mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 31  Następna strona

Polska failnie?
Nein 25%  25%  [ 33 ]
Ja 65%  65%  [ 87 ]
Ich weiß nich 10%  10%  [ 13 ]
Liczba głosów : 133
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:42 
Cytuj  
no i to wlasnie probowalem napisac pare stron wczesniej.
minute przed koncem meczu przy takiej sytuacji nie mozna dawac zadnego pretekstu, ktorzy moze byc wykorzystany.
swoja droga taka sama drama by byla, tyle, ze po stronie austriackiej, gdyby
sedzia nie podyktowal karnego.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:42 
Cytuj  
No to chuj. Bardzo dobrze sie stalo.

Jakby Polska wygrala po spalonym to byloby to samo tylko w druga strone. A tak, moze i remis, ale przynajmniej nikt nie powie, ze wygralismy bo sedzia byl w Leo w kieszeni.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no i to wlasnie probowalem napisac pare stron wczesniej.
minute przed koncem meczu przy takiej sytuacji nie mozna dawac zadnego pretekstu, ktorzy moze byc wykorzystany.
swoja droga taka sama drama by byla, tyle, ze po stronie austriackiej, gdyby
sedzia nie podyktowal karnego.


ITT : Ludzie nie mający pojęcia o piłce tworzą swoje teorie.

Tak jak mówiłem, takie łapanie za koszulki jest przy 90% rzutów róznych. Podejrzewam że w samym meczu Polska - Austria było pare takich sytuacji, zresztą ładnie widać w powtórce jak z tyłu jakiś Austriak łapie Bąka (jakkolwiek by to nie brzmiało).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:46 
Cytuj  
Obrazek

Ewidentnie sprzedany mecz !! imho

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:48 
Cytuj  
prawda jest taka ze jak za takie "przewinienia" kazdy sedzia mialby dyktowac karnego to jedenastki bylyby co 5 minut

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:50 
Cytuj  
Jak widac polak z polakiem sie nie dogada.
Moglibysmy zgodzic sie, ze sedzia podyktowal karnego z dupy, Polska zostala skrzywdzona i skonczyc dawno dyskusje.
Niestety musza znalesc sie attention whore jak mendol i vercin, wyglaszajac jakies niezrozumiale historie.
Jesus Christ!- cytujac Leo.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
minute przed koncem meczu przy takiej sytuacji nie mozna dawac zadnego pretekstu, ktorzy moze byc wykorzystany.


Tak ale z drugiej strony nie mozna olac przeciwnika i dac sobie strzelic bramki.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:51 
Cytuj  
Webb szukal karnego przez ostatnie 5 minut, wiec to nie byla jedna 'przypadkowa' akcja, dla mnie jak na dloni widac z kim gral sedzia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:53 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Mendol napisał(a):
no i to wlasnie probowalem napisac pare stron wczesniej.
minute przed koncem meczu przy takiej sytuacji nie mozna dawac zadnego pretekstu, ktorzy moze byc wykorzystany.
swoja droga taka sama drama by byla, tyle, ze po stronie austriackiej, gdyby
sedzia nie podyktowal karnego.


ITT : Ludzie nie mający pojęcia o piłce tworzą swoje teorie.

Tak jak mówiłem, takie łapanie za koszulki jest przy 90% rzutów róznych. Podejrzewam że w samym meczu Polska - Austria było pare takich sytuacji, zresztą ładnie widać w powtórce jak z tyłu jakiś Austriak łapie Bąka (jakkolwiek by to nie brzmiało).


tru , niemniej jak Austria wygra z niemcami to NIKT na jej temat juz zlego slowa nie powie , mnie osobiscie wkurwili bardziej lamy-niemcy z chorwacja niz howard ktory sedziowac moze sobie na podworku a nie na imprezie na kontynencie z kolebka pilki noznej.

niestety oba spotkania z tego co wiem odbeda sie w tym samym czasie , ale wyobrazmy sobie sytuacje ze polacy na wiesc o zwyciestwie Austryjakow zdobywaja sie na heroiczny wysilek i wygrywaja z chorwacja:)

portugalia tez miala nas rozjechac jak walec


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:54 
Cytuj  
Cytuj:
prawda jest taka ze jak za takie "przewinienia" kazdy sedzia mialby dyktowac karnego to jedenastki bylyby co 5 minut


Dokładnie, jak sie oglada piłke to sie wie że takie cos jest na porządku dziennym.

Co do spalonego : to sędzia głowny będący w takiej odległości od akcji nie mógł zanegować decyzji liniowego, naraziłby się na większą śmieszność niż dyktując ten karny, więc argument o tym że 'dał nam gola ze spalonego' upada.

Ja zawsze wyśmiewałem ludzi wietrzących jakieś teorie spiskowe w futbollu na najwyższym poziomie, uważałem że korupcja na tak wysokim szczeblu rozgrywek gdzie milony patrzą na ręce jes niemożliwa. Do wczoraj.

