ten "con", co tam postowal, wygladal na wyjatkowo srogiego skurwiela.


Posty: 3
Dołączył(a): 29.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 19:16 
Cytuj  
o - no tutaj akurat newshot wychodzi do Ciebie ;) - w ustawieniach serwisu mozesz wybrac te gry ktore chcesz ogladac - oprocz tego masz standardowe filtrowanie pt. "najnowsze oczekujace" - dodatkowo - jezeli nie chcesz wchodzic czesto na strone mozna stworzyc wlasny kanal rss wybierajac gry ktore Cie interesuja ;) - sam borykam sie z takimi problemami na innych serwisach wiec tu zrobilismy to bardziej "user friendly"

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 19:37 
Cytuj  
konrador napisał(a):

A takie zero, ktore nie ma zupelnie nic ciekawego do powiedzenia, wiec jedyne co robi, to atakuje innych uzytkownikow



sorry pies, ale w ten sposob mozna by okreslic jakas 1/3 aktywnych uzytkownikow tego boarda, z tego jakies 3/4 "elyty". swoja droga, jesli masz mnie za zero to powiedz gdzie pracujesz i ile loisz kasy, o ile wogole wyprowadziles sie od mamusi.


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 19:55 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
To main kalekiego miszcza - tego co wkleja obrzydliwe obrazki. Chociaz te obrazki wypadaja madrzej niz teksty pisane z maina - duvena.

klamstwo

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 20:11 
Cytuj  
Duven napisał(a):
wez sie lepiej za jakas normalna robote


Spot on.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 23:30 
Cytuj  
3/4 "elyty" ?


prosze o spis nickow calej elyty i wyliczenie owych osobnikow, z dokladna analiza postow kazdego z nich, oraz statystykami i jaki % tresci ich wszystkich postow stanowia ataki.


przydalby sie taki raport, jako ze ostatnio do elyty zaliczane jest kazde attention whore ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.