Tak jak Boniek powiedział, sędzia od 10 minut dyktował wole za każdym razem gdy polak dotknął Austriaka, w ciągu ostatnich 10 minut było bodajże 8 czy 9 wolnych dla Austrii według mnie z tego 1 czy 2 były słuszne. Feralny wolny był powtarzany, mimo że to Austriak zaatakował ostro Bąka, powinien być ewidentny wolny dla Polski.

Za dużo tych zbiegów okoliczności troche.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:55 
Cytuj  
No bo mecz byl wczoraj wiec moze czas spojzrec na to z odrobina obiektywizmu a nie powtarzac bezmyslnie to co reszta "internetu".
Smieszne jak wiekszosc z was wogole nie odnosci sie do gola strzelonego ze spalonego .
Wogole zaraz tu wjedzie orzechowski i kaze wszystkim ktorzy uwazaja ze spalony byl a karny dyskusyjny ale nie z kapelusza calkiem , oddawac paszporty polskie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:56 
Cytuj  
Mimo ze jestem zdania ze niesprawiedliwie przegralismy to i tak dobrze sie stalo bo to jest wartosciowa lekcja dla naszych i przyda sie duzo bardziej niz zwyciestwo ze slabiakami i baty od chorwatów.
Byle leo byl w stanie to wykorzystac zanim tepe chuje z pzpn sie go pozbeda i zastapia jakims polakiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:56 
Cytuj  
motopompa a ty z czym masz znowu problem?
czemu kurwa mam sie godzic z czyms z czym sie nie godze?
to raczej ty masz problem nie potrafiac uznac, ze nasza druzyna jest chujowa.
bo gdyby byla w miare dobra to strzelilaby 2 bramki i nie byloby problemu.

prawda jest taka, ze nie dyktuja. ale MOGA. i to wybor sedziego.
a jakas z dupy drama, ze sedzia mecz sprzedal? kurwa to nie pzpn.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:57 
Cytuj  
Austria ma takie same szanse na wyjscie z grp jak my wiec beda walczyc tak samo jak Polacy

Austria - Niemcy 2 : 1
Polska - Chorwacja 3 : 0

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:59 
Cytuj  
http://michalpol.blox.pl/2008/06/Howard-amigo-posluchaj.html

Dobry artikl ;)

Muszą wygrać z Chorwacją , nie po to by awansować, ale po to by ochronić dupe Leo, który imo może jeszcze sporo dobrego dla polskiej reprezentacji zrobić. Po 4 punktach raczej nie poleci, po jednym.. cóż misie z PZPNU się dobiorą mu do dupy.

Zauważcie że Chorwaci będą grać o pietruszke z nami, rezerwowym składem możliwe, po co ryzykować strate jakiegos kluczowego zawodnika ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 13 cze 2008, 14:00 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 13:59 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Webb szukal karnego przez ostatnie 5 minut, wiec to nie byla jedna 'przypadkowa' akcja, dla mnie jak na dloni widac z kim gral sedzia.

To wytlumacz mi po co uznawal gola ze spalonego i czmu nie szukal tego karnego wczesniej jak golanski powala kogos tam na polu karnym i czekal z tym do 93 minuty? Skoro drukowal to moglby sobie oszczedzic roboty i
stresu ruchajac nas przy kazdej okazji. Co kupili ten mecz w 88 minucie dopiero? A mzoe nasi zaplacili za malo i starczylo tylko na uznanie nieprawidlowo strzelonego gola?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 14:01 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
niemniej jak Austria wygra z niemcami


Moze mendol ma racje ze nasza druzyna jest chujowa ale austria nam do piet nie dorasta wiec niemcy ja zjedza na sniadanie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 14:01 
Cytuj  
Cytuj:
To wytlumacz mi po co uznawal gola ze spalonego


Przecież ci juz tłumaczyłem debilu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 14:04 
Cytuj  
Cytuj:
Mimo ze jestem zdania ze niesprawiedliwie przegralismy to i tak dobrze sie stalo bo to jest wartosciowa lekcja dla naszych i przyda sie
Nie wiem jak tam pilkarze, nie slyszalem zadnych komentarzy z ich strony, ale ja na ich miejscu czulbym sie wydymany na obie strony.Bardziej zwiekszy to ich poczucie bezradnosci i niesprawiedliwosci niz doda skrzydel.
Cytuj:
motopompa a ty z czym masz znowu problem?

Dzisiaj juz nie mam problemu z niczym.Smucisz mnie i rzeczywiscie Orzechowski powinien zabrac Ci obywatelstwo ;|


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2008, 14:05 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
To wytlumacz mi po co uznawal gola ze spalonego


Przecież ci juz tłumaczyłem debilu.

Myslisz ze czytam dokladnie twoje posty? To prawie tak jak czytac superexpress:

A wogole to obrazasz mnie ciagle i skieruje oficjalna skarge do administraracji tego forum!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